بهترین رستوران های کیش

بهترین رستوران های کیش و تجربه طعم اصیل غذاهای جنوبی

معرفی بهترین رستوران‌های کیش برای شکم‌گردی در سفر

بهترین رستوران های کیش همان چیزی است که در یک روز خاطره‌انگیز و هنگام بازدید از جاهای دیدنی کیش لازم دارید. رستوران‌ها با غذاهای جنوبی و دریایی باکیفیت منتظر شما هستند تا با عشق و علاقه، خاطرات سفرتان را پر از عطر و عطم غذاهای لذیذ کیش کنند.

مطمئنم تعریف جزیره کیش و غذاهایش را زیاد شنیده‌اید؛ جزیره معروفی که با لقب مروارید خلیج فارس شناخته می‌شود. کیش، جزیره‌‌ای در خلیج فارس و از جاهای دیدنی هرمزگان است. وجود مراکز تفریحی و تجاری، هتل‌های معروف و جاذبه‌های جذاب و دیدنی کیش همگی باعث شده تا توجه گردشگران، بیشتر از همیشه به این جزیره زیبا جلب شود. حتما شما هم دوست دارید سری به این جزیره فراموش‌نشدنی بزنید و خاطراتی به‌یادماندنی بسازید.

بحث شکم‌گردی در سفر از هر چیزی جداست. اگر شما هم مثل من عاشق شکم‌گردی و خوردن غذاهای مختلف در بهترین رستوران های کیش باشید، مشتاق شده‌اید رستوران های معروف کیش را بشناسید. از آن‌جا که کیش مقصد محبوبی برای گردشگران است، رستوران خوب و باکیفیت در جزیره کیش کم پیدا نمی‌شود؛ پس نگران تنوع رستوران‌ها نباشید و مقاله را تا آخر بخوانید تا بر اساس معیارهای خودتان، بهترین رستوران کیش را انتخاب کنید.

معروف‌ترین رستوران کیش کدام است؟
رستوران میرمهنا از بقیه رستوران‌های کیش کمی معروف‌تر است.
رستوران‌های سنتی کیش کدام است؟
از رستوران‌های سنتی کیش می‌توانم به رستوران‌های شاندیز صفدری، تک بادگیر، مادربزرگ، طباخ، حفیظی و اکبر جوجه اشاره کنم. برای اطلاعات بیشتر، حتما تیتر رستوران‌های سنتی کیش را بخوانید.
هزینه صرف غذا در رستوران‌های کیش چقدر است؟
معمولا برای هر نفر حداقل ۱۰۰-۱۵۰ هزارتومان باید هزینه کنید.
گران‌ترین رستوران کیش کدام است؟
رستوران مجلل کوه نور و رستوران میرمهنا از گران‌ترین رستوران‌های کیش هستند.
رستوران‌های ساحلی کیش کدام است؟
رستوران‌ میرمهنا و کافه رستوران مارینا، هر دو جزء رستوران‌های ساحلی هستند.

رستوران‌های مدرن کیش

با رستوران های مدرن مقاله بهترین رستوران های کیش را شروع می‌کنم که جزو معروف‌ترین رستوران‌ها هستند؛ البته یادآوری می‌کنم معروف بودن یک رستوران، به معنای خوب بودن آن نیست. همه توضیحات را با دقت بخوانید تا از نظر علی بابا، مخاطب‌ها و منابع مختلف، هر رستوران را بررسی کنیم.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

بعد از رستوران های کیش برای تجربه یک فضای مدرن، سراغ رستوران‌های ستنی، کافه رستوران‌ها و در نهایت سراغ بهترین فست فود کیش می‌رویم. پس اگر دنبال مطالب این رستوران‌ها هستید کمی پایین‌تر بروید.

– رستوران مجلل کوه نور کیش

تا حالا شده دلتان  بخواهد در فضای غار غذا بخورید؟ کوه نور یکی از بهترین رستوران های کیش است که تجربه غذاخوردن در فضای غار را به شما می‌دهد. البته فقط طراحی داخلی آن نیست که این رستوران را خاص می‌کند. غذاهای لذیذ و باکیفیت در منوی رستوران کوه نور شما را وسوسه می‌کند تا همه آن‌ها را امتحان کنید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

البته این رستوران در کوهی با ارتفاع ۳۰ متر با آبشارهای بزرگ ساخته شده است که دسترسی به آن را فقط کمی سخت‌تر می‌کند؛ اما وقتی به کوه نور برسید، با دیدن فضای رستوران و چشم‌انداز آن، مطمئن می‌شوید که می‌ارزد برای این رستوران وقت بگذارید.

