بهترین فست فودهای مشهد

بهترین فست فودهای مشهد و فهرستی که جیبتان را به چالش می‌کشد!

بهترین فست‌فودهای مشهد در بخش‌های مختلف شهر

احتمالا برایتان پیش‌آمده که برای زیارت و گردش به شهر مشهد رفته باشید و دلتان غذایی خوشمزه خواسته باشد یا اینکه از خوردن غذاهای سنتی مشهد یعنی شیشلیک و چلوکباب خسته شده باشید یا حتی دیروقت باشد و شما دلتان غذایی چرب و خوشمزه بخواهد.

باید بدانید که یکی از افتخارات شهر مشهد این است که بهترین رستوران‌ها و فست فودهای ایران را می‌توانید در این شهر پیدا کنید. در واقع اعتقاد خود مشهدی‌ها این است که در این شهر از هر چیزی بهترینش پیدا می‌شود. برای همین با این مقاله از مجله گردشگری علی‌بابا همراه باشید تا ببینید بهترین فست فود‌های مشهد کدام‌هایند و کجای شهر می‌توانید آنها را پیدا کنید.

بهترین فست فودهای مشهد کدامند؟
سفر بهترین زمان است که رژیم‌های غذایی معمول را فراموش کنید و خود را با خوردن کمی فست فود خوش‌حال کنید. اگر به مشهد سفر کرده‌اید می‌توانید به فست‌فودهایی مانند روژه‌فود فکتوری در بلوار خیام یا آس‌برگر در خیابان وکیل‌آباد بروید. یکی از جاهایی که می‌توانید مطمئن باشید که پیتزا و ساندویچ‌های با کیفیت دریافت می‌کنید باغ زیتون است. این رستوران علاوه بر غذاهای خوشمزه فضای خارجی خیلی زیبایی هم دارد که می‌توانید در فصل‌های گرم سال از آن لذت ببرید.
فست فود خوب نزدیک حرم امام رضا چیست؟
گهگاه پیش می‌آید که به زیارت حرم امام رضا رفته باشید و بعد از آن دلتان غذایی خوشمزه دلتان بخواهد. در این مواقع می‌توانید به فست فود پدیده در خیابان امام رضا بروید. این رستوران یکی از جاهای سبک قدیمی مشهد است که ساندویچ‌ها را هنوز با پیاز و جعفری سرو می‌کند. در همین خیابان فست فود روژان هم هست که انواع پیتزا و ساندویچ را تا دیروقت سرو می‌کند. بهترین نکته درباره این فست فود دقیقا همین زمان بسته‌شدن آن است. حتی اگر ساعت ۳ صبح هم به زیارت رفته باشید و دلتان پیتزا بخواهد می‌توانید به فست فود روژان بروید.
بهترین کنتاکی مشهد را از کجا پیدا کنم؟
اگر عاشق مرغ سوخاری و کنتاکی هستید حتما باید سری به رستوران فست فود بزرگمهر بروید. این رستوران بخش‌های مختلف مرغ را به‌صورت سوخاری سرخ می‌شود. حتی اگر غذاهای تند و اسپایسی دوست دارید می‌توانید این سوخاری‌ها را به‌صورت اسپایسی سفارش دهید.

۱. رستوران بزرگمهر

یکی از بهترین فست فودهای مشهد که می‌توانید برای شکم‌گردی‌های شبانه به‌سراغ آن بروید رستوران بزرگمهر مشهد است. در این رستوران می‌توانید بهترین کنتاکی مشهد را به‌همراه سس مخصوص بزرگمهر میل کنید. رستوران بزرگمهر از بهترین فست فودهای مشهد

در رستوران بزرگمهر می‌توانید کنتاکی دو تکه و سه تکه را به‌همراه سیب‌زمینی، نان و سس مخصوص سفارش دهید. به‌علاوه سیب‌زمینی سرخ‌شده اضافه، خیارشور و سس اضافه لیوانی را هم می‌توانید جداگانه سفارش دهید. جالب توجه است که قیمت‌های رستوران بزرگهر هم از جاهای دیگر ارزان‌تر است و همین باعث می‌شود این رستوران را برای دورهمی‌های خود انتخاب کنید.

