بهترین شهربازی های مشهد

بهترین شهربازی های بندر عباس از معرفی تا تجربه

آشنایی با شهربازی های بندر عباس برای یک تفریح خانوادگی

آن‌قدر در مسیر راهنمای سفر به بندرعباس از جاذبه‌های دیدنی‌اش لذت بردم که شهربازی‌هایش از قلمم جا ماندند. برای همین دوباره به آن‌جا رفتم تا بعد از تماشای مجدد جاهای دیدنی بندرعباس و لذت بردن از جاذبه های ساحلی بندرعباس، سراغ شهربازی های بندر عباس هم بروم. اما تا خواستم دلم را برای یک روز هیجان‌انگیز خوش کنم، دیدم که بهترین شهربازی های سرپوشیده بندرعباس حتی به اندازه شهربازی های تهران و شهربازی‌های دیگر ایران هم نیستند و راستش آن‌چنان چنگی به دل نمی‌زنند.

در این مقاله از مجله گردشگری علی بابا با من همراه باشید تا بیشتر با شهربازی های بندر عباس آشنا شوید.

بهترین شهربازی بندرعباس کدام است؟
بهترین شهربازی بندرعباس در مقاله امروز را شاید بشود در شهربازی پارک شهر دید.
بزرگ‌ترین شهربازی بندرعباس کجاست؟
از آن‌جایی که نتوانستم مساحت هیچ کدام از شهربازی های بندرعباس را پیدا کنم، نمی‌توانم پاسخ مناسبی به این سوال بدهم.
بهترین شهربازی‌های سرپوشیده بندرعباس کدام‌اند؟
با در نظر گرفتن نبود اطلاعات کافی، نمی‌شود پاسخ دقیقی به این سوال داد. اما شاید بشود شهربازی وروجک و شهربازی شادی لند را در فهرست بهترین شهربازی سرپوشیده بندرعباس قرار داد.
کدام شهربازی‌ها در بندرعباس مخصوص بزرگسالان است؟
شهربازی مجتمع ستاره جنوب بندرعباس

شهربازی های بندر عباس

دروغ چرا؟ شهربازی های بندر عباس آن‌قدر که شاید و باید خیلی امکانات خاصی ندارند و نمی‌شود به عنوان یک شهربازی بزرگ روی آن‌ها حساب ویژه برای یک تفریح جذاب باز کرد. اما در ادامه سعی می‌کنم از بهترین شهربازی های سرپوشیده بندرعباس برای‌تان بگویم.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

– شهربازی پارک شهر

اولین جا از شهربازی های بندر عباس که نگاهم به آن افتاد، شهربازی پارک شهر است که در پارکی به همین نام و به انداره ۱۱۰.۰۰۰ متر مربع قرار گرفته است. البته این پارک یک نام دیگر هم دارد و آن هم پارک شهید دباغیان است. این پارک که جز پارک‌های بزرگ بندرعباس در نظر گرفته می‌شود، فضای سبز، سینما ۵ بعدی، باغ گل‌های بندرعباس و… هم دارد که در اختیار مسافرانش قرار می‌گیرد.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Daryanews

بین تمام امکانات این پارک، یک شهربازی هم دیده می‌شود که وسایل سرگرمی خوبی دارد. بین همه آن وسایل سرگرمی، یک سرسره بادی دارد تا بچه‌تان خیز بردارد برای سر خوردن از آن بالا. حالا تاب معلق و چرخ‌وفلک هم جای خودشان را دارد که کاری می‌کند کودک‌تان سر از پا نشناسد و بخواهد خودش را با چرخ‌وفلک سرگم کند.

از امکانات این جا، از شهربازی های بندر عباس هم نمی‌توانم بگذرم که در کنار امکانات ویژه مابقی پارک‌ها مانند پارکینگ و سرویس بهداشتی و… امکانات دیگری هم دارد که می‌توانم به دسترسی ویلچر برای معلولان اشاره کنم.

