بندر عباس

بندر عباس راهنمای سفر به بندر عباس
راهنمای سفر به بندر عباس برای تجربه یک سفر به یاد ماندنی

برای راهنمای سفر به بندر عباس اول از همه باید با ویژگی‌های این شهر آشنا شوید. امروز بندر عباس از بندرهای مهم و اصلی تجاری در جنوب ایران در نظر گرفته می‌شود که جدا از جنبه تجاری، یک جنبه گردشگری هم دارد.

اخبار سفر غروب قشم
قشم در مرز خروج از فهرست میراث جهانی یونسکو

حتما تابه‌حال اصطلاح میراث جهانی یونسکو را شنیده‌اید. اما، شاید دقیقا از جزئیات آن اطلاعی نداشته باشید. میراث جهانی یونسکو را مجموعه‌ای از مکان‌های فرهنگی یا طبیعی تعریف کرده‌اند که در این سازمان توسط کمیته میراث جهانی یونسکو ثبت‌ شده است. بر این اساس، کشورهای عضو یونسکو این اجازه را دارند تا آثار تاریخی، طبیعی […]

حمل و نقل معرفی کامل فرودگاه بندرعباس
هر آنچه درباره فرودگاه بندرعباس باید بدانید

در این مقاله فرودئگاه بندرعباس را معرفی می‌کنیم و امکانات، ترمینال‌ها و بخش‌های آن را معرفی می‌کنیم. به علاوه ۴ هتل نزدیک فرودگاه را معرفی می‌کنیم. در پایان روش‌های خرید بلیط از این فرودگاه را با هم بررسی می‌کنیم.

بندر عباس بندرعباس
در سفر با قطار بندرعباس چه جاذبه‌هایی در انتظار شماست؟

بندرعباس بزرگترین بندر ایران است و اگر هنوز به شاهراه تجاری جنوب کشور سفر نکرده‌اید، می‌خواهیم در این متن شما را با جاذبه‌های دیدنی این شهر زیبا آشنا کنیم. پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به بندرعباس است و شما می‌توانید در یک چشم‌ به هم زدن بلیط هواپیما یا بلیط قطار بندرعباس را به صورت آنلاین تهیه کنید.