قسمت‌های مختلف مرغ به‌همراه پودر سوخاری خوشمزه که داغ و تازه سرو می‌شود، به‌همراه سیب‌زمینی و قارچ سوخاری با بهترین کیفیت خیلی راحت می‌تواند شب شما را به‌یادماندنی کند. به‌علاوه سالن رستوران بزرگمهر بیش از ۵۰ نفر ظرفیت دارد. لازم نیست نگران باشید که به‌همراه گروه بزرگ از دوستان و خانواده به آنجا رفته‌اید و جای کافی برایتان نیست.

 • آدرس رستوران بزرگمهر مشهد: مشهد، بلوار ملک‌آباد، ابتدای خیابان بزرگمهر جنوبی، کنتاکی بزرگمهر
 • شماره تلفن رستوران بزرگمهر مشهد: ۰۵۱۳۷۶۳۸۵۵۵

لوکیشن رستوران بزرگمهر مشهد روی گوگل مپ

۲. فست فود کندز

یکی دیگر از بهترین فست فودهای مشهد که حتما باید به آن سری بزنید فست فود کندز است. بهترین نکته درباره این فست فود موقعیت راهبردی آن است. این رستوران دقیقا در کنار مرکز خرید پرومان مشهد واقع شده. این یعنی اول می‌توانید به این مرکز خرید بروید و هر چقدر می‌خواهید در فروشگاه‌ها و بوتیک‌ها بگردید. بعد که خسته و گرسنه شدید برای استراحت و غذایی خوشمزه به فست فود کندز پناه بیاورید. فست فود کندز در بهترین فست فودهای مشهدازلحاظ انواع فست فود، منوی رستوران کندز هیچ کم‌وکاستی ندارد. انواع پیتزاهای خوشمزه را می‌توانید در این فست فود سفارش دهید. البته کاربران و مشتریان ثابت این رستوران عاشق پیتزا گوشت کندزند. اگر انتخاب نوع پیتزا برایتان راحت نیست می‌توانید این نکته را هم مد نظر داشته باشید. یکی دیگر از چیزهایی که فست فود کندز را یکی از بهترین فست فودهای مشهد می‌کند کیفیت و مزه فراموش‌نشدنی ساندویچ‌های آن است. انواع برگر، با قارچ، با قارچ و پنیر، یا برگر ساده با ۱۵۰ گرم گوشت تازه به‌صورت دستی آماده می‌شوند. به‌علاوه برگر مرغ، رست بیف، فیله سوخاری و ژامبون تنوری را هم می‌‌توانید در این رستوران سفارش دهید. البته اگر از مشتریان مشهدی کندز بپرسید همه می‌گویند این ساندویچ‌ها طعم خاصی دارند که به این زودی‌ها فراموش نمی‌شوند.

 • آدرس فست فود کندز مشهد:‌ خیابان علامه امینی شرقی، مجتمع پارسیان ۴، فست فود کندز
 • شماره تلفن فست فود کندز مشهد: ۰۵۱۳۷۶۴۱۴۸۵

لوکیشن فست فود کندز روی گوگل مپ

۳. آس‌برگر

آس‌برگر در مشهد دو شعبه دارد که هر دو در میان بهترین فست فودهای مشهد و مسافران طرفداران زیادی دارند. همان طور که از اسم این رستوران بر می‌آید خوشمزه‌ترین چیزی که می‌توانید اینجا سفارش دهید انواع و اقسام برگر است با سس‌های خوشمزه. بعضی از برگر‌هایی که در منوی آس‌برگر می‌بینید ممکن است اسم‌های عجیب غریبی داشته باشند. برای مثال کابوی برگر همان برگر است که به‌جای سس معمولی یا اسپاسی سس باربکیو دارد یا میکس برگر علاوه بر برگر یک لایه فیله گریل و پنیر هم دارد.

آس برگر مشهد

البته نباید تصور کنید که برگر تنها غذایی است که در آس‌برگر سفارش دهید. انواع سوخاری و ساندویچ فیله هم در آس‌برگر سرو می‌شوند که کیفیت و طعم آنها مثال‌زدنی است. عجیب نیست که آس‌برگر به‌عنوان یکی از بهترین فست فودهای مشهد شناخته می‌شود. چون سالاد مخصوص آس‌برگر و بشقاب ژامبون، سیب‌زمینی و پنیر این رستوران هم از بهترین‌ها در تمام مشهد است. یکی دیگر از نکاتی که باعث شده آس‌برگر جای دلخواه مشهدی‌ها باشد طراحی داخلی مدرن و زیبای آن است. تمام درها و دیوارهای آس‌‌برگر شیشه‌ای هستند. برای همین وقتی در آرامش در حال خوردن غذای خوشمزه خود هستید، می‌توانید از شلوغی و زندگی در جریان خیابان هم لذت ببرید.

