101 8

تجربه لحظاتی خوش در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد

معرفی همه رستوران‌ها و کافه‌های هتل گلدن پالاس مشهد

یکی از جذابیت‌های سفر به مشهد و زیارت بارگاه مطهر امام رضا، شکم‌گردی است. جاهای دیدنی مشهد کم نیستند، اما هتل های مشهد خودشان به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده‌اند. یکی از این جاذبه‌ها رستوران های هتل گلدن پالاس مشهد است.

البته نباید کافی شاپ های هتل گلدن پالاس مشهد را فراموش کرد، جایی که بهترین نوشیدنی‌های گرم و سرد و کیک سرو می‌شود.

به‌همین‌دلیل در این مقاله از مجله گردشگری علی‌بابا می‌خواهم بهترین رستوران ها و کافی شاپ های هتل گلدن پالاس مشهد را به شما معرفی کنم تا علاوه‌بر اقامت در هتلی ۵ ستاره، در بهترین رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، غذا و نوشیدنی صرف کنید.

هتل گلدن پالاس مشهد چند ستاره است؟
گلدن پالاس مشهد یک هتل ۵ ستاره است.
هتل گلدن پالاس مشهد چند رستوران و کافی‌شاپ دارد؟
هتل گلدن پالاس مشهد ۵ رستوران سنتی و فرنگی و ۴ کافی‌شاپ دارد.
صرف غذا در رستوران‌های هتل گلدن پالاس مشهد برای مهمانان هتل رایگان است؟
خیر. مهمانان هم مثل سایر مشتریان باید هزینه پرداخت کنند.
برای صرف غذا در رستوران‌های هتل پالاس مشهد، باید در این هتل اقامت داشت؟
خیر. لزومی ندارد برای صرف غذا و نوشیدنی در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد در این هتل اقامت داشته باشید.

معرفی رستوران‌های هتل گلدن پالاس مشهد

هتل ۵ ستاره گلدن پالاس مشهد به‌خوبی توانسته خدماتی در سطح بین‌المللی ارائه کند. کیفیت بالای غذای رستوران های هتل گلدن پالاس مشهد همیشه سر زبان‌هاست. به ویژه کسانی که در رستوران‌های این هتل ۵ ستاره غذای سنتی ایرانی یا فرنگی را میل کرده‌اند، باز هم به این رستوران‌ها برگشته‌‌اند.

103 6

یکی از نقاط قوت رستوران های هتل گلدن پالاس مشهد، تنوع بالای غذاها و نوشیدنی‌هاست. کنار این تنوع بالا، می‌توانید انواع سالادها، دسرها و پیش‌غذاها را هم سفارش دهید. در این بخش رستوران‌های هتل گلدن پالاس را معرفی کرده‌ایم.

با شناخت این رستوران‌ها خواهید فهمید که دستتان برای انتخاب و تجربه هر غذا چقدر باز است!

– رستوران ضیافت

رستوران ضیافت یکی از اولین‌های مشهد در صرف صبحانه است. ضیافت بزرگ‌ترین سالن صبحانه‌خوری را در سراسر مشهد دارد و در آن انواع صبحانه‌ها سرو می‌شوند. اینجا می‌توانید متنوع‌ترین منوی تاریخ مشهد برای صبحانه را ببینید.

Goldenpalacehotel رستوران ضیافت 2

رستوران ضیافت درطبقه منفی‌یک هتل گلدن پالاس قرار گرفته و هر روز از ساعت ۷ تا ۱۰ صبح آماده است تا از شما و دوستانتان پذیرایی کند.

بی‌شک با تجربه عطر و طعم صبحانه‌های رستوران ضیافت، شیفته وعده صبحانه در این رستوران خواهید شد.

Goldenpalacehotel رستوران ضیافت

 • ظرفیت: ۵۰۰ نفر
 • ساعت کاری: ۷ تا ۱۰ صبح
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه منفی ۱

– رستوران ایرانی ترنم

ترنم یکی از بهترین رستوران های هتل گلدن پالاس مشهد که با آن فضای زیبا، چیدمان داخلی و البته تزیینات سقف به‌خوبی توانسته فضای یک رستوران ایرانی را برای شما تداعی کند.