رستوران کوه نور از رستوران های کیش دو قسمت دارد، قسمتی از آن فضای داخلی غار است که قبل‌تر از آن صحبت کردم؛ قسمت دیگر هم فضای باز است. اگر دوست نداشتید داخل غذا بخورید، می‌توانید میزتان را بیرون رزرو کنید. از امکانات کوه نور می‌توانم به اجرای موسیقی زنده، امکان رزرو آنلاین و پارکینگ اشاره کنم.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

این رستوران با اینکه از رستوران های معروف کیش است، عیب‌هایی هم دارد. از نظر کاربرای کیفیت غذا خوب یا حداقل متوسط است؛ اما رفتار پرسنل اصلا مناسب نیست و سرویس دهی این رستوران ضعیف است؛ همچنین جدیدا به مشتریان، صورتحساب و ریزهزینه‌های غذا را نمی‌دهند که این مسئله برای خیلی از گردشگران آزاردهنده است.

بعضی از کاربران هم در اینترنت گفته‌اند که غذاها برایشان دیر آماده شد، مزه غذاها اصلا طعم خاصی نبود و گران بودن غذاها، فقط به‌خاطر فضای زیبای رستوران است. البته جا دارد بگویم از نظر بعضی‌ها هم، کوه نور از بهترین رستوران های کیش است.

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، بلوار دانش، جنب هتل صدف، روبه‌روی دانشگاه کیش

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۲۴۸۰۸

لوکیشن رستوران کوه نور روی گوگل مپ

– رستوران میرمهنا کیش

میرمهنا در لیست بهترین رستوران های کیش یکی از معروف‌ترین‌ها است. این رستوران در کنار ساحل قرار دارد؛ پس شما می‌توانید هنگام غذا خوردن چشم‌اندازی زیبا به خلیج فارس داشته باشید و از فضا نهایت لذت را ببرید. غذاهای دریایی، خارجی، ایرانی و انواع کباب‌ها در این رستوران سرو می‌شود که به گفته بعضی‌ها، کیفیت بالایی دارند و همگی بسیار لذیذ و به‌یادماندنی هستند. تحویل در محل و اجرای موسیقی زنده، دو تا از محبوب‌ترین امکانات این رستوران است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

اگر بخواهم برایتان از فضای رستوران بگویم، اول از همه باید به دیوارهای شیشه‌ای این رستوران اشاره کنم که باعث شده است مشتریان به‌راحتی ساحل و فضای بیرون رستوران را ببینند. ورودی رستوران با گل‌ها و گیاهان مختلف تزیین شده است و همین نکته، زیبایی بیشتری را به فضا می‌دهد.

برویم سراغ نظر مخاطبان درباره اینجا از بهترین رستوران های کیش، نگاه کوتاهی که به نظرات گوگل مپ بیاندازید متوجه می‌شوید میرمهنا یک رستوران قدیمی است که ۴-۵ سال پیش هم مشتریان خود را داشته است. نظرات مخاطبان این روزها، بیشتر شکایت از گران بودن غذاهای این رستوران است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، خیابان پروین اعتصامی، کنار متل تاپ رز

شماره تلفن: ۰۹۳۴۷۶۹۸۸۲۰

لوکیشن رستوران میرمهنا روی گوگل مپ

– رستوران دستپخت کیش

برایتان یکی از رستوران های معروف کیش را آورده‌ام. اگر دوست ندارید به رستوران بروید و ترجیح می‌دهید غذا را درب خانه تحویل بگیرید، دستپخت یکی از بهترین رستوران های کیش برای این کار است. درواقع دستپخت، آشپرخانه‌ای در فاز ۴ صدف است که منوی متنوع و جذابی دارد. اگر به خود آشپزخانه نگاه کنید، شاید کمی کوچک باشد؛ اما کیفیت غذاهایش هوش از سرتان می‌پراند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

دستپخت، محبوب دل کاربران اینترنت هم است؛ کاربران از کیفیت خوب غذاها و پیک سریع این رستوران تعریف‌های زیادی کرده‌اند؛ در این حد که خیلی‌ها آن را بهترین رستوران کیش می‌دانند.