 • آدرس شعبه اول آس‌برگر: چهاراره ششصد دستگاه، بین قاضی طباطبایی ۲ و ۴
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۲۶۱۰۵۰

لوکیشن شعبه اول آس‌برگر روی گوگل مپ

 • آدرس شعبه دوم آس‌برگر: بلوار وکیل‌آباد، نبش دانش‌آموز
 • شماره تلفن:‌ ۰۵۱۳۸۹۳۵۳۶۳

لوکیشن شعبه دوم آس‌برگر روی گوگل مپ

۴. فست فود پاچینو

یکی از دنج‌ترین جاهای مشهد که در آن می‌توانید فست فود خوشمزه و باکیفیت را به‌همراه دوستان و خانواده بخورید فست فود پاچینو است. این فست فود انواع مختلفی از پیتزاهای آمریکای و ایتالیایی را به‌همراه سالاد، انداع پیش‌غذا و دسر سرو می‌کند. البته نکته منحصربه‌فرد درباره این رستوران این است که در کنار فست فود انواع سوپ قرمز و خامه‌ای را هم سرو می‌کند که می‌تواند در شب‌های سرد زمستان مشهد پیش‌غذای خوبی محسوب شود.

فست فود پاچینو مشهدیکی دیگر از ویژگی‌های فست فود پاچینو این است که در کنار نوشیدنی‌های سرد می‌توانید شکلات داغ، چای و انواع دمنوش را هم سفارش دهید. بسیاری از افراد هستند که حتما باید بعد از غذا یک لیوان چای گرم میل کنند تا وعده غذایی برایشان کامل شود. فست فود پاچینو برای این افراد عالی است. چون بعد از غذا می‌توانید یک لیوان چای به‌همراه دسر دلخواه خود سفارش دهید و خوش‌حال و راضی از پاچینو خداحافظی کنید. نهایتا بی‌دلیل نیست که پاچینو یکی از بهترین فست‌فودهای مشهد است. وقتی غذای شما را در این رستوران سرو می‌کنند، به‌همراه آن یک سینی پر از انواع و اقسام سس‌های خوشمزه و دست‌ساز هم ارائه می‌شود. تنوع این سس‌ها آن‌قدر زیاد است که احتمالا نمی‌دانید کدام را انتخاب کنید. ولی روی هرکدام که دست بگذارید، مطمئن باشید که بهترین سسی است که تابه‌حال خورده‌اید.

 • آدرس فست فود پاچینو: بلوار ملک‌آباد، فرهاد ۲۵، پلاک ۱۴۳، فست فود پاچینو
 • شماره تلفن فست فود پاچینو: ۰۵۱۳۷۶۵۸۰۸۵

لوکیشن فست فود پاچینو روی گوگل مپ

۵. رستوران باغ زیتون

یکی دیگر از بهترین فست فودهای مشهد که در دو شعبه غذاهای ایتالیایی خوشمزه را به مشتریان ارائه می‌دهد رستوران باغ زیتون است. اگر در فصل‌های گرم سال به رستوران باغ زیتون بروید، می‌توانید خودتان انتخاب کنید در فضای باز رستوران بنشینید یا داخل. داخل رستوران فضای زیادی ندارد، اما دکور آن بسیار زیبا و دلنشین است. در فصل‌های سرد سال داخل سالن ممکن است کمی شلوغ شود. اکثر مشتریان باغ زیتون عاشق استیک و پوره سیب‌زمینی این رستوران‌اند. البته لازانیای سوخاری و پیتزا هم طرفداران خاص خود را دارد. رستوران باغ زیتون از بهترین رستوران های مشهدبهترین نکته درباره این رستوران این است که به هیچ عنوان از سوسیس و کالباس در غذاهای استفاده نمی‌شود. به‌طورکلی سلامتی غذاهای رستوران برای سرآشپز باغ زیتون اهمیت زیادی دارد. برای همین سبزیجات فقط از کارگاه‌هایی تهیه می‌شوند که از وزارت بهداشت مجوز داشته باشند. به‌علاوه سبزیجاتی که به‌صورت روزانه تهیه شده‌اند، به مواد سالم و طبیعی کاملا ضدعفونی می‌شوند. نهایتا این رستوران با استفاده از فریزر برای نگهداری غذا برای مدت طولانی مخالف است. برای همین همه چیز تازه و به‌روز تهیه و طبخ می‌شود. لازم به ذکر است که همه‌ این عوامل قیمت غذاهای رستوران را کمی بالابرده. ولی سلامت بیشتر مواد غذایی ارزشش را دارد.

