اخبار سفر

اخبار سفر 10101
دلسی؛ چمدانی از دل پاریس

چمدان‌های دلسی، اصالت پاریسیِ خود را به نمایش می‌گذارند، به سفر شما شکوه می‌بخشند و تجربه‌ای متمایز از سفر را برای شما به ارمغان می‌آورند. دلسی مانند یک همراه در کنار شما قرار می‌گیرد و رهایی، آرامش و زیبایی سفر را دوچندان می‌کند.

اخبار سفر عطر سفیر
با عطر سفیر، عطر و بوی هر سفر را به یادگار بیاورید

عطر سفیر خاطره‌ساز سفر است و کاری می‌کند که بتوانید از هر سفر، عطری به یادگار با خودتان بیاورید؛ حالا یا برای به‌خاطرآوردن آن سفر برای خودتان یا به‌عنوان سوغات و یادگاری برای همراهی که دست بر قضا نشده که همسفر شما باشد.

اخبار سفر ahow
استانبول عنوان پربازدیدترین شهر توریستی جهان در سال ۲۰۲۳ را بدست آورد

شرکت بین‌المللی یورومانیتور اینترنشنال که شهرهای جهان را از نظر گردشگری، پایداری، عملکرد اقتصادی، سلامت و ایمنی بررسی می‌کند، پاریس را به‌عنوان «برترین شهر گردشگری جهان» و استانبول با به‌عنوان «پربازدیدترین شهر توریستی جهان» معرفی کرد.

اخبار سفر 3030
امکان «تماس اینترنتی» با مرکز پشتیبانی علی‌بابا

علی‌رغم برنامه‌ریزی‌های قبل سفر، ممکن است برنامه شما به دلایل مختلف تغییر کند. مثلا راهی یک سفر کاری باشید و جابه‌جا‌شدن تاریخ جلسه، برنامه شما را هم تغییر بدهد. در چنین شرایطی باید پروازتان را کنسل کنید و جریمه ایرلاین را هم بپردازید.

اخبار سفر شاخص11
تورهای داخلی علی‌بابا از مبدا تهران؛ مقاصد، برنامه و امکانات

بین تورهای داخلی علی‌بابا و سفر شخصی، تورها معمولا به‌صرفه‌تر هستند. خیلی خلاصه بخواهیم بگوییم، برنامه سفر در تور داخلی علی‌بابا از قبل مشخص شده و می‌دانید که دقیقا چه روزهایی کجاها می‌روید.