گیتی پیما

بلیط اتوبوس گیتی پیما

از شرکت‌های مهم اتوبوسرانی کشورمان، شرکت گیتی پیما است. این شرکت با در اختیار داشتن اتوبوس‌هایی مجهز و مدرن، سفری مطمئن را برای مسافران تضمین می‌کند. انجام سفرهای برون مرزی به کشورهای همسایه یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت و شهرت گیتی پیما است. بنابراین طبیعی است که بسیاری از مسافران برای سفرهای خود به دنبال بلیط اتوبوس گیتی پیما باشند. این شرکت اتوبوسرانی برای ارائه خدمات بهتر و کامل‌تر به مسافران در سفرهای خارجی، دفاتری نیز در برخی از شهرهای کشورهای همسایه دایر کرده است. اگر قصد خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما را دارید، در ادامه همراهمان باشید تا اطلاعاتی را در این زمینه در اختیارتان بگذاریم
1.f0d5e3b.png

خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما

برای خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما، بهتر است کمی پیش از زمان سفر، تکلیف خریدتان را روشن کنید. به خصوص اگر قرار است در زمان‌های پرسفر به مسافرت بروید، اهمیت خرید زودتر بلیط اتوبوس اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برای خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما در علی بابا، ابتدا باید وارد حساب کاربریتان شوید. در بالای این صفحه گزینه اتوبوس را انتخاب کنید. سپس مبدا، مقصد و زمان سفرتان را مشخص و روی جستجو کلیک کنید. در این مرحله یک لیست کامل از اتوبوس‌هایی که به مقصد شما می‌روند را پیدا می‌کنید. برای خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما در کنار صفحه، گزینه گیتی پیما را انتخاب کنید. تا بلیط ها به این شرکت اتوبوسرانی محدود شود. سپس مراحل خریدتان را با پرداخت اینترنتی تکمیل کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس گیتی پیما

اما چرا باید با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس گیتی پیما عازم سفر شویم؟ خرید اینترنتی به شما کمک می‌کند که پیش از سفر، از در اختیار داشتن بلیط مطمئن شوید. دیگر مزیت این شیوه خرید این است که امکان مقایسه اتوبوس‌ها و ساعت‌های مختلف آنها را خواهید داشت. علاوه بر این هنگام خرید اینترنتی بلیط اتوبوس گیتی پیما، می‌توانید خودتان صندلیتان را انتخاب کنید. با خرید اینترنتی جایتان مشخص است و همچنین می‌بینید در دیگر صندلی‌ها خانمی می‌نشیند یا یک آقا. پشتیبانی 24 ساعته از دیگر مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس گیتی پیما از علی بابا است. در هر مرحله از خرید یا حتی بعد از آن با مشکل یا سوالی مواجه شدید، کافی است با پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید تا پاسختان را دریافت کنید. پشتیبانی علی بابا در 7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شماست. و در نهایت امکان استرداد آنلاین، مزیت دیگری است که در علی بابا وجود دارد. در صورتی که پس از خرید اینترنتی بلیط اتوبوس گیتی پیما به هر دلیلی، سفرتان کنسل شد، در قسمت حساب کاربری علی بابا عملیات استرداد را انجام دهید تا پول به حسابتان بازگردد.

