هزینه سفر به کانادا

برای سفر تفریحی به کانادا چقدر پول نیاز داریم؟

کانادا کشور جنگل‌های بارانی، پارک‌های کوهستانی و آسمان ‌همیشه آبی است. البته که نمی‌توان از یخ و یخبندان کانادا که دلیل محبوبیت این کشور برای دوستداران هاکی روی یخ است هم غافل شد.

در کنار همه این جاذبه‌ها، چیزهای دیگری هم وجود دارد که کانادا را به یک مقصد گردشگری پرطرفدار تبدیل کرده. یکی از این موارد، حضور مهاجرانی با قومیت‌های مختلف در این کشور است. تنوع فرهنگ‌ها در کانادا، باعث می‌شود که گردشگران در این کشور کمتر احساس غربت کنند و فرهنگ و آداب‌ورسوم خودشان را هم بخشی از فرهنگ کانادایی بدانند.

اگر بار اولتان است که می‌خواهید به کانادا بروید، به شما توصیه می‌کنیم که حتما به هزینه سفر به کانادا و خرج و مخارجتان توجه داشته باشید. چراکه کانادا اصلا کشور ارزانی نیست و اگر بی‌رویه دست‌به‌جیب شوید و خرج کنید، ممکن است مخارج سفر کانادا کمرشکن شود.

ما کمکتان می‌کنیم که یک پیش‌زمینه درباره خرج‌هایی که در سفر کانادا در انتظارتان است پیدا کنید. بقیه‌اش به خودتان بستگی دارد که چقدر طبق برنامه پیش بروید و حساب جیبتان را داشته باشید.

اگر سفرتان به کانادا توریستی است، راهنمای ویزای توریستی کانادا را هم بخوانید.

دسته‌بندی مخارج سفر کانادا

مخارج سفر کانادا

برای اینکه بتوانیم هزینه سفر کانادا را به طور دقیق تخمین بزنیم، بهترین راهش این است که هزینه­ها را دسته­بندی کنیم. مواردی که ما برای دسته­بندی هزینه سفر به کانادا در نظر گرفته‌ایم عبارتند از:

 • هزینه اقامت در کانادا
 • هزینه حمل و نقل در کانادا
 • هزینه یک وعده غذا در کانادا
 • هزینه سرگرمی‌ها در کانادا

۱. هزینه اقامتگاه‌ها و هتل های کانادا

هزینه اقامت در کانادا

پس از رسیدن به کانادا، اولین چیزی که باید به آن فکر کنید، پیدا کردن جایی برای ماندن است. برای اینکار، توصیه می­کنیم که سری به وب سایت‌های آنلاین اجاره اقامتگاه مانند Airbnb بزنید.

در همان نگاه اول به این وب سایت­ها، متوجه می‌شوید که قیمت هتل های کانادا در هر شهر با شهر دیگر تفاوت دارد. با این دستاورد می‌تواند فهمید که هزینه ماندن در شهرهای مشهور کانادا مانند تورنتو و ونکوور به نسبت بیشتر از شهرهای کوچک است.

بعد از انتخاب شهر مناسب برای اقامت در کانادا، نوبت به این می‌رسد که هزینه هتل های کانادا، متل ‌های کانادا، کمپ‌ های طبیعی کانادا و… را دربیاورید.

هزینه اقامتگاه های کانادا با امکانات متوسط

سفر به کانادا

اقامتگاه ‌های کانادا با امکانات متوسط، حدود ۲۵ تا ۱۰۰ دلار به ازای هر شب دریافت می­کنند. بعضی از این اقامتگاه‌ها صبحانه هم به مسافرانشان می‌دهند و هزینه یک وعده غذایی در کانادا برایتان رایگان درخواهد آمد.

با این گفته‌ها، حتما متوجه شده‌اید که ما ماندن در کدام اقامتگاه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اقامتگاهی که در عین داشتن قیمت مناسب، صبحانه هم جز برنامه‌هایش هست.

