ارمنستان

ایروان سفر زمینی به ایروان/ارمنستان از مرز نوردوز
راهنمای جامع سفر زمینی به ایروان/ارمنستان

تصمیم دارید که به ارمنستان و ایروان سفر کنید؟ آیا می‌دانید برای رسیدن به ایروان باید از چه مرزی رد شوید؟ یا می‌دانید که چند راه از مرز تا ایروان وجود دارد؟ فاصله هر کدام از این راه‌ها با ایروان چقدر است؟ پاسخ همه این سوالات (و اطلاعات بیشتر) را در راهنمای جامع سفر زمینی به ایروان بخوانید.

ارمنستان بهترین شهرهای توریسیتی ارمنستان
بهترین شهرهای توریستی ارمنستان برای گذراندن تعطیلات

ارمنستان یکی از قطب‌های گردشگری آسیاست و هرساله افراد زیادی برای دیدن شهرهای زیبای ارمنستان و جاذبه‌های آن راهی این کشور می‌شوند. علی‌رغم وسعت کم و جمعیت پایین، در بسیاری از شهرهای ارمنستان می‌توان رد پای تاریخچه کهن، بناهای تاریخی فراوان و طبیعتی فوق‌العاده را پیدا کرد. اگر قصد سفر به این کشور را دارید […]

ایروان بهترین مراکز خرید ارمنستان
بهترین مراکز خرید ارمنستان

لذت خرید کردن در این کشور یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر جذب گردشگران است، به ویژه اگر مسافری اهل خرید کردن و پاساژگردی باشد. مراکز خرید ارمنستان درمیان گردشگران شناخته شده و محبوب هستند. در این مقاله بهترین مراکز خرید ارمنستان را معرفی کرده‌ایم.

ارمنستان سوغات ارمنستان
بهترین سوغاتی‌های ارمنستان را بشناسید

ارمنستان یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری به ویژه برای ایرانیان است. شاید بتوان بهترین سوغات ارمنستان را در میان صنایع‌دستی تا خوراکی‌ها و برندهای معتبر جست‌وجو کرد که تنوع بالای سوغات ارمنستان می‌تواند گردشگران را در خرید گیج کند.