آدرس: کیش، فاز ۴ صدف، بزرگراه خلیج فارس، خیابان کرمان، خیابان دماوند، خیابان الوند

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۴۱۴۶۶

لوکیشن رستوران دستپخت روی گوگل مپ

– رستوران دارچین کیش

دارچین رستورانی است که اگر بهترین رستوران کیش نباشید، بی شک یکی از سه رستوران برتر کیش است. کیفیت بالای غذاها، حجم کافی غذاها، قیمت مناسب، فضای زیبای رستوران و برخورد پرسنل، همگی باعث شده است تا دارچین، یکی از بهترین رستوران های کیش باشد.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

فضای این رستوران از بهترین رستوران های کیش کمی سنتی و بسیار شیک است؛ از دکوراسیون رستوران هم هرچه بگویم کم گفتم. کافی است نگاهی به یکی از عکس‌های رستوران بیاندازید تا مشتاق غذا خوردن در این رستوران باشید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

درمورد نظرات کاربران باید بگویم که ایراد این رستوران از نظر کاربران، محبوبیتی بیش از اندازه آن است. رستوران دارچین به قدری محبوب و معروف است که گاهی، مخصوصا در ایام شلوغ سال، این رستوران پر از مشتری می‌شود و رزرو =میز در آن کار مشکلی است؛ در این حد که شاید مجبور باشید نیم ساعت الی یک ساعت یا حتی بیشتر، برای رزرو میز در نوبت بایستید.

آدرس: انتهای خیابان اندیشه، روبه‌روی آوای خلیج فارس

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۲۳۰۹۰

لوکیشن رستوران دارچین روی گوگل مپ

– فودکورت دامون

همه قبول دارید که یک وعده حسابی بعد از خرید می‌چسبد؟ خب حالا یکی از بهترین رستوران های کیش را می‌توانید در مرکز خرید دامون در کیش پیدا کنید. فودکورت دامون با ۱۲ غرفه فعال غذایی در طبقه دوم مرکز خرید دامون قرار دارد.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

تنوع غذایی دامون از بهترین رستوران های کیش با هیچ‌کدام از رستوران های معروف کیش قابل مقایسه نیست. انواع غذاهای ایرانی، هندی، مکزیکی، ترکی، چینی و ایتالیایی را می‌توانید در این رستوران پیدا کنید. از طرفی محیط رستوران بسیار بزرگ، تمیز و شیک است و هنگام غذا احساس خفگی و تنگ بودن فضا به شما دست نمی‌دهد.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، بلوار وصال، مرکز خرید دامون

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۵۹۷۳۵

لوکیشن فودکورت دامون روی گوگل مپ

– رستوران بهشت شاندیز

بهشت شاندیز، از جدیدترین اعضای لیست بهترین رستوران های کیش است؛ با این حال بعضی کاربران لقب بهترین رستوران کیش را به این رستوران داده‌اند. این رستوران در سال ۱۴۰۰ شروع به کار کرد. رستوران بهشت شاندیز، کافی شاپ هم دارد که مستقل از رستوران کار می‌کند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

از امکانات این رستوران می‌توانم به اجرای موسیقی زنده و امکان رزرو رستوران برای جشن اشاره کنم؛ بله درست است، اگر جشنی مانند تولد داشته باشید، می‌توانید با هماهنگی رستوران، تولدتان را در رستوران بهشت شاندیز بگیرید.

بیشتر نظرات کاربران درباره این رستوران مثبت است؛ اما مثل خیلی از رستوران‌های دیگر، بهشت شاندیز هم مواردی دارد که باعث نارضایتی مشتری شده است. طبق گفته کاربران در اینترنت، تمیزی رستوران می‌تواند بهتر باشد و انتظار می‌رود کارکنان رستوران هم رفتار بهتری با مشتری داشته باشند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، خیابان رودکی، جنب هتل پارمیدا

شماره تلفن: ۰۹۱۵۱۲۱۹۲۱۸

لوکیشن رستوران بهشت شاندیز روی گوگل مپ

– رستوران عمارت کیش

متاسفانه نظرات زیادی درباره رستوران عمارت کیش در اینترنت وجود ندارد؛ اما همین تعداد کم نظرات نشان می‌دهد عمارت یکی از رستوران های معروف کیش است و غذاهای باکیفیت و پرسنل مودب و کارکشته‌ای دارد. اگر به این رستوران سری زدید، حتما نظر ارزشمند خودتان را زیر همین مقاله بهترین رستوران های کیش با ما علی بابایی‌ها به اشتراک بگذارید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، بلوار ساحل، خیابان رودکی

شماره تلفن: ۰۹۱۲۱۵۹۰۲۸۲

لوکیشن رستوران عمارت روی گوگل مپ

رستوران‌های سنتی کیش

اگر رستوران‌های سنتی، در این لیست بهترین رستوران های کیش نباشد معلوم است یک جای کار می‌لنگد. پس این بخش را هم با جان و دل برایتان می‌نویسم تا شما بخوانید و بهترین رستوران کیش را از نظر خودتان انتخاب کنید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

