شهربازی های استانبول

بهترین پارک های موضوعی و شهربازی های استانبول را بشناسید

تجربه ناب تفریح در قلب استانبول

 استانبول ترکیه شهری است که گذشته و حال و آینده را به‌نمایش می‌‌گذارد. آیا می‌دانستید که استانبول یکی از مکان‌هایی است که برای تفریح و سرگرمی می‌توانید از آن بازدید کنید؟ شهربازی های استانبول با دستگاه‌های بازی مختلف برای افرادی در رده‌های سنی گوناگون یکی از بهترین انتخاب‌هاست. در شهربازی های موضوعی استانبول می‌توانید انواع بازی‌ها را به دلخواهتان تجربه کنید.

اگر عاشق پارک های موضوعی و شهربازی های استانبول هستید، در این شهر کمبودی وجود ندارد. پس بیایید شهربازی های استانبول را از لنز مجله گردشگری علی بابا ببینیم.

بزرگ‌ترین شهربازی استانبول کدام است؟
ویالند، ویا تماسی، پارک بازی بایرام پاشا، لونا پارک بوستانچی، موپارک و پارک ماجراهای اکس‌ترم، از جمله بزرگ‌ترین شهربازی های استانبول است.
شهربازی‌های سرپوشیده استانبول کدام است؟
شهربازی‌های فان لب و موپارک، سرپوشیده هستند.
بهترین شهربازی استانبول چه نام دارد؟
ویالند، استار پارک، پارک ماجراهای اکس‌ترم، موپارک، شهربازی بوستانچی، شهربازی ویاسی تما پارک، فان لب، لگولند، پارک کودک فشانه، لونا پارک، ویا کریزی، آدا پارک و شهربازی ویا پورت را می‌توان به عنوان بهترین شهربازی های استانبول معرفی کرد.
شهربازی‌های ویژه کودکان در استانبول چه نام دارد؟
لگولند و پارک کودک فشانه مخصوص کودکان هستند.

۱- پارک اسفنبول، ویالند سابق (Isfanbul Park)

اسفنبول که قبلا با نام ویالند شناخته می‌شد، یکی از اولین و مشهورترین پارک‌های موضوعی و شهربازی های استانبول در ترکیه است. پارک اسفنبل در ۲۶می۲۰۱۳ افتتاح شد و در منطقه ایوب سلطان و قاضی عثمان پاشا استانبول قرار دارد. در کنار این پارک، یک مرکز خرید و تئاتر با مساحتی حدود ۶۰۰مترمربع قرار گرفته که اسفنبل یک‌سوم آن را به خود اختصاص می‌دهد.

اسفنبول استانبول

عکس از: سایت Istanbul

این پارک که یکی از شهربازی های استانبول است، ۳۰ منطقه سرگرمی مختلف برای بازدید دارد، ازجمله ترن هوایی با سرعتی حدود ۱۱۰کیلومتر در ساعت، برج سقوط آزاد و سرسره آبی وایکینگ. همچنین تفریحاتی برای بچه‌ها امکانات سرگرمی مخصوصی فراهم شده است، مانند تونل سافاری، ماشین برقی، اسب‌های چرخان و بسیاری تفریحات دیگر. اسفنبول از جمعه تا دوشنبه میزبان شما خواهد بود.

پارک اسفنبول از شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Istanbul

از مهم‌ترین ویژگی‌های این پارک این است که همه وسایل بازی آن برای همه رده‌های سنی مناسب است. تفاوتی ندارد کودک چند ساله به این پارک برود یا بزرگ‌سالانی که دلشان هوای کودکی کرده است. در هر صورت هیچ‌کس از گزینه شهربازی های استانبول دست خالی بیرون نمی‌رود.

شما هم می‌توانید در این پارک بازی‌های هیجان‌انگیز مختلفی را در نهایت ایمنی امتحان کنید.

آدرس اسفنبول

محله ایوب استانبول، پارک اسفنبل

ویالند روی گوگل مپ

۲- استار پارک (Star park) از شهربازی های استانبول

در میان تفریحات استانبول، استار پارک که در سال ۱۹۶۱ آغاز به کار کرد، یکی از بهترین گزینه‌هاست. دنیای سرگرمی شعار مناسبی برای این پارک موضوعی است. استار سه نوع چر‌خ‌وفلک، جاذبه صفر (معلق در فضا)، تله‌کابین کشتی دزدان‌دریایی و ماشین‌سواری برای بزرگ‌سالان دارد.