هزینه ماندن در متل‌های خارج از شهرهای بزرگ کانادا

متل‌های کانادا امکانات کمتری نسبت به هتل‌های این کشور دارند و تقریبا شبیه یک اقامتگاه موقتی هستند. بااین‌وجود، کسانی که می‌خواهید هزینه سفر به کانادا را کاهش دهند، ماندن در یک متل را به اقامت در هتل‌های به نسبت گران کانادا ترجیح می‌دهند.

اقامت در یکی از متل‌های خارج از شهر، به ازای هر شب کمتر از ۱۰۰ دلار برایتان تمام می­شود.

هزینه اقامت در هتل های کانادا

هزینه سفر به کانادا

اگر برایتان مهم است که وایفای رایگان داشته باشید و غذاهای منحصربه‌فرد کانادا را در رستوران‌های مجلل امتحان کنید، قطعا، هتل های کانادا بهترین انتخاب پیش رویتان است.

با توجه به اینکه هتل مورد نظر چند ستاره درخشان دارد، امکانات متنوعی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در ادامه قیمتی که هتل‌های متوسط کانادا و هتل‌های لوکس کانادا دارند را آورده‌ایم.

 • هزینه اقامت در هتل‌های سه و چهار ستاره

هتل‌های سه و چهار ستاره کانادا که جز هتل‌های متوسط این کشور هستند، برای هر شب اقامت، ۱۰۰ تا ۲۵۰ دلار می‌گیرند. البته درصورتی‌که هتل موردنظر در شهرهای بزرگ و مشهور کانادا نباشد، این مبلغ کمتر خواهد شد.

هتل‌های متوسط کانادا، بعضی مواقع دارای وعده غذایی صبحانه هم هستند. بنابراین موقع رزرو هتل حتما به بخش سرویس‌هایی که به مسافران ارائه می‌شود، توجه داشته باشید.

هتل لوکس کانادا

 • هزینه اقامت در هتل ‌های لوکس کانادا

عده‌ای از گردشگران علاقه خاصی به سفرهای لوکس دارند. این افراد ماندن در یک هتل پنج ستاره را به اقامت در هتل‌های ارزان ترجیح می‌دهند. البته کسانی که سفرهای لوکس و متفاوت را انتخاب می‌کنند، چندان هزینه سفر به کانادا برایشان مهم نیست.

اگر می­خواهید در سفر کانادا برای خودتان سنگ تمام بگذارید، برای ماندن در هتل­‌های پنج ستاره باید بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار و حتی بیشتر کنار بگذارید.

راستی …

فراموش نکنید که مالیات کانادا کمرشکن است و حتی گردشگران ‌هم موظف به پرداخت آن هستند. مبلغ مالیات حدود ۱۸ درصد است و در نهایت به ‌صورتحساب هتل اضافه خواهد شد. بنابراین اگر هزینه هر شب اقامت در هتل ۱۰۰ دلار ذکرشده، شما روی ۱۲۰ دلار حساب کنید. با این کار می‌توانید مخارج سفر به کانادا را دقیق‌تر تخمین بزنید.

 اجاره آپارتمان در کانادا

سفر به کانادا

فکر می‌کنید خانه دربستی یک چیز دیگر است و هیچ هتل یا متلی نمی‌تواند مانند آپارتمان اجاره‌ای راحت باشد، با این گفته‌ها، باید به دنبال اجاره آپارتمان در کانادا باشید. گردشگران کانادا هم می‌توانند یک خانه تمام و کمال را برای ماندن اجاره کنند و هم در خانه‌هایی ساکن شوند که به‌صورت اشتراکی اجاره داده می‌شوند.

در خانه‌های اشتراکی، تنها اتاق‌خوابتان حریم خصوصی شما است و در آشپزخانه و سرویس بهداشتی با دیگر ساکنین آپارتمان شریک هستید. حتما این نکته را موقع اجاره خانه در کانادا در نظر داشته باشید، تا در طول مدت اقامتتان در این کشور مشکلی برایتان پیش نیاید.