– رستوران شاندیز صفدری

شاندیز صفدری از بهترین رستوران های کیش رستورانی است که امکانات نسبتا خوب و متنوعی دارد؛ مثل ترانسفر، پخش موسیقی زنده، پارکینگ روباز، وای فای رایگان و امکان رزرو رستوران برای جشن‌ها و مهمانی‌ها. این رستوران به شیشلیک‌های بی‌نظیرش معروف است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

تنوع غذایی خوب و بزرگی رستوران برای بعضی کاربران از نقاط مثبت این رستوران است؛ با اینکه برای همه این‌طور نیست.در بین نظرات کاربران، چند نفری را دیدم که گفته بودند این بزرگی رستوران، منجر به شلوغی رستوران و در نتیجه ضعیف بودن سرویس‌دهی شود.

با این‌که رستوران شاندیز صفدری جزء بهترین رستوران های کیش است؛ اما باز شکایت‌هایی از کثیفی، کم بودن کیفیت غذا مخصوصا کیفیت شیشلیک، گران بودن غذا نسبت به کیفیت و بد یا زیادی بلند بودن اجرای زنده موسیقی هم بین نظرات کاربران دیده می‌شود.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، جاده جهان، بین کشتی یونانی و کلبه هور

شماره تلفن: ۰۹۰۲۰۰۹۸۰۷۶

لوکیشن رستوران شاندیز صفدری روی گوگل مپ

– رستوران تک بادگیر کیش

تک بادگیر، جزء بهترین رستوران های کیش است که اتفاقا به تازگی شروع به کار کرده است. رستوران تک بادگیر در همین مدت کوتاه کلی طرفدار پیدا کرده و حسابی محبوب شده است. تنوع غذاهای رستوران زیاد نیست؛ اما همین غذاها همگی لذیذ و با کیفیت هستند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، بلوار خاتم، خیابان نیایش، مجموعه تک بادگیر کیش

شماره تلفن: ۰۹۳۹۴۱۱۷۹۶۵

لوکیشن رستوران تک بادگیر روی گوگل مپ

– رستوران و سفره‌خانه سنتی حفیظی

رستوران حفیظی، از رستوران های معروف کیش است که بیشتر از هرچیزی شیفته فضای داخلی آن می‌شوید. کنده‌کاری‌، وسایل و چیدمان سنتی این رستوران قشنگ حال و هوای قدیم را برایتان زنده می‌کند. فضای رستوران شلوغ یا زیادی بزرگ نیست که مشتری‌های خیلی زیادی در سالن باشند، پس لازم نیست نگران شلوغی سالن باشید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

نظرات بیشتر کاربران در اینترنت هم درباره این مورد از لیست بهترین رستوران های کیش مثبت است. با این حال نظراتی حاوی شکایت از سرویس دهی بد رستوران، گران بودن غذا نسبت به کیفیت، دورچین غذای ضعیف، برخورد بد کارکنان و دیر آماده کردن سفارش دیده می‌شود.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: کیش، بلوار خلیج فارس، روبه‌روی هتل لیلیوم

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۶۷۶۵۰

لوکیشن رستوران و سفره‌خانه سنتی حفیظی روی گوگل مپ

– رستوران سنتی اکبر جوجه

احتمال زیاد اسم رستوران اکبر جوجه از بهترین رستوران های کیش برایتان آشناست. معمولا در همه شهرهای ایران، یک رستوران اکبر جوجه پیدا می‌شود و کیش هم از این قضیه جدا نیست. اکبر جوجه کیش، رستورانی بزرگ با غذاهایی لذیذ است که هرجایی پیدا نمی‌شود.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

طبق نظر کاربران، اکبر جوجه و مرغ شکم پر این رستوران، غذاهایی فراموش‌نشدنی و بسیار خوشمزه هستند. از چشم خیلی‌ها اکبر جوجه بهترین رستوران کیش است؛ پس پیشنهاد می‌کنم حتما سری به این رستوران بزنید و یکی از این غذاها را امتحان کنید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: مرکز تجاری کیش، طبقه اول

تلفن: ۰۹۱۱۴۴۸۰۰۲۰

لوکیشن رستوران اکبر جوجه روی گوگل مپ

– رستوران مادربزرگ

نمی‌‎توانستم جای رستوران مادربزرگ را در فهرست بهترین رستوران های کیش خالی بگذارم. یک نگاه که به عکس‌های این رستوران بیاندازید خودتان متوجه منظورم می‌شوید. فضای سنتی فوق‌العاده، حوض وسط سالن و دکوراسیون سالن حس و حال دیگری هنگام غذاخوردن به شما می‌دهند. واقعا شکی نیست که چرا مادربزرگ، یکی از رستوران های معروف کیش است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

