راهکارهای علی‌بابا برای سفرهای سازمانی

پنل فروش سازمانی علی‌بابا

پنل سازمانی علی‌بابا همراه شماست تا بتوانید سفرهای کاری خودتان و همکارانتان را مدیریت کنید. استفاده از این راهکار یعنی سفرهای مطمئن‌تر، گزارش‌های مالی منظم‌تر و پشتیبانی شایسته‌تر


Alibaba safarcard-desc-19c5cbd2برخی از مشتریان پنل سازمانی علی‌بابا

مشتریان

چرا پنل سازمانی علی‌بابا

Alibaba safarcardbasket-b93a1943

سبد کامل خدمات سفر

به لیست متنوعی از پروازهای داخلی و بین‌المللی، قطارها، اتوبوس‌ها و هتل‌های داخلی و خارجی، در کلاس‌های نرخی اکونومی (اقتصادی) و بیزینس دسترسی دارید.
Alibaba safarcardcredit-7363d7b9

تسویه‌حساب گروهی سفارش‌ها

می‌توانید سفارش‌های مربوط به همکاران و واحدهای مختلف سازمان را در یک بازه زمانی مشخص، یک‌جا مشاهده، بررسی و تسویه کنید، صورت‌حساب خود را در پنل ببینید و از اعتبار حساب خود خرید کنید.
Alibaba safarcardsupport-06ed8da4

پشتیبانی اختصاصی سفرهای کاری

در کمتر از 5 دقیقه از کارشناسان خبره پشتیبانی سازمان‌ها در علی‌بابا، به‌صورت شبانه‌روزی پاسخ دقیق و درست بگیرید و از امکان مشاوره و سفارش خدمات ویزا، تور، ترانسفر و CIP استفاده کنید.
Alibaba safarcardfacilities-a1448719

امکانات نامحدود، در پنل اختصاصی

با استفاده از پنل فروش سازمانی علی‌بابا، از امکانات ویژه پنل اختصاصی بهره‌مند می‌شوید و به امکانات زیر دسترسی دارید:

Alibaba facilities1-c4f8fa37 صدور گزارش‌های مدیریتی
Alibaba facilities2-bae6ebc2 امکان تخصیص بودجه برای هر کاربر
Alibaba facilities3-5c5b5b59 چاپ بلیط به زبان انگلیسی
Alibaba facilities4-cfb920af ثبت درخواست پشتیبانی آنلاین در پنل
Alibaba facilities5-c051691a ایجاد کاربر به تعداد نامحدود
Alibaba facilities6-385eebc1 چاپ گروهی بلیط‌های خریده‌شده
Alibaba facilities7-c69195c4 چاپ بلیط با قیمت و بدون قیمت

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

برای دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

توجه: پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.

آشنایی بیشتر با پنل فروش سازمانی علی‌بابا

پنل سازمانی علی‌بابا یک پنل اختصاصی برای سازمان‌ها و شرکت‌هاست و خدمات سفرهای کاری مثل عرضه بلیط پرواز داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو هتل داخلی و خارجی را به سازمان‌ها ارائه می‌کند. استفاده از پنل شرکتی علی‌بابا یعنی دسترسی به یک پنل کامل و کاربرپسند که با کمک آن می‌توانید سفرهای کاری خودتان و همکارانتان را به شیوه‌ای متمایز و مدرن مدیریت کنید.

پنل سازمانی علی‌بابا برای همه شرکت‌ها و ارگان‌هایی که سفر کاری و ماموریت برای همکارانشان درنظر گرفته‌اند کارآمد است و مدیریت این سفرها را به شکلی مطمئن‌تر و منظم‌تر پیش می‌برد. همچنین پشتیبانی شایسته علی‌بابا در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در دسترس است تا همه سوال‌ها و درخواست‌ها را در کمتر از 5 دقیقه پاسخ بدهد؛ هم سوال‌های رایج درباره خرید بلیط و رزرو هتل، هم درخواست‌های مالی و فنی، هم مشاوره‌ درباره CIP، ویزا و ترانسفر (استقبال و بدرقه فرودگاهی).

در پنل شرکتی علی‌بابا می‌توانید به تعداد نامحدود کاربر (همان اعضای سازمانتان که به سفر کاری می‌روند) ایجاد کنید، برای هر کدام بودجه دلخواه درنظر بگیرید، صورت‌حساب سفرهای کاری را مشاهده کنید، فاکتور (شامل فاکتوهای فارسی، انگلیسی، با قیمت و بدون قیمت) پرینت بگیرید و مبلغ سفارش‌ها را به‌صورت گروهی و یک‌جا، از اعتبار حساب کاربری سازمان یا به شکل آنلاین (از طریق درگاه بانکی) پرداخت کنید.

دریافت خدمات از بخش فروش سازمانی علی‌بابا به این شکل است که قبل از هر اقدامی لازم است فرم کوتاهی را پر کنید؛ این فرم در واقع یک ثبت درخواست از سمت شماست که در همین صفحه می‌توانید مشاهده‌اش کنید. بعد از تکمیل این فرم، همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن برای مشاوره و ارسال کاتالوگ پنل شرکتی علی‌بابا با شما ارتباط می‌گیرند.