حالا که متوجه شدیم که چه خانه‌هایی در کانادا برای اجاره وجود دارد، وقت آن رسیده که قیمت این خانه‌ها را هم بررسی کنیم. برای هر شب اقامت در خانه‌های اشتراکی باید مبلغی در حدود ۲۲ دلار کنار بگذارید. درصورتی‌که این مبلغ برای خانه‌های دربستی از ۸۰ دلار به بالا شروع می­شود.

یادتان باشد که…

آپارتمان‌های اجاره‌ای در شهرهای بزرگ بیشتر هستند و اگر قصدتان ماندن در یک شهر کوچک و آرام است، باید گزینه‌های دیگر را برای اقامت در کانادا در نظر داشته باشید.

کمپ زدن در دل طبیعت کانادا

کمپ در طبیعت

طبیعت کانادا عقل از سر هر گردشگری می‌رباید. البته این توصیف برای زمانی است که روزهای سرد و یخبندان کانادا سپری‌شده و روزهای آفتابی این کشور از راه رسیده باشند.

اگر سفرتان را برای روزهای آفتابی کانادا برنامه‌ریزی کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتما زندگی در طبیعت بکر را تجربه کنید.

اقامت در کمپ ‌های طبیعی کانادا حدود ۷ تا ۲۲ دلار برای هر شب آب می‌خورد. چه چیزی بهتر از این! با اقامت در این کمپ‌ها که در طبیعت بناشده‌اند، هم می‌توانید هزینه سفر به کانادا را کم کنید و هم روح و جانتان را در یک محیط طبیعی بکر جلا دهید.

یادتان باشد که…

فقط شما نیستید که دلتان لک‌زده از زندگی پرمشغله شهری فاصله بگیرید و به طبیعت پناه ببرید، گردشگران زیادی با شما هم‌عقیده هستند. این افراد هم، زندگی در کمپ‌های بناشده در دل طبیعت را به هتل‌های لوکس پنج ستاره ترجیح می‌دهند.

اگر سفرتان را برای ژوئن تا آگوست که زمان اوج شلوغی کانادا است برنامه‌ریزی کرده‌اید، حتما از قبل یک کمپ طبیعی را رزرو کنید تا این فرصت تکرار نشدنی از دستتان نرود.

۲. هزینه حمل و نقل در کانادا

هزینه حمل و نقل در کانادا

پهناور بودن کانادا، منجر به افزایش هزینه حمل و نقل در این کشور شده است. برای اینکه بتوانید هزینه سفر به کانادا را کاهش دهید، بهترین راه این است که سفرتان را به مناطق جغرافیایی خاصی محدود کنید.

به‌عنوان‌مثال، می‌توانید در طول سفرتان تنها بازدید از آبشار نیاگارا و گشت زنی در منطق همسایه‌اش را در نظر داشته باشید، یا اینکه سری به ساحل غربی کانادا بزنید و وقتتان را آنجا سپری کنید. البته علاقه‌مندان به زندگی مدرن و شهرنشینی، بیشتر وقتشان را در تورنتو سپری می‌کنند و سری به مراکز خرید متنوع این شهر می‌زنند.

با همه این گفته‌ها، اگر نمی‌خواهید در سفر کانادا خودتان را محدود به شهر یا منطقه خاصی کنید، پیشنهاد می‌کنیم به فکر اجاره ماشین باشید. اجاره خودرو در کانادا برای سفرهای بین‌شهری انتخاب خوبی است.

در ادامه هزینه حمل و نقل در کانادا را بررسی خواهیم کرد. این مبلغ هم، بخشی از هزینه سفر به کانادا است و باید آن را در خرج و مخارج سفر لحاظ کنید.

 • هزینه قطار در کانادا

یک سرویس قطار (VIA Rail) در کانادا وجود دارد که بین سواحل این کشور تردد دارد. منظره‌ای که در این سفر ریلی شاهد آن خواهید بود شگفت‌انگیز است و همیشه در خاطرتان خواهد ماند.

