مدت زمان پرواز تهران تا استانبول، دبی، تفلیس، کوالالامپور و ...

فاصله تهران تا استانبول، دبی، تفلیس، کوالالامپور و …

یکی از سوال‌هایی که پیش از سفر به ذهنمان می‌رسد این است که فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد چقدر است؟ جواب این سوال در برنامه‌ریزی‌ها برای گشت‌وگذار در شهر مقصد، رزرو هتل و حتی تنظیم قرارهای کاری بسیار تعیین‌کننده است. در این مقاله مدت‌زمان پرواز تهران تا تمام شهرهای پر سفر دنیا از استانبول و آنکارا گرفته تا پاریس و لندن و نیویورک را بررسی می‌کنیم.

راستی اگر می‌خواهید درباره این شهرها اطلاعات جامع‌تری داشته باشید، می‌توانید مقاله‌های زیر را بخوانید.

فاصله تهران استانبول

پرواز تهران تا استانبول از فرودگاه امام‌خمینی تا فرودگاه آتاتورک بین ۳ ساعت تا ۳ ساعت و نیم متغیر است. شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است. لیست کامل ایرلاین‌های مسیر تهران- استانبول شامل آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، ایرعربیا، هواپیمایی امارات، بوتا ایرویز، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، لوفتهانزا، قطر ایرویز، قشم ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و پگاسوس ایرلاینز است.

برای آنکه بیشتر با جزئیات سفر به استانبول آشنا شوید، مطالعه کتاب سفر استانبول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کتاب رایگانی که با مطالعه آن از مراجعه به هر منبع دیگری بی‌نیاز می‌شوید.

فاصله تهران تا استانبولفاصله تهران آنکارا

پرواز تهران-آنکارا از فرودگاه امام‌خمینی تا فرودگاه اسن‌بوغا ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه طول می‌کشد. ایران‌ایر، بوتا ایرویز، لوفتهانزا، پگاسوس ایرویز، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی این مسیر است.

فاصله تهران آنتالیا

پرواز تهران تا آنتالیا با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه است. توجه داشته باشید مسافت تهران تا آنتالیا با هواپیما که ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه استف فقط به مدت‌زمان پرواز اشاره دارد و مدت توقف در آن محاسبه نشده است. اطلس گلوبال و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپمایی این مسیر است.

فاصله تهران لندن

پرواز مستقیم تهران تا لندن از فرودگاه امام‌خمینی تا فرودگاه هیترو لندن حدود ۶ ساعت و ۳۵ دقیقه است. علاوه بر پرواز مستقیم در این مسیر، پرواز با یک توقف و یا بیش از یک توقف هم وجود دارد که بسته به زمان توقف زمان این سفر هوایی طول خواهد کشید. لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز، عمان ایر، هواپیمایی امارات، آذربایجان ایرلاینز وآسترین ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی است که مسافران را بین تهران و لندن جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران پاریس

پرواز مستقیم تهران-پاریس از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه شارل دوگل ۶ ساعت و ۵ دقیقه است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی امارات، ایران‌ایر، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و عمان ایر در مسیر تهران-پاریس مسافران را جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران بارسلونا

پرواز تهران-بارسلونا با یک توقف در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول ۷ ساعت و ۵ دقیقه طول می‌کشد ( بدون درنظرگرفتن مدت‌زمان توقف). آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا،عمان ایرویز، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین شرکت‌های هواپیمایی است که در مسیر تهران-بارسلونا تردد دارد.

فاصله تهران باتومی

پرواز تهران-باتومی با یک توقف در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک ۵ ساعت و ۱۵ دقیقه است. بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات و ترکیش ایرلاینز تنها هواپیمایی‌های این مسیر است.

فاصله تهران تا لندن

فاصله تهران تفلیس

پرواز مستقیم تهران-تفلیس از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی نووالکسیوکا ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه طول می‌کشد. شرکت‌های هواپیمایی این مسیر شامل ایرعربیا، ایران‌ایر، هواپیمایی آئروفلوت ، لوفتهانزا ، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و قشم ایر است.

فاصله تهران دبی

پرواز مستقیم تهران-دبی از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه دبی ۲ ساعت طول می‌کشد. شرکت‌های هواپیمایی مسیر تهران-دبی شامل ایران‌ایر، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی امارات و هواپیمایی چایناسادرن است.

فاصله تهران تا استانبولفاصله تهران مسکو

پرواز مستقیم تهران-مسکو از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه … مسکو ۳ ساعت و ۵۵ دقیقه طول می‌کشد. پروازهای غیرمستقیم یک توقف در فرودگاه صبیحه استانبول دارند و طول پرواز حدود ۶ ساعت و ۱۵ دقیقه است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، بوتا ایرویز، هواپیمایی چایناسادرن، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و عمان ایر در مسیر تهران- مسکو مسافران را جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران آمستردام

پرواز مستقیم تهران-آمستردام از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه شیپخول آمستردام ۵ ساعت و ۵۵ دقیقه طول می‌کشد. هواپیمایی آئروفلوت، اطلس گلوبال، هواپیمایی امارات، ایران‌ایر، لوفتهانزا، پگاسوس ایرویز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین از شرکت‌های هواپیمایی است که در مسیر تهران-آمستردام فعالیت می‌کند.

فاصله تهران تا استانبولفاصله تهران تورنتو

پرواز تهران-تورنتو از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول ۱۴ ساعت و ۵۰ دقیقه است ( بدون درنظرگرفتن زمان توقف). هواپیمایی‌های این مسیر عبارت است از آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا ترکیش ایرلاینز و آذربایجان ایرلاینز است.

فاصله تهران باکو

پرواز مستقیم تهران-باکو از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی حیدرعلی‌اف ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه است. هواپیمایی‌های مسیر تهران-باکو شامل هواپیمایی آئروفلوت، آذربایجان ایرلاینز، بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، هواپیمایی ماهان، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین است.

فاصله تهران بروکسل

پرواز تهران-بروکسل از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی بروکسل با یک توقف در فرودگاه صبیحه استانبول ۶ ساعت و ۵۰ دقیقه است. پگاسوس ایرلاینز مسافران را در این مسیر جابه‌جا می‌کند.

تهران بروکسلفاصله تهران کوالالامپور

پرواز تهران-کوالالامپور از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور با یک توقف در فرودگاه آتاتورک ۸ ساعت است (بدون درنظرگرفتن زمان توقف).

بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات و ترکیش ایرلاینز هواپیمایی‌هایی است که در این مسیر فعالیت می‌کند.

فاصله تهران بانکوک

پرواز مستقیم تهران-بانکوک از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه سووارنابومی بانکوک ۶ ساعت و ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی چاینا سادرن، عمان ایر، آذربایجان ایرلاینز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ماهان، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز هواپیمایی‌های این مسیر است.

تهران استانبولفاصله تهران پوکت

پرواز تهران-پوکت با یک توقف در فرودگاه بین‌المللی مسکو ۱۲ ساعت و ۵۵ دقیقه است. هواپیمایی آئروفلوت، آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، آذربایجان ایرلاینز، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، عمان ایر، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی این مسیر هستند.

فاصله تهران ایروان

پرواز مستقیم تهران- ایروان از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه زوارنتوس ایروان ۱ ساعت و نیم است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات، ایران‌ایر، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، قطر ایرویز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین در مسیر تهران-ایروان مسافران را جابه‌جا می‌کند.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه

  1. ترکمن میگوید می‌گوید

    ن عالی نیست پرفکتو هست

  2. شاهین می‌گوید

    عالیه…مرسی