قطار اتوبوسی

قطار اتوبوسی: قطار یا اتوبوس؟ کدام یک را برای سفر ترجیح می‌دهید؟ اگر به هر دلیل طرفدار هر یک از این دو یا هردویش هستید، احتمالا قطار اتوبوسی انتخابی ایده‌آل و جذاب برای شما خواهد بود. این قطار مزایای اتوبوس و قطار را در کنار هم دارد. ضمن اینکه سرعتش از قطارهای معمولی بیشتر است و در زمانی کوتاه‌تر مسیرها را طی می‌کند. مثلا با قطار اتوبوسی تهران مشهد، فاصله این دو شهر را در زمانی در حدود 10 ساعت طی خواهید کرد.
علاوه بر این صندلی‌های این قطار راحت‌تر از صندلی‌های اتوبوس است. بنابراین با خرید بلیط قطار اتوبوسی، سفری شیرین را برای خود تدارک دیده‌اید.
شاید تصور کنید که قیمت بلیط این قطار گران باشد. اما در اشتباه هستید. قیمت بلیط این قطار چندان زیاد نیست. مثلا قیمت بلیط قطار اتوبوسی تهران مشهد از حدود 67 هزار تومان (در زمستان 98) شروع می‌شود. در حالی که قیمت بلیط سایر قطارها ممکن است گرانتر از این حرف‌ها باشد.
خرید بلیط قطار در همه مسیرها از علی بابا

قطار اتوبوسی ـ علی‌بابا

خرید بلیط قطار اتوبوسی

برای خرید بلیط قطار اتوبوسی، کاری ساده پیش روی شماست. برای این کار وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. در صفحه بلیط، مبدا، مقصد و تاریخ سفر را انتخاب و روی جستجو کلیک کنید. در این مرحله صفحه نتایج را خواهید دید. در بالای بلیط‌ها، نوع قطار نوشته شده است. علاوه بر عنوان اتوبوسی، عناوینی نظیر قطار اتوبوسی پردیس، قطار اتوبوسی نگین، قطار اتوبوسی صبا یا ... نوشته شده است. از میان این قطارها، قطاری را که متناسب با شرایط خودتان است، انتخاب کنید.
پس از انتخاب، سایر مراحل را طی کنید و به مرحله پرداخت اینترنتی بروید. بعد از مرحله پرداخت آنلاین، خرید شما به پایان می‌رسد.

قطار اتوبوسی رجا

از بین قطارهای اتوبوسی، قطار اتوبوسی رجا شهرت و اعتبار فراوانی دارد. قطار اتوبوسی رجا دارای انواع مختلفی است. این قطارها با امکانات و مزایای فراوان خود، انتخاب مناسبی برای سفر به شهرهای مختلف کشور به حساب می‌آیند. رعایت استانداردهای سفر در کنار امکانات مختلف این قطارها، به شهرت آنها کمک کرده است.
خرید بلیط قطار رجا در همه مسیرها از علی بابا
قیمت قطار اتوبوسی رجا هم، مانند سایر قطارهای اتوبوسی چندان زیاد نیست و با توجه به خدماتی که در این قطار ارائه می‌شود، بسیار ارزنده به نظر می‌رسد.

قطار اتوبوسی ـ علی‌بابا

قطار اتوبوسی ماهان

یکی از شناخته شده‌ترین قطارهای اتوبوسی، قطار اتوبوسی ماهان است. این قطار که به شرکت ریلی جوپار تعلق دارد، در مسیر تهران مشهد و مشهد تهران رفت و آمد می‌کند. قطار اتوبوسی ماهان در زمانی حدود 10 ساعت مسیر تهران مشهد و مشهد تهران را طی می‌کند. علاوه بر این قیمت بلیط قطار اتوبوسی مشهد به تهران از نوع ماهان در حدود 90 هزار تومان (در زمستان 98) است.
امکانات قطار اتوبوسی ماهان هم در سطحی است که آرامش و رفاه شما را تضمین می‌کند. مثلا اگر شارژ گوشی یا لپ‌تاپتان تمام شود، می‌توانید از پریزهای موجود در سالن برای شارژ مجدد آنها استفاده کنید. در این قطارها با بسته‌ای شما خوراکی‌ و نوشیدنی از شما پذیرایی می‌شود. با این حال اگر بخواهید می‌توانید برای خوردن یا نوشیدن به رستوران این قطار نیز سری بزنید.

قطار اتوبوسی ـ علی‌بابا

قیمت بلیط قطار اتوبوسی

موضوع قیمت بلیط قطار اتوبوسی، از آن دست موضوعاتی است که زیاد درباره آن پرسیده می‌شود. قیمت بلیط قطار اتوبوسی به عواملی نظیر طول مسیر بین دو شهر بستگی دارد. علاوه بر این انواع قطارهای اتوبوسی شرکت‌های مختلف، قیمت‌هایشان اندکی با هم متفاوت است. البته خدمات و امکانات این قطارها در تعیین قیمت بلیط قطار اتوبوسی موثر است.
اگرچه عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط اتوبوس تاثیر دارد اما می‌توان حدودی را برای آن قائل شد. قیمت بلیط قطار اتوبوسی در مسیرهای مختلف از حدود 70 هزار تومان شروع می‌شود و به بیش از 120 هزار تومان می‌رسد.