با این ‌وجود، هزینه سفر با قطار در کانادا ارزان نیست. به‌عنوان‌مثال، اگر بخواهید با قطار از هالیفاکس تا اتاوا بروید، حدود ۱۴ ساعت در راه خواهید بود و باید مبلغی در حدود ۱۱۷ دلار پرداخت کنید که اصلا به‌صرفه نیست.

البته هزینه قطار برای سفرهای کوتاه مقرون به‌صرفه‌تر تمام می‌شود. به ‌عنوان ‌مثال برای رفتن از مونترال به کبک سیتی، فقط ۲۲ دلار برایتان درخواهد آمد.

یادتان باشد که…

سرویس حمل و نقل ریلی کانادا تنها شهرهای اصلی این کشور را پوشش می‌دهد؛ بنابراین گردشگرانی که می‌خواهند در شهرهای کوچک‌تر ساکن شوند، باید روش دیگری را برای جابجایی بین نقاط مختلف کانادا انتخاب کنند.

 • هزینه اتوبوس در کانادا

هزینه سفر به کانادا

یکی از مشکلات سفرهای اتوبوسی این است که، سیستم اتوبوس‌رانی یکپارچه‌ای در کل کانادا وجود ندارد. تنها در مناطق خاصی می‌توانید این سرویس حمل و نقل را استفاده کنید و قیمتی که برای هزینه اتوبوس در کانادا در نظر گرفته‌شده، توسط اپراتورهای خصوصی مشخص می‌شود.

با همه این گفته‌ها، مگاباس ارزان‌ترین سرویس اتوبوس‌رانی است که در کانادا می‌توانید از آن استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال اگر بلیط مگاباس را از قبل برای سفر بین انتاریو و کبک رزرو کرده باشید، تنها ۰.۷۵ دلار برای این سفر پرداخت خواهید کرد.

 • هزینه تاکسی در کانادا

کرایه تاکسی در کانادا

تاکسی‌های کانادا از تاکسی‌متر برای حساب‌وکتاب هزینه سفرها استفاده می‌کنند. بااین‌وجود، قیمتی که تاکسی‌سواری روی دستتان می‌گذارد، قابل‌توجه است و ممکن است هزینه سفر به کانادا را به میزان قابل‌توجهی بالا ببرد.

هزینه تاکسی در کانادا از ۲.۶۰ دلار شروع می‌شود و به ازای هر کیلومتر اضافی باید حدود ۱.۳۰ دلار بیشتر بپردازید.

البته قیمت تاکسی‌های اینترنتی نسبت به تاکسی‌های شهری ارزان‌تر تمام می‌شود. Uber در تعداد محدودی از شهرهای کانادا مانند تورنتو، مونترال، کلگری، ادمونتون و کبک سیتی فعالیت دارد.

 • هزینه پرواز بر فراز کانادا

مخارج سفر کانادا

اگر وقتتان کم است و می‌خواهید حتما یک منطقه خاص از کانادا را ببینید، می‌توانید از خطوط هواپیمایی این کشور استفاده کنید. در حال حاضر دو شرکت WestJet و Air Canada در این کشور فعالیت دارند.

به خاطر داشته باشید که هزینه پرواز بر فراز کانادا بسیار گران است. به ‌عنوان‌ مثال برای پروازهای تورنتو به ونکوور حدود ۱۵۰ دلار در نظر گرفته و این مبلغ برای پروازهای بین اتاوا به‌کلگری به ۲۰۰ دلار هم می‌رسد.

با توجه به این مبلغی که هزینه سفر هوایی کانادا روی دستتان می‌گذارد، باید سبک‌ و سنگین کنید که، آیا رفتنتان به منطقه موردنظر آن‌هم در یک سفر گردشگری اصلا به‌صرفه است!

