بلیط هواپیما کانادا

پرواز به کانادا

فرقی نمی‌کند که دانشجو هستید و می‌خواهید برای ادامه تحصیل در کانادا به این کشور سفر کنید، یا اینکه خانه و زندگی¬تان در کانادا است و می‌خواهید به این کشور بروید، در هر دو صورت باید برای رفتن به کانادا باید اول بلیط تهیه کنید.
شاید این کار ساده به نظر برسد و فقط نیاز باشد که ساعت و تاریخ سفرتان را انتخاب کنید و بلیط بخرید؛ اما در حقیقت چالش‌های زیادی موقع خرید بلیط سر راهتان قرار دارد. ازجمله این چالش‌ها می‌توان به بررسی قیمت بلیط هواپیما کانادا، روش خرید بلیط کانادا و امکان پرواز مستقیم از تهران به کانادا اشاره کرد. در ادامه تک‌تک این چالش‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

قیمت بلیط کانادا

اولین چالش پیش رویتان بررسی قیمت بلیط کانادا است. کانادای زیبا و برفی از ایران زیبای ما فرسنگ‌ها دورتر است؛ بنابراین چندان دور از ذهن نیست که قیمت بلیط هواپیما تهران کانادا بیشتر از قیمت بلیط هواپیمای سفر به کشورهای دیگر باشد. البته قیمت بلیط هواپیما ایران به کانادا همیشه هم گران نیست!
اگر برای حضور در جلسه کاری یا ثبت‌نام در دانشگاه‌های کانادا عازم این کشور هستید، بهتر است بلیط سیستمی کانادا را تهیه کنید و هزینه آن را بپردازید؛ اما درصورتی‌که سفرتان به این کشور تفریحی است و روز خاصی را برای رفتن به کانادا در نظر نگرفته‌اید، هرلحظه که اراده کنید می‌توانید بلیط چارتری کانادا یا بلیط لحظه آخری کانادا را که بلیط‌های ارزان‌تری هستند تهیه کنید. بنابراین قیمت بلیط هواپیما با توجه به شرایط و محدودیت زمانی که دارید متغیر است.

خرید بلیط هواپیما کانادا

برای خرید بلیط هواپیما کانادا باید برنامه سفرتان مشخص باشد. اگر روز و تاریخ مشخصی را برای سفر به کانادا در نظر دارید، بهترین راه برایتان این است که خرید بلیط سیستمی را انتخاب کنید.
بلیط‌هایی که به‌صورت سیستمی خریداری می‌شوند قابل استرداد هستند؛ بنابراین اگر به هر دلیلی سفرتان به کانادا کنسل شود، می‌توانید بخشی از مبلغی که برای خرید بلیط هواپیما پرداخت کرده‌اید را پس بگیرید.
البته روش‌های دیگری هم برای خرید بلیط کانادا وجود دارد. اگر هزینه سفر برایتان مهم‌تر از هر چیزی است، می‌توانید بلیط چارتر یا لحظه آخری کانادا را تهیه کنید. این بلیط‌ها قابل استرداد نیستند و اگر سفرتان کنسل شود، کل هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید از دستتان می‌رود.
بلیط لحظه آخری کانادا برای کسانی مناسب است که چمدانشان دم در آماده است و فقط باید سوار هواپیما شوند و به کانادا بروند. در حقیقت اگر خیالتان راحت است که کنسلی در سفرتان ندارید و می‌خواهید ارزان سفر کنید، این بلیط¬ها گزینه خوبی برایتان هستند.
برای خرید انواع بلیط کانادا تنها باید وارد وب سایت علی بابا شوید، سپس ایرلاین¬های مختلف را بررسی کرده و بلیط کانادا را مطابق شرایط ایده آلتان خریداری کنید.

بلیط رفت و برگشت کانادا

اگر برای یک همایش یا جلسه کاری عازم کانادا هستید یا می‌خواهید ثبت‌نام دانشگاه را انجام دهید و برگردید، بلیط رفت و برگشت کانادا بهترین گزینه برایتان است. البته کسانی که برای دیدار کوتاه‌مدت با دوستان و خویشاوندانشان به کانادا سفر می‌کنند و گردشگران هم می‌توانند از این نوع بلیط استفاده کنند.
قیمت بلیط رفت و برگشت کانادا مقرون‌به‌صرفه‌تر از این است که برای هر بار سفر بلیط یک‌طرفه بگیرید. همچنین این بلیط یک برگه برنده در دستتان است. چون خیالتان راحت است که زمان برگشتتان مشخص‌شده و نیازی نیست که به دنبال جای خالی در ایرلاین‌ها برای برگشت باشید.