میزهای رستوران ایرانی ترنم ظرفیت‌های متفاوتی از جمله ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۲ و حتی ۳۰ نفره دارد که با فاصله مناسبی از هم قرار گرفته‌اند. به لطف حفظ حریم شخصی که این میزها فراهم کرده‌اند، می‌توانید بحث‌های خانوادگی و خصوصی را بدون مزاحمت برای میزهای کناری انجام دهید.

Goldenpalacehotel رستوران ایرانی ترنم 2

به طور کلی رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد همگی متراژ بالایی دارند. رستوران ایرانی ترنم هم از این قاعده جدا نیست و ظرفیت زیادی دارد، به طوری که شما می‌توانید این رستوران را برای مهما‌نی‌های بزرگ خود رزرو کنید.

در این رستوران زیبا فهرست کاملی از غذاهای ایرانی مثل انواع کباب‌ها، غذاهای دریایی، غذاهای محلی و حتی غذاهای خانگی هم سرو می‌شود.

رستوران ترنم منوی پیش‌غذای کاملی هم دارد و کنار آن می‌توانید انواع میوه، سالاد و دسر سفارش دهید. سطح کیفیت غذاها باعث شده این رستوران محبوب گردشگران و مردم مشهد باشد.

Goldenpalacehotel رستوران ایرانی ترنم

گلدن پالاس به‌عنوان یکی از هتل های ۵ ستاره مشهد در رستوران ترنم بهترین خدمات را ارائه می‌کند.

 • ظرفیت: ۶۰۰ نفر
 • ساعت کاری: ۱۲ تا ۲۴
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه اول

– رستوران سنتی ترمه

رستوران ترمه همان‌طور که از اسمش پیداست، یک رستوران سنتی ایرانی است. این رستوران در طبقه دوم هتل گلدن پالاس مشهد به‌جای میز و صندلی‌های خشک و بی‌روح، میزهایی با طرح‌های اصیل قدیمی دارد که برای سرو غذای سنتی انتخاب خاصی است.

فضای رستوران سنتی ترمه خیلی جذاب است. دیوارها و سقف را با آجرهای کرم و تزیینات آبی طراحی کرده‌اند. برای همین حس‌وحال حضور در یک رستوران سنتی را تجربه خواهید کرد.

Goldenpalacehotel رستوران سنتی ترمه

گوشه‌های رستوران هم المان‌های سنتی ایرانی مثل پنجره‌های ارسی و رومیزی‌های ترمه و ظروف میناکاری وجود دارد تا این تجربه را به بهترین شکل ممکن برایتان کامل کند.

ترمه به‌عنوان یکی از دنج‌ترین رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد، کارکنانی با لباس‌های قدیمی دارد که حال‌وهوای فیلم‌های دوره‌های گذشته را تداعی می‌کنند. اینجا موسیقی سنتی ایرانی همیشه به‌راه است و غذاها در ظروف مسی سرو می‌شوند.

در این رستوران ایرانی می‌توانید انواع غذاهای سنتی و محلی ایرانی را سفارش دهید و کنار غذاها انواع چاشنی‌های خانگی و سالادها را میل کنید.

 • ظرفیت: ۱۰۰ نفر
 • ساعت کاری: ۱۲ تا ۲۴
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه دوم

– کافه رستوران فرانسیسکو

بین همه رستوران‌های سنتی و ایرانی هتل گلدن پالاس مشهد جای خالی یک رستوران فرنگی احساس می‌شد. این‌طور بود که کافه رستوران فرانسیسکو افتتاح شد. کافه رستوران فرانسیسکو را طوری طراحی و نورپردازی کرده‌اند که واقعا تصور می‌کنید در فرانسیسکو هستید.