 • هزینه اجاره خودرو در کانادا

هزینه اجاره خودرو در کانادا

با توجه به چیزهایی که تا به‌ حال گفتیم، حتما دستتان آمده که رفت‌وآمد در کانادا سخت است و چقدر داشتن یک ماشین شخصی می‌تواند کار راحت کند.

با اجاره ماشین در کانادا، دغدغه‌ای از بابت اینکه چطور می‌توان از یک منطقه کانادا به منطقه دیگر رفت نخواهید داشت. چراکه خودروی موردنظر به‌طور تمام و کمال در اختیارتان است و فقط باید پشت فرمان بنشینید و به سمت مقصد راه بیفتید.

برای اجاره خودرو در کانادا باید مبلغی در حدود ۲۵ تا ۵۸ دلار برای هر روز کنار بگذارید.

۳. هزینه غذا در کانادا

هزینه یک وعده غذا در کانادا

هزینه‌ای که برای خورد و خوراک در کانادا باید بپردازید، کاملا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اگر عادت دارید خودتان در طول سفر آشپزی کنید، این مژده را به شما می‌دهیم که هزینه سفر به کانادا برایتان به میزان زیادی کم خواهد شد؛ اما درصورتی‌که رستوران گردی و خوردن غذاهای متنوع برایتان جذاب است، از همین‌الان باید مبلغ قابل‌توجهی برای این کار کنار بگذارید.

چراکه صورت‌حساب‌های رستوران­ های کانادا، شامل مالیات ۱۰ تا ۱۵ درصدی هستند. به‌ عنوان ‌مثال اگر یک همبرگر ۱۰ دلاری سفارش داده‌اید، مبلغی که برای آن باید پرداخت کنید حدود ۱۱.۳۰ دلار است. البته درصورتی‌که دو دلار را هم به‌عنوان انعام کنار بگذارید، درنهایت همبرگر حدود ۱۳ دلار برایتان تمام می‌شود.

هزینه صبحانه در کانادا

اگر برای صبحانه به یک کافه در کانادا بروید، انتظار می‌رود که صورتحسابتان بدون مالیات حدود ۱۵ دلار شود؛ اما درصورتی‌که تنها به خوردن یک قهوه در استارباکس قانع باشید، مبلغی که صرف صبحانه می‌شود بین ۳ تا ۷ دلار خواهد بود.

هزینه ناهار در کانادا

برای وعده ناهار هم می‌توانید به یک رستوران متوسط بروید و مبلغی در حدود ۱۵ تا ۲۶ دلار بپردازید. البته علاقه‌مندان به فست فود کمتر از ۱۳ دلار برای هر وعده غذایی می­پردازند.

برای صرفه‌جویی در هزینه سفر به کانادا، بد نیست چند باری فست فود خوردن را امتحان کنید.

هزینه یک وعده غذا در کانادا

هزینه شام در کانادا

شام خوردن در یک رستوران مجلل کانادایی، ۲۰۰ دلار برای هر دو نفر آب می‌خورد. البته این مبلغ برای نوشیدنی و غذا در نظر گرفته‌شده است.

هزینه آشپزی کردن در کانادا

هزینه سفر به کانادا

در کل، اگرنه اهل فست فود خوردن هستید و نه علاقه‌ای دارید که پول‌هایتان را در رستوران ‌های کانادا خرج کنید، بهتر است خودتان وارد عمل شوید. موادغذایی را بخرید و خودتان غذا درست کنید. در این روش با ۲۷ تا ۵۵ دلار می‌توانید یک هفته را سپری کنید. یک حساب‌وکتاب سرانگشتی می‌تواند نشان دهد که این کار چقدر مخارج سفر کانادا را کم می‌کند.

 ۴. هزینه تفریحات و دیدنی‌ های کانادا

هزینه تفریح در کانادا

یک گردشگر سفر می‌کند تا مناطق زیبای کشورهای مختلف را ببیند و از تفریحات جذاب آن منطقه لذت ببرد؛ بنابراین موقع سفر به کانادا باید حتما مبلغی را برای تفریحات و دیدنی‌های این کشور کنار بگذارید.

