ساحل جمیرا

ساحل جمیرا دبی، نمادی از شکوه و عظمت دبی

از ساحل جمیرا دبی چه می‌دانید؟

ساحل جمیرا دبی، یکی از جذاب‌ترین سواحل دنیا و یکی از جاذبه‌های گردشگری اصلی دبی است و هر سال میلیون‌ها گردشگر از آن دیدن می‌کنند؛ چون این ساحل، بهترین گزینه برای گذراندن یک روز شاد و مفرح در کنار خانواده و دوستان است.

بیشتر افرادی که به این شهر سفر کرده‌اند تا دیدنی‌های دبی را از نزدیک مشاهده کنند، با دیدن صحنه خیره‌کننده شن‌های سفید و نرم، آب‌های زلال و نیلگون و نسیم خنک دریا در ساحل جمیرا، یک آرامش عجیب و رؤیایی را تجربه خواهند کرد.

آن‌ها می‌توانند در کنار ساحل های دبی دراز بکشند و به تماشای دریا بنشینند یا در آب‌های زلال شنا کنند و از آرامش این مکان و جاهای دیدنی دبی لذت ببرند. برای اینکه بیشتر درباره ساحل جمیرا دبی بدانید با مجله علی‌بابا همراه شوید.

ساحل جمیرا دبی کجاست؟
ساحل جمیرا دبی در منطقه جمیرا در دبی، امارات متحده عربی دارد. این ساحل در امتداد خلیج‌فارس قرار دارد و طول آن ۴ کیلومتر است.
چگونه به ساحل جمیرا دبی برویم؟
برای رفتن به ساحل جمیرا دبی، می‌توانید خودروی شخصیو اتوبوس و مترو استفاده کنید.
امکانات رایگان ساحل جمیرا کدام است؟
ساحل جمیرا امکانات رایگانی دارد؛ همچون استفاده از ساحل برای شنا و آفتاب‌گرفتن، سرویس‌های بهداشتی، دوش‌های عمومی و نمازخانه.
هزینه ورودی ساحل جمیرا چقدر است؟
هزینه ورودی ساحل جمیرا برای بزرگسالان ۱۰۰ درهم است. قیمت بلیط برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۵۰ درهم است و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان است.
ساعت بازدید از ساحل جمیرا دبی چه زمانی است؟
ساحل جمیرا دبی همه‌روزه از ساعت ۸ صبح تا غروب آفتاب باز است.

معرفی ساحل جمیرا دبی

ساحل جمیرا، یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین سواحل جهان است که در شهر دبی، امارات متحده عربی واقع شده است؛ البته ممکن است از بعضی از افراد این ساحل را با نام‌های زیر بشناسند:

 • ساحل جمیرا پالم
 • ساحل برج‌العرب

طول ساحل جمیرا ۱کیلومتر و ۴۰ متر و عرض آن ۸۰ متر است و در امتداد ساحل دریای خلیج‌فارس و در کنار برج‌های جمیرا قرار دارد. این ساحل، شکلی کشیده دارد که دو طرف آن را درختان نخل احاطه کرده‌اند. وجود برج‌های جمیرا در قسمت شمالی و برج‌العرب در قسمت جنوبی این ساحل، چشم‌انداز منحصربه‌فردی را برای گردشگران و مسافران ایجاد کرده است.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Bayut

ساحل جمیرا در منطقه جمیرا دبی که یکی از مناطق لوکس و مدرن دبی قرار دارد. منطقه جمیرا به سه بخش جمیرا ۱ و ۲ و ۳ تقسیم شده که هریک از این بخش‌ها امکانات و تفریحات خاصی دارد.

