رادیو دور دنیا را از اینجا بشنوید

کست باکس
اپل پادکست
شنوتو
اسپاتیفای
ساند کلاد
تلگرام

آخرین اپیزود

اپیزود ۹ دور دنیا با هواپیما

دور دنیا با هواپیما

در این اپیزود، لابه‌لای ابرها، کیلومترها بالاتر از سطح زمین، با یک خلبان خانم و یک گردشگر هوایی هم‌صحبت شده‌ایم. بریده‌ای از این اپیزود را از قسمت پخش گوش کنید.

پیشنهاد ما برای شروع

اپیزود ۵ رادیو دور دنیا

سفر به هند، مثلث طلایی

در این اپیزود به دنیای رنگ و رقص و ادویه یعنی هند، کشور ۷۲ ملت سفر می‌کنیم. بریده‌ای از این اپیزود را از قسمت پخش گوش کنید.

درباره رادیو دور دنیا

رادیو دور دنیا، سفری شنیدنی با چشمان بسته

تصور کنید توی تاکسی نشسته‌اید و کلافه از گرما و ترافیک هوس می‌کنید خنکای باد پاییزی رشت صورتتان را نوازش کند. یا مثلا خسته از روزهای تکراری دورکاری دلتان بخواهد در سفری هیجان‌انگیز به هند راهی شوید. رادیو دور دنیا در این لحظات و همه لحظات دیگری که دلتان سفر بخواهد همراه شما می‌شود، دستتان را می‌گیرد و از شما می‌خواهد که با گوش‌های باز، پا در راه سفر بگذارید.

رادیو دور دنیا، روایت‌های نابِ نابِ سفر

در اپیزودهای مختلف رادیو دور دنیا برای شما از قصه‌های ناب سفر حرف می‌زنیم. هر بار مهمانانی داریم که سفر را با گوشت و خونشان حس کرده‌اند و می‌دانند چطور قصه‌های سفرشان را برای شما روایت کنند که خودتان را هم‌پا و همراهشان حس کنید؛ قصه‌هایی که هیچ کجای دنیا نمی‌توانید پیدایشان کنید مگر در رادیو دور دنیا!

رادیو دور دنیا، همسفر با ناشنوایان

اگرچه پادکست رادیو دور دنیا قوه شنوایی مخاطب را به کار می‌گیرد، اما دغدغه‌ این را هم دارد که بتواند ناشنوایان علاقه‌مند به سفر را هم با خود همراه کند. بنابراین همه محتوای رادیو دور دنیا و گفتگوهای میهمانان را هم به صورت متنی در صفحه اختصاصی هر اپیزود منتشر می‌کنیم تا ناشنوایان هم بتوانند در این سفرهای شنیدنی، با ما همسفر شوند.

رادیو دور دنیا را از اینجا بشنوید

شنوتو
اپل پادکست
کست باکس
تلگرام
ساند کلاد
اسپاتیفای

سفرهای شنیدنی را به دوستانتان هم پیشنهاد دهید

نظرات شنوندگان

 • کشمیر جاییه که من سالهاست بهش فکر میکنم و چندین سفرنامه خونده بودم ازش و چند مستند دیده بودم اما دیشب قسمت کشمیر منو راهی اون سرزمین کرد.

  Mehdi_majidi1990
  Mehdi_majidi1990
  Instagram
 • من پادکست در مورد رشت زیاد شنیدم اما به جرات میتونم بگم برای منی که رشتی هستم پادکستتون عالی و حرفه ای ساخته شده و آدم انگار تو همون کوچه پس کوچه ها داره قدم میزنه. انتخاب موزیک ها هم عالی بود.

  Sanaz kolahi
  Sanaz kolahi
  Castbox
 • وقتی کوچولو بودم، پدربزرگم من رو میبرد ایستگاه قطار و صدای سوتش و دیدن لوکوموتیوها و واگنهای قدیمی برام خیلی جذاب و رمزآلود بود.

  RVahidian
  RVahidian
  Instagram
 • می‌بینین الان هوا بارونیه؟ چقد قشنگه؟ تو این هوا آدم دلش نمیخواد گیلان باشه و تو حال و هوای جنگل و دریا اینا؟
  این اپیزود رشت رادیو دور دنیا، پایه همین هواس، گوش بدین و رشت رو پرسه بزنین!

  Mosallini
  Mosallini
  Twitter

فهرست تمام اپیزودها

رادیو دور دنیا

رادیو دور دنیا را از اینجا بشنوید

شنوتو
اپل پادکست
کست باکس
تلگرام
ساند کلاد
اسپاتیفای

سفرهای شنیدنی را به دوستانتان هم پیشنهاد دهید

در پشت صحنه رادیو دور دنیا چه می‌گذرد؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.