رویال سفر ایرانیان

رویال سفر ایرانیان، در تاریخ 17 دی‌ماه سال 1385 در پایانه‌ی بیهقی تهران تاسیس شد. هدف این شرکت، ایجاد تحول و نوآوری در حمل و نقل جاده‌ای در ایران و در فاز بعدی، آسان‌تر کردن سفرهای زمینی از ایران به کشورهای همسایه بوده است.

شرکت رویال سفر ایرانیان در 43 استان کشور دفتر فروش مستقیم بلیط اتوبوس دارد و روزانه به پایانه های تمامی این استان‌ها، بلیط اتوبوس می‌فروشد. علاوه بر این، رویال سفر ایرانیان با مجهز بودن به ایمن‌ترین اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ـ ویژه‌ی 24 نفره ـ به مقاصد ارمنستان، آنکارا و استانبول هم اتوبوس دارد و اگر مایل باشید تا زمینی و با صرف هزینه‌ای مناسب به این سه مقصد سفر کنید، می‌توانید با خرید بلیط اتوبوس از مبدا دلخواه، به‌راحتی برای سفرتان برنامه‌ریزی کنید.

اتوبوس‌های رویال سفر ایرانیان، مجهز به صندلی‌هایی است که با حالت نیمه تختخواب‌شویی که دارند، مانع از احساس خستگی در طول سفر زمینی شما خواهند شد.

پیش از این، شرکت سیر و سفر، رزرو بلیط اتوبوس رویال سفر را در وب‌سایت خود در کنار سایر سرویس‌های سیر و سفر ارایه می‌کرد، آن‌چه امروز در سامانه‌ی علی‌بابا محقق شده است، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن است. به این نکته توجه داشته باشید که قیمت بلیط اتوبوس، به نسبت مسیر، متفاوت است و مثلا شما قیمتی که برای خرید بلیط اتوبوس مسیر تهران ـ اراک می‌پردازید با مسیر مشهد ـ تهران متفاوت خواهد بود.

با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سامانه‌ی علی‌بابا www.alibaba.ir شما در هرجای ایران که باشید، نزدیک‌ترین نمایندگی رویال سفر ایرانیان را در تلفن همراه، یا تبلت و یا لپ‌تاپتان خواهید داشت.

علی‌بابا، سفر خوشی را برای شما آرزو می‌کند.