گرجستان

باتومی مراکز خرید باتومی
مراکز خرید باتومی: از پاساژگردی تا بازار تره‌بار در باتومی

اگر به مراکز خرید باتومی سر بزنید، از سفر به گرجستان با چمدان پر برمی‌گردید. می‌توانید از باتومی پوشاک، لوازم جانبی و خوراکی‌های خوش‌مزه بخرید و به یادگار بیاورید. بیشتر گردشگران برای لذت بردن از جاهای دیدنی گرجستان به باتومی سفر می‌کنند. قدم زدن در خیابان‌های باتومی بسیار خاطره‌‌ساز است. در رستوران‌ها می‌توانید غذای محلی […]

گرجستان هزینه سفر به گرجستان
سفر به گرجستان چه قدر آب می‌خورد؟

هزینه سفر یکی از اولین دغدغه‌های مردم برای شروع یک مسافرت خارجی هستند. برای محاسبه هزینه سفر به گرجستان، باید قیمت بلیط هواپیما، قیمت هتل، هزینه خورد و خوراک و قیمت تور را بدانید. با این اطلاعات می‌توانید به تخمینی درباره این سفر برسید.

گرجستان بهترین زمان سفر به گرجستان
بهترین زمان سفر به گرجستان

گرجستان یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در تمام دنیاست. یکی از مهم‌ترین المان‌های سفر، زمان سفر است. در این مقاله بهترین زمان سفر به گرجستان را از سه منظر قیمت، اقلیم و جشنواره‌ها بررسی کرده‌ایم.

باتومی بهترین جاهای دیدنی باتومی
بهترین جاهای دیدنی باتومی گرجستان که نباید آن‌ها را از دست بدهید

در این مقاله ۱۶ جای دیدنی پربازدید و معروف باتومی را معرفی کرده‌ایم. در دیدنی‌ها در عین حال برای بازدید، نیاز به هزینه زیادی ندارند و شما با صرف هزینه اندک می‌توانید از سفر خود لذت ببرید و خاطرات خوبی بسازید.

تفلیس سفر به تفلیس
راهنمای سفر به تفلیس از خرید بلیط تا سوغاتی

تفلیس یکی از بهترین مقاصد سفر خارجی است؛ نزدیک به ایران است، هزینه‌هایش چندان زیاد نمی‌شود و از همه مهم‌تر دردسرهای ویزا، را مثل کشورهای اروپایی ندارد. اگر تصمیم گرفته‌اید به تفلیس سفر کنید، اطلاعات‌تان را درباره این شهر افزایش دهید.