ساعت کاری: شنبه تا جمعه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱:۰۰ شب

شماره تلفن: ۰۶۱۳۵۵۳۱۴۰۳

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار امام خمینی (ره)، خیابان صباح، پارک شهر، شهربازی پارک شهر.

لوکیشن شهربازی پارک شهر روی گوگل مپ

– شهربازی خندوانه از شهربازی های بندر عباس

با اینکه دلم می‌خواست از امکانات این شهربازی بیشتر بدانم، اما راستش را بخواهید اطلاعات زیادی مورد این شهربازی وجود ندارد. فقط می‌دانم که زمین‌های بازی اینجا با تاتامی پوشانده شده‌اند و چند میز و وسایل بازی و یک استخر توپ کوچک دارد. بهتر است بگویم خندوانه از شهربازی های بندر عباس برای بچه‌های خیلی کوچک است (هم به خاطر امکاناتش و هم به خاطر فضای کوچکش).

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Balad

شماره تلفن: ۰۹۱۷۳۶۹۱۲۲۷

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، رسالت شمالی، خیابان شلمچه، نبش فروزان ۲، ساختمان آیلار ۸، شهربازی خندوانه.

لوکیشن شهربازی خندوانه روی گوگل مپ

– پارک بادی صفی‌نژاد

در این بخش از مقاله بهترین شهربازی های بندر عباس از شهربازی کوچکی در بندرعباس می‌نویسم که هر ساعت و هر زمان به آن‌جا بروید، می‌توانید از وسایل بازی مانند استخر توپ، ماشین‌های شارژی، قصرهای بادی و از این‌جور چیزهایش استفاده کنید. از امکانات این پارک بادی علاوه بر امکاناتی رفاهی مانند پارکینگ و سرویس بهداشتی که هر پارکی می‌توانید مشاهده کنید، می‌توانم به دسترسی به ویلچر آن برای معلولان اشاره کنم.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Balad

ساعت کاری: شنبه تا جمعه از ساعت ۱۶:۰۰ تا نیمه شب

شماره تلفن: ۰۹۱۲۶۷۹۹۲۷۹

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار دانشگاه، خیابان مهرگان، پارک بادی صفی نژاد.

لوکیشن پارک بادی صفی‌نژاد روی گوگل مپ

– شهربازی هپی لند (شادی لند)

این شهربازی هم یکی دیگر از شهربازی های بندر عباس محسوب می‌شود که اوقات خوشی را برای فرزندان‌تان مهیا می‌کند و حتی خودتان هم می‌توانید یک گوشه و کناری بنشینید و حرف‌تان را با همسرتان بزنید و خیال‌تان هم از خوش‌گذرانی کودک‌تان با ماشین و موتور شارژی، سرسره، لگوبازی، جورچین، استخر توپ، تاب، تور پرشی و… راحت باشد.

جالب است که در این شهربازی کودک‌تان حتی می‌توانند یک دفتر نقاشی و مدادهای رنگی و آبرنگ و خلاصه هر چیزی که به نقاشی کردن مرتبط می‌شود را بردارد و نقاشی که می‌خواهد را بکشد.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

ساعت کاری: شنبه تا جمعه از ۸:۰۰ تا ۲۳:۰۰

شماره تلفن: ۰۹۱۷۴۳۷۹۸۴۳

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار هرمز، خیابان عامریان، خیابان رئیسی، شهربازی هپی لند (شادی لند).

– شهربازی فرشته‌ها از شهربازی های بندر عباس

با اینکه شهربازی فرشته‌ها هم یکی دیگه از شهربازی های بندر عباس در نظر گرفته می‌شود، اما به اندازه شهربازی‌های دیگر ایران اطلاعاتی از آن در دسترس نیست و نتوانستم چیز دندان‌گیری از امکاناتش پیدا کنم؛ نه آدرس سایت، نه صفحه اینستاگرام و نه ساعت کاری. اما یک شماره تلفن و یک آدرس از آن پیدا کردم تا شاید مفیده فایده باشد برایتان.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، فلکه صادقیه، به طرف پل رسالت، ساختمان بیمه رازی، طبقه ۴، شهربازی فرشته‌ها.