استار پارک استانبول

عکس از: سایت RCDB

بچه‌ها هم از این تفریحات شهربازی های استانبول بی‌نصیب نیستند و می‌توانند از امکانات مخصوص به خود مانند پنج نوع چرخ‌وفلک، ماشین‌سواری و قطار استفاده کنند.

آدرس استارپارک

استانبول منطقه کوچوک چکمه، خیابان هالکالی، محله توفیق بی

استار پارک روی گوگل مپ

۳- پارک ساحلی مالتپه (Maltepe Beach Park and Event Space)

پارک ساحلی مالتپه شهر استانبول، به‌عنوان پارکی مشرف به اقیانوس ساخته شده و از جاهای دیدنی استانبول است. پارک ساحلی ۲۴ساعت باز است و می‌توانید با خانواده، دوستان و حتی حیوانات خانگی خود، در میان سبزه‌ها و منظره‌ای از اقیانوس آبی وقت بگذرانید.

پارک ساحلی از شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Yapiyapi

همچنین می‌توانید با کرایه دوچرخه در امتداد ساحل رکاب بزنید و مناظر زیبای جزایر پرنس را تماشا کنید. پیشنهاد می‌کنم یک زیرانداز نیز به‌همراه داشته باشید و از پیک‌نیک با خانواده لذت ببرید. همان‌ طور که گفتم، پارک از شهربازی های استانبول ۲۴ساعته باز است، پس هر زمان که بخواهید می‌توانید از پارک ساحلی مالتپه بازدید کنید.

شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Gezilmesigerekenyerler

آدرس مالتپه

جنوب شرقی استانبول، محله مال تپه

پارک ساحلی مالتپه روی گوگل مپ

۴- پارک مینیاتورک (Miniaturk Park) از شهربازی های استانبول

مینیاتورک یک پارک مینیاتوری است که در ساحل شمال شرقی گلدن هورن در استانبول ترکیه، در سال ۲۰۰۳ افتتاح شد. این پارک نسخه‌هایی کوچک از گنجینه‌های موجود در ترکیه را در خود جای می‌دهد. نیمی از این گنجینه‌ها، از استانبول و مابقی آنها از آناتولی و سرزمین‌های عثمانی خارج از ترکیه گردآوردی شده است. اینجا به‌عنوان یکی از شهربازی های استانبول انتخاب خوبی برای تفریح است.

پارک مینیاتور

عکس از: سایت Mediatacdn

پارک مینیاتورک یکی از جاهای دیدنی استانبول و از شهربازی های استانبول برای بازدید با خانواده و دوستان است. علاوه بر این اطلاعات بسیاری را درباره تاریخ ترکیه به‌دست خواهید آورد. حدود ۱۲۵ تا ۱۵۰ اثر را می‌توان در این پارک ۵۵۰۰مترمربعی پیدا کرد، ازجمله پل سنگی آدانا، مقبره سبز بورسا، برج ساعت ازمیر، خرابه‌های کوه نمرود و خانه مریم مقدس.

شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Mediatacdn

آدرس

ساحل شمال شرقی گلدن هورن

پارک مینیاتورک روی گوگل مپ

۵- پارک ماجراهای اکس‌ترم (Xtrem Aventures İstanbul)

اگر به ماجراجویی در ارتفاعات سربه‌فلک‌کشیده علاقه دارید، بازدید از پارک ماجراهای اکس‌ترم استانبول را از دست ندهید. چهار مسیر مختلف برای صخره‌نوردی و یک مسیر زیپ‌لاین در این پارک وجود دارد. اگر هم می‌خواهید ترس‌های خود را رها کنید، پرش از درخت ۱۵متری، بهترین انتخاب برای شماست.

اکس ترم پارک

عکس از: سایت Ytimg

همچنین برای کودکان بین چهار تا هشت سال، یک تور بزرگ در نظر گرفته شده که در ارتفاع ۱۰متری از سطح زمین معلق است تا بتوانند با خیال راحت بپرند و بازی کنند. علاوه بر این تفریحات، می‌توانید یک ماجراجویی گروهی را در پارک ماجراهای اکس‌ترم، به مناسبت تولد خود یا عزیزانتان یا در طول شب رزرو کنید و لحظاتی به‌یادماندنی را برای رقم بزنید.