ساحل جمیرا دبی کجاست؟

ساحل جمیرا دبی در خیابان جمیرا، منطقه جمیرا، دبی، امارات متحده عربی واقع شده است. برای دسترسی به ساحل جمیرا می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی یا خصوصی استفاده کنید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

دسترسی به ساحل جمیرا دبی با خودرو شخصی

برای دسترسی به ساحل جمیرا با خودرو شخصی می‌توانید یکی از مسیرهای زیر را امتحان کنید:

– از سمت مرکز شهر دبی

از سمت مرکز، می‌توانید از خیابان شیخ زاید به‌سمت جنوب حرکت کنید. بعد از رسیدن به میدان الاتحاد، از خیابان شیخ محمدبن‌راشد به‌سمت غرب بروید تا پس از عبور از برج‌العرب، به خیابان جمیرا برسید. ساحل جمیرا در انتهای خیابان جمیرا قرار دارد.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت DubaiOnline

– از سمت فرودگاه بین‌المللی دبی

از سمت فرودگاه بین‌المللی، می‌توانید از خیابان شیخ زاید به‌سمت شمال حرکت کنید و بعد از رسیدن به میدان الاتحاد، از خیابان شیخ محمدبن‌راشد به‌سمت شرق بروید. پس از آنکه برج‌العرب را رد کردید، به خیابان جمیرا خواهید رسید که ساحل جمیرا در انتهای آن است.

– از سمت امارات متحده عربی جنوبی

از این سمت، می‌توانید از بزرگ‌راه E11 به‌سمت شمال راهی شهر دبی شوید و بعد رسیدن به خیابان شیخ زاید به‌سمت شمال حرکت کنید. بعد از میدان الاتحاد، از خیابان شیخ محمدبن‌راشد به‌سمت شرق بروید و پس از عبور از برج‌العرب، به خیابان جمیرا می‌رسید که ساحل جمیرا در انتهای آن قرار گرفته است.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google-Maps

پس از رسیدن به این ساحل می‌توانید در پارکینگ‌های آن، خودرو خود را پارک کنید. هزینه پارک خودرو در ساحل جمیرا ۲۰ درهم در ساعت است.

دسترسی به ساحل جمیرا دبی با اتوبوس

برای دسترسی به ساحل جمیرا با اتوبوس، می‌توانید با خطوط اتوبوس زیر راهی این ساحل زیبا شوید:

 • خط ۸ حرکت از ایستگاه متروBurj Khalifa / Dubai Mall؛
 • خط ۷۸ حرکت از ایستگاه مترو Al Rashidiya
ساحل جمیرا

عکس از: سایت Dubizzle

اتوبوس‌های خط ۸ و ۷۸ هر ۱۵ دقیقه یک ‌بار از ایستگاه‌های خود راهی ساحل جمیرا می‌شود. برای سوارشدن به اتوبوس در دبی، باید از کارت Nol استفاده کنید.

دسترسی به ساحل جمیرا دبی با مترو

برای دسترسی به ساحل جمیرا با مترو، می‌توانید با خط‌قرمز مترو دبی به‌سوی این ساحل بروید. دو ایستگاه مترو در نزدیکی ساحل جمیرا قرار دارد:

 • ایستگاه مترو Jumeirah 1 ایستگاه نزدیک به بخش شمالی ساحل جمیرا؛
 • ایستگاه مترو Jumeirah 2 ایستگاه نزدیک به بخش میانی ساحل جمیرا.
دسترسی با مترو

عکس از: سایت Tourismjourney

با تهیه کارت Nol از ایستگاه‌های مترو هم می‌توانید سوار مترو دبی شوید و پس از رسیدن به ایستگاه مترو Jumeirah 1 یا Jumeirah 2 از خروجی ایستگاه به‌سمت ساحل جمیرا بروید. این خروجی‌ها به خیابان جمیرا منتهی می‌شود.

بهترین زمان بازدید از ساحل جمیرا دبی

ساحل جمیرا دبی همه‌روزه از ساعت ۸ صبح تا غروب آفتاب باز است. بهترین زمان بازدید از این ساحل در فصل پاییز و زمستان و بهار است. در این فصول، آب‌وهوا معتدل است و می‌توانید از شنا و سایر تفریحات آبی لذت ببرید. در فصل تابستان، هوا در دبی خیلی گرم و مرطوب است.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

