بروکسل بهترین موزه های بروسل
موزه های بروکسل: بازدیدی فراموش‌نشدنی

نمی‌توان به شهری سفر کرد، اما از تاریخ و هنرمندان و سنت‌های به یادگار مانده‌اش چشم‌پوشی کرد. شهر بروکسل چیزی فراتر از بناها و سرگرمی‌های رنگارنگ است؛ شهری بکر و اصیل که تاریخ و قدمتی دیرینه دارد. پس خواندن درباره موزه‌های بروکسل واجب است.

بلژیک پول بلژیک یورو
برای سفر به بلژیک (بروکسل و…) چه پولی همراه داشته باشیم؟

واحد پول بلژیک، یورو است. علاوه بر بلژیک، واحد پول چندین کشور اروپایی دیگر نیز یورو است. شما با در اختیار داشتن یورو، می‌توانید آن را در تمام کشورهای ناحیه یورو، هزینه کنید. در حال حاضر ارزش هر یورو حدود ۱۵ هزار تومان است.

بلژیک belgium 3 1 jpg
راهنمای سفر به بلژیک

اگر دلتان می‌خواهد زیر نم‌ نم باران در خیابان‌هایی که بناهای قرون وسطایی آن تا آسمان قد کشیده‌اند قدم بزنید و سفری به تاریخ داشته باشید، بلژیک دقیقا کشوری است که باید به آن سفر کنید. این کشور کوچک با رویدادهای تاریخی بزرگ در غرب اروپا خانه کرده است و پذیرای گردشگرانی است که عاشق تاریخ هستند.

بلژیک گرند پالاس جاذبه گردشگری بلژیک بروکسل 1 jpg
۱۵ جاذبه و تجربه خاص که در بلژیک منتظر شماست

در غرب اروپا، یکی از زیباترین کشورهایی که می‌تواند مقصد سفر شما باشد خانه کرده است؛ بلژیک. در سفر به بلژیک شما به کشوری پادشاهی سفر می‌کنید که مردم آن به دو زبان والونی و فرانسوی صحبت می‌کنند. گوشه گوشه‌ی این کشور پر از تاریخ است و زیبایی و فرهنگی که باید از نزدیک دید. از غذاهای لذیذ بلژیِکی گرفته تا فستیوال‌ها و آثار تاریخی همه، مردم را به این سرزمین رویایی دعوت می کنند.