پروازهای تهران به کانادا

اگر درباره پروازهای مستقیم تهران به کانادا چیزی نمی‌دانید و بار اولتان است که می‌خواهید بلیط کانادا را بخرید، بی‌شک دغدغه‌های زیادی دارید. ازجمله این دغدغه‌ها می‌توان به زمان‌بندی‌های پروازهای تهران به کانادا و تعداد ایرلاین‌هایی که در این مسیر پرواز دارند اشاره کرد.
برای برطرف کردن این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها، کافی است به علی بابا سر بزنید. علی بابا هر روز در ساعت‌های مختلفی بلیط هواپیما کانادا را ارائه می‌کند. تنها باید ساعت مورد نظرتان را انتخاب کنید، ایرلاین‌هایی که در آن ساعت خدمات ارائه می‌کنند را بررسی کنید و درنهایت بلیط هواپیما تهران کانادا را بخرید.
بلیط پروازهای تهران به کانادا برای تمام روزهای هفته در علی بابا موجود است؛ بنابراین نگرانی از بابت اینکه بلیط گیرتان نیاید و نتوانید در روز و ساعت مشخصی در کانادا حاضر شوید نخواهید داشت.

پرواز به شهرهای محبوب کانادا

سوالات متداول درباره خرید بلیط هواپیما کانادا

 • قیمت بلیط کانادا چقدر است؟

  قیمت بلیط کانادا با توجه به نوع پروازی که مد نظر دارید تعیین می‌شود. اگر بلیط سیستمی تهیه کنید، قیمت آن بیشتر است؛ اما درصورتی‌که بلیط چارتری یا لحظه آخری را انتخاب کنید، قیمت بلیط کانادا برایتان ارزان‌تر تمام می‌شود. با توجه به اینکه آیا کودک خردسالی همراهتان دارید یا نه و زمانی که قرار است در کانادا باشید، می‌توانید یکی از این بلیط­ها را انتخاب کنید.

  قیمت بلیط هواپیما کانادا که به‌صورت سیستمی خریداری می‌شود برای خردسالان کمتر است؛ اما بلیط های چارتری و لحظه آخری برای همه افراد قیمت یکسانی دارند.

  نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، نوع ایرلاینی است که خدمات پرواز کانادا را ارائه می‌کند. بعضی از این ایرلاین­ها قیمت بلیط کانادا را گران‌تر تعیین می‌کنند.

  در آخر اینکه موقع خرید بلیط هواپیما کانادا باید به کلاس پرواز هم توجه داشته باشید. اگر بخواهید از سرویس فرست کلاس استفاده کنید هزینه بیشتری باید بپردازید. هزینه سرویس بیزینس کلاس از فرست کلاس کمتر است، اما چندان مقرون‌به‌صرفه نیست. هزینه سرویس اکونومی از دو گزینه دیگر ارزان‌تر تمام می‌شود، اما خدماتی که ایرلاین به شما ارائه می‌کند هم کمتر است.