اگر قصد دارید در فصل تابستان به ساحل جمیرا بروید، بهتر است در ساعات اولیه صبح یا اواخر بعدازظهر به ساحل بروید. بهترین روز از هفته برای بازدید از ساحل جمیرا دبی، روزهای کاری هفته است. در روزهای تعطیل و تعطیلات آخر هفته، ساحل شلوغ‌تر است و ممکن است مجبور شوید برای پیداکردن جای پارک و استفاده از امکانات رفاهی ساحل، مدتی منتظر بمانید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

بهترین زمان از روز برای بازدید از ساحل جمیرا دبی، ساعات اولیه صبح یا اواخر بعدازظهر است. در این ساعات، هوا خنک‌تر است و می‌توانید از امکانات و تفریحات آبی آن استفاده کنید. امکان بازدید از این ساحل در روزهای تعطیل و تعطیلات آخر هفته وجود دارد.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

مدت‌زمان بازدید از ساحل جمیرا دبی

مدت‌زمان بازدید از ساحل جمیرا دبی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ ازجمله اینکه قصد دارید، چه فعالیت‌هایی را در ساحل انجام دهید. اگر بخواهید فقط در ساحل استراحت و شنا کنید، ممکن است ۳ تا ۴ ساعت برای بازدید از ساحل کافی باشد؛ اما اگر تمایل دارید از تفریحات آبی ساحل هم استفاده کنید، ممکن است زمان بیشتری برای بازدید از ساحل نیاز داشته باشید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

تفریحات ساحل جمیرا دبی

ساحل جمیرا یکی از خاص‌ترین سواحل جهان است که به‌خاطر زیبایی‌های طبیعی و امکانات و تفریحات متنوع، گردشگران و ساکنان دبی به‌سوی آن جذب می‌شود.

این ساحل، تفریحات متفاوتی برای گروه‌های سنی مختلف دارد که هریک جذابیت‌های متفاوت و منحصربه‌فردی را شامل می‌شود.

پارک ساحلی جمیرا

پارک ساحلی جمیرا، یکی از محبوب‌ترین پارک‌های دبی است که در کنار ساحل جمیرا قرار گرفته است و امکانات و تفریحات متنوعی دارد که می‌تواند باب‌طبع تمام افراد باشد. این امکانات عبارت‌ است از:

– زمین ‌بازی کودکان

پارک ساحلی جمیرا یک زمین‌بازی کودکان با وسایل بازی متنوع دارد و کودکان می‌توانند در این زمین‌بازی، به بازی و تفریح بپردازند و از لحظات خود لذت ببرند؛

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

– استخر

این پارک ساحلی، یک استخر بزرگ دارد که مکان مناسب برای شنا و تفریح است. استخر این پارک چندین بخش مختلف برای کودکان و بزرگسالان و افراد معلول دارد.

– سالن ماساژ

پارک ساحلی جمیرا، سالن ماساژ دارد که در آن انواع مختلف ماساژ با استفاده از روغن‌های طبیعی ارائه می‌شود. اگر به‌دنبال آرامش و رفع خستگی هستید، این سالن بهترین مکان برای شماست تا خستگی سفر را از تنتان بیرون کنید.

– باشگاه ورزشی

این پارک باشگاه ورزشی دارد که در آن گونه‌های متنوع تجهیزات ورزشی وجود دارد و مربیان مجرب می‌توانند در تمرینات شما را همراهی کنند. این مکان برای افرادی که هر روز در کشور خود ورزش را دنبال می‌کردند، بهترین مکان برای ورزش و تناسب‌اندام محسوب می‌شود.

– پارک آبی

پارک ساحلی جمیرا پارک آبی دارد که مکانی مناسب برای هیجان و تفریح است. پارک آبی انواع مختلف سرسره و استخر دارد که بهترین انتخاب برای هر سلیقه‌ای است.

پارک آبی

عکس از: سایت Dayoutdubai

 – سالن تنیس

سالن تنیس پارک ساحلی جمیرا دو زمین تنیس دارد که می‌توانید تنهایی یا گروهی از آن‌ها استفاده کنید. بدون شک بازی تنیس با ملیت‌های مختلف و رقابت شور سفر را چندبرابر می‌کند.

