آزمایش کرونا در منزل

آزمایش کرونا (PCR) در منزل با ۵۰ هزار تومان تخفیف، ویژه علی‌بابایی‌ها

همانطور که در مطلب محدودیت‌های پروازی در ایام کرونا به اطلاع شما رساندیم، برای پرواز به برخی از کشورها لازم است حتما آزمایش کرونا بدهید و نتیجه آن را پیش از ورود، به کشور مقصد ارائه کنید. مانند همیشه ترجیح بر این است که تا حد ممکن سفر نروید، اما اگر رفتن به سفر خارجی برایتان لازم و ضروری است باید پس از تهیه بلیط، نتیجه آزمایش کرونا (PCR) را هم ارائه کنید.

علی‌بابا برای رفاه بیشتر شما مسافران عزیز پروازهای خارجی و طی همکاری با مجموعه «آزمایش‌آنلاین»، امکان انجام آزمایش کرونا در منزل یا محل کار را با ۵۰ هزار تومان تخفیف فراهم کرده است.

 

مزایای انجام آزمایش در منزل

  • به منظور حفاظت بیشتر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، الزامی برای حضور در آزمایشگاه وجود ندارد و متخصص آزمایش‌آنلاین در منزل یا محل کار خودتان، مراحل نمونه‌گیری را انجام می‌دهد.
  • این آزمایش یک آزمایش ضروری برای سفر به خارج از کشور است. آزمایش‌آنلاین انجام آزمایش PCR را با ۵۰ هزار تومان تخفیف برای کاربران علی‌بابا ارائه می‌کند.
  • نتیجه به هر دو صورت حضوری یا اینترنتی قابل دریافت است.
  • با آزمایش دادن در منزل یا محل کار و دریافت نتیجه به صورت اینترنتی در زمان خود تا حد زیادی صرفه‌جویی خواهید کرد.

 

آزمایش‌آنلاین چیست؟

آزمایش‌آنلاین یک سامانه درخواست خدمات آزمایشگاهی در منزل و محل کار است. متخصصان آزمایش‌آنلاین پس از ثبت سفارش شما، به منزل یا محل کار شما می‌آیند و فرایند نمونه‌گیری را در همان محل انجام می‌دهند. این آزمایشگاه توسط وزارت بهداشت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی ریاست جمهوری نیز تایید شده است. نتیجه آزمایش شما هم در کوتاه‌ترین زمان آماده شده و به دستتان می‌رسد.

 

چگونه از خدمات آزمایش‌آنلاین استفاده کنیم؟

از آنجایی که امکان آزمایش کرونا (PCR) برای تمام کاربران علی‌بابا که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند با ۵۰ هزار تومان تخفیف فراهم شده، بنابراین پس از خرید بلیط خود می‌توانید با آزمایش‌آنلاین از طریق شماره ۰۲۱۲۸۱۱۱۰۵۰ تماس بگیرید و به اپراتور اعلام کنید که کاربر علی‌بابا هستید.

متخصصان آزمایش‌آنلاین در تاریخ و ساعت مورد نظر شما، در محل مدنظرتان حاضر شده و نمونه آزمایش شما را تهیه خواهند کرد. نتیجه آزمایش هم پیش از سفر به صورت حضوری یا غیرحضوری (اینترنتی) قابل دریافت است.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه

  1. مینا می‌گوید

    چرا مازندران در لیست نیست!!!😔😔😔😔