– شهربازی دل

راستش را بخواهید از شهربازی دل هم چیزی پیدا نکردم. یعنی نه اینکه نخواهم، بلکه چیزی نبود که بتوانم به آن اشاره کنم. هر چه گشتم باز هم نتوانستم از امکانات رفاهی و تفریحی و وسایل سرگرمی این شهربازی چیزی پیدا کنم. اما به هر حال یکی از شهربازی های بندر عباس محسوب می‌شود.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

ساعت کاری: از ساعات ۸:۰۰ صبح تا ۲۳:۰۰ شب از شنبه تا جمعه

شماره تلفن: ۰۷۶۳۳۷۴۰۴۱۰

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، چهارراه پردیس، خیابان طلوع، ساختمان دل، شهربازی دل.

– شهربازی ستاره جنوب

عاقبت به یک شهربازی مناسب رسیدم از فهرست بهترین شهربازی های بندر عباس که در مجتمع تجاری ستاره جنوب در بندرعباس دیده می‌شود. بعد از اینکه از طبقه اولش که طلا و زیورآلات به فروش می‌رسد و از طبقه دومش که پاساژ‌های تجاری قرار دارند، بگذرید و از خرید در مراکز خرید، خوردن غذا در رستوران سنتی و فودکورت و کافی‌شاپ و فست‌فودهایش لذت بردید، آن‌وقت است که می‌توانید کودک‌تان را به شهربازی آنجا از شهربازی های بندر عباس در طبقه سوم ببرید تا برای مدتی سرگرم دنیای خودش شود.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

البته ستاره جنوب از شهربازی های بندر عباس میز بیلیارد و سالن بولینگ و بازی‌های رایانه‌ای و از این جورچیزها هم دارد که بعد از سرگرم کردن خودتان، اگر هوس یک فیلم سینمایی کرده باشید، می‌توانید به سینمایی که در طبقه آخرش دیده می‌شود، بروید و یک فیلم سینمایی هم ببینید.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

آدرس سایت: اطلاعاتی در دسترس نیست

ساعت کاری: از ساعات ۹:۰۰ صبح تا ۲۳:۰۰ شب

شماره تلفن: ۰۷۶۳۲۲۳۲۲۶۰

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار آیت الله طالقانی، مجتمع تجاری ستاره جنوب، طبقه سوم، شهربازی ستاره جنوب.

– شهربازی وروجک

شهربازی وروجک هم یکی دیگر از شهربازی های بندر عباس است که می‌خواهم از آن بنویسم. شهربازی که با امنیت کامل اجازه می‌دهد کودکان‌تان از امکانات و وسایل بازی مانند ماشین‌سواری، سرسره بادی، بازی با شن، لگوبازی، تاب، خانه سازی و استخر توپ و از این‌جور بازی‌های سرگرم‌کننده لذت ببرند. در این شهربازی حتی کودک‌تان می‌توانند کاردستی، نقاشی با مدادرنگی و آبرنگ و مدادشمعی و… هم انجام دهد تا شاید از همان‌جا خلاقیتش شکوفاتر از قبل شود.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

این جا از شهربازی های بندر عباس یک ویژگی جذاب دیگر هم دارد که اگر تولد کودک‌تان در راه باشد، خیال شما را از برگزاری یک جشن تولد لذتبخش راحت می‌کند. حالا بد نیست از امکانات دیگر این شهربازی هم بگوییم و آن هم یک پارکینگ و مسیر دسترسی با وسایل نقلیه، دسترسی ویلچر و … است.

ساعت کاری: شبانه روزی از شنبه تا جمعه

شماره تلفن: ۰۷۶۳۳۷۵۸۰۵۸

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار پردیس، بلوار رسالت، جنب خیابان خلیج فارس، شهربازی وروجک.