استرداد بلیط اتوبوس گیتی پیما

زمانی که می‌خواهیم به سفر برویم از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم و کارهایی نظیر خرید بلیط اتوبوس را انجام می‌دهیم. اما گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌های ما پیش نمی‌رود و ممکن است سفرمان به دلایلی کنسل شود. در صورتی که سفرتان کنسل شد، باید برخی اقدامات انجام بدهید. از جمله اینکه بلیط سفرتان را پس بدهید. خوشبختانه امکان استرداد بلیط اتوبوس گیتی پیما برای کاربران علی بابا فراهم شده است. شما برای این کار کافی است وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. روی قسمت سفارش‌ها و استردادها (در کنار نام کاربریتان در صفحه خودتان) کلیک کنید. در مراحل بعد، استرداد بلیط شما تکمیل می‌شود. و در سریع‌ترین زمان ممکن هزینه خرید بلیط به حسابتان بازمی‌گردد. زمانی که پول به حسابتان بازمی‌گردد، درصدی از آن به عنوان جریمه از پول شما کم می‌شود. اما میزان این جریمه چه قدر است؟ اگر بلیط اتوبوس را تا یک ساعت پس از خرید پس بدهید، جریمه‌ای شامل حالتان نمی‌شود. اما از یک ساعت پس از خرید تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس، این جریمه 10 درصد خواهد شد. جالب اینکه حتی اگر اتوبوس حرکت کرده باشد، باز هم می‌توانید بلیطتان را پس بدهید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از حرکت، 50 درصد به عنوان جریمه از پول شما کم خواهد شد.

پس از خرید تا ۱ ساعت قبل از حرکت: ۱۰٪ جریمه

از ۱ ساعت قبل از حرکت تا پس از حرکت: ۵۰٪ جریمه

مسیرهای پرتردد گیتی پیما

مشهد تهراناصفهان تهرانیزد تهرانیزد شیراز
خوی تبریزاصفهان شیرازمشهد شیرازکازرون شیراز
بندرعباس اهوازبندرعباس اصفهانمشهد کرجاصفهان مشهد

سوالات متداول درباره اتوبوس‌های گیتی پیما

آیا شرکت اتوبوسرانی گیتی پیما، مسیرهای خارجی را هم پوشش می‌دهد؟

مقاصد خارجی در کشورهای همسایه، از مهم‌ترین مقاصد اتوبوس‌های گیتی پیما هستند.

آیا گیتی پیما در خارج از کشور هم دفتر نمایندگی دارد؟

بله، باتومی و تفلیس از جمله شهرهایی هستند که گیتی پیما در آنها دفتر نمایندگی دارد.

آیا امکان تغییر تاریخ در بلیط اتوبوس گیتی پیما وجود دارد؟

خیر در حال حاضر، چنین امکانی وجود ندارد. اگر هنگام خرید بلیط دچار اشتباه شده‌اید، باید بلیط را استرداد کنید، بلیط دیگری بخرید و این بار اطلاعات درست را وارد کنید.

آیا امکان استرداد بلیط اتوبوس گیتی پیما وجود دارد؟

بله. زمانی که بلیط اتوبوس گیتی پیما (و سایر شرکت‌های اتوبوسرانی) را از علی بابا می‌خرید، امکان استرداد بلیط وجود دارد. برای این کار باید وارد حساب کاربریتان در علی بابا و در کنار نامتان وارد سفرهای من شوید. پس از چند مرحله، استرداد بلیط شما به پایان می‌رسد. در زمانی کوتاه پول شما به حسابتان واریز می‌شود.

جریمه کنسلی بلیط اتوبوس گیتی پیما چه قدر است؟

زمانی که بلیط اتوبوس را کنسل می‌کنید، مبلغی از پولی که پرداخته‌اید، به عنوان جریمه از پولتان کم می‌شود. اما این میزان چه قدر است؟ اگر بلیطتان را ظرف یک ساعت پس از خرید بلیط پس بدهید، جریمه نخواهید شد و تمام پول را پس می‌گیرید. از یک ساعت پس از خرید بلیط اتوبوس تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس جریمه شما 10 درصد مبلغ بلیط خواهد بود. از یک ساعت مانده به حرکت تا پس از حرکت اتوبوس، این میزان به 50 درصد می‌رسد. بنابراین هر چه زودتر بلیط را کنسل کنید، جریمه کمتری می‌پردازید.

آیا پس از خرید آنلاین بلیط اتوبوس گیتی پیما باید از آن پرینت بگیرم؟

خیر نیازی به این کار نیست. همین که شماره بلیط را داشته باشید، کافی است. تنها لازم است نیم ساعت پیش از زمان حرکت اتوبوس در ترمینال اتوبوسرانی حضور داشته باشید و پس از ارائه کد بلیط، بلیط کاغذیتان را تحویل بگیرید.