02 1

تجربه بهترین خرید در مراکز خرید بندرعباس

معرفی بهترین مراکز خرید در بندرعباس

اگر می‌خواهید در کنار سفرتان به محصولات باکیفیت و در عین حال ارزان دسترسی داشته باشید همین حالا بار و بندیل‌تان را ببندید و راهی بندرعباس شوید. بندرعباس بزرگ‌ترین بندر ایران است که پر از بازارهای مختلف است؛ بازارهای بندرعباس پر از محصولات مختلف است، البته شک نکنید مراکز خرید بندرعباس که مدرن هستند هم محصولات متنوعی برای فروش دارند. خلاصه کار این است که شما در بازارها و مراکز خرید این شهر، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌توانید پیدا کنید.

حتما شده دلتان بخواهد بعد از سرزدن به جاهای دیدنی بندرعباس به مراکز خرید این شهر دیدنی بروید و با قیمت مناسب محصولات باکیفیت پیدا کنید؛ جا دارد بگویم واقعا خوب شهری را برای خرید پس از گشت و گذار انتخاب کردید. شهرهای بندری با توجه به اینکه از راه دریا تجارت می‌کنند، می‌توانند محصولات مختلف را بالاترین کیفیت تهیه کنند.

به همین دلیل هرمزگان استان مهمی در تجارت دریایی محسوب می‌شود؛ توصیه می‌کنم حتی اگر به بندرعباس نرفتید، به جاهای دیدنی هرمزگان سری بزنید و در بازارهای این شهر جنوبی بگردید.

در این مقاله از مجله گردشگری علی بابا به شما بازارها، مراکز خرید و پاساژهای بندرعباس را معرفی می‌کنم تا با خیال راحت مکان موردنظر خود را انتخاب کنید و برای خرید از مراکز خرید بندرعباس آماده شوید. فرقی نمی‌کند به مراکز لوکس علاقه دارید یا سنتی، همه جور بازار و پاساژ در این لیست وجود دارد.

معروف‌ترین بازار بندرعباس چه نام دارد؟
بازار ماهی فروشان و بازار سنتی بندر عباس، معروف‌ترین بازارهای شهر هستند.
مرکز خرید زیتون کجاست؟
بندرعباس، بلوار امام خمینی، چهارراه بلوکی. البته اگر تیتر مرکز خرید زیتون را بخوانید، زیر آن آدرس دقیق را روی گوگل مپ پیدا می‌کنید و راحت به مقصد می‌رسید.
کدام مراکز خرید بندرعباس پارکینگ دارند؟
از مراکز خریدی که نام بردم فقط مرکز خرید نخیل سنتر مجهز به پارکینگ اختصاصی است.
لوکس ترین مرکز خرید بندرعباس کدام است؟
مجتمع تجاری ستاره جنوب، مجتمع تجاری ستاره شهر، مرکز خرید ملکه آسمان‌ها. هر سه این‌ موارد در لیست لوکس‌ترین مراکز خرید بندرعباس قرار دارد. پیشنهاد می‌کنم حتی اگر کالای لوکس زیاد مورد پسندتان نیست سری به این مراکز خرید بزنید.
کدام مرکز خرید بندرعباس به مرکز شهر نزدیک‌تر است؟
بیشتر مرکز خریدهای بالا به راحتی به مرکز شهر دسترسی دارند؛ اما مرکز خرید سیتی سنتر یا بازار مرکزی دسترسی بیشتری به شهر دارد.

۱. بازار سنتی بندرعباس

برای آشنایی با مراکز خرید بندرعباس از بازاری سنتی شروع می‌کنیم، بازاری که با روی کار آمدن پاساژهای بزرگ و مراکز خرید هنوز هم جایگاه خاصی در قلب و یاد مردم دارد. بازار سنتی بندرعباس یکی از قدیمی‌ترین و شلوغ‌ترین بازارهای شهر است که جز مشتری، بازدیدکننده هم دارد. شاید برایتان سوال باشد چرا می‌گویم بازدید کننده؟

بازار سنتی بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

بازار سنتی از مراکز خرید بندرعباس به گفتی خیلی از محلی‌ها، رنگارنگ‌ترین نقطه شهر است؛ از صنایع‌دستی بگیر تا مواد غذایی و خوراکی، همگی در بازار سنتی فروخته می‌شوند. جدای آن، خوراکی‌های بومی که در این بازار عرضه می‌شود از خوشمزه‌ترین نوع خوراکی است. پیشنهاد می‌کنم به هر شهری سفر می‌کنید خوردنی‌های آن منطقه را از دست ندهید.