شعبه اول رستوران باغ زیتون

 • آدرس: مشهد بلوار ملک‌آباد، ملک‌آباد ۱۳، نبش چهارراه اول
 • شماره تلفن: ۳۷۶۱۲۳۳۶۰۵۱

لوکیشن شعبه اول رستوران باغ زیتون روی گوگل مپ

شعبه دوم رستوران باغ زیتون مشهد

 • آدرس: مشهد سجاد، بهار ۱۰، خیابان ۳/۱۰
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۶۲۱۳۸۲

لوکیشن شعبه دوم رستوران باغ زیتون مشهد روی گوگل مپ

۶. رستوران ایتالیایی لیو

رستوران لیو در میان رستوران‌های ایتالیایی مشهد بیشترین تعداد طرفداران را دارد. غذاهایی که در این رستوران سرو می‌شوند همه از مواد تازه و سالم تهیه شده‌اند. به‌علاوه تمام مراحل آماده‌سازی و پخت را می‌توانید در اینستاگرام این رستوران ببینید. یکی دیگر از مواردی که درباره این رستوران می‌توان اشاره کرد تنوع زیاد انواع پیتزاهای این رستوران است. در لیو می‌توانید نواع پیتزاهای آمریکایی، ایتالیایی و گیاه‌خواری را سفارش دهید. البته در میان تمام این‌ها پیتزا سوله میو طرفداران بیشتری دارد. رستوران ایتالیایی لیو مشهدیکی دیگر از نکات مهم درباره رستوران ایتالیایی لیو فضای زیبا و مدرن آن و چینش آن است. میزهای این رستوران طوری طراحی شده‌ است که می‌توانید گروه بزرگی از دوستان و همکاران خود را دعوت کنید و از مصاحبت هم لذت ببرید. البته رستوران لیو در روزهای تعطیل حسابی شلوغ می‌شود. برای همین بهتر است قبل از رفتن به آنجا تلفنی میز رزرو کنید.

 • آدرس رستوران ایتالیایی لیو: مشهد – بلوار احمدآباد – بلوار ملاصدرا – نبش ملاصدرا ۱۹
 • شماره تلفن رستوران ایتالیایی لیو: ۰۵۱۳۳۸۴۰۳۳۹۰

لوکیشن رستوران ایتالیایی لیو روی گوگل مپ

۷. فست فود پیتزا نایت

یکی دیگر از بهترین فست فودهای مشهد که در آن می‌توانید پیتزای عالی نوش جان کنید فست فود پیتزا شب است. این رستوران هر روز تا ساعت ۲ صبح باز است. به‌علاوه قیمت پیتزاها و ساندویچ‌های آن نسبت به سایر رستوران‌ها مناسب‌تر است. برای همین اگر به‌دنبال شکم‌گردی شبانه در محله احمدآبادید پیتزا شب بهترین گزینه است. فست فود پیتزا شب در بهترین فست فودهای مشهدنکته جالب درباره پیتزا شب این است که انواع پیتزایی که سرو می‌شوند در اندازه‌های تک نفره و دو نفره‌اند. این یعنی اگر به‌همراه دوستی به پیتزا شب رفته‌اید می‌توانید یک پیتزا را به اشتراک بگذارید و کنار آن سیب‌زمینی و سالاد هم سفارش دهید. ساندویچ‌های پیتزا شب هم تنوع و کیفیت رضایت‌بخشی دارند و با تازه‌ترین و خوشمزه‌ترین مواد ساخته و سرو می‌شوند. در فست فود پیتزا شب می‌توانید برگر ساده یا به‌همراه پنیر و قارچ را با قیمت مناسب سفارش دهید. برگرهای این رستوران همگی دست‌سازند و از ۱۳۰ گرم گوشت تازه درست شده‌اند. به‌همراه این سانویچ‌ها سیب‌زمینی سرخ‌شده ترد و نمکی هم حسابی می‌چسبد.