آدرس

استانبول، ساری یر، مسلک، محله هوزور

پارک ماجراهای اکس‌ترم روی گوگل مپ

۶- موپارک (Moipark) از شهربازی های استانبول

موپارک، از شهربازی های استانبول در ۲۳می۲۰۱۴، به‌عنوان بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده در ترکیه، در مرکز خرید استانبول افتتاح شد. اگر به‌دنبال مکانی برای تفریح کودکان دو تا چهارده‌ساله هستید، موپارک را انتخاب کنید.

موپارک

عکس از: سایت Mallofistanbul

چرخ‌وفلک، ترن هوایی، آسانسور جنگلی و بسیاری دیگر از وسیله‌های بازی و سرگرمی منتظر شماست. می‌توانید یک کارت اعتباری مجموعه را تهیه و شارژ کنید و از بازی‌ها و امکانات تفریحی لذت ببرید.

آدرس

منطقه باشاک شهیر، بلوار سلیمان دمیرال، مرکز خرید استانبول

موپارک روی گوگل مپ

۷- شهربازی بوستان‌چی (Bostancı Lunapark)

لوناپارک بوستان‌چی یک پارک تفریحی کوچک، اما سرگرم‌کننده است که از سال ۱۹۸۳ تاسیس شد و با گذشت زمان به تکامل به‌روزشدن خود ادامه می‌دهد. کودکان از بازدید از لونا لذت می‌برند. حتی بزرگ‌سالان هم می‌توانند از این تفریحات استانبول استفاده کنند. چرخ‌وفلک، تونل وحشت و چندین وسیله بازی دیگر شما را سرگرم خواهد کرد.

بایرام پاشا

عکس از: سایت Expatguideturkey

همچنین می‌توانید به اتفاق خانواده از دیدن نمایش‌‌های سرگرم‌کننده لذت ببرید. ازآنجایی‌که پارک در وسط شهر است، دسترسی به آن با خودروی شخصی یا با استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی بسیار راحت است.

آدرس

استانبول، قسمت آسیایی، منطقه کادیکوی، محله بوستانچی

موپارک روی گوگل مپ

۸- پارک آبی آکوا مارین (Grand Aqua Marine)

پارک آبی گرند آکوا مارین یک مقصد خانوادگی عالی و از جاهای دیدنی استانبول است که همه اعضای خانواده می‌توانند از تفریحات آن لذت ببرند. این پارک در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد و این برای خردسالان و بزرگ‌سالان بالای ۶۵ سال بسیار مناسب است. استخرهای مختلف و سرسره‌های آبی متنوع برای بازدیدکنندگان وجود دارد. خوراکی و غذای موجود در غرفه‌ها را می‌توان با میانگین قیمت ۵ دلار  تهیه کرد.

پارک آبی

عکس از: سایت Moonstartour

اگر دوست دارید پارک چندان شلوغ نباشد، بهتر است در روزهای هفته از آن بازدید کنید. اما آخر هفته‌ها بسیار شلوغ است، پس سعی کنید در ساعات ابتدایی روز به پارک بروید. می‌توانید از شاتل‌های رایگانی که شما را از میدان تقسیم به گرند آکوا مارین می‌برند، استفاده کنید.

آدرس

بیوک چکمک در محله فاتح

پارک آبی آکوا مارین روی گوگل مپ

۹- سرزمین ژوراسیک (Jurassic Land) از شهربازی های استانبول

آیا دوست دارید که دوران دایناسورها را تجربه کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس باید از سرزمین ژوراسیک در استانبول دیدن کنید. سرزمین ژوراسیک، ترکیبی از پارک موضوعی و موزه، سرگرمی مفیدی را برای بزرگ‌سالان و کودکان فراهم می‌کند.

ژوراسیک

عکس از: سایت Kidsvisitor

از تماشای یک فیلم ۴بعدی گرفته تا بازدید از موزه اختصاصی دایناسورها، این پارک هم آموزنده و هم سرگرم کننده است. ژوراسیک ۷۰ دایناسور انیماترونیک و بزرگترین شبیه‌ساز ۴بعدی ترکیه را دارد. سواری ژوراکوپتر شما را با شکارچیان منقرض‌شده روبه‌رو می‌کند. همچنین بچه‌ها می‌توانند با کشف تخم‌های دینو در غار حفاری، گواهی و مدرک دیرینه‌شناس و تجربه‌های علمی کسب کنند.