 – فضای پیک‌نیک

فضای پیک‌نیک این پارک، مکانی مناسب برای گذراندن یک روز خوش و شاد در کنار خانواده و دوستان است. در این فضاها میز و صندلی و سایبان موجود است و می‌توانید غذا و نوشیدنی خود را همراه داشته باشید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google-Maps

تفریحات و ورزش‌های آبی

اگر به‌دنبال یک روز هیجان‌انگیز و مفرح در کنار دریا هستید، پارک ساحلی جمیرا بهترین گزینه برای شماست. در پارک ساحلی جمیرا می‌توانید از انواع مختلف تفریحات و ورزش‌های آبی استفاده کنید و هیجان و لذت را تجربه کنید. ازجمله این تفریحات و ورزش‌های آبی عبارت‌ است از:

– شنا

شنا، یکی از محبوب‌ترین تفریحات در ساحل است که می‌تواند تمام اعضای خانواده را به وجد بیاورد. ساحل جمیرا آب‌های کم‌عمق و آرام دارد که برای شنا فوق‌العاده‌ است.

– قایق‌سواری

قایق‌سواری، یکی دیگر از تفریحات محبوب در ساحل جمیراست که می‌تواند هیجان و لذت را به همراه داشته باشد. در پارک ساحلی جمیرا، انواع مختلف قایق‌های موتوری و پارویی موجود هست که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

– جت اسکی

جت اسکی، یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات آبی است که لحظات فراموش‌نشدنی را برای شما رقم ‌می‌زند. در پارک ساحلی جمیرا، می‌توانید جت اسکی را تنهایی یا گروهی تجربه کنید.

– بنانا

بنانا، یکی دیگر از تفریحات آبی خانوادگی است که هیجان و لذت را برای تمام اعضای خانواده به همراه دارد.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google-Maps

– غواصی

غواصی، یکی از بهترین راه‌ها برای تماشای دنیای زیر آب است. در این پارک می‌توانید با شرکت در تورهای غواصی، از زیبایی‌های دنیای زیر آب خلیج‌فارس لذت ببرید.

– موج‌سواری

موج‌سواری، یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های آبی در جهان است که می‌تواند هیجان شما را دوچندان کند. در پارک ساحلی جمیرا می‌توانید از موج‌های دریا برای موج‌سواری هم استفاده کنید.

ورزش‌های ساحلی

ساحل جمیرا، امکانات و تفریحات متنوعی برای علاقه‌مندان به ورزش‌های ساحلی را هم فراهم کرده است. از ورزش‌های ساحلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– والیبال

والیبال از محبوب‌ترین ورزش‌های ساحلی است که می‌توانید با دوستان خود، یک بازی والیبال ساحلی هیجان‌انگیز برگزار کنید و از تک‌تک لحظات آن لذت ببرید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google-Maps

– فوتبال

فوتبال یکی دیگر از پرطرفدارترین ورزش‌های ساحلی است که می‌توانید با خانواده خود یک بازی فوتبال ساحلی خانوادگی راه‌ بیندازید و از هیجان و لذت این ورزش خاطره‌ای فراموش‌نشدنی را در گنجینه خاطرات خود به یادگار بگذارید.

– بازی‌های گروهی

در ساحل جمیرا انواع مختلف بازی‌های گروهی مانند: فوتبال آمریکایی، بیسبال و راگبی نیز برگزار می‌شود که بی‌شک، ارزش شرکت‌کردن را دارد.

– تنیس ‌روی ‌میز

در ساحل جمیرا، میزهای تنیس متعددی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای بازی استفاده کنید.

امکانات تفریحی ساحل جمیرا

ساحل جمیرا امکانات تفریحی متنوعی دارد که بهترین خاطرات را برای شما خلق می‌کند. این امکانات شامل:

– شترسواری

شترسواری، یکی از تفریحات سنتی و محبوب در دبی است که تجربه‌ای متفاوت و خاطره‌انگیز را برای شما رقم می‌زند. در ساحل جمیرا می‌توانید سوار بر شترهای زین‌دار، به گردش در ساحل بپردازید و از زیبایی‌های طبیعی آن لذت ببرید.