البته نباید از غذاهای این رستوران هم غافل شد؛ کیفیت غذاها طبق گفته کاربران خوب است. با این حال باز هم نظراتی شاکی از کیفیت پایین غذاها یا زیاد بودن شیرینی یا شوری در خوراکی‌ها دیده می‌شود. البته باید ذکر کنم بیشتر نظرات درباره این رستوران مثبت بودند؛ پس اگر دوست داشتید حداقل یک بار هم که شده ه این رستوران چشم‌گیر سری بزنید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: میدان جزیره، خیابان درخت سبز، جنب پارک درخت سبز

شماره تلفن: ۰۹۳۴۷۶۸۷۰۷۵

لوکیشن رستوران مادربزرگ روی گوگل مپ

– رستوران سنتی طباخ کیش

رستوران سنتی طباخ کیش از نظر خیلی از کاربران اینترنت، بهترین رستوران کیش است. حالا چرا این را می‌گویم؟ این رستوران فضایی کوچک؛ اما گرم و صمیمی دارد؛ از طرفی کارکنان با این‌که اکثرا تازه‌کار یا جوان هستند با این حال برخورد فوق‌العاده دلنشینی با مشتری‌ها دارند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

اگر دنبال غذای عربی درجه یک در کیش هستید، این رستوران بهترین انتخاب است. کافی است نظرات مختلف را در اینترنت بخوانید تا ببینید چقدر همه از غذاهای این رستوران و پرسنل عزیزش تعریف کردند.

آدرس: میدان نیایش، بلوار پیامبر

شماره تلفن: ۰۹۳۴۷۶۸۱۸۶۷

لوکیشن رستوران سنتی طباخ روی گوگل مپ

کافه رستوران‌های معروف کیش

رسیدیم به یکی از جذاب‌ترین بخش‌های مقاله بهترین رستوران های کیش، یعنی کافه رستوران‌ها. یادتان است بالاتر گفتم بعد از کافه رستوران‌ها، سراغ بهترین فست فود کیش می‌رویم؟ حالا دیگر داریم به آخرهای مقاله می‌رسیم و کمی جلوتر از بهترین فست فود کیش هم برایتان گفته‌ام.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

– کافه رستوران مارینا

اولین کافه رستورانی که می‌تواند جزوی از لیست بهترین رستوران های کیش باشد، همین کافه رستوران مارینا است. این رستوران ساحلی هم فضای داخلی برای سرو غذا دارد و هم حیاطی که بتوانید آن‌جا بنشینید و از غذا لذت ببرید. همان‌طور که از ساحلی بودن این رستوران مشخص است، کافه رستوران مارینا چشم‌اندازی به خلیج فارس زیبا دارد.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

از نظر غذایی هم کاربران از دورچین و تزئین غذا حسابی تعریف کردند؛ اما گفتند که غذا طعم خاصی ندارد و در بعضی موارد هم مشتری‌ها از کیفیت غذا کاملا ناراضی بودند. تنوع منوی این کافه رستوران خوب است؛ اما بعضی از موارد نسبت به کیفیت آن، خیلی گران هستند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: خیابان مرجان، نزدیک هتل پارک مارینا کیش

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۶۵۰۵۵

لوکیشن کافه رستوران مارینا روی گوگل مپ

– کافه رستوران آلور بیسترو

کافه رستوران آلور بیسترو نه تنها یکی از بهترین رستوران های کیش است، بلکه به‌عنوان یکی از رستوران های معروف کیش که صمیمی‌ترین فضا را دارد هم شناخته می‌شود. کاربری در اینترنت پیدا نمی‌کنید که از جو آلور بیسترو یا برخورد پرسنل آن شکایتی کرده باشند؛ بسیاری از کامنت‌ها تعریف و تمجید از کارکنان و فضای صمیمی این کافه رستوران است. همین دلیل باعث شده تا خیلی از کاربران آلور بیسترو را بهترین رستوران کیش بدانند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آلور بیسترو از بهترین رستوران های کیش فضای بزرگی ندارد؛ اما دکوراسیون شیک و چشم‌گیری دارد. از طرفی کیفیت غذاهای آن حتما به چشمتان می‌آید. طبق گفته کاربران، پیتزاهای این کافه رستوران واقعا کیفیت بالایی دارد؛ پس پیشنهاد می‌کنم حتما سری به اینجا بزنید و وعده‌ای لذیذ نوش جان کنید. یکی از نکات قابل توجه آلور بیسترو هم این است که این کافه رستوران ۲۴ ساعت شبانه روز باز است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: میدان شهدا، خیابان میرداماد

تلفن: ۰۷۶۴۴۴۴۱۰۰۴

لوکیشن کافه رستوران آلور بیسترو روی گوگل مپ

– کافه رستوران ساحلی فراتی کیش

باز هم کافه رستورانی ۲۴ ساعته در لیست بهترین رستوران های کیش قرار دارد. کامنت‌های زیادی درباره این کافه رستوران وجود ندارد؛ اما همین تعداد کم هم خودش چیزهایی را نشان می‌دهد. بعضی کاربران از گرانی غذاها و خوردنی‌های این کافه رستوران شکایت کرده و گفتند که قیمت نسبت به کیفیت زیاد است!