ژوراسیک

عکس از: سایت Antilogvacations

آدرس

استانبول، محله بایرام پاشا، کجاته، خیابان پاشا، مرکز خرید فروم

سرزمین ژوراسیک روی گوگل مپ

۱۰- شهربازی ویاسی‌تما پارک (ViaSea Tema Park)

پارک ویاسی تما یکی دیگر از شهربازی های استانبول است. این پارک یک آکواریوم به‌همراه یک پارک موضوعی، سالن بازی، سالن بولینگ و سینما دارد.

آکواریوم ویاسی، اولین آکواریوم جهان با موضوع آب‌وهوا، در ماه می ۲۰۱۵ افتتاح شد. ویاسی طولانی‌ترین تونل زیر آب در استانبول را دارد. این آکواریوم بیش از دوازده هزار موجود دریایی را در خود جای می‌دهد.

تما پارک

عکس از: سایت Silivrirehberi

شما می‌توانید خودتان به ماهی‌ها غذا بدهید یا با دستان خود سفره‌ماهی‌ها را نوازش کنید. اگر می‌خواهید تجربه‌ای بسیار نزدیک از ارتباط با موجودات دریایی داشته باشید، آکواریوم ویاسی از شهربازی های استانبول مکانی است که پیشنهاد می‌کنیم از آن بازدید کنید.

تما پارک

عکس از: سایت AA

آدرس شهربازی ویاسی‌تما

قسمت آسیایی، منطقه توزلا، میدان ویا پورت مارینا

ویاسی تما پارک روی گوگل مپ

۱۱- پارک‌شهر بایرام پاشا (Bayrampaşa City Park)

پارک‌شهر بایرام پاشا یکی از بهترین شهربازی های استانبول برای استراحت در طبیعت و به‌دست‌آوردن آرامش است. امکانات و تفریحات بسیاری در این پارک وجود دارد مانند ترن هوایی، زمین‌های ورزشی بسکتبال، فوتبال، والیبال و تنیس، انواع بازی‌ها برای کودکان، برج پرچم، استخر و آبشار و همچنین مسیرهای دوچرخه و موتورسواری.

پارک شهر استانبول

عکس از: سایت Nuhogluinsaat

می‌توانید عصرانه یا یک وعده غذایی را هم در رستوران‌ها و کافه‌های پارک شهر نوش جان کنید. علاوه بر این یک سالن سینمای روباز، سالن آمفی‌تئاتر، محوطه نمایشگاه و آموزش هنرهای زیبا نیز برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است. در ضمن نگران جای پارک برای خودروی خود نباشید، پارک شهر بایرام پاشا پارکینگ اختصاص برای بازدیدکنندگان دارد.

آدرس بایرام پاشا

منطقه بایرام پاشا، خیابان هودوت، محله کوجاتپه

پارک شهر بایرام پاشا روی گوگل مپ

۱۲- فان لب (Fun Lab) از شهربازی های استانبول

برای لذت‌بردن کودکان و بزرگ‌سالان از تفریحات استانبول، یکی از گزینه‌های خوب، شهربازی فان لب است. چند شعبه از این شهربازی در جاهای مختلف شهر وجود دارد و مهم‌ترین شعبه آن در مرکز خرید فروم استانبول قرار گرفته است.

فان لب

عکس از: سایت Mapio

وسعت این شهربازی حدود ۳هزارمترمربع است و یکی از بزرگترین شهربازی‌های سرپوشیده استانبول محسوب می‌شود. بازدیدکنندگان می‌توانند از انواع سرگرمی‌های کودکانه و بازی‌های مفرح مخصوص بزرگ‌سالان در این شهربازی استفاده کنند.

شعبه‌های دیگر فان لب در مرکز خرید جواهر و مرکز خرید بویاکا قرار دارد. ماشین‌سواری و بازی‌های کامپیوتری، از بازی‌های سرگرم‌کننده این شهربازی است که حتی به بزرگ‌سالان هم پیشنهاد می‌شود.