 • آدرس فست فود پیتزا شب: مشهد،احمد آباد،خ. کلاهدوز،بلوار احمد آباد
 • شماره تلفن فست فود پیتزا شب: ۰۵۱۳۸۴۱۹۶۵۱

لوکیشن فست فود پیتزا شب روی گوگل مپ

۸. فست فود عطاویچ

اگر برای مسافرت و گردش به مشهد آمده‌اید و دلتان طعم آشنای فست فود شهر خودتان را می‌خواهد می‌توانید به رستوران فست فود عطاویچ در شهر مشهد بروید. رستوران عطاویچ در سال ۱۳۸۰ اولین شعبه خود را راه انداخت و امروز ۵۶ شعبه در جای‌جای کشورمان و یک شعبه در استامبول ترکیه دارد. فست فود عطاویچ مشهدیکی از دلایلی که عطاویچ را به‌عنوان یکی از بهترین فست فودهای مشهد می‌شناسیم تنوع بی‌نظیر پیتزاها و ساندویچ‌های عطاویچ است. منوی عطاویچ به‌طورکلی به سه بخش تقسیم شده: منوی معمولی، منوی اکونومی و منوی غول. منوی معمولی عطاویچ شامل تنوع خوبی از انواع پیتزاست که با طراحی خلاقانه مربعی تهیه شده‌اند. تازه این پیتزاها همگی در سه اندازه مدیوم، لارج و ایکس لارج تهیه و سرو می‌شوند. به‌علاوه انواع برگرهای گوشتی و مرغی را هم می‌توانید در عطاویچ سفارش دهید. برای مثال ساندویچ ژوهانسبرگ عطاویچ شامل یک برگر خوشمزه به‌همراه پنیر و یک برگر مرغ روی آن می‌شود. از عطا چیکن و عطا هات‌داگ هم به هیچ عنوان نمی‌شود گذشت. حقیقت این است که برای امتحان‌کردن و لذت‌بردن از همه انواع غذاهای عطاویچ یک بار به آنجا رفتن اصلا کافی نیست. نهایتا اگر می‌خواهید خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین غذای عطاویچ یعنی چیزپاستا را در خانه میل کنید شانس با شماست. چون عطاویچ یک منوی جداگانه برای غذاهایی دارد که بدون دخالت دست درست شده‌اند و نیمه‌آماده‌اند. برای همین کافی است این غذاها را سفارش دهید، آنها را تحویل گرفته و چند دقیقه در فر یا مایکروویو بپزید و از غذایی گرم و تازه لذت ببرید.

 • آدرس عطاویچ مشهد: مشهد – بلوار صیاد شیرازی – بین صیاد ٢٠ و ٢٢
 • شماره تلفن عطاویچ مشهد: ۰۵۱۳۸۶۵۸۱۸٣ و ٠۵١٣٨۶۵٨١٨٠

لوکیشن عطاویچ مشهد روی گوگل مپ

۹. رستوران شبدیز

رستوران شبدیز از ۱۰ سال پیش تابه‌حال با ۳ شعبه به مشتریان خدمت کرده‌اند. این رستوران هم با سرو انواع پیتزا و برگر خود را به لیست بهترین فست‌فودهای مشهد رسانده. محبوب‌ترین غذاها در این رستوران تکه‌های مرغ سوخاری شده و پیتزا مخصوص شبدیز است. این پیتزا از گوشت چرخ‌شده، هات‌داگ، قارچ و پنیز تهیه می‌شود. علاوه‌برآن، پیتزا جوجه کباب هم طرفداران خود را دارد. علاقه‌مندان به طعم‌های تند و اسپایسی هم همیشه پیتزای مکزیکی شبدیز را سفارش می‌دهند. رستوران شبدیزیکی از بهترین نکات درباره رستوران شبدیز فضای خیلی باز و پارکینگ اختصاصی بزرگ این رستوران است. سالن شعبه اصلی شبدیز ۱۶۰ نفر ظرفیت دارد. برای همین یکی از بهترین مکان‌ها برای برگزاری جشن‌های تولد و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه همین رستوران شبدیز است.

 • آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر ۱۵
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۶۶۶۶۶۶

لوکیشن شعبه اول رستوران شبدیز روی گوگل مپ

۱۰. گریل‌فود پر وحشی

گریل‌فود پر وحشی یکی از بهترین فست فودهای مشهد است که در آن می‌توانید بشقاب‌های خوشمزه انواع استیک را سفارش دهید. بشقاب مخصوص گریل‌فود پر وحشی شامل دو تکه لم چاپس، یک استیک ۱۳۰ گرمی، استیک ۱۵۰ گرمی مرغ، دو عدد مینی چیز برگر و فرایز می‌شود. این بشقاب به راحتی می‌تواند دو نفر را با وعده‌ای خوشمزه و متنوع سیر کند. گریل فود پر وحشی مشهدهمان طور که از نام رستوران بر می‌آید بهترین غذاهایی که می‌توانید در گریل‌فود پر وحشی پیدا کنید استیک‌ها و گریل‌های آن هستند. رویال استیک، بیف استیک، چیکن استیک و فیش استیک پر وحشی همه از غذاهای پرطرفدار این رستوران‌اند.