اما بودند افردای که از کیفیت آن هم تعریف کنند و گفتند که این رستوران یکی از بهترین رستوران های معروف کیش است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: جاده جهان، خیابان مرجان پنجم، خیابان ایزدی رشید

شماره تلفن: ۰۹۳۹۷۶۹۵۶۶۵

لوکیشن کافه رستوران ساحلی فراتی روی گوگل مپ

فست‌فودهای کیش

به آخرین بخش مقاله بهترین رستوران های کیش رسیدیم. در این قسمت برایتان از بهترین فست‌فودی‌های کیش می‌گویم تا با معیارهای خودتان، بهترین فست‌فود کیش یا بهترین رستوران کیش را انتخاب کنید.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

– خانه برگر کیش

خانه برگر کیش خیلی بزرگ نیست؛ اما همین مساحت هم به دو بخش داخلی و بیرونی تقسیم شده است. شما هم می‌توانید داخل رستوران غذایتان را میل کنید، هم بیرون رستوران میز و صندلی چیده‌اند تا در فضای باز غذا بخورید. بنابراین خانه برگر هم با فضاهای متنوع از بهترین رستوران های کیش است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

طبق گفته کاربران با این‌که این رستوران جزو بهترین رستوران های کیش است؛ اما تنوع زیادی ندارد و کیفیت غذاها در حد متوسط است. غذاهای دیر آماده نمی‌شوند؛ اما زود هم به دست شما نمی‌رسد. بهترین غذاهای این فست‌فود از نظر کاربران برگرها و پیتزاهای آن است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: بلوار مروارید، روبه‌روی مرکز خرید مروارید

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۵۸۴۱۱

لوکیشن فست‌فود خانه برگر روی گوگل مپ

– فست‌فود وقت برگر و سیب زمینی

فست‌فود وقت برگر و سیب زمینی فضای شیک و تمیزی دارد. این فست‌فود در واقع یکی از کافه رستوران‌های کیش هم محسوب می‌شود؛ اما همبرگر و غذاهای فست‌فودی سرو می‌کند و به همبرگرهایش هم معروف است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

از نظر بعضی کاربران بعضی غذاها زیادی روغنی بودند یا کیفیت خوبی نداشتند؛ اما در مورد همبرگر، بیشتر کاربران گفتند که همبرگرهای فست‌فود وقت برگر بسیار لذیذ است.

آدرس: بلوار امیرکبیر، روبه‌روی کارتینگ کیش

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۶۷۸۰۲

لوکیشن فست‌فود وقت برگر و سیب‌زمینی روی گوگل مپ

– برگر مرزالتس کیش

درست است که برگر مرزالتس را جزء بهترین رستوران های کیش می‌دانم؛ اما متاسفانه اطلاعات زیادی از این فست‌فودی در اینترنت نیست؛ اما نگران نباشید، من برایتان اطلاعاتی دارم که نشان می‌دهد مرزالتس، از رستوران های معروف کیش است.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

اول از همه فضای رستوران خیلی بزرگ نیست؛ اما شیک و تمیز است. از غذاهای این فست‌فودی هم دقیق نمی‌توانم به یکی اشاره کنم؛ چون کاربران با سلیقه‌های متفاوتی که دارند، غذاهای مختلفی را به‌عنوان بهترین غذای این رستوران انتخاب کردند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: جنب میدان مرجان

شماره تلفن: ۰۷۶۴۴۴۷۸۶۴۸

لوکیشن فست‌فود برگر مرزالتس کیش روی گوگل مپ

– فست‌فود بومرنگ

از کیفیت غذاهای فست‌فود بومرنگ از بهترین رستوران های کیش زیاد تعریف می‌کنند. از نظر کاربران مرغ سوخاری این فست‌فود و پیتزاهای آن، بهتر از بقیه غذاهای بومرنگ است. طبق گفته کاربران فست‌فود بومرنگ، رفتار پرسنل این مجموعه بسیار محترمانه است و مواد غذایی استفاده شده در غذاها همگی تازه هستند.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: بلوار مروارید، روبه‌روی شعبه اول فروشگاه سلما

تلفن: ۰۷۶۴۴۴۵۸۴۳۱

لوکیشن فست‌فود بومرنگ روی گوگل مپ

– فست‌فود هالوپینو

فست‌فود هالوپینو کیش، مثل خیلی از فست‌فودی‌های این لیست بهترین رستوران های کیش دو بخش داخلی و بیرونی دارد. مشتریان می‌توانند بیرون هم غذایشان را میل کنند و از هوای آزاد لذت ببرند.