جاذبه های استانبول

عکس از: سایت Tripadvisor

آدرس فان لب

محله بایرام پاشا، کجاته، خیابان پاشا، مرکز خرید فروم

فان لب روی گوگل مپ

۱۳- لگولند (Legoland) از شهربازی های استانبول

شما هم حتما در دوران کودکی با لگو یا همان خانه‌سازی بازی کرده‌اید. در لگولند یکی از مراکز تفریحی و جاهای دیدنی استانبول، بچه‌ها می‌توانند با استفاده از قطعه‌های لگو، سازه‌هایی مثل کاخ، دیوار و خانه بسازند. علاوه بر این، می‌توان با سینمای لگوی ۴ بعدی، کارخانه لگو و بسیاری دیگر از تفریحات، بچه‌ها را سرگرم کرد.

لگولند

عکس از: سایت Getyourguide

اگر دوست دارید خاطره بازدید و تفریح از این سرزمین از شهربازی های استانبول را ثبت کنید، می‌توانید از فروشگاه، یادگاری‌هایی از لگو تهیه کنید.

لگولند استانبول

عکس از: سایت Legolanddiscoverycentre

آدرس لگولند

محله بایرام پاشا، مرکز خرید فروم استانبول هم

لگولند روی گوگل مپ

۱۴- پارک کودک فشانه (Feshane Childrens Amusement Park)

از نام این شهربازی می‌توان متوجه شد که مخصوص کودکان است. کودکان در این پارک می‌توانند از انواع وسایل بازی متنوع استفاده کنند و سرگرم شوند.

شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Safarway

اگر می‌خواهید کودکان خود را در این پارک از شهربازی های استانبول همراهی کنید، باید برای ورود مبلغ ۶۰ لیر بپردازید. ورودی برای کودکان زیر ۱۴ سال، ۴۵ لیر است و نیازی نیست برای کودکان زیر ۲ سال هزینه‌ای بپردازید.

فشانه پارک

عکس از: سایت Bannister

آدرس پارک فشانه

استانبول، منطقه اروپایی ایوب، محله نیشانجی، خیابان یاوه‌دوت، پلاک ۱

پارک کودک فشانه روی گوگل مپ

۱۵- فلوریا لونا پارک (Florya Lunapark)

اگر شما هم علاقه دارید کنار کودکان خود از تفریح و سرگرمی لذت ببرید، پس باید پارکی را انتخاب کنید که تفریحات مخصوص کودکان و برزگسالان را داشته باشد. یکی از این پارک های استانبول، فوریا لونا پارک از شهربازی های استانبول است.

شهربازی های استانبول

عکس از: سایت RCDB

در این شهربازی علاوه بر سرگرمی‌های متنوع برای کودکان و بزرگ‌سالان، می‌توان از تماشای سواحل دریای مرمره هم لذت برد. در امتداد ساحل می‌توانید دوچرخه‌سواری کنید و خاطره‌ای خوش را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید.

ازجمله بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای که می‌توانید در فلوریا لونا پارک از شهربازی های استانبول پیدا کنید، کارتینگ کودکان و چرخ‌وفلک‌های هیجان‌انگیز است. همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای استراحت و صرف غذا، از رستوران‌ها و کافه‌های شهربازی استفاده کنید.

فلوریا پارک

عکس از: سایت Yazili sorulari

آدرس فلوریا لونا پارک

استانبول، قسمت اروپایی، منطقه باکرکوی، محله فلوریا، جنب آکواریوم استانبول

فلوریا لونا پارک روی گوگل مپ

۱۶- ویا کریزی پارک (Via/Crazy Park)

معرفی شهربازی های استانبول را با یکی از هیجان‌انگیزترین آن‌‌ها یعنی ویا کریزی پارک ادامه می‌دهیم. این شهربازی سرگرمی‌های هیجان‌انگیز بسیاری را برای کودکان و بزرگسالان ارائه می‌کند. همچنین تفریحات جذابی مانند بولینگ، گزینه‌ای بسیار عالی برای همه اعضای خانواده است.

ویاکریزی

عکس از: سایت RCDB

بخشی از این پارک از شهربازی های استانبول به پیست اسب‌سواری مخصوص کودکان اختصاص داده شده است. علاوه بر این سینمای ۸بعدی هم در این شهربازی وجود دارد که هیجان‌انگیزترین فیلم‌ها را با جلوه‌های ویژه چندبعدی نمایش می‌دهد.

شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Tripadvisor

آدرس ویا کریزی

پندیک، خیابان دداپاشا ۱۹، محله ینی شهیر

ویا کریزی پارک روی گوگل مپ

۱۷- پارک باکرکوی (Bakirkoy Botanik Park)

تفریحات استانبول بین اهالی شهر هم طرفداران مخصوص خود را دارد. از شهربازی های استانبول باکرکوی یکی از این تفریحات و مقصد آخر هفته‌های استانبولی‌هاست. باکرکوی یکی از محله‌های قدیمی و اعیان‌نشین در استانبول است. به همین دلیل، علاوه بر تفریحات شهربازی باکرکوی، گشت‌و‌گذار و قدم‌زدن در این محله هم می‌تواند جزئی از این سرگرمی‌ها باشد.

شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Gezilecekyerler

انواع وسایل تفریحی مخصوص کودکان در اینجا از شهربازی های استانبول پیدا می‌شود. حتی بزرگ‌سالان هم می‌توانند از سرگرمی‌های این پارک سهمی داشته باشند. چندین رستوران و کافه هم در این شهربازی وجود دارد که با صرف غذا و نوشیدنی از بازدیدکنندگان پذیرایی می‌کنند. اگر به‌جز تفریح قصد خرید دارید، خبر خوب این است که چند مرکز خرید عالی هم در اطراف این شهربازی قرار دارد.

باکرکوی شهربازی های استانبول

عکس از: سایت Muhabir

آدرس

منطقه باکرکوی، اتوبان Fig5

پارک باکرکوی روی گوگل مپ

۱۸- دلفیناریوم استانبول (Istanbul Dolphinarium)

آیا شما هم عاشق کشف دنیای هیجان‌انگیز دلفین‌ها هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس زمانی که در ترکیه هستید، بازدید از دلفیناریوم استانبول از شهربازی های استانبول باید در اولویت برنامه گردشگری شما باشد.

این بزرگ‌ترین دلفیناریوم در اروپاست که شما را دعوت می‌کند تا با دلفین‌های شاد، فوک‌ها، انواع ماهی‌های دریایی و نهنگ‌های عظیم ملاقات کنید. بازدیدکنندگان در هر سنی می‌توانند تجربه جذابی از تماشای نمایش‌های دلفین‌ها و کشف دنیای موجودات دریایی داشته باشند.

آدرس دلفیناریوم استانبول

منطقه ایوب سلطان، گلدن هورن

دلفیناریوم روی گوگل مپ

۱۹- ویاپورت (Viaport) از شهربازی های استانبول

شهربازی ویاپورت یکی دیگر از شهربازی های استانبول است که انواع امکانات تفریحی و وسیله‌های سرگرمی را برای کودکان و بزرگ‌سالان فراهم می‌کند. این شهربازی در مرکز خرید ویاپورت اوت لت قرار گرفته که یکی از مراکز خرید ارزان‌قیمت استانبول است. باتوجه‌به این شرایط، گردشگران علاوه بر تفریح می‌توانند سوغاتی مناسب قیمت تهیه کنند و خریدهای خود را انجام دهند.

ویاپورت

عکس از: سایت Gezimanya

در این شهربازی دریاچه‌ای مصنوعی ساخته شده است که در اطراف آن کافه و رستوران‌هایی وجود دارد که بتوانید غذا و چای و باقلوا ترکی را نوش جان کنید. همچنین اسب‌سواری با اسب‌های پونی و بزرگ برای کودکان و نوجوانان در دسترس است.

آدرس ویاپورت

بخش آسیایی، نزدیک به فرودگاه صبیحه گوکچن، منطقه پندیک

شهربازی ویاپورت روی گوگل مپ

در شهربازی های استانبول حسابی خوش بگذرانید…

مطمئنم که شما نمی‌خواهید همه این پارک‌ها و شهربازی های استانبول را باهم بروید. پس پیشنهاد می‌کنم با دقت خوبی بخوانید و ببینید که دقیقا از کدام شهربازی بیشتر خوشتان می‌آید. حتما یادتان باشد که از خاطراتتان برای ما هم بنویسید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.