پیش فروش قطارها با بازه حرکتی 12 تا 23 مرداد، ساعت 18 چهارشنبه، شش مرداد آغاز شد. اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه‌ ها
تقویم قیمتی تمام قطار‌ها ، سه روز قبل و بعد از روز انتخابی شما
تمام قطار‌ها

سوالات متداول قطار تهران به تبریز

 • ۱) انواع بلیط قطار تهران تبریز که امکان خرید آن‌ها از علی بابا وجود دارد، کدامند؟
  امکان خرید همه نوع بلیط قطار برای مسیرهای مختلف در علی بابا فراهم شده است. کافی است از بین قطارهای رفت و برگشت، کوپه دربست، سریع السیر و... انتخاب کنید.
 • ۲) خدمات کوپه در انواع قطارهای تهران تبریز به چه ترتیبی است؟
  خدمات و امکانات کوپه‌ها به نوع قطاری که انتخاب کرده‌اید و بلیط آن را خریده‌اید، بستگی دارد. اما در مجموع قطارها از امکاناتی نظیر رختخواب، بسته پذیرایی، آب معدنی، روزنامه، پریز برق و... بهره‌مند هستند.
 • ۳) قیمت بلیط قطار تهران تبریز در چه حدودی است؟
  قیمت بلیط قطار تهران تبریز به قیمت روز محاسبه می شود. در علی بابا می‌توانید قیمت روز بلیط قطار را مشاهده کرده و بلیط خود را رزرو کنید. برخی اوقات بلیط‌ها تخفیف دارند و قیمت آنها کمی کمتر می‌شود.
 • ۴) قیمت ارزان ‌ترین بلیط قطار تهران تبریز چقدر است؟
  ارزان‌ترین بلیط قطار تهران تبریز امروز، در علی بابا وجود دارد. برای مشاهده ارزان‌ترین بلیط قطار تهران تبریز در تاریخ موردنظرتان در وبسایت علی بابا کلیک کنید.
 • ۵) امکان کنسلی بلیط قطار تهران تبریز وجود دارد؟
  بله. اگر بخواهید بلیط قطار تهران تبریز را کنسل کنید، امکانش در علی بابا به سادگی فراهم شده است. برای این کار به حساب کاربریتان در علی بابا مراجعه کنید و وارد قسمت سفارشات و استردادها شوید. در این قسمت مراحل استرداد را به پایان برسانید.
 • ۶) چه قطارهایی برای مسیر تهران تبریز وجود دارد؟
  قطارهای بسیاری وجود دارند که شما را از تهران به تبریز می‌برند. انواع قطار رجا، قطار فدک، قطار بن ریل، جوپار، نورالرضا، ریل ترابر سبا، پارس لاریم، مهتاب سیرجم و زندگی را می‌توانید از علی بابا خریداری کنید.