بازار سنتی بندرعباس از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

لوکیشن بازار سنتی بندر عباس روی گوگل مپ

آدرس: شهر بندرعباس، خیابان آیت‌الله طالقانی

۲. مرکز خرید زیتون

زیتون، یکی از بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین مراکز خرید بندرعباس است، و مردم آن را به عنوان مرکز خرید پوشاک، کیف و کفش می‌شناسند. البته این‌طور نیست که فقط این اجناس در مرکز خرید زیتون فروخته می‌شود؛ محصولات متنوع دیگر هم در این مرکز خرید وجود دارد که دسترسی به آن‌ها مثل آب‌خوردن است. معمولا وقتی پا به مرکز خرید زیتون می‌گذارید دست خالی بیرون نمی‌روید.

مرکز خرید زیتون

عکس از: سایت Google Maps

هر چه باشد بحث قیمت را نمی‌شود کنار گذاشت. قیمت اجناس این پاساژ از مراکز خرید بندرعباس نه خیلی گران است نه خیلی ارزان. زیتون دقیقا همان‌جایی است که هر چیز را با قیمت منصفانه می‌خرید. هر چه‌قدر دلتان می‌خواد در پاساژ بگردید و خرید کنید؛ به محض اینکه احساس خستگی کردید، می‌توانید به کافی‌شاپ زیتون در ساختمان بروید و با سفارش یک نوشیدنی خستگی در کنید.

لوکیشن مرکز خرید زیتون روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار امام خمینی، چهارراه بلوکی

۳. بازار ماهی از مراکز خرید بندرعباس

حتما انتظار وجود بازار ماهی‌ را در یک شهر بندری داشتید؛ شک نکنید که تازه‌ترین و باکیفیت‌ترین ماهی‌های جنوب در این بازار پیدا می‌شود. بازار ماهی هم یکی از معروف‌ترین بازارهای بندرعباس است؛ البته تعجبی ندارد، چون باکیفیت‌ترین ماهی‌های بندرعباس در این بازار پیدا می‌شود.

بازار ماهی بندرعباس از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

انواع ماهی، میگو، صدف و خوراکی‌های دریایی در این بازار از مراکز خرید بندرعباس پیدا می‌شود، همگی تازه و خوشمزه. علاوه بر فروش محصولات دریایی، حتما به خدمات مختلفی که مغازه‌ها ارائه می‌دهند برمی‌خورید؛ مثل میگو پاک‌کن‌ها یا ماهی پاک‌کن‌ها، آن‌ها سریع برایتان ماهی و میگو را پاک می‌کنند و به شما تحویل می‌دهند.

بازار ماهی بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

بهترین زمان خرید ماهی در پاییز است؛ معمولا هم ماهی‌فروشان در صبح ماهی را از اسکله می‌گیرند و به اصطلاح به چوب می‌زنند. شخصا به‌ نظرم وجود این بازار خودش دلیل محکمی است که به بندرعباس سفر کنید.

لوکیشن بازار ماهی بندرعباس گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار امام سجاد

۴. مجتمع تجاری ستاره جنوب

اگر مقاله بهترین رستوران‌ های بندرعباس را در علی بابا خوانده باشید حتما اسم مجتمع تجاری ستاره جنوب را شنیده‌اید. این پاساژ از مراکز خرید بندرعباس رستوران بزرگی با منوی متنوعی دارد که یکی از بهترین رستوران‌های بندرعباس است. در کل باید بگویم ستاره جنوب تنها یک مرکز خرید بندرعباس نیست؛ بلکه یک مجتمع تفریحی تجاری است که برایتان کلی تدارک دیده است.