Goldenpalacehotel کافه رستوران فرانسیسکو 2

فضای داخلی و روباز آن جای کافی برای شما و دوستانتان دارد. در این رستوران انواع غذاهای لذیذ و جذاب ایتالیایی سرو می‌شود و پرسنل آن آنقدر حرفه‌ای هستند که لحظه‌ای معطل نشوید.

Goldenpalacehotel کافه رستوران فرانسیسکو

 • ظرفیت: ۷۰ نفر
 • ساعت کاری: ۱۶ تا ۲۴
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه لابی

– رستوران تابستانی بارگاه

از اسم رستوران تابستانی بارگاه می‌توان تشخیص داد که این رستوران باید فضایی باز داشته باشد. گلدن پالاس را می‌توان یکی از هتل های مشهد دانست که در آن هر ذائقه و سلیقه‌ای دیده شده است.

وقتی از جاهای دیدنی مشهد فارغ شدید، برای صرف یک غذای خوشمزه و فوق‌العاده در فضایی باز و سبز به رستوران تابستانی بارگاه بروید.

Goldenpalacehotel رستوران تابستانی بارگاه 2

در رستوران بارگاه هتل گلدن پالاس مشهد انواع غذاهای سنتی و نوشیدنی‌های سرد سرو می‌شود. این رستوران یک محیط روباز هم دارد که سرو غذا در  آن تجربه خوشایندی برای شما خواهد داشت. یک حوض کوچک با نمایی سنگی هم درست وسط رستوران قرار گرفته که حال‌وهوای متفاوتی به چیدمان آن داده است.

Goldenpalacehotel رستوران تابستانی بارگاه

رستوران بارگاه منظره خوبی به حرم مطهر دارد و با توجه به ساعت کاری آن، می‌توانید بعد از زیارت آنجا شام بخورید.

 • ظرفیت: ۶۰ نفر
 • ساعت کاری: ۲۰ تا ۲۴
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه دوم

معرفی کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد

یکی از جذاب‌ترین کارها برای شروع روز، نوشیدن قهوه است. کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس بهترین انتخاب برای صرف یک صبحانه متفاوت هستند. این هتل همان‌قدر که به وعده‌های غذایی اهمیت داده و انواع رستوران‌های ایرانی و فرنگی را افتتاح کرده است، برای آن‌هایی که شیفته بوی قهوه و حال‌وهوای کافه هستند کم نگذاشته است.

در این بخش با هر ۴ کافی‌شاپ هتل آشنا خواهید شد.

– کافی‌شاپ لانژ

وقتی وارد کافی شاپ لانژ می‌شوید، از ترکیب رنگ پوشش کف، مبلمان و دیوارها شگفت‌زده خواهید شد. رنگی بژ که توانسته به‌خوبی با رنگ اصیل و قرمز فرش‌های ایرانی تلاقی کند.

میزهای کافه‌شاپ لانژ از ۲ نفره شروع شده است. برای راحتی مشتریان به جز میز، مبل‌هایی هم در این کافه در نظر گرفته شده است.

Goldenpalacehotel کافی‌شاپ لانژ 2

یک پیانوی زیبا در گوشه‌ای از کافه لانژ به‌عنوان یکی از بهترین کافی شاپ های هتل گلدن پالاس مشهد خودنمایی می‌کند. پس باید انتظار داشته باشید گاهی حتی یک مشتری هم خودش پشت پیانو بنشیند و قطعه‌ای بداهه بنوازد.

Goldenpalacehotel کافی‌شاپ لانژ

کافه لانژ آنقدر زیباست که خودش به یکی از جاهای دیدنی مشهد تبدیل شده است. با توجه به ظرفیت مناسب این هتل، شاید بتوانید حتی یک تولد به‌یادماندنی با جمعی از دوستانتان در این کافه برگزار کنید.