 •  آدرس گریل‌فود پر وحشی: مشهد، هنرستان، کنارگذر وکیل‌آباد، بلوار هنرستان
 • شماره تلفن گریل‌فود پر وحشی: ۰۵۱۳۸۸۲۸۲۲۳

لوکیشن گریل‌فود پر وحشی روی گوگل مپ

۱۱. فست فود پیتزا پیتزا

فست فود پیتزا پیتزا یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین مجموعه‌های فست فود در شهر مشهد است. این مجموعه انواع پیتزا و ساندویچ را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان می‌گذارد. نکته‌ی جالب درباره این رستوران این است که کیفیت غذا در تمام شعبه‌های آن یکسان است. تمام شعبه‌های فضای نسبتا بزرگی دارند که دعوت‌کردن تعداد زیادی از دوستان و اعضای خانواده را برایتان آسان می‌کند. اما اگر می‌خواهید علاوه بر غذای خوشمزه و باکیفیت از منظره زیبا هم لذت ببرید می‌توانید شعبه کوهسنگی را انتخاب کنید. فست فود پیتزا پیتزا از بهترین فست فودهای مشهدازجمله غذاهای خوشمزه و پرطرفداری که می‌توانید در فست فود پیتزا پیتزا سفارش دهید پیتزای ایتالیایی در طعم‌های مختلف است. این پیتزاها روی خمیر ایتالیایی تهیه شده‌اند اما مثل سایر پیتزاهای ایتالیایی نازک و کم ملات نیستند برای مثال،‌پیتزا ایتالیایی رست بیف از گوشت گوساله رست شده، قارچ، پنیر و سس مخصوص درست می‌شود. علاوه بر انواع پیتزا، برگر و ساندویچ را هم می‌توان در پیتزا پیتزا سفارش داد. به‌علاوه، پیش‌غذاهای خوشمزه مانند سیب‌زمینی و قارچ سوخاری هم از نقاط قوت این رستوران‌اند.

شعبه اول فست فود پیتزا پیتزا

 • آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر ۳۰
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۶۶۰۹۶۶

لوکیشن شعبه اول فست فود پیتزا پیتزا روی گوگل مپ

شعبه دوم فست فود پیتزا پیتزا

 • آدرس: مشهد، خیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی ۲۲ و ۲۴
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۰۴۰۰

شعبه سوم فست فود پیتزا پیتزا

 • آدرس: مشهد، بلوار وکیل‌آباد، نبش وکیل‌آباد ۱۹
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۶۰۸۰۴۰۰

شعبه سوم فست فود پیتزا پیتزا

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، پاساژ بهار
 • شماره تلفن: ۰۵۱۳۷۶۸۶۷۰۰

۱۲. فود فکتوری

فود فکتوری بدون شک یکی از بهترین فست‌ فودهای مشهد است، هم ازنظر زیبایی دکور و هم ازنظر کیفیت و تنوع غذاها. دکور این رستوران درست مانند یک گالری عکاسی است که از هر گوشه از آن می‌توانید برای گرفتن عکس‌های به‌یادماندنی استفاده کنید. به‌علاوه سقف رستوران کاملا با بشکه‌های قرمز پوشیده شده که به زیبایی فضا می‌افزاید. فود فکتوری مشهد

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد فود فکتوری تنوع غذاهایی است که سرو می‌شود. از محبوب‌ترین این غذاها می‌توان به فیله مینیون، ریبون و لم چاپس اشاره کرد که در میان مشتریان ثابت فود فکتوری طرفداران زیادی دارند. غذاهای دیگری هم در منوی این رستوران وجود دارند که ممکن است هرگز اسم آنها را نشنیده باشید. نگران سفارش‌دادن این غذاها نباشید، چون خود منو توضیحات کاملی را درباره این غذاها ارائه کرده. نهایتا فود فکتوری برای انواع خوشمزه و متنوع پاستایی که سرو می‌کند هم معروف است. پاستا آلفردو، پاستا پستو، عربیکا و چند مدل دیگر ازجمله پاستاهایی‌اند که در این رستوران سرو می‌شوند. یکی دیگر از نکاتی که فود فکتوری را جذاب می‌کند حضور پررنگ انواع غذاهای دریایی در منوی آن است. اگر طرفدار غذاهای دریایی‌اید می‌توانید میگو سوخاری، استیک غزل‌آلا و بشقاب میکس غذاهای دریایی سفارش دهید.