از جمله تفریحاتی که می‌توانید در کانادا آن‌ها را تجربه کنید می‌توان به قایق‌سواری روی آب‌های شفاف و روشن، هاکی روی یخ، رفتینگ، کایاک سواری، کوهنوردی، دیدن جنگل‌های بارانی، بازدید از پارک ‌های ملی کانادا، بازدید از موزه‌ های کانادا و تماشای گالری ‌های هنری کانادا اشاره کرد.

در هر فصل کانادا، تفریحات و سرگرمی‌های هیجان‌انگیز متفاوتی در انتظارتان خواهند بود. عاشقان هاکی و ماهیگیری روی یخ، زمستان‌های سرد و برفی کانادا را می‌پسندند. در نقطه مقابل، گردشگرانی هستند که لذت کوهنوردی و کشف طبیعت را با هیچ‌چیزی عوض نمی‌کنند و گرم‌ترین فصل‌های کانادا را برای سفرشان در نظر می‌گیرند.

برای اینکه بتوانید حساب‌وکتاب دقیقی درباره هزینه تفریحات و دیدنی های کانادا داشته باشید، در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

هزینه رفتن به پارک واندرلند کانادا

ورودی پارک واندرلند کانادا، حدود ۵۰ دلار در نظر گرفته‌شده است. با پرداخت این مبلغ، می‌توانید دوچرخه‌سواری را هم در این پارک پهناور تجربه کنید.

یادتان باشد که این مبلغ شامل هزینه غذا و پارکینگ نمی‌شود و برای این دو مورد باید پول جداگانه‌ای کنار بگذارید.

هزینه تماشای نهنگ ‌ها در کانادا

سفر به کانادا

اگر علاقه زیادی به سفرهای دریایی و موجودات دریایی دارید، تماشای نهنگ ‌ها را در کانادا از دست ندهید. مبلغی که برای این تفریح در نظر گرفته‌شده حدود ۵۰ تا ۱۲۰ دلار است. البته، این مبلغ با توجه به‌اندازه قایق و تعداد مسافران تغییر می‌کند و ممکن است کم یا زیادتر شود.

هزینه فیلم دیدن در کانادا

کسانی که به سینما و دیدن فیلم در کانادا علاقه دارند، با پرداخت ۱۲ تا ۱۸ دلار می‌توانند به آرزویشان برسند.

قیمت پارکینگ در کانادا

قیمت پارکینگ در کانادا، حدود ۳ تا ۱۰ دلار به ازای هر ساعت است و برای هر روز حدود ۲۵ دلار آب می‌خورد. البته هتل‌های بزرگ مبلغ متفاوتی را برای پارکینگ در نظر گرفته‌اند و برای قرار دادن ماشینتان در پارکینگ یک هتل لوکس، باید حدود ۴۵ دلار یا بیشتر هزینه کنید.

هزینه اسکی در کانادا

نوبتی هم که باشد، نوبت اسکی‌بازها است. صدور مجوز اسکی یک روزه برای بزرگسالان در ویستلر کانادا، ۱۳۰ دلار تمام می‌شود. البته جاهایی هم وجود دارد که هزینه اسکی در آن‌ها ارزان­تر است. به ‌عنوان ‌مثال، هزینه اسکی برای بزرگسالان در مونت ترمبلانت، حدود ۸۰ دلار برای یک روز است.

هزینه تفریحات در کانادا

هزینه بازدید از موزه‌های کانادا

در نهایت، نوبت آن است که به سراغ موزه گردی و دیدن تاریخچه کانادا برویم. بازدید از موزه‌های کانادا از حدود ۱۱ دلار شروع می‌شود.

اگر علاقه‌مند هستید که به چندین و چند موزه مشهور کانادا سر بزنید، از قبل قیمت ورودی آن‌ها را دربیاورید. سپس مبلغ موردنظر را به‌کل هزینه سفر به کانادا اضافه کنید.