مجتمع تجاری ستاره جنوب از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

ستاره جنوب جدا از ظاهر شیک و ساختمان بلند و تمیزش، بسیار کاربردی و پر از امکانات و فروشگاه‌های مختلف است. طبقه همکف این مجتمع تجاری پر از طلافروشی است؛ طلاها و جواهرات ستاره جنوب به‌قدری چشم‌گیر است که مصمم می‌شوید چند دقیقه‌ای را صرف نگاه‌کردن به جواهرات بکنید.

طبقه اول و دوم اینجا از مراکز خرید بندرعباس مخصوص به اجناس خاصی نیست؛ محصولات مختلفی در مغازه‌های مختلف پیدا می‌شود. اغراق نباشد این بخش جان می‌دهد برای پاساژگردی و خرید و تماشای محصولات مختلف. و اما طبقات سوم و چهارم که بیشتر برای خوش‌گذرانی ساخته شده‌اند. طبقه سوم ستاره جنوب، فرهنگی و ورزشی است؛ در این طبقه شهربازی، سالن بیلیارد و بولینگ و کلی تفریح دیگر وجود دارد.

مجتمع تجاری ستاره جنوب

عکس از: سایت Google Maps

طبقه چهارم هم مخصوص فیلم‌دوستان است؛ سینمای بزرگی که در طبقه چهارم مجتمع ستاره جنوب قرار دارد می‌تواند با یک فیلم شما را از خستگی راه رفتن در پاساژ خلاص می‌کند. همان‌طور که اول هم اشاره کردم ستاره جنوب، یکی از بهترین رستوران‌های بندرعباس را دارد؛ پس ستاره جنوب را از لیست دیدنی‌هایتان خط نزنید.

لوکیشن مجتمع تجاری ستاره جنوب روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار طالقانی

۵. بازار اوزی‌ها و لاری‌ها از مراکز خرید بندرعباس

یکی از دیدنی‌ترین بازارهای بندرعباس بازار اوزی‌ها یا اِوزی‌ها و لاری‌ها است. این بازار سنتی، حدود ۳۰۰ سال قدمت دارد؛ فکرش را بکنید، بازار از ۳۰۰ سال پیش تا امروز کار می‌کند و همچنان معروف و محبوب دل‌هاست.

بازار اویزی‌ها و لاری‌ها از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

بازار اوزی‌ها و لاری‌ها به عنوان یکی از جاهای دیدنی بندرعباس یاد می‌شود؛ قدمت بالای این بازار و حفظ بافت سنتی آن باعث شده است بیشتر از قبل معروف شود. البته باید بگویم که بازار اوزی‌ها از بازار لاری‌های مراکز خرید بندرعباس جداست؛ اما چون فقط ۵ دقیقه با هم فاصله دارند اسم‌شان همیشه خدا کنار هم می‌آید.

بازار اویزی‌ها و لاری‌ها

عکس از: سایت Google Maps

بازار اوزی‌ها و لاری‌ها روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار طالقانی

۶. سیتی‌سنتر بندرعباس

معمولا مراکز خریدی که سیتی سنتر نام دارند، از معتبرترین و برترین مرکز خریدهای شهر هستند؛ سیتی سنتر بندرعباس هم از این قاعده مستثنا نیست. سیتی سنتر، جزو متنوع‌ترین مراکز خرید بندرعباس است.

سیتی سنتر بندرعباس از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

مرکز خرید سیتی سنتر از مراکز خرید بندرعباس زیاد هم قدیمی نیست؛ این مجموعه کار خود را از سال ۱۳۸۴ شروع کرد و حالا بیشتر از ۵۰۰ غرفه و واحد تجاری در آن مشغول به کار هستند. سیتی سنتر یا بازار مرکزی، سه طبقه دارد. اگر به دنبال لوازم آرایشی یا پوشاک هستید، سیتی سنتر انتخاب خیلی خوبی است. البته این‌طور نیست که فقط این اجناس در بازار مرکزی فروخته شود؛ همان‌طور که گفتم سیتی سنتر یکی از متنوع‌ترین‌ها در محصولات است.