 • ظرفیت: ۷۰ نفر
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه لابی

– کافی‌شاپ آتریوم مینوتا

کافی‌شاپ آتریوم مینوتا یک موقعیت جذاب در هتل گلدن پالاس دارد. این کافه در فضای بین اتاق‌های هتل قرار گرفته و نور خورشید هر روز فضای آن را روشن و مطبوع می‌کند. به‌خاطر تابش خوب نور خورشید، در فضای کافه درخت‌هایی طبیعی کاشته‌اند که محیط آن را منحصربه‌فرد کرده است.

Goldenpalacehotel کافی‌شاپ آتریوم مینوتا

اینجا انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم کنار انواع کیک‌ها سرو می‌شود. شما می‌توانید لحظات خوشی را در کافی‌شاپ آتریوم مینوتا تجربه کنید و با دوستانتان از زیبایی کافه، شگفتی‌های حرم امام رضا و خرید از بازار مشهد بگویید.

 • ظرفیت: ۲۴ نفر
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه ششم

– کافی‌شاپ مجموعه تفریحی و اسپا

کافی‌شاپ مجموعه تفریحی و اسپا یکی دیگر از کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد است که محیطی زیبا و به‌یادماندنی دارد. کیفیت خدمات و نوشیدنی‌ها در این کافه حرف اول را می‌زند.

اگر می‌خواهید تجربه‌ای جذاب و متفاوت داشته باشید، این کافه را انتخاب کنید. نوشیدنی‌های گرم و سرد متنوع، خوراکی‌های خوشمزه و جذاب مثل کیک و انواع دسر می‌تواند روز شما را بسازد.

 • ظرفیت: ۸ نفر
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه منفی ۳

– کافی‌شاپ مرزعه

یکی از بخش‌های تفریحی هتل گلدن پالاس مشهد، گلدن فارم یا همان مزرعه طلایی است. این بخش از مجموعه در طبقه ششم واقع شده است، در واقع یک مزرعه از حیوانات اهلی است که کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان می‌توانند به رایگان از آن بازدید کنند.

104 3

بخشی از گلدن فارم به یک کافی‌شاپ جذاب به نام کافی‌شاپ مزرعه اختصاص داده شده است. شما می‌توانید در کافی‌شاپ مزرعه انواع نوشیدنی‌ها و خوردنی‌ها را امتحان کنید و از تجربه لمس طبیعت لذت ببرید.

– کافی‌شاپ لابی

یکی از کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد، اسمش لابی است. شاید عجیب به‌نظر برسد، اما این کافه در لابی قرار گرفته و دسترسی به آن هم خیلی آسان است. محیط کافه جذاب و دکوراسیون داخلی و نحوه چیدمان مبل‌های آن با کافه‌های دیگر کمی متفاوت است.

Goldenpalacehotel کافی‌شاپ لابی 2

بنابراین اگر چند روزی را در مشهد اقامت دارید و می‌خواهید بیشتر رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد را تجربه کنید، یک روز را به کافی‌شاپ لابی اختصاص دهید.

منوی کامل این کافه شما را سر ذوق می‌آورد. اگر مثل من عاشق قهوه و عطر بی‌نظیرش هستید، با ورود به کافه لابی شگفت‌زده خواهید شد؛ چون همه‌جا صحبت از قهوه است و عطر آن هم همه‌جا پیچیده است.

Goldenpalacehotel کافی‌شاپ لابی

 • ظرفیت: ۳۶ نفر
 • موقعیت رستوران در هتل: طبقه لابی

رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گدن پالاس مشهد و سفری به‌یادماندنی

هتل ۲۰ طبقه و ۵ ستاره گلدن پالاس مشهد آنقدر خدمات باکیفیتی دارد که برای بار چندم هم مایل به رزرو اتاق خواهید بود. اینجا با بهترین رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل گلدن پالاس مشهد ملاقات می‌کنید.

ملاقاتی دلنشین که با غذاهایی خوشمزه و باکیفیت همراه است. شما می‌توانید در سفر به مشهد کنار زیارت و خرید از بازار، غذایی اصیل و باکیفیت را در محیطی زیبا و به‌یادماندنی تجربه کنید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.