ترمینال صفه اصفهان

ترمینال صفه اصفهان


ترمینال صفه اصفهان از جمله ترمینال‌های بزرگ اصفهان است که به بیشتر شهرهای اصفهان سرویس‌دهی می‌کند. این ترمینال بعد از ترمینال کاوه اصفهان معروف‌ترین ترمینال‌ مسافربری اصفهان به‌شمار می‌رود. ترمینال صفه در ابتدای جاده شیراز واقع شده و از سال 1370 تاکنون به مسافران سرویس‌دهی می‌کند.
کل مساحت این ترمینال 4.5 هکتار است که از این مقدار، 12000مترمربع به ساختمان ترمینال و 10000 به فضای سبز ترمینال اختصاص داده شده است. برای آشنایی بیشتر با این ترمینال در ادامه با ما همراه باشید.
آدرس ترمینال صفه اصفهان: خیابان آزادی، هزار جریب شوید، ابتدای جاده اصفهان، ترمینال صفه
تلفن تماس ترمینال صفه: 5-03136732751

  امکانات ترمینال صفه اصفهان


  مثل همه ترمینال‌های موجود در سراسر کشور ترمینال صفه اصفهان نیز امکانات متعددی را در خود جای داده و به مسافران ارائه کرده است. وجود این امکانات باعث شده مسافران به راحتی بتوانند خستگی سفر را از تن خود بیرون کنند.
  همچنین اگر مسافران زودتر از موعد سفر خود وارد ترمینال شده‌ باشند، می‌توانند زمان انتظارشان را با استفاده از امکانات رفاهی این ترمینال راحت‌تر سپری کنند تا زمان سفرشان فرا برسد.
  از جمله امکانات موجود در ترمینال صفه می‌توان به هتل ستاره، رستوران، نمازخانه، سرویس بهداشتی، تاکسی ویژه، اتوبوس شهری، 15 دفتر اتوبوس‌رانی و 27 فروشگاه اشاره کرد.
  اتوبوس‌های شهری موجود در این ترمینال در مسیرهای نقاط مختلف اصفهان حرکت می‌کنند. بنابراین مسافران می‌‌توانند به لطف این اتوبوس‌ها، با صرف هزینه‌ای کمتر از تاکسی به شهر رفته یا بالعکس به ترمینال وارد شوند.فروشگاه‌های موجود در این ترمینال نیز با توجه به تنوعی که دارند، پاسخگوی نیازهای مسافران هستند.
  بنابراین افراد می‌توانند مایحتاج خود از مواد غذایی گرفته تا سوغات و مواردی از این قبیل را به سادگی از آنها تهیه کنند.
  هتل فعال در این ترمینال نیز می‌تواند یک گزینه عالی برای استراحت یک روزه باشد. به این ترتیب اگر مسافرای قصد داشته باشد یک روز تا حتی فقط چند ساعت در ترمینال استراحت کند، می‌تواند به هتل همام رفته و استراحت داشته باشد.

   سوالات متداول


   • ترمینال صفه اصفهان کجاست؟

    اصفهان، خیابان آزادی، خیابان هزارجریب، ابتدای خیابان هزارجریب
   • شرکت های اتوبوسرانی حاضر در ترمینال صفه اصفهان کدامند؟

    عدل، گیتی پیما، بی تا، میهن نور، تک سفر، آسیا سفر، پیک صبا، ایران پیما، روان نور، میعاد تلاش، پیک معتمد، جهان گشت مهر، رویال سفر، سیر و سفر، میعاد تلاش
   • آیا امکان خرید بلیط اتوبوس ترمینال اصفهان از علی بابا وجود دارد؟

    بله؛ شما می‌توانید در علی‌بابا و در بخش اتوبوس، برای رزرو و خرید بلیط اتوبوس اقدام کنید.
   • چطور به ترمینال صفه اصفهان بروم؟

    ترمینال صفه در جنوب اصفهان قرار گرفته است. برای دسترسی به این ترمینال باید به خیابان آزادی رفته و وارد خیابان هزار جریب شوید، ترمینال صفه ابتدای جاده اصفهان شیراز قرار گرفته است