سیتی سنتر بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

لوکیشن سیتی‌سنتر بندرعباس روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، میدان ۱۷ شهریور یا شهربانی، بلوار امام خمینی

۷. مجتمع تجاری رویال ۱

فضای بزرگ، تنوع محصولات، قیمت منصفانه و ظاهری شیک، همه یک‌جا در  مجتمع تجاری رویال ۱ جا گرفته است. بهترین مرکز خرید بندرعباس برای خرید سوغاتی، دقیقا همین‌جاست، یعنی مجتمع رویال ۱. این مجتمع به قدری بزرگ است که حتی اگر آدم‌های زیادی هم برای خرید آمده باشند شلوغی را احساس نخواهید کرد. در کل مجموعه تجاری رویال، از بهترین مراکز خرید بندرعباس هستند که کمتر کسی رقیب آن‌ها محسوب می‌شود.

مجتمع تجاری رویال ۱ از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

لوکیشن مجتمع تجاری رویال ۱ روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار امام خمینی، مجتمع تجاری رویال ۱

۸. مجتمع تجاری رویال ۲

روبه‌روی مجتمع رویال ۱ هستید؟ کافی است سرتان را بچرخانید تا شعبه دوم مجموعه رویال از مراکز خرید بندرعباس را بینید. مجتمع تجاری رویال ۲ دقیقا روبه‌روی رویال ۱ قرار دارد که عملا بازار موبایل و لوازم جانبی آن است. همه‌چیز مربوط به تلفن همراه در این مجتمع پیدا می‌شود، حتی تعمیرکار تخصصی موبایل. در طبقه زیر همکف این مجتمع می‌توانید تعداد زیادی مغازه ببینید که همگی تعمیرات تخصصی موبایل انجام می‌دهند یا لوازم جانبی می‌فروشند.

مجتمع تجاری رویال ۲

عکس از: سایت Shoppingcenters

مجتمع تجاری رویال ۲ به قدری در حوزه موبایل و لوازم جانبی قوی عمل کرده است که حالا با مرکز موبایل تهران هم مقایسه می‌شود؛ اگر دنبال گوشی موبایل، تعمیر آن یا خرید لوازم جانبی هستید، یک لحظه هم صبر نکنید و به این مجتمع تجاری از مراکز خرید بندرعباس سری بزنید تا کالای مورد نظرتان را به راحتی و سریع پیدا کنید.

لوکیشن مجتمع تجاری رویال ۲ روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار امام خمینی، روبه‌روی رویال ۱، مجتمع تجاری رویال ۲

۹. نخیل‌سنتر از مراکز خرید بندرعباس

سال ۱۳۹۳ بود که مرکز خرید نخیل سنتر شروع به کار کرد. این نشان می‌دهد این مرکز خرید از جوان‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید بندرعباس است. این مرکز در منطقه دو هزار کوه بندرعباس قرار گرفته و حدود پنج هزار متر مربع مساحت دارد. نخیل سنتر مخصوص دسته‌ خاصی از محصولات نیست؛ انواع پوشاک بانوان و آقایان، کیف و کفش، لوازم آرایشی، زیورآلات، ادکلن و.. در این مرکز خرید پیدا می‌شود.

مرکز خرید نخیل سنتر از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

نخیل سنتر فقط ۵۰ واحد تجاری دارد؛ پس مثل مراکز خرید بندرعباس که بالاتر گفتم نیست، اما باز هم جذابیت‌های خودش را دارد. مرکز خرید نخیل مجهز به پارکینگ، سرویس بهداشتی، نمازخانه و اینترنت رایگان است. این درست است که با ۵۰ واحد تجاری، تنوع زیادی در محصولات نمی‌توان دید؛ اما شک نکنید با خرید از مرکز خرید نخیل سنتر جنسی باکیفیت و طبق سلیقه خودتان پیدا می‌کنید.

