با خرید یک کوپه کامل تا سقف 20% کمتر از قیمت های مندرج تخفیف بگیرید. اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه‌ ها
تقویم قیمتی تمام قطار‌ها ، سه روز قبل و بعد از روز انتخابی شما
تمام قطار‌ها

سوالات متداول قطار سمنان به تهران

 • ۱) انواع بلیط قطار سمنان تهران که امکان خرید آن‌ها از علی بابا وجود دارد، کدامند؟
  امکان خرید همه نوع بلیط قطار برای مسیرهای مختلف در علی بابا فراهم شده است. کافی است از بین قطارهای رفت و برگشت، کوپه دربست، سریع السیر و... انتخاب کنید.
 • ۲) خدمات کوپه در انواع قطارهای سمنان تهران به چه ترتیبی است؟
  خدمات و امکانات کوپه‌ها به نوع قطاری که انتخاب کرده‌اید و بلیط آن را خریده‌اید، بستگی دارد. اما در مجموع قطارها از امکاناتی نظیر رختخواب، بسته پذیرایی، آب معدنی، روزنامه، پریز برق و... بهره‌مند هستند.
 • ۳) قیمت بلیط قطار سمنان تهران در چه حدودی است؟
  قیمت بلیط قطار سمنان تهران به قیمت روز محاسبه می شود. در علی بابا می‌توانید قیمت روز بلیط قطار را مشاهده کرده و بلیط خود را رزرو کنید. برخی اوقات بلیط‌ها تخفیف دارند و قیمت آنها کمی کمتر می‌شود.
 • ۴) قیمت ارزان ‌ترین بلیط قطار سمنان تهران چقدر است؟
  ارزان‌ترین بلیط قطار سمنان تهران امروز، در علی بابا وجود دارد. برای مشاهده ارزان‌ترین بلیط قطار سمنان تهران در تاریخ موردنظرتان در وبسایت علی بابا کلیک کنید.
 • ۵) امکان کنسلی بلیط قطار سمنان تهران وجود دارد؟
  بله. اگر بخواهید بلیط قطار سمنان تهران را کنسل کنید، امکانش در علی بابا به سادگی فراهم شده است. برای این کار به حساب کاربریتان در علی بابا مراجعه کنید و وارد قسمت سفارشات و استردادها شوید. در این قسمت مراحل استرداد را به پایان برسانید.
 • ۶) چه قطارهایی برای مسیر سمنان تهران وجود دارد؟
  قطارهای بسیاری وجود دارند که شما را از سمنان به تهران می‌برند. انواع قطار رجا، قطار فدک، قطار بن ریل، جوپار، نورالرضا، ریل ترابر سبا، پارس لاریم، مهتاب سیرجم و زندگی را می‌توانید از علی بابا خریداری کنید.