رویال سفر ایرانیان

بلیط اتوبوس رویال سفر


رویال سفر یکی از شرکت‌های اتوبوسرانی است که طی سال‌های اخیر با اتوبوس‌های لوکس و مجهز خود، تجربه سفر زمینی را متحول کرده است. این شرکت اتوبوسرانی در دی ماه 1385 به طور جدی کار خود را شروع کرد. در حال حاضر رویال سفر بیش از 1400 اتوبوس در جاده‌های کشور دارد. این اتوبوس‌ها با امکانات فراوان و قابل‌توجه خود نظیر صندلی‌هایی راحت، سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش مطلوب، پذیرایی با بسته‌های خوراکی و... رفاه مسافران را تامین می‌کنند. از همین روست که بسیاری از افراد برای مسافرت خود به دنبال بلیط اتوبوس رویال سفر می‌گردند.

  خرید بلیط اتوبوس رویال سفر


  خرید بلیط اتوبوس رویال سفر آسان و بی‌دردسر است. نیازی نیست که برای خرید این بلیط زودتر به پایانه اتوبوسرانی بروید و از قبل اقدام کنید. کافی است وارد سایت علی بابا و حساب کاربریتان بشوید. سپس در بالای صفحه اصلی علی بابا روی اتوبوس کلیک کنید. در این صفحه مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. در لیستی که در این مرحله مشاهده می‌کنید، اتوبوس‌های شرکت‌های اتوبوسرانی مختلف را می‌بینید. برای اینکه این اتوبوس‌ها به رویال سفر محدود شود، در پنجره کنار صفحه، رویال سفر را انتخاب کنید. به این ترتیب تنها بلیط اتوبوس‌های رویال سفر را مشاهده خواهید کرد. از میان آنچه می‌بینید بلیطی را که با شرایطتان مناسب است انتخاب کنید. سپس مراحل خرید بلیط را با پرداخت توسط کارت شتاب به پایان برسانید.

   خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر


   شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید بلیط اتوبوس رویال سفر را آنلاین بخرید. خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر در اولین گام این مزیت را دارد که از مدتی قبل خیالتان را بابت داشتن بلیط آسوده خواهد کرد. خصوصا در زمان‌های پرسفر که بلیط اتوبوس به سختی پیدا می‌شود، شما این مشکل را برای خود حل کرده‌اید. حتی اگر زمان پرسفر نباشد، نیازی نیست ساعتی زودتر به ترمینال بروید تا بلیطتان را بخرید. دیگر مزیت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر این است که شما می‌توانید صندلی خود را انتخاب کنید. این موضوع برای سفرهای طولانی و چندین ساعته اهمیت بیشتری خواهد داشت زیرا برخی افراد پس از چند سفر درمی‌یابند که در کدام صندلی راحت‌تر هستند. علاوه بر این زمانی که بلیط اتوبوس رویال سفر را از علی بابا می‌خرید، می‌توانید ببینید که صندلی‌های اطراف را خانم‌ها خریده‌اند یا آقایان. به این ترتیب آگاهانه اقدام به خرید می‌کنید.

    رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان


    رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان اقدامی عاقلانه پیش از سفر است. شما با این کار خیال خود را از در داشتن بلیط اتوبوس آسوده خواهید کرد. چرا که در تعطیلات و زمان‌های پرسفر پیدا کردن بلیط اتوبوس سخت می‌شود. رزرو اینترنتی بلیط رویال سفر ایرانیان در علی بابا فراهم شده است.

     اتوبوس بنز رویال سفر


     همان طور که اشاره شد، رویال سفر بیش از 1400 دستگاه اتوبوس در اختیار دارد. این اتوبوس‌ها محصول سازنده‌های مختلف نظیر اسکانیا، مان و... هستند. اتوبوس بنز رویال سفر هم از دیگر اتوبوس‌هایی است که این شرکت در اختیار دارد.