لوکیشن مرکز خرید نخیل سنتر روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، چهارراه نخل ناخدا، روبه‌روی جهاد دانشگاهی، مرکز خرید نخیل سنتر

۱۰. مجتمع تجاری ستاره شهر بندرعباس

مجتمع تجاری ستاره شهر، از آن دسته مراکز خرید بندرعباس است که بین مردم محلی شهرت زیادی دارد. بزرگی این مجتمع، تنوع محصولات، ظاهر لوکس آن و امکاناتش همگی به معروف‌تر شدن ستاره شهر کمک می‌کنند. این مجتمع با سه طبقه و ظاهری فوق‌العاده در لیست لوکس‌ترین مراکز خرید بندرعباس قرار گرفته است.

مجتمع تجاری ستاره شهر بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

مجتمع تجاری ستاره شهر فقط یک مرکز خرید بندرعباس نیست. این مجتمع سینمایی بزرگ و مدرن در طبقه سوم دارد که اگر خسته شده باشید، حسابی خستگی را از بدنتان بیرون می‌کشد. با حضور ۴۰۰ واحد تجاری و مغازه، محصولات ستاره شهر حسابی متنوع شده است؛ جدای آن این محصولات به‌قدری زیبا و پر رنگ و لعاب هستند که شما اگر بخواهید هم نمی‌توانید دست خالی مجموعه را ترک کنید.

مجتمع تجاری ستاره شهر بندرعباس از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

اگر عاشق پاساژگردی در مراکز خرید بندرعباس هستید، باید بگویم ستاره شب می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد. بعد از پاساژگردی و خرید وسایل موردنظرتان، سری به سینما بزنید و با دیدن فیلمی که دوست دارید خستگی به‌در کنید.

لوکیشن مجتمع تجاری ستاره شهر روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، میدان ۱۷ شهریور یا همان میدان شهربانی

۱۱. پاساژ ملکه آسمان‌ها

دنبال یکی از مدرن ترین بازارهای بندرعباس می‌گردید؟ مرکز خرید ملکه آسمان در خدمت شماست. کافی است از کنار این ساختمان بلند و فوق‌العاده شیک رد شوید تا یک دل نه صد دل عاشقش شوید؛ شب‌ها با نورپردازی فوق‌العاده ساختمان، نمای آن چشم‌نوازتر از قبل می‌شود.

مرکز خرید ملکه آسمان ها

عکس از: سایت Google Maps

ملکه آسمان‌ها واقعا اسم برازنده و مناسبی دارد، می‎پرسید چرا؟ این مجتمع با سه طبقه تجاری و هفت طبقه اداری یکی از بلندترین مراکز خرید بندرعباس است. زمین آن ۶ هزار متر مربع مساحت دارد؛ اما بلندی آن واقعا بیشتر به چشم می‌آید.

ملکه آسمان‌ها با این اسم برازنده، بیشتر در زمینه فروش محصولات برند، معتبر و باکیفیت کار می‌کند. اگر برند بودن محصولات برایتان مهم است یا دنبال اجناس لوکس و نایاب می‌گردید، بفرمایید، ملکه آسمان بهترین گزینه شما است.

مرکز خرید ملکه آسمان ها از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

این پاساژ از مراکز خرید بندرعباس  بیشتر مناسب کسانی است که به اجناس لوکس علاقه دارند یا می‌خواهند در مرکز خرید لوکسی خرید کنند؛ اما این مسئله به این معنا نیست که اگر لوکس پسند نیستید به ملکه آسمان نروید. این مرکز خرید همه نوع محصولاتی دارد؛ فقط در حوزه محصولات برند و معتبر قوی‌تر عمل کرده است.

لوکیشن مرکز خرید ملکه آسمان‌ها روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس بلوار امام خمینی

۱۲. مرکز خرید نیلی از مراکز خرید بندرعباس

نیلی، یکی از شیک‌ترین پاساژهای بندرعباس است. این مرکز خرید درست بغل دست مرکز خرید ستاره جنوب است. البته من هم نمی‌دانم چرا این دو مرکز خرید را کنار هم ساخته‌اند؛ اما به ضرر شما که نیست، با یک تیر سه نشان می‌زنید و به هر دو مرکز خرید سر می‌زنید.