شترسواری

عکس از: سایت Google-Maps

– موتورسواری

موتورسواری، یکی از تفریحات هیجان‌انگیز است که در ساحل جمیرا دبی می‌توانید با اجاره آن، هیجان موتورسواری را تجربه کنید.

– مسیر پیاده‌روی

ساحل جمیرا، مسیر پیاده‌روی طولانی دارد که می‌توانید در آن به پیاده‌روی کنید و از زیبایی‌های جذاب ساحل بهره‌مند شوید. این مسیر پیاده‌روی از پارک ساحلی جمیرا تا برج‌العرب ادامه دارد.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

– عکاسی

جمیرا، یکی از زیباترین سواحل جهان و مکانی عالی برای عکاسی است. در این ساحل می‌توانید از زیبایی‌های طبیعی، برج‌العرب و سایر جاذبه‌های گردشگری دبی عکس‌های بی‌نظیری را بگیرید.

امکانات ساحل جمیرا دبی

ساحل جمیرا مکانی عالی برای استراحت، تفریح و لذت‌بردن از زیبایی‌های طبیعی خلیج‌فارس است. با استفاده از امکانات رفاهی متنوع امکانات ساحل جمیرا دبی، می‌توانید از لحظات خود نهایت استفاده را ببرید. این امکانات شامل:

– کافی‌شاپ

ساحل جمیرا چندین کافی‌شاپ دارد که از صرف نوشیدنی‌های گرم و سرد در آن‌ها لذت می‌برید. این کافی‌شاپ‌ها انواع نوشیدنی‌های بین‌المللی و محلی را برای شما آماده می‌کند.

کافی شاپ

عکس از: سایت Secretescapes

– رستوران

رستوران‌های مختلف این ساحل جمیرا، برای صرف غذا و نوشیدنی بسیار گزینه ایدئالی به شمار می‌رود؛ چون می‌توانید لحظاتی را در این مکان‌ها به استراحت و آرامش اختصاص دهید.

رستوران نزدیک ساحل

عکس از: سایت Secretescapes

– بوفه‌های خوراکی و نوشیدنی

ساحل جمیرا، چندین بوفه خوراکی و نوشیدنی هم دارد که انواع غذاها و نوشیدنی‌های سبک را برای مشتریان خود آماده می‌کند. خرید خوراکی و نوشیدنی از این بوفه‌ها، هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد.

– پارکینگ

ساحل جمیرا، پارکینگ‌های متعددی دارد که می‌توانید از آن‌ها برای پارک خودروی خود استفاده کنید. این پارکینگ‌ها برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه سنگین مناسب است. با پارک خودروی خود در این پارکینگ، هیچ‌گونه نگرانی بابت پیداکردن جای پارک نداشته باشید.

– سرویس بهداشتی و نمازخانه

ساحل جمیرا، سرویس‌های بهداشتی مدرن و تمیز دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید؛ همچنین در نمازخانه آن می‌توانید نماز بخوانید.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

– کابین‌های دوش و تعویض لباس

کابین‌های دوش و تعویض لباس ساحل جمیرا، برای شستشوی بدن و تعویض لباس گزینه مناسبی است. این کابین‌ها آب گرم و سرد دارد که احساس آرامش عجیبی را به شما منتقل می‌کند.

– صندلی‌های آفتاب‌گیر

صندلی‌های آفتاب‌گیر این ساحل، برای نشستن و لذت‌بردن از آفتاب انتخاب ایدئالی به‌ حساب می‌آید. این صندلی‌ها در سایبان‌هایی قرار دارد که از شما در برابر نور مستقیم خورشید محافظت می‌کند. با نشستن در صندلی‌های آفتاب‌گیر ساحل جمیرا از آفتاب لذت ببرید.

