راهکارهای علی‌بابا برای سفرهای سازمانی

پنل فروش سازمانی علی‌بابا

پنل سازمانی علی‌بابا همراه شماست تا بتوانید سفرهای کاری خودتان و همکارانتان را مدیریت کنید. استفاده از این راهکار یعنی سفرهای مطمئن‌تر، گزارش‌های مالی منظم‌تر و پشتیبانی شایسته‌تر


Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/safarcard-desc-19c5cbd2.svgبرخی از مشتریان پنل سازمانی علی‌بابا

مشتریان

چرا پنل سازمانی علی‌بابا

Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/safarcardbasket-b93a1943.svg

سبد کامل خدمات سفر

به لیست متنوعی از پروازهای داخلی و بین‌المللی، قطارها، اتوبوس‌ها و هتل‌های داخلی و خارجی، در کلاس‌های نرخی اکونومی (اقتصادی) و بیزینس دسترسی دارید.
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/safarcardcredit-7363d7b9.svg

تسویه‌حساب گروهی سفارش‌ها

می‌توانید سفارش‌های مربوط به همکاران و واحدهای مختلف سازمان را در یک بازه زمانی مشخص، یک‌جا مشاهده، بررسی و تسویه کنید، صورت‌حساب خود را در پنل ببینید و از اعتبار حساب خود خرید کنید.
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/safarcardsupport-06ed8da4.svg

پشتیبانی اختصاصی سفرهای کاری

در کمتر از 5 دقیقه از کارشناسان خبره پشتیبانی سازمان‌ها در علی‌بابا، به‌صورت شبانه‌روزی پاسخ دقیق و درست بگیرید و از امکان مشاوره و سفارش خدمات ویزا، تور، ترانسفر و CIP استفاده کنید.
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/safarcardfacilities-a1448719.svg

امکانات نامحدود، در پنل اختصاصی

با استفاده از پنل فروش سازمانی علی‌بابا، از امکانات ویژه پنل اختصاصی بهره‌مند می‌شوید و به امکانات زیر دسترسی دارید:

Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities1-c4f8fa37.svg صدور گزارش‌های مدیریتی
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities2-bae6ebc2.svg امکان تخصیص بودجه برای هر کاربر
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities3-5c5b5b59.svg چاپ بلیط به زبان انگلیسی
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities4-cfb920af.svg ثبت درخواست پشتیبانی آنلاین در پنل
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities5-c051691a.svg ایجاد کاربر به تعداد نامحدود
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities6-385eebc1.svg چاپ گروهی بلیط‌های خریده‌شده
Alibaba https://cdn.alibaba.ir/h2/desktop/assets/images/business/facilities7-c69195c4.svg چاپ بلیط با قیمت و بدون قیمت

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

برای دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

توجه: پر کردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.

آشنایی بیشتر با پنل فروش سازمانی علی‌بابا

پنل سازمانی علی‌بابا یک پنل اختصاصی برای سازمان‌ها و شرکت‌هاست و خدمات سفرهای کاری مثل عرضه بلیط پرواز داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو هتل داخلی و خارجی را به سازمان‌ها ارائه می‌کند. استفاده از پنل شرکتی علی‌بابا یعنی دسترسی به یک پنل کامل و کاربرپسند که با کمک آن می‌توانید سفرهای کاری خودتان و همکارانتان را به شیوه‌ای متمایز و مدرن مدیریت کنید.

پنل سازمانی علی‌بابا برای همه شرکت‌ها و ارگان‌هایی که سفر کاری و ماموریت برای همکارانشان درنظر گرفته‌اند کارآمد است و مدیریت این سفرها را به شکلی مطمئن‌تر و منظم‌تر پیش می‌برد. همچنین پشتیبانی شایسته علی‌بابا در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته در دسترس است تا همه سوال‌ها و درخواست‌ها را در کمتر از 5 دقیقه پاسخ بدهد؛ هم سوال‌های رایج درباره خرید بلیط و رزرو هتل، هم درخواست‌های مالی و فنی، هم مشاوره‌ درباره CIP، ویزا و ترانسفر (استقبال و بدرقه فرودگاهی).

در پنل شرکتی علی‌بابا می‌توانید به تعداد نامحدود کاربر (همان اعضای سازمانتان که به سفر کاری می‌روند) ایجاد کنید، برای هر کدام بودجه دلخواه درنظر بگیرید، صورت‌حساب سفرهای کاری را مشاهده کنید، فاکتور (شامل فاکتوهای فارسی، انگلیسی، با قیمت و بدون قیمت) پرینت بگیرید و مبلغ سفارش‌ها را به‌صورت گروهی و یک‌جا، از اعتبار حساب کاربری سازمان یا به شکل آنلاین (از طریق درگاه بانکی) پرداخت کنید.

دریافت خدمات از بخش فروش سازمانی علی‌بابا به این شکل است که قبل از هر اقدامی لازم است فرم کوتاهی را پر کنید؛ این فرم در واقع یک ثبت درخواست از سمت شماست که در همین صفحه می‌توانید مشاهده‌اش کنید. بعد از تکمیل این فرم، همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن برای مشاوره و ارسال کاتالوگ پنل شرکتی علی‌بابا با شما ارتباط می‌گیرند.