شاید با خودتان فکر کرده باشید چرا گفتم سه نشان؟ دلیل این است که مرکز خرید نیلی از مراکز خرید بندرعباس در بخش جنوبی بازار سنتی بندرعباس واقع شده است. یک روز کامل وقت بذارید و حسابی در این سه بازار بگردید و خرید کنید.

مرکز خرید نیلی

عکس از: سایت Google Maps

پوشاک زنانه و مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر و در نهایت ادکلن، مهم‌ترین محصولات این پاساژ از مراکز خرید بندرعباس هستند. البته جا دارد به شما بگویم که وقتی می‌خواهید از مرکز خرید نیلی لباس بخرید، باید بدانید که اکثر محصولات آن امروزی است و کمتر مغازه‌ای در آن لباس محلی یا قدیمی می‌فروشد.

مرکز خرید نیلی از مراکز خرید بندرعباس

عکس از: سایت Google Maps

البته نکته فوق‌العاده‌ای برای علاقه‌مندان به فشن در این قسمت گفتم؛ این‌که لباس‌های امروزی و مدرن در مراکز خرید بندرعباس باشد باب میل خیلی‌هاست؛ از نوجوانان گرفته تا میانسالان همگی به این لباس‌ها علاقه دارند. می‌توانید در این مرکز خرید برای خودتان، خانواده یا دوستانتان لباس‌های خاص و زیبایی پیدا کنید و به سوغات ببرید.

لوکیشن مرکز خرید نیلی روی گوگل مپ

آدرس: بندرعباس، بلوار طالقانی

خرید به شادی

جا دارد دو نکته را هم آخر مطلب اضافه کنم؛ چون حتما به آن‌ها برخورد می‌کنید. میدان ۱۷ شهریور گاهی در نقشه بعضی برنامه‌ها یا به گفته محلی‌ها، به نام میدان شهربانی شناخته می‌شود؛ پس اگر خواستید به میدان ۱۷ شهریور بروید و اسم میدان شهربانی را شنیدید، سردرگم نشوید. نکته دوم هم راجع به بلوار طالقانی است، این بلوار به اسم بلوار ساحلی هم شناخته می‌شود. این تفاوت اسم‌ها گاهی باعث گیج‌شدن گردشگران می‌شود؛ اما حالا دیگر لازم نیست نگران باشید چون راجع به آن می‌دانید.

حالا که تمام مراکز خرید بندرعباس یا حداقل معروف‌ترین آن‌ها را می‌شناسید با خیال راحت یکی را انتخاب کنید و برای خرید راهی خیابان شوید. یادتان نرود در این میان کاری کنید حسابی به خودتان و خانواده یا دوستانتان خوش بگذرد. پیشنهاد می‌کنم سری هم به جاهای دیدنی بندرعباس بزنید و اگر دوست داشتید برای دوستان و آشنایان خود سوغاتی کوچکی هدیه بگیرید؛ مطمئنم با همین هدیه کوچک کلی خوشحال می‌شوند که شما به فکرشان بودید.

راستی، وقتی به مجتمع‌های تجاری سر می‌زنید حتما از امکانات تفریحی آن‌ها استفاده کنید یا چند دقیقه‌ای با دوستانتان در کافی‌شاپ بشینید و حسابی خوش و بش کنید. سفر به سلامت.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 دیدگاه

 1. امیر یاسین عزیزی می‌گوید

  به تازگی یک بازار بسیار مدرن و جدید در بندر عباس باز شده است با بهترین برند های ایران و بهترین خدمات ممکن. نام این مکان بندر عباس مال است. میتوانید در سایت bandarabbasmall.com توضیحات بیشتر را مشاهده کنید

 2. جیمی می‌گوید

  سلام عزیزم ممنون بابت این توضیحات جذاب و اموزنده ت موفق باشی عشقم

 3. محمد زکی نظری می‌گوید

  دوران کودکی و نوجوانی ام را آنجا گذراندم خیلی از بندر خاطره دارم سینما شهرزاد جایی که جمعه ها برای دیدن فیلم به آنجا میرفتیم بعد هم یک سری به بازار زیتون و بازار عوضیها میزدیم زمین فوتبال نخل ناخدا جای فوتبال مان بود با بچه‌ های محله شیر سوم بزرگ شدم محمد کهوری ‌علی ‌مرتضی بچهای بندری بودند که با من مهاجر اهل افغانستان دوست بودند یادشان بخیر چه روزهای بود