– شهربازی شادونه از شهربازی های بندر عباس

این شهربازی هم از همان‌ها شهربازی‌هایی است که آدرس سایت و صفحه اینستاگرام و ساعت کاری‌اش را نتوانستم پیدا کنم. البته یک شماره تلفن و آدرس برای‌تان می‌گذارم.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

شماره تلفن: ۰۷۶۳۳۵۱۱۶۲۴

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، چهار راه جهانبار، پشت بانک ملی، ساختمان پایتخت، شهربازی شادونه.

– شهربازی هورا پارک

شهربازی سرپوشیده هورا پارک یکی دیگر از شهربازی های بندر عباس است. تا این حد توانستم از این شهربازی بنویسم. چون این شهربازی هم هیچ اطلاعاتی از خودش منتشر نکرده که نکرده، به جز یک آدرس.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Balad

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، رسالت شمالی، نرسیده به گفتگوی تمدن‌ها، روبه‌روی کارواش ۱۳، شهربازی هورا پارک.

– شهربازی بادکنک از شهربازی های بندر عباس

شهربازی بادکنک هم از آخرین شهربازی مقاله امروز است که محض رضای خدا، حرفی از امکانات رفاهی و تفریحی‌اش را نتوانستم در پیگیری‌هایی که کردم، پیدا کنم، جز یک آدرس و شماره تلفن.

شماره تلفن: ۰۹۱۷۷۰۷۰۳۸۰

آدرس: ایران، استان هرمزگان، بندرعباس، محله چهارباغ، خیابان خبرنگار، شهربازی بادکنک.

شهربازی های بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

تجربه شهربازی های بندر عباس

تا توانستم از شهربازی های بندر عباس نوشتم، اما بین خودمان بماند، تازه فهمیدم بندرعباس که این‌قدر جذابیت ساحلی و گردشگری دارد که هر کسی برای تعطیلات نوروزی یا برای یک سفر به آن‌جا سفر می‌کند، دو سه تا شهربازی درست و درمان به اندازه شهربازی‌های تهران ندارد تا کودکان آن‌جای ایران هم کیف‌شان را ببرند و خاطره یک روز خارق‌العاده را برای این‌ور و آن‌ورشان تعریف کنند. این را گفتم تا مسئولان یک نیم نگاهی هم به آنجا داشته باشند.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 دیدگاه

 1. مرتضی عامری می‌گوید

  چیزی بنام شهر بازی وجود نداره.

 2. مجید می‌گوید

  کو شهربازی، مسئولین بی لایق خجالت بکشن. کو کجاست شهربازی این حرف با عکس دباغیان منتشر کردی بر اساس چه منبعی .پایتخت اقتصاد کشوره بندرعباس دریغ از رسیدگی اینم وضعیت دریامون ک به گند کشیدن. مسئولی ک بفکر جیبه خودشه شهردار استاندار جوابگو ملت باید باشن اون بابایی ک تهرانه هیچ اطلاعی نداره.

 3. مجید می‌گوید

  ای کاش اون مسئول این پیاما رو که دوستان عزیز ارسال کردن تک تکشون بخونه واقعا فاجعه باره یه شهربازی قشنگ لب دریا که از منظره خاص برخورداره نتونن واسه مردم خونگرم باصفای مردم بندرعباس بزنن واقعا شمایی ک گفتی شهربازی با عکس اونم تو پارک دباغیان یا همون پارک شهر کو کجاست خجالت اوره واقعا .پایتخت اقتصاد کشورررریم ولی دریغ از همکاری و رسیدگی به شهر بندرعباس

 4. برومند می‌گوید

  چن سال پیش ک خرم استاندار هرمزگان بود ی بخشی از بودجه استانو صرف ساخت پارک و فضای سبز توی اصفهان کرد و گف هدیه مردم هرمزگان ب اصفهان… وقتی استانداره بیشرف بفکر مردم بومی نیس و حتی حیفش میاد بودجه رو صرف استان کنه میبره جای دیگه خرج میکنه تموم درآمد نفت و گاز و اسکله رو صرف هرجا های دیگه میکنن بعد میگن این استان محروم نیس چون منابع داره، لعنت ب مسئولای بیشرف و دزد، اگه شرف دارین نظر منو ثبت میکنین