محاسبه هزینه سفر به کانادا برای سلیقه‌های مختلف

سفر به کانادا

کوله‌گرد بودن، عادت گردشگران دیوانه سفر است. در نقطه مقابل، افرادی هستند که می‌خواهند حداقل امکانات رفاهی در اختیارشان باشند و سفر در شرایط سخت با روحیه‌شان جور در نمی‌آید.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما کانادا را می توانید از سایت علی بابا انجام دهید.

در آخر نوبت به کسانی می‌رسد که لوکس بودن حتی در سفر هم، دست از سرشان برنمی‌دارد. این افراد بهترین غذاها را می‌خورند و در بهترین هتل‌ها اقامت دارند. البته که این گردشگران، مبلغ قابل‌توجهی را به‌عنوان هزینه سفر به کانادا کنار گذشته‌اند، تا دستشان برای خرید و تفریح هم باز باشد.

در ادامه مجموع هزینه‌هایی که یک سفر کوله‌گردی، یک سفر متوسط و یک سفر لوکس به کانادا نیاز دارد را آورده‌ایم. با یک نگاه کوتاه به مجموع این هزینه‌ها، به‌خوبی متوجه خواهید شد که چطور می‌توان هزینه سفر به کانادا را کنترل کرد.

هزینه سفر کوله‌گردی به کانادا

 • هزینه اقامت در کانادا: حدود ۲۲ دلار
 • هزینه غذا در کانادا: حدود ۱۵ دلار
 • هزینه حمل و نقل در کانادا: حدود ۱۵ دلار
 • هزینه تفریح در کانادا: حدود ۱۵ تا ۲۰ دلار

مجموع هزینه­های یک روز سفر کوله‌گردی به کانادا: حدود ۵۲ تا ۶۰ دلار

هزینه سفر متوسط به کانادا

 • هزینه اقامت در کانادا: حدود ۴۸ دلار
 • هزینه غذا در کانادا: حدود ۳۰ دلار
 • هزینه حمل و نقل در کانادا: حدود ۳۰ دلار
 • هزینه تفریح در کانادا: حدود ۲۵ دلار

مجموع هزینه­های یک روز سفر متوسط به کانادا: حدود ۱۳۳ دلار

هزینه سفر لوکس به کانادا

هزینه سفر به کانادا

 • هزینه اقامت در کانادا: حدود۱۴۰ دلار
 • هزینه غذا در کانادا: حدود ۸۰ دلار
 • هزینه حمل و نقل در کانادا: حدود ۵۰ دلار
 • هزینه تفریح در کانادا: حدود ۷۵ دلار

مجموع هزینه­های یک روز سفر لوکس به کانادا: بیشتر از ۳۴۵ دلار

انتخاب بر اساس اولویت‌ها

هر آنچه باید درباره هزینه سفر به کانادا بدانید را آوردیم، حالا نوبت شما است که برنامه سفرتان را جوری که دلتان می‌خواهد ردیف‌کنید. این برنامه‌ریزی بر اساس علایق و اولویت‌های شما خواهد بود.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 دیدگاه

 1. علی می‌گوید

  دلار امریکا یا کانادا؟!

  1. Zar می‌گوید

   برا سفر به کانادا قطعا کانا میشه دیگه

 2. مصطفی می‌گوید

  مگه میشه با ۳۴۵ دلار به کانادا سفر کرد؟؟؟ نه اصلا همچین چیزی وجود نداره
  یا شاید این مطلب واسه زمانیه که دلار بود ۳ هزار تومان

  1. Zari می‌گوید

   این هزینه روزانه س
   ۱۰روزش حدود ۳۵۰۰دلار میشه

   1. Ahmad می‌گوید

    البته به اصافه هزینه بلیط رفت و برگشت.

 3. Mahan می‌گوید

  عالیییی مود لذت بردم از مطالب