 4. مجتبی می‌گوید

  سلام
  متاسفانه ۲ تا اشتباه داشتید
  بازار اوزیها درسته نه اویزیها
  دوم اینکه نخیل توی منطقه کوی دوهزار قرار نگرفته
  ممنون از شما

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مجتبی عزیز 🙂
   ممنون از نکته‌سنجی شما. اصلاح شد.

 5. سمیرا می‌گوید

  ما که ۱۸ سال اونجا بودیم ارزونی ندیدیم از مواد غذایی و خوراکی بگیر تا پوشاک و بقیه وسایل .اون اوایل پوشاک و وسایل برقیش خوب بود ولی الان ن دیگه …

 6. اسفندیار می‌گوید

  بازار بزرگ هرمزگان جدیدترین پاساژ مدرن هستش و زیتون ۲، بندرعباس مال و نور بندرعباس هم بزودی افتتاح می‌شود

 7. مجید آشوری می‌گوید

  سلام
  بازار مَشی هم هست در دل بازار روز
  پشت امامزاده شاه محمد تقی
  ممنون از مطالب زیباتون

 8. رویا می‌گوید

  اتفاقا بر عکس اجناس تو بندر عباس برخلاف بندر های دیگه خیلی خیلی گرون

 9. زری می‌گوید

  با دیدن این عکسا هرکی ندونه فکر میکنه چقدر جنسای شیک ‌ و لاکچری تو این مجتمع هاست..
  کل این مغازه هارو بگردی به زور یه جنس خوب گیرت میاد..با قیمتای مزخرف

 10. پویا می‌گوید

  از تهیه این گزارش تشکر و قدردانی می کنم
  اما چند بازار و مجتمع تجاری معروف بندرعباس از قلم افتاده مثل مگامال هرمزگان، خلیج فارس، مرجان، سفیر. سرو و…
  دوستی هم که فرمایش کرد زیتون خیلی گران هست مجتمع زیتون اولین مجتمع مدرن بندرعباس هست حدود ۲۳-۲۴ سال پیش افتتاح شد و از همان موقع فروشنده سعی در فروش اجناس با کیفیت داشتند به شخصه بارها اجناس با کیفیت و البته با قیمت مناسبی خریداری کردم

 11. حسن علی صفا می‌گوید

  بازار بزرگ ماهی فروشان بندرعباس یکی از بازارهای تر و تمیز بهداشتی که زیر نظر تعاونی ماهی فروشان نزخ گذاری میشه و تمامی آبزیان تحت نظر پزشک ومامور بهداشت مستقر دربازار میباشد که باخیال راحت میتونین از بازار خرید کنید .

 12. محسن می‌گوید

  ولی پاساژ زیتون اجناسش قیمت خون آدم هست .از همه جا گرون تر هست .هر جنسی که جای دیگه بپرسی زیتون ۵برابر گرون تره .من خودم مقیم بندرعباس هستم. ممنونم

 13. HOSSEIN66 می‌گوید

  سلام علیکم ورحمت الله وبرکاته ^_^꧁

  خیلی زیبا

 14. بهروز می‌گوید

  جای دیدنی این شهر ساحل هست و تمام اجناس این شهر مخصوصا بندرعباس از شهر های دیگه گرون تر هست و ارزش خرید نداره

  1. زرزر می‌گوید

   بستگی داره از کجا خرید کنی . ارزونسرا یا
   رویال و زیتون و ستاره و سیتی ا تفاقا اجناسش با کیفیت هست نسبت به شهرهای دیگر

  2. عباس می‌گوید

   چرت و پرت

  3. عباس می‌گوید

   اقای بهروز چرت و پرت نگین لطفا

 15. حبیب می‌گوید

  من بندرعباسی هستم برای خرید میوه و سبزی تازه ، بازار روز رو معرفی کنید .
  برای پیتزا و کباب، فلکه یادبود