آریا سفر

بلیط اتوبوس آریا سفر

اگر قصد سفر داخلی با اتوبوس را دارید، بلیط اتوبوس آریا سفر گزینه مناسبی برای شماست. آریا سفر بسیاری از مسیرهای داخلی از شمال تا جنوب کشور را پوشش می‌دهد، از این رو با تهیه بلیط آن می‌توانید به بسیاری از شهرها سفر کنید. بلیط اتوبوس آریا سفر را می‌توانید آنلاین و به راحتی بخرید. به این ترتیب هم می‌توانید جای خود را در اتوبوس انتخاب کنید، هم می‌توانید نوع اتوبوس (معمولی یا وی‌آی‌پی) را خودتان برگزینید و هم از داشتن بلیط اتوبوس در زمان سفر آسوده خاطر باشید. ما هم توصیه می‌کنیم تا بلیط اتوبوس آریا سفر را اینترنتی بخرید و از این مزایا بهره‌مند شوید.
1.06b48ec.png

خرید بلیط اتوبوس آریا سفر

خرید بلیط اتوبوس آریا سفر را به راحتی می‌توانید در علی بابا انجام دهید. برای این کار وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. از بالای صفحه اتوبوس را انتخاب کنید تا صفحه مربوط به آن باز شود. سپس در صفحه بازشده، مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص و سپس روی جستجو کلیک کنید. در این مرحله یک صفحه مقابل شما باز خواهد شد و تمام اتوبوس‌هایی را نشان می‌دهد که به مقصد موردنظر شما می‌روند. اما اگر می‌خواهید خرید بلیط اتوبوس آریا سفر را انجام دهید، در یکی از پنجره‌های سمت راست گزینه آریا سفر را انتخاب کنید. حالا گزینه‌های موجود به بلیط‌های آریا سفر محدود می‌شود. در این مرحله از بین اتوبوس‌ها، اتوبوسی را انتخاب کنید که نوع آن (معمولی یا وی‌آی‌پی) و زمان حرکتش برای شما مناسب است. پس از انتخاب بلیط، صندلی موردنظرتان را انتخاب کنید و پس از پرداخت اینترنتی، خرید بلیط اتوبوس آریا سفر را به پایان برسانید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آریا سفر

اما شاید از خود بپرسید، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آریا سفر از علی بابا چه فایده‌ای دارد؟ یکی از فواید خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آریا سفر این است که شما پیش از سفر از داشتن بلیط خیالتان راحت است. این مورد در زمان‌های پرسفر که بلیط اتوبوس به سختی گیر می‌آید، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
دیگر اینکه با خرید بلیط اتوبوس آریا سفر از علی بابا این امکان را دارید که خودتان صندلیتان را انتخاب کنید. ضمنا اگر بلیط اتوبوس خود را از علی بابا بخرید، می‌توانید در صورت کنسل شدن سفر، بلیط را استرداد کنید و پولتان را بر اساس قوانین استرداد، پس بگیرید. و در نهایت زمانی که خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آریا سفر را از علی بابا انجام می‌دهید، از پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته برخوردار خواهید شد.

قیمت بلیط اتوبوس آریا سفر

قیمت بلیط اتوبوس آریا سفر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به طول مسیر، زمان سفر و نوع اتوبوس (معمولی یا وی‌آی‌پی) اشاره کرد. با یک جستجوی ساده در علی بابا می‌توانید قیمت بلیط اتوبوس آریا سفر به مقاصد مختلف را بیابید.

رزرو بلیط اتوبوس آریا سفر

با رزرو بلیط اتوبوس آریا سفر از قبل، خیالتان آسوده است که برای سفر بلیط در دستتان است. در حالی که اگر در زمان‌های پرسفر مانند ایام تعطیلات نوروز قرار داشته باشیم، ممکن است بلیط اتوبوس به سختی پیدا شود. در حالی که با رزرو بلیط اتوبوس آریا سفر، دیگر این دغدغه را نخواهی داشت و تنها فکر و دغدغه‌تان آماده شدن برای سفر است. شما رزرو بلیط اتوبوس آریا سفر را به همان شیوه خرید بلیط به راحتی انجام خواهید داد.

استرداد بلیط اتوبوس آریا سفر

زمانی که می‌خواهیم به سفر برویم از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم و کارهایی نظیر خرید بلیط اتوبوس را انجام می‌دهیم. اما گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌های ما پیش نمی‌رود و ممکن است سفرمان به دلایلی کنسل شود. در صورتی که سفرتان کنسل شد، باید برخی اقدامات انجام بدهید. از جمله اینکه بلیط سفرتان را پس بدهید. خوشبختانه امکان استرداد بلیط اتوبوس آریا سفر برای کاربران علی بابا فراهم شده است. شما برای این کار کافی است وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. روی قسمت سفارش‌ها و استردادها (در کنار نام کاربریتان در صفحه خودتان) کلیک کنید. در مراحل بعد، استرداد بلیط شما تکمیل می‌شود. و در سریع‌ترین زمان ممکن هزینه خرید بلیط به حسابتان بازمی‌گردد. زمانی که پول به حسابتان بازمی‌گردد، درصدی از آن به عنوان جریمه از پول شما کم می‌شود. اما میزان این جریمه چه قدر است؟ اگر بلیط اتوبوس را تا یک ساعت پس از خرید پس بدهید، جریمه‌ای شامل حالتان نمی‌شود. اما از یک ساعت پس از خرید تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس، این جریمه 10 درصد خواهد شد. جالب اینکه حتی اگر اتوبوس حرکت کرده باشد، باز هم می‌توانید بلیطتان را پس بدهید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از حرکت، 50 درصد به عنوان جریمه از پول شما کم خواهد شد.

پس از خرید تا ۱ ساعت قبل از حرکت: ۱۰٪ جریمه

از ۱ ساعت قبل از حرکت تا پس از حرکت: ۵۰٪ جریمه

مسیرهای پرتردد آریا سفر

سوالات متداول درباره اتوبوس‌های آریا سفر

آیا می‌توان بلیط اتوبوس آریا سفر را آنلاین خرید؟

بله؛ امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آریا سفر در علی بابا فراهم شده است. خریدی که مزایای فراوانی برای شما خواهد داشت.

آیا امکان انتخاب صندلی در اتوبوس‌های آریا سفر وجود دارد؟

بله؛ وقتی بلیط اتوبوس آریا سفر را از علی بابا می‌خرید این امکان را دارید که خودتان صندلیتان را انتخاب کنید.

آریا سفر در کدام یک از ترمینال‌های تهران نمایندگی دارد؟

ترمینال جنوب و ترمینال غرب

اتوبوس‌های آریا سفر به کدام شهرها می‌روند؟

اتوبوس‌های آریا سفر از ترمینال جنوب، عمدتا به شهرهای جنوبی کشور می‌روند. و اتوبوس‌های از پایانه غرب عمدتا مسافران را به شهرهای غربی کشور می‌برند.

میزان بار مجاز برای سفر با اتوبوس‌های آریا سفر چه قدر است؟

میزان بار مجاز نه تنها برای آریا سفر بلکه تمام شرکت‌های اتوبوسرانی برای سفرهای داخلی 20 کیلوگرم و سفرهای خارجی 40 کیلوگرم است.