 • آیا پرواز مستقیم از ایران به کانادا وجود دارد؟
  بعضی از مسافران تصور می‌کنند که چون ایران از کانادا خیلی دور است، بنابراین پرواز مستقیم از تهران به کانادا وجود ندارد. به همین خاطر کشورهای همسایه را برای پیدا کردن پروازهای کانادا بررسی می­کنند. درصورتی‌که این درست نیست! کافی است یک‌بار وب سایت علی بابا را باز کنید و مقصدتان را روی کانادا تنظیم کنید. با همین جستجوی ساده لیست بلند بالای پروازهای ایران به کانادا برایتان باز می‌شود.
  بلیط هواپیما تهران کانادا در علی بابا به‌صورت روزانه ارائه می‌شود. می‌توانید زمان‌های پرواز که توسط ایرلاین­های مختلف ارائه‌شده را بررسی کرده و گزینه‌ای که از هر نظر برایتان بهتر است را انتخاب کنید؛ بنابراین در علی بابا نه‌تنها پرواز مستقیم از تهران به کانادا ارائه می‌شود، بلکه تنوع ایرلاین­ها و ساعت‌های پرواز هم در نظر گرفته‌شده تا مسافران دستشان برای برنامه‌ریزی سفر به کانادا باز باشد.
 • پرواز ایران به کانادا چند ساعت است؟
  پرواز ایران به کانادا از چیزی که فکرش را می‌کنید طولانی‌تر است. اگر از زمان خرید بلیط کانادا و چمدان بستن و حاضر شدن و تاخیرهای احتمالی پرواز صرف‌نظر کنیم، درست از وقتی که هواپیما روی باند فرودگاه حرکت می‌کند تا بلند شود، تا زمانی که بر فراز تورنتو کانادا هستید و هرلحظه آماده فرود می‌شوید، بیشتر از 20 ساعت طول می‌کشد. با توجه به اینکه هواپیما در چه مسیرهایی در مسیر توقف دارد، گاهی اوقات طول مدت‌زمان پرواز ایران کانادا حتی بیشتر از 40 ساعت هم می‌شود.
  تمام این مدت را می‌توانید با فیلم دیدن، کتاب خواندن یا حتی کار کردن روی پروژه‌های نیمه‌تمامتان سپری کنید. البته همه این‌ها به شرطی لذت‌بخش است که جایتان در هواپیما راحت باشد و احساس ناراحتی نکنید. با توجه به طولانی بودن پرواز ایران و کانادا پیشنهاد می‌کنیم کمی بیشتر هزینه کنید و گزینه‌های بیزینس کلاس یا فرست کلاس را در نظر بگیرید.
  البته اگر یک پایتان ایران است و یک پایتان کانادا و دائم بین این دو کشور در حال رفت‌وآمد هستید، باید تمام شرایط را ارزیابی کنید تا هم پرواز برایتان به‌صرفه تمام شود و هم خستگی سفر به تنتان نماند.
 • بهترین ایرلاین برای سفر به کانادا کدام است؟

  ایرلاین های ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines)، لوفت‌هانزا (Lufthansa)، کی آلام (KLM)، ایر فرانس (Air France)، بریتیش ایرویز (British Airways)، هواپیمایی اتریش (Austrian Airlines) و هواپیمایی قطر (Qatar Airways) مسافران را از فرودگاه امام تا کانادا می‌رسانند.

  قبل از اینکه یکی از این ایرلاین­ها را برای خرید بلیط هواپیما کانادا انتخاب کنید، حتما درباره خدمات ایرلاین، تعداد توقف‌هایی که هواپیما تا کانادا دارد و سطح رضایت مشتریان قبلی ایرلاین تحقیق کنید. با این کار می‌توانید بهترین ایرلاین را برای خرید بلیط کانادا انتخاب کنید.

  نکته دیگری که باید موقع انتخاب بهترین ایرلاین برای سفر به کانادا در نظر داشته باشید، هزینه بلیط کانادا است. سفر با بعضی از ایرلاین­ها ارزان‌تر از بقیه تمام می‌شود. مخصوصا اگر قرار است سفرتان به کانادا خانوادگی باشد، انتخاب ارزان‌ترین بلیط هواپیما کانادا برایتان یک برد به‌حساب می‌آید.

  بنابراین انتخاب ایرلاین مناسب برای سفر به کانادا به اندازه خرید بلیط کانادا و اخذ ویزای کانادا مهم است و باید همه گزینه‌ها را بررسی کرده و بهترین آن‌ها را برای سفرتان انتخاب کنید.

 • بهترین ایرلاین برای سفر به کانادا کدام است؟

  کانادا هم مانند تمام کشورهای دیگر جهان مرزهایشان مشخص است و برای وارد شدن به این کشور باید ویزا داشته باشید. در اصل، ویزای کانادا همان اجازه ورود شما به این کشور به‌حساب می‌آید و بدون وجود آن نمی‌توانید وارد خاک کانادا شوید.

  شرایط اخذ ویزای کانادا برای افراد مختلف تفاوت دارد. اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را داشته باشید، باید ویزای تحصیلی این کشور را بگیرید. در غیر این صورت می‌توانید به سراغ ویزای کاری، ویزای دیدار با خویشاوندان، ویزای گردشگری و ... بروید.

  با توجه به شرایط و موقعیتی که دارید ، باید مدارک لازم را برای اخذ ویزای کانادا آماده کنید و به سفارت این کشور تحویل دهید. سفارت کانادا مدارک تمام متقاضیان را در یک بازه زمانی مشخص بررسی کرده و برای آن­ها ویزا صادر میکند.

  به‌محض اینکه ویزایتان صادر شد، می‌توانید به وب سایت علی بابا مراجعه کنید و بلیط هواپیما کانادا را بخرید.