قطار اتوبوسی تهران مشهد

در میان مسیرهای مختلف قطار کشور، مسیر تهران مشهد و مشهد تهران از پرطرفدارترین‌هاست. این موضوع درباره قطارهای اتوبوسی تهران مشهد نیز صدق می‌کند. انواع مختلف قطارهایی نظیر رجا و جوپار در این مسیر در تردد هستند. مثلا قطار اتوبوسی 4 ستاره صبا، با امکانات فراوان خود رضایت خاطر مسافران را به دست آورده است.
خرید بلیط قطار تهران مشهد و بلیط قطار مشهد تهران در علی بابا

مسیر های پرطرفدار قطار اتوبوسی

در میان تمام مسیرهای قطارهای اتوبوسی مسیرهای تهران مشهد (وبالعکس) و.... از مسیرهای پرطرفدار به شمار می‌آیند. قیمت مناسب بلیط قطار اتوبوسی، سرعت قابل توجه قطارها در رسیدن به مقصد و امکانات مناسب آنها باعث شده که در این مسیرها پرطرفدار باشند.

بلیط قطار اتوبوسی تهران مشهد

اگر می‌خواهید در زمانی کوتاه به مشهد بروید و در عین حال هزینه بلیط هواپیما را نپردازید، قطار اتوبوسی انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. این قطار مسیر تهران مشهد را در زمانی حدود 10 ساعت طی می‌کند. بلیط قطار اتوبوسی تهران مشهد و بلیط قطار اتوبوسی مشهد تهران را به راحتی می‌توانید از علی بابا بخرید. پس از انتخاب مبدا، مقصد و زمان سفر، از میان قطارهای موجود، قطار اتوبوسی را انتخاب کنید. مشخصاتتان را تکمیل و هزینه بلیط را بپردازید. در این مرحله خرید بلیط قطار اتوبوسی تهران مشهد به پایان می‌رسد. قیمت بلیط قطار اتوبوسی تهران مشهد از حدود 86 هزار تومان شروع می‌شود (در زمستان 98).
قیمت قطار اتوبوسی تهران مشهد با توجه به طول مسیر و امکانات قطار، مقرون‌به‌صرفه است.

بلیط قطار اتوبوسی تهران قم

شاید یکی از بهترین مسیرهای قطار اتوبوسی، مسیر تهران قم باشد. چرا که مسیر تهران قم بسیار کوتاه است و آرامش و راحتی قطار را در این شرایط بیشتر حس خواهید کرد. بلیط قطار اتوبوسی تهران قم نیز در علی بابا موجود است. قطار اتوبوسی صبا که قطاری 4 ستاره است، برای این مسیر در نظر گرفته شده است.
خرید بلیط قطار اتوبوسی تهران قم برای مسافران این مسیر خصوصا کسانی که صبح‌ها برای کار به تهران یا قم می‌روند، بسیار مناسب است. انجام بخشی از کارهای معوقه یا استراحت در این قطار امکان‌پذیر است و سفر شما را لذت‌بخش خواهد کرد. قیمت بلیط قطار اتوبوسی تهران قم در حدود 40 هزار تومان (در زمستان 98) است.
طبیعی است که برای برگشت هم می‌توانید به سراغ قطار اتوبوسی قم تهران بروید. خرید بلیط قطار اتوبوسی قم تهران را هم به همان روشی که توضیح داده شد، در علی‌ بابا انجام دهید.
خرید بلیط قطار تهران قم و بلیط قطار قم تهران در علی بابا

بلیط قطار اتوبوسی تهران سمنان

یکی دیگر از مسیرهای قطار اتوبوسی مسیر تهران سمنان است. با خرید بلیط قطار اتوبوسی تهران سمنان، فاصله بین این دو شهر را در زمانی در حدود 3 ساعت طی خواهید کرد. قیمت بلیط قطار اتوبوسی تهران سمنان از حدود 15 هزار تومان شروع می‌شود؛ قیمتی که با توجه به طول مسیر بسیار مناسب به نظر می‌رسد.
بلیط قطار اتوبوسی تهران به سمنان را به راحتی و در زمانی کوتاه از علی بابا بخرید.
خرید بلیط قطار تهران سمنان و بلیط قطار سمنان تهران در علی بابا

سوالات متداول درباره قطار اتوبوسی

 • قطارهای اتوبوسی چه امکاناتی دارند؟
  در قطارهای اتوبوسی صندلی‌ها در سالن بزرگی شبیه به اتوبوس در کنار هم چیده شده‌اند. در این قطارها سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای رفاه حال مسافران درنظر گرفته شده است. علاوه بر این سیستم تهویه هوا، سرمایش و گرمایش و پریز برق در راهروها هم این رفاه را بیشتر می‌کند.
 • چه طور بلیط قطار اتوبوسی را بخریم؟
  در علی بابا در صفحه قطار مبدا، مقصد و تاریخ سفر را وارد و روی جستجو کلیک کنید. حالا لیستی از انواع قطارها را مشاهده می‌کنید. در زیر نام هر قطار نوع آن هم نوشته شده و به این ترتیب می‌توانید قطار اتوبوسی را انتخاب کنید.
 • پرطرفدارترین مسیرهای قطار اتوبوسی کدامند؟
  پرطرفدارترین مسیرهای قطار اتوبوسی عبارتند از تهران قم تهران، تهران مشهد تهران و تهران سمنان تهران.
 • قیمت بلیط قطار اتوبوسی در چه حدودی است؟
  قیمت بلیط قطار اتوبوسی به عواملی نظیر طول مسیر و نوع قطار بستگی دارد. اما در مجموع قیمت بلیط این نوع قطار چندان زیاد نیست. مثلا قیمت بلیط قطار اتوبوسی در مسیر تهران قم در حدود 40 هزار تومان است.