      اتوبوس VIP رویال سفر


      اگر خواهان سفری راحت و مرفه هستید، خرید بلیط اتوبوس VIP رویال سفر، انتخابی عاقلانه و عالی است. سفر با اتوبوس VIP رویال سفر برای مسیرهای طولانی که مسافر زمان زیادی را در ماشین سپری می‌کند، اهمیت بیشتری می‌یابد.‌

       استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان


       زمانی که می‌خواهیم به سفر برویم از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم و کارهایی نظیر خرید بلیط اتوبوس را انجام می‌دهیم. اما گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌های ما پیش نمی‌رود و ممکن است سفرمان به دلایلی کنسل شود. در صورتی که سفرتان کنسل شد، باید برخی اقدامات انجام بدهید. از جمله اینکه بلیط سفرتان را پس بدهید. خوشبختانه امکان استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان برای کاربران علی بابا فراهم شده است. شما برای این کار کافی است وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. روی قسمت سفارش‌ها و استردادها (در کنار نام کاربریتان در صفحه خودتان) کلیک کنید. در مراحل بعد، استرداد بلیط شما تکمیل می‌شود. و در سریع‌ترین زمان ممکن هزینه خرید بلیط به حسابتان بازمی‌گردد. زمانی که پول به حسابتان بازمی‌گردد، درصدی از آن به عنوان جریمه از پول شما کم می‌شود. اما میزان این جریمه چه قدر است؟ اگر بلیط اتوبوس را تا یک ساعت پس از خرید پس بدهید، جریمه‌ای شامل حالتان نمی‌شود. اما از یک ساعت پس از خرید تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس، این جریمه 10 درصد خواهد شد. جالب اینکه حتی اگر اتوبوس حرکت کرده باشد، باز هم می‌توانید بلیطتان را پس بدهید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از حرکت، 50 درصد به عنوان جریمه از پول شما کم خواهد شد.

        پس از خرید تا ۱ ساعت قبل از حرکت
        ۱۰٪ جریمه
        از ۱ ساعت قبل از حرکت تا پس از حرکت
        ۵۰٪ جریمه

        سوالات متداول درباره اتوبوس‌های رویال سفر


        • چه طور می‌توانیم بلیط اتوبوس رویال سفر را بخریم؟

         خرید بلیط اتوبوس رویال سفر بسیار راحت و بی‌دردسر است. شما با مراجعه به سایت علی بابا می‌توانید بلیط این شرکت را بخرید. کافی است پس از جستجو و مشاهده لیست بلیط‌ها، در پنجره کنار صفحه رویال سفر را انتخاب کنید. در این مرحله، تنها بلیط‌های رویال سفر را مشاهده خواهید کرد.
        • اتوبوس‌های رویال سفر چه امکاناتی در اختیار مسافران می‌گذارند؟

         اتوبوس‌های رویال سفر مجهزند و با امکانات فراوان خود، رضایت مسافران را به دست می‌آورند. از جمله امکانات این اتوبوس‌ها می‌توان به صندلی‌های تخت‌خواب‌شو و نیمه‌تخت‌خواب‌شو اشاره کرد. سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش عالی، وجود آب آشامیدنی و بسته‌های پذیرایی از دیگر امکانات این اتوبوس‌ها هستند.
        • اتوبوس‌های رویال سفر در کدام مسیرها رفت و آمد دارند؟

         اتوبوس‌های رویال سفر بیشتر مسیرهای داخلی و تعدادی از مسیرهای خارج از کشور را پوشش می‌دهند.
        • آیا می‌توان بلیط اتوبوس رویال سفر را پس داد؟

         امکان پس دادن بلیط اتوبوس رویال سفر و سایر شرکت‌های اتوبوسرانی در علی بابا فراهم شده است. کافی است وارد صفحه کاربریتان شوید و پس از طی چند مرحله، بلیطتان را پس بدهید.
        • اتوبوس‌های VIP رویال سفر برای چند نفر ظرفیت دارند؟

         اتوبوس‌های VIP رویال سفر در بیشترین حالت برای 25 نفر ظرفیت دارند. همین عدد نشان‌دهنده سطح رفاه در این اتوبوس‌هاست.
        • چه طور می‌توانیم خودمان صندلی‌مان را در اتوبوس‌های رویال سفر انتخاب کنیم؟

         شما در علی بابا هنگام خرید بلیط اتوبوس رویال سفر می‌توانید صندلی مناسب خود را انتخاب کنید. ضمنا می‌توانید ببینید که سایر مسافران خانم هستند یا آقا و در کدام صندلی‌ها می‌نشینند.