از رفتار پرسنل و کیفیت بعضی غذاهای این فست‌فودی خیلی تعریف شده است. پیشنهاد می‌کنم سری به فست‌فود هالوپینو بزنید تا خودتان مزه این غذاهای فوق‌العاده را بچشید. شاید هالوپینو انتخاب شما برای بهترین رستوران کیش باشد.

بهترین رستوران های کیش

عکس از: سایت Google Maps

آدرس: خیابان فردوسی

تلفن: ۰۷۶۴۴۴۲۰۱۳۰

لوکیشن فست‌فود هالوپینو روی گوگل مپ

در آخر

در آخر امیدوارم به هر رستورانی که می‌روید بهترین غذاها را بخورید و حسابی خوش بگذرانید. لیست بهترین رستوران های کیش همیشه در اختیار شما است تا با خیال راحت در سفرتان رستوران‌ها را پیدا کنید. اگر نیاز باشد حتما مقاله را برایتان آپدیت می‌کنم تا تازه‌ترین مطالب در اختیارتان باشد؛ سفرتان به سلامتی.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

25 دیدگاه

 1. طاها می‌گوید

  تنها رستورانی که غذاش خوبه‌کوه نور است، تمامی رستوران ها کیش رفتم، قیمت ها بینهایت بالا و غذا افتضاح!!
  اگر کیش ماشین رنت کردید، حتما نسخه قرار داد را بگیرید!چون هر چه پول تضمین دادید به بهانه ها مختلف از شما میگیرند، اتحادیه رنت کاران دزد روز روشن است!
  تحت هیچ شرایطی از آزانس ها تور تغریحی نگیرید، با پرواز تشریف ببرید، وخودتون بلیط کنسرت ها و تفریحات ساحلی را بگیرید. چند برابر قیمت از شما میگیرند، خرید از کیش توجیه ندارد. سه روز بیشتر در کیش باعث‌بلا تکلیفی وبی حوصلگی شما میشه.
  ۷/۷سال ۱۴۰۲

 2. رها می‌گوید

  رستوران شاندیز صفدری رفتیم افتضاح بود غذاش چند تا مو پیدا کردیم دریغ از یه عذر خواهی تازه طلب کارم بودن خ رفتار زشتی داشتن کارکنانش غذاشم که نمیشد اصلا خورد فقط به خاطر موسیقی خوبشون هر آشغالی رو به خورد ملت میدن

 3. حمیدرضا می‌گوید

  نمیدونم مطلب برای کی هست ولی توتی فروتی در حال حاضر مورخ ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بعلت بنایی بسته س و اون چیزی ک من دیدم فکر نکنم به امسال برسونه

 4. نادر مرادی از قزوین می‌گوید

  خیلی خیلی خیلی خوراک و مواد غذایی در جزیره گران می‌باشد.

 5. ذوالفقاری می‌گوید

  سلام . امکانش هست رستورانهای گیاهی و وگان کیش هم معرفی کنید . در لیست معرفی رستوراتها ففط یه رستوران بود که غذای گیاهی سرو میکرد . این برای من و دوستان وگان دیگه کمی حق انتخاب رو محدود و کم میکنه .

 6. فاضلی می‌گوید

  سلام…رستوران هشتک خیلی وقته از این آدرس رفته…

  1. حمیدرضا می‌گوید

   بله رستوران هشتگ در حال حاضر در طبقه منفی ۱ هتل بین الملل کیش قرار دارد

 7. مهشاد می‌گوید

  سلام.‌ رستوران انرژی بدترین رستورانی بود که من رفتم. داخل سالن رستوران موش بود! از زیر پای ما رد شد و گفتن هیس چیزی نگید.

  1. شیما می‌گوید

   من همیشه به عشق ماهی خوردن تو رستوران میرمهنا می‌اومدم کیش اما دیشب که همون ماهی همیشگی رو سفارش دادم واقعا به کیفیت و خوشمزگی گذشته نبود، خیلی محترمانه با پرسنل رستوران مطرح کردم اما برخورد زشتی باهام داشتن و گفتن خدارو شکر اینجا همیشه شلوغه و مشتری زیاد داریم،خب من هم یکی از مشتری‌های همیشگی بودم که دیگه هرگز میرمهنا نمیرم.