بلیط ساحل جمیرا دبی و قوانین بازدید از این ساحل

قیمت بلیط بازدید از ساحل جمیرا دبی برای بزرگسالان ۱۰۰ درهم و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۵۰ درهم است و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان است. یادتان باشد در بازدید از این ساحل، باید قوانین زیر را رعایت کنید:

 • پوشیدن لباس‌های مناسب شنا؛
 • خودداری از شنا در مناطق ممنوعه؛
 • اجتناب از روشن‌کردن آتش در ساحل‌های دبی؛
 • نریختن زباله در ساحل؛
 • احترام به سایر بازدیدکنندگان ساحل.
ساحل جمیرا

عکس از: سایت Google Maps

جاهای دیدنی نزدیک به ساحل جمیرا

در این بخش شما را با جاهای دیدنی نزدیک به ساحل جمیرا آشنا می‌کنیم. این مکان‌ها عبارت‌ است از:

– پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی، یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین پارک‌های آبی در جهان است که در نزدیکی ساحل جمیرا دبی قرار دارد. این پارک، بیشتر از ۳۰ سرسره آبی و استخر دارد که برای افراد با سنین مختلف مناسب است، با بازدید از پارک آبی وایلد وادی، هیجان و لذت را تجربه کنید. فاصله این پارک آبی تا ساحل جمیرا حدود ۵۰۰ متر است.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Dayoutdubai

– برج‌العرب

برج‌العرب، یکی از مشهورترین نمادهای دبی است که در نزدیکی ساحل جمیرا قرار دارد. این برج ۵۶ طبقه، یکی از لوکس‌ترین هتل‌های جهان است و نمایی خیره‌کننده از خلیج‌فارس را دارد.

با تماشای برج‌العرب، از زیبایی‌های معماری مدرن لذت ببرید. فاصله این برج تا ساحل جمیرا حدود ۱ کیلومتر است.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Aljamila

– بازار مدینه الجمیرا

بازار مدینه الجمیرا، یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین بازارهای سنتی در دبی است که در نزدیکی ساحل جمیرا واقع شده است. این بازار، بیش از ۱۲۰۰ مغازه دارد که صنایع‌دستی، جواهرات، لباس و سایر سوغاتی‌های عربی را می‌فروشند.

بازار مدینه

عکس از: سایت Cntraveler

با خرید از بازار مدینه الجمیرا، سوغاتی‌های عربی را به یادگار ببرید. فاصله این بازار تا ساحل جمیرا حدود ۵۰۰ متر است.

– نمایشگاه بوگاتی دبی

نمایشگاه بوگاتی دبی، یک نمایشگاه خودرو است که در نزدیکی ساحل جمیرا قرار دارد. این نمایشگاه، بیش از ۲۰ خودروی بوگاتی را شامل می‌شود که ازجمله آن‌ها می‌توان به مدل‌های شیرون، ویرون و دی‌بی ۱۱ اشاره کرد. با بازدید از نمایشگاه بوگاتی دبی، از نزدیک با خودروهای لوکس بوگاتی آشنا شوید. فاصله این نمایشگاه تا ساحل جمیرا حدود ۱ کیلومتر است.

ساحل جمیرا

عکس از: سایت Cloudfront

توصیه‌هایی در بازدید از ساحل جمیرا دبی

در بازدید از ساحل جمیرا دبی، باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید به‌راحتی از این ساحل و ساحل های دبی لذت ببرید. این نکات عبارت‌ است از:

 • در ساحل جمیرا، ممکن است مجبور شوید در شن و ماسه راه بروید؛ بنابراین کفش راحت و مناسب بپوشید تا از پاهای خود محافظت کنید؛
 • در ساحل جمیرا، باید لباس‌های شنا مناسب بپوشید؛
 • در دبی آفتاب خیلی قوی است؛ بنابراین حتما از ضدآفتاب در ساحل های دبی استفاده کنید تا از پوست خود محافظت کنید؛
 • اگر قصد دارید در ساحل غذا بخورید، حتما از قبل غذا و نوشیدنی همراه خود داشته باشید؛ چون ممکن است قیمت‌ها گران باشد؛
 • اگر تصمیم دارید در ساحل جمیرا استراحت کنید، حتما حوله و سایبان به همراه داشته باشید؛ چون اجاره قیمت‌ این وسایل گران است.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.