 • آدرس فود فکتوری:‌ مشهد، بلوار خیام، خیابان خیام ۱۱، کوچه هوشیار
 • شماره تلفن فود فکتوری: ۰۵۱۳۷۶۶۶۷۹۳

لوکیشن فود فکتوری روی گوگل مپ

در آخر اگر هرکدام از بهترین رستوران ها و بهترین فست فودهای مشهد را امتحان کردید، نظرتان را درباره آن با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

29 دیدگاه

 1. وحید می‌گوید

  فست فود بشقاب داغ در خیابان منتظری عالی بود . حجم غذاها با توجه به قیمت ، خیلی خوب بود .

 2. سحرحسینی می‌گوید

  بعضی از مواردی که نوشتین واقعا رستوران های خوبی ان ولی اگه اطراف حرم رفت و امد دارین یا مسافر هستین حتما پیشنهاد میکنم حاج مشهدی رو به روی باب الجواد رو امتحان کنین من از روی نقشه پیداشون کردم قیمت و کیفیت عالی تنوع منو عالی همچنین فود کورت هم دارن توفضای ازاد میتونین به کاراتون برسین و غذاتونو بزنین .

 3. زری می‌گوید

  یکی از بدترین پیتزاها و سالاد ها رو در فست فود لیو تجربه کردیم ، چهار مدل غذا سفارش دادیم که هیچکدوم خوب نبودن ، واقعا افتضاح بود

 4. رضا موسوی می‌گوید

  هات ویچ مشهد هم عالیهههه خیلی پیشنهاد میکنم باید اضافه میکردین

 5. مصطفی می‌گوید

  حاج مشهدی فلکه اب هم خدایی خیلی خوبه هم قیمتا هم غذاها اول انقدر ارزون بود فک میکردیم شاید کیفیت نداره ولی سفارش که دادیم عاااااالی بود از ستار خان تهران هم بهتر بود حتما توی اینترنت ببینین چه منوی باحالی دارن همه چی دارن از کباب ترکی تا کنتاکی و همهه چی خلاصه .. ما که راضی بودیم

 6. زهرا می‌گوید

  کنتاکی بزرگمهر یه مغازه بسیار کوچیکه و اصلا از نظر بهداشتی مناسب نیست…

 7. سعید می‌گوید

  سلام بنظر من بهترین با کیفیت ترین و خوشمزه ترین ساندویچی مشهد در دور میدان ده دی مشهد هست بنام آویشن
  رینگ دور اصلی میدان ده دی
  با قیمت مناسب پرملات و خوشمزه
  پیشنهاد میکنم حتما یک سری بزنین

 8. علی رضوانی می‌گوید

  سلام پیشنهاد میکنم فست فود حاج مشهدی روبه روی بابالجواد حرم امام رضا رو حتما امتحان کنین بهترین پیتزای عمرم رو خوردم

 9. نعیمه می‌گوید

  سلام .فست فود پاچینو عالی بود واقعا..
  ممنونم. اون جعبه سس ها خیلی جالب بود و ساندویچ رست بیفش واقعا طعم خاصی داشت
  قیمتهاش هم خیلی مناسب بود

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام نعیمه عزیز 🙂
   سال نوتون مبارک باشه. خیلی خوبه که تجربه خودتون رو این‌جا به اشتراک می‌ذارین. این‌طوری به بقیه هم کمک می‌کنین که بدونن کجا برن و کجا نرن.

 10. آوا می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر، من به عنوان کسی که خیلی دنبال پیتزا هستم به نظرم بهترین پیتزا مشهد رو فقط و فقططططططط دانگو داره! و برام عجیب بود که داخل لیستتون دانگو نبود….چون تنها برند خوبی هست که فقط تخصصی پیتزا کار میکنن.