 5. Samira می‌گوید

  درسته بندر عباس بخاطر هوا نمیشه شهربازی بزرگ درست کنند …اما ابن همه جا و مکان داره …خیلی راحت میتتون بهترین پارک ها و فضای تفریحی برای مردم درست کنند …یک استانی که این همه سرمایه داره استانی تجاری خیلی جای خجالت داره که به شهر رسیدگی نمیکنن.اگر نگاهی به شهرک پیامبر اعظم بندازید متوجه میشید فقط تا تونستن ساخت و ساز کردن …دریغ از اینکه این منطقه فضای سبزی ایجاد کنن ..بعد قیمت خونه های این منطقه سر سام آور…شهر دار باید خجالت بکشن …که استانی که جز کلان شهر هاست…یه همچین وضعی داشته باش

  1. حسینی می‌گوید

   کاملا موافقم

 6. Samira می‌گوید

  من بندر زندگی میکنم …بندر مث استان های دیگه جاهای تفریحی و فضای سبز برا تفریح نداره …پارک درستی نداره …دوتا پارک داره بدرد نخور اونم اون سر شهر …که واسه هرکسی مقدور نیست …بندر عباس کلا مشکل فضا سازی داره. شهربازی سرپوشیده اصلا مناسب تفریح نیست ..واصلا مناسب برا بچه ها نیست.روحیات خراب میکنه

 7. هادی می‌گوید

  والا انقد دم از کار برای مردم میزنن مسؤلین که بنده خداها یادشون میره بندر شهر بازی نداره ماکه خسته شدیم دیگه از کاراشون بعدشم این بنده خدا که میگه شرجی زیاده آیا امارات متحده عربی شرجی نیست قبل از صحبت کمی فکر کنیم خوبه

 8. راضی می‌گوید

  سلام وقت بخیر
  عجیبه که بعد از این همه گشت و گذار در بندر متوجه این نشدین که چرا بندر شهر بازی نداره
  اونجا ب دلیل رطوبت بالای هوا باعث پوسیدگی وسایل بازی بزرگ میشود و خیلی خطرناکه برای همین شهر بازی های بزرگ درست نمیکنن اونجا

 9. فاطمه می‌گوید

  بندر عباس خیلی سواحل بکر و خوبی داره همینطور خارج از شهرش و شهرهای اطرافش اما چ فایده که رسیدگی نمیکنن به این دریای مظلوم آبش رو انگاری تا نزدیکی هرمز خشک کردن شاید چیزی حدود ۹سال پیش آب دریا آنقدر پر و نزدیک سواحل بود که وقتی دریا موج میشد قطرات آب می‌ریخت توی خیابون و خیلی جنبه دیدنی و جالبی داشت آنوقت من ۵ساله بودم آنقدر ساحل خوب بود که هنوز حس و حالشو یادمه …متاسفانه به این جاذبه گرانبها رسیدگی نمیکنن .پارک و شهربازی که چیزی نیست😕

 10. زهره وطن می‌گوید

  چه خوب نوشتید ، من که از شهری کوچک مثل سیرجان به واسطه کار همسرم پس از ازدواج به بندرعباس آمدم، هم تا به حال نتوانسته ام یک روز خوب را همچون روزهای کودکی خودم در شهربازی با امکانات خوب بسازم
  بارها هم دلم به حال فرزندان این مرزو بوم گریسته چرا که به کمترین ها راضی اند

 11. شاخ ندارم رو سرم می‌گوید

  همه هرمزگانی ها می دونن تنها مرکز استانی که شهر بازی نداره بندرعباسه بعد شما اومدی تبلیغ چند تا شهر بازی خصوصی که برای بچه هاست کردی چقد از شهرداری پول گرفتی تا این مطلبو بنویسی