 8. مجید می‌گوید

  سلام . رستوران خرچنگ از این لیست جا افتاده . غذا خوبی داره و پرسنل عالی. تنوع غذای دریاییش خیلی خوبه. قیمت ها متناسبه. موسیقی زنده هم دارن. شبها ها هم استند آپ کمدین همراه غذا. در کل ما راضی بودیم

 9. علی سامانی می‌گوید

  سلام کترینگ مریم را بهتون پیشنهاد میکنم .هم قیمتش مناسبه و هم کیفیتش خوبه

  1. ذوالفقاری می‌گوید

   سلام . امکانش هست رستورانهای گیاهی و وگان کیش هم معرفی کنید . در لیست معرفی رستوراتها ففط یه رستوران بود که غذای گیاهی سرو میکرد . این برای من و دوستان وگان دیگه کمی حق انتخاب رو محدود و کم میکنه .

 10. معین می‌گوید

  راستی خاطرم رفت بگم
  قلیون و چایی هاشونم حرف نداشت خیلی چسبید
  آدرس شونم تو بلوار امیرکبیر ساختمان هدیش هستش
  روبروی هتل لیلیوم

 11. معین می‌گوید

  سلام سال نو مبارک، ما رفتیم رستوران و سفره خانه سنتی حفیظی واقعا حرف نداشت، غذاشون درجه یک و عالی برنج ایرانی درجه یک خویلی خوشمزه بود و کوبیده و شیشلیک شون فوق العاده بود، موسیقی زنده خوب و. متفاوتی هم داشتن، برخورد پرسنل و مدیریت شون عالی و بیش از حد انتظار و واقعا مهمان نواز ، حتما پیشنهاد شون میکنم…

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام معین عزیز 🙂 قطعا این اطلاعات خیلی برای بقیه گردشگرها مفیده. ممنونیم که به اشتراک گذاشتین.

  2. مانیا می‌گوید

   رستورانش بود میداد و دزد بودن

 12. فهیمه می‌گوید

  سلام نورو ۱۴۰۱با تبلیغ دینامیت شو به رستوران دینامیت رفتیم یک اب پرتغال وسالاد سزار سفارش دادم اب پرتقال گرم وتلخ سالاد سزار هم با عکس منو تفاوت داشت به جای مرغ گریل ناگت مرغ مانده گذاشته بودند وحتی قیمتی که حساب کردن با قیمت منو متفاوت وگرانتر بود بعد اعتراض گفتند منو قدیمی است به روز رسانی نشده متاسفانه نه کیفیت داشت نه مدیریت پاسخگو حتی در اینستاگرامشون نقد کردم به جای پاسخگویی کامنت پاک کردند خواستم بگم به تبلیغ جایی نرین ونظرات مردمی را حتما بخوانید سپاس

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام فهیمه عزیز 🙂
   چه تجربه بدی و چقدر خوب که تجربه‌تون رو با دیگران به اشتراک گذاشتید تا انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشند.

 13. مهسا می‌گوید

  ما شاندیز صفدری رفتیم واقعا شیشلیک خوبی داشت در حد مشهد. موسیقی زنده هم خیلی عالی بود مخصوصا بچه مون کیف کرد همش می‌رقصید. برخورد پرسنل هم عالی بود. ولی توی کیش یه بدی که داره اینه که هی عکاس میاد میگه عکس بگیریم. به طور میخوان عکس بگیریم پول در بیارن

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   ممنون که این تجربه رو به اشتراک گذاشتین

 14. حسین می‌گوید

  سلام بر همه عزیزان. من دیروز ظهر برای نهار رفتم رستوران دارچین. درسته شلوغ بود و برای اینه میز گیرمون بیاد ۴۵ دقیقه منتظر شدیم اما واقعا ارزشش رو داشت. غذای خوب با قیمتی که برای این کیفیت غذا منصفانه است. کباب بلغاری رو حتما امتحان کنید

 15. امیرحسین می‌گوید

  رستوران میرمهنا خیلی عالی بود . از غذای دریاییش لذت ببرین

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام امیرحسین عزیز 🙂
   سپاس از اینکه تجربه‌ت رو با مخاطبان مجله علی‌بابا درمیون گذاشتید.

 16. مریم عباسی می‌گوید

  متاسفانه یکی از بدترین رستوران های کیش کورال بود که میگو فاسد شده سرو کرد.

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مریم عزیز 🙂
   چه تجربه بدی!