 11. ES agh می‌گوید

  با معرفی شما به پیتزا کندز رفتیم و متاسفانه کیفیت غذا و برخورد پرسنل و حتی مدیریت بسیار بد بود. اصلا در حد یک رستوران درجه دو هم نبود.

 12. مهدخت می‌گوید

  دوستان به هیچ عنوان رستوران اسپرلوس نرید.علاوه بر گرانی کیفیت افتضاح غذا و بی ادبی پرسنلی باید تحمل کنید.در غذای ما مو داشت ک چسبیده بود به برنج ها و وقتی معترض شدیم گفتند حتما خود مشتری انداخته و وقتی گفتیم چجوری مشتری میتونه مو رو بچسبونه به ته دیگ دیگه جوابی نداشتند و خیلی بی ادبانه برخورد کردند.پیتزای بسیار افتضاحی هم داشتند.متاسفم ک پولمو ریختم تو خلاء

  1. هممم می‌گوید

   اسپرلوس بهترین کافه رستوارنی که میشه رفت گرانی هم به خاطر فضای خوب و کیفیت بالای غذا است

 13. خوشرو می‌گوید

  برگرحال بهترین برگر مشهد رو داره من همه جا برگر خوردم ولی واقعا بهترین برگری بود که تو عمرم خوردم.

 14. علی درویشی می‌گوید

  اگر بعد از زیارت حرم امام رضا ع دلتون میخواد یک پیتزا با کیفیت بخورید فروشگاه پیتزا حاج مشهدی واقع در خیابان اندرزگو ۸و۱۰ یکی از بهترین گرینه هاست

 15. زهرا می‌گوید

  پیتزا خونه عالیه منم چندسال پیش رفتم😍 لیالی لبنان هم خوبه ولی پیتزا دجاج سفارش دادم سایز تکه های مرغش رو دوست نداشتم اگر چرخ شده یا ریش شده بود بهتر بود ولی در کل طعم مخلفات خوب بود و خیلی تپل و پر ملات بود

 16. آفاق می‌گوید

  رستوران ایتالیایی لیو عالیه من از سال ها پیش هربار مشهد میومدم حتما یک بار به این رستوران میومدم پیتزا و پاستا و لارانیاس عالیه

 17. محمدرضا می‌گوید

  پیتزا شبدیز عالیه
  طعم نوستالژی پیتزا با قیمت مناسب

 18. شفاعی می‌گوید

  فست فود برگرحال حاشیه وکیل آباد اول هاشمیه اگر اشتباه نکنم. به شدت پیشنهاد میشه
  فوق العادس برگرشون.

  1. حسینی می‌گوید

   عالی

  2. سایه می‌گوید

   کاملا درسته
   بی نظیره غذاهاشون

 19. najva می‌گوید

  توصیه میکنم اصلا کندز نرید، مرغ سوخاریش هیچ طعمی نداشت بیشتر مزه روغن سوخته میداد. پیتزا هم فقط نون بود با کمی گوشت ما سه مدل از پیتزا سفارش دادیم با اینکه گرسنه بودیم فقط یه برش خوردیم

  1. شایان می‌گوید

   موافقم
   ما هک یکبار رفتیم نه از فضاش نه از غذاش و نه از کادر سرویسشون اصلا خوشمون نیومد، با اینکه اکثر سایتها خیلی تعریفشو میکردن

  2. محمد می‌گوید

   مزخرفترینه اصلا کیفیت ندار حرفتون کاملا درست

 20. مهدی می‌گوید

  اژدر زاپاتای هفت تیر مشهد هم ساندویچهای خیلی خوشمزه ای میزنه. درسته یه خورده گرونه ولی ارزشش رو داره. من دوبار رفتم و هر دو بار خوب بوده.

 21. پارسا می‌گوید

  از نظر بنده بهترین مرغ سوخاری و انواع کنتاکی رو گاجره داره و برای پیتزا هم یکی لیالی لبنان رو باید میگفتین که متاصفانه نگفتین و یکی هم پیتزا خونه ، البته کلا تو راسته وکیل آباد رستوران و فست فودی خیلیه و همشون قابل تعریفن

 22. سحر می‌گوید

  باسلام اینکه توضیحات اینقدرکامل بود فقط وفقط یک قیمت زدن وکم داشت ک اگ اونم درج میشد متن کامل بود

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام سحر عزیز 🙂
   حرف شما کاملا درسته اما متاسفانه قیمت به‌روزشده این فست‌فودها موجود نیست و اونایی هم که هستن رو نمیشه مطمئن شد 🙂