ماهان سفر

بلیط اتوبوس ماهان سفر

یکی از مهم‌ترین و بزرگترین شرکت‌های اتوبوسرانی ایرانی، شرکت ماهان سفر است. امکانات و خدماتی که در این اتوبوس‌ها وجود دارد باعث شده که بسیاری از افراد برای سفرهایشان به دنبال بلیط اتوبوس ماهان سفر باشند. این شرکت از سال 1372 کار خود را آغاز کرد، البته در ابتدا با عنوان ماهان سفر شناخته نمی‌شد و پس از چند سال این نام برای آن انتخاب شد. طی این مدت، این شرکت نمایندگی‌های متعددی را در شهرهای مختلف برپا کرد. به همین نسبت تعداد مسیرهایش نیز گسترش پیدا کرد. از این رو تعداد خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر افزایش یافت. گفتنی است اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ماهان سفر هم رضایت بسیاری از مسافران را به دست آورده است.
1.11bcbdd.png

خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان

اگر تصمیم دارید برای سفری که پیش رو دارید، بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان را بخرید، پیشنهاد ما خرید اینترنتی است. برای این کار باید وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید و در صفحه اتوبوس، مبدا، مقصد و تاریخ سفر را وارد و روی جستجو کلیک کنید. گفتنی است اتوبوس‌های ماهان سفر ایرانیان مسیرهای جنوب و غرب کشور را پوشش می‌دهند. اگر مقصد شما در این مسیر باشد، لیستی از انواع اتوبوس‌ها از جمله ماهان سفر ایرانیان را مشاهده خواهید کرد. برای اینکه بتوانید راحت‌تر انتخاب کنید، در یکی از پنجره‌های سمت راست صفحه، گزینه ماهان سفر ایرانیان را انتخاب کنید. با این کار آنچه تا به حال به عنوان اتوبوس‌های مختلف می دیدید به اتوبوس‌های ماهان سفر ایرانیان محدود خواهد شد. از بین انتخاب‌های موجود باید دست به انتخاب بزنید. احتمالا عواملی نظیر زمان حرکت اتوبوس، نوع اتوبوس (معمولی یا وی‌آی‌پی) و ترمینال شروع حرکت، به شما در انتخاب کمک می‌کنند. پس از گزینش از میان این موارد، مراحل خرید را به ترتیب طی کنید و در پایان و با پرداخت آنلاین قیمت بلیط، خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان به پایان می‌رسد.

خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان از علی بابا

خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان از علی بابا مزایای متعددی برای شما خواهد داشت. از جمله مهم‌ترین مزایای خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان در علی بابا این است که می‌توانید خودتان جای خود را در این اتوبوس‌ها انتخاب کنید. در یکی از مراحل خرید، مدلی از اتوبوس را مشاهده می‌کنید. در این مدل، جایگاه‌های مختلف و صندلی‌ها را می‌بینید. و می‌توانید هر یک از صندلی‌ها را که مناسبتان است، انتخاب کنید. ضمنا در این مرحله می‌توانید ببینید صندلی‌های دیگر را خانم ها خریده‌اند یا آقایان.
دیگر مزیت خرید بلیط اتوبوس ماهان سفر ایرانیان از علی بابا امکان استرداد است؛ شما تنها در چند مرحله و به راحتی می‌توانید بلیطتان را پس بدهید و پولتان را پس بگیرید. اگر بلیط را ظرف یک ساعت پس از خرید استرداد کنید، هیچ جریمه‌ای از پولتان کم نمی‌شود. از یک ساعت بعد از خرید بلیط تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس این جریمه 10 درصد است. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا زمان حرکت، این جریمه 50 درصد خواهد بود. با این حال، هنگام خرید بلیط اتوبوس از علی بابا در قسمت قوانین استرداد، میزان جریمه را چک کنید.

رزرو بلیط اتوبوس ماهان سفر

رزرو بلیط اتوبوس ماهان سفر، شیوه‌ای منطقی برای اطمینان خاطر از داشتن بلیط پیش از مسافرت است. امکان رزرو بلیط اتوبوس ماهان سفر در علی بابا فراهم شده است.

استرداد بلیط اتوبوس ماهان سفر

زمانی که می‌خواهیم به سفر برویم از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم و کارهایی نظیر خرید بلیط اتوبوس را انجام می‌دهیم. اما گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌های ما پیش نمی‌رود و ممکن است سفرمان به دلایلی کنسل شود. در صورتی که سفرتان کنسل شد، باید برخی اقدامات انجام بدهید. از جمله اینکه بلیط سفرتان را پس بدهید. خوشبختانه امکان استرداد بلیط اتوبوس ماهان سفر برای کاربران علی بابا فراهم شده است. شما برای این کار کافی است وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. روی قسمت سفارش‌ها و استردادها (در کنار نام کاربریتان در صفحه خودتان) کلیک کنید. در مراحل بعد، استرداد بلیط شما تکمیل می‌شود. و در سریع‌ترین زمان ممکن هزینه خرید بلیط به حسابتان بازمی‌گردد. زمانی که پول به حسابتان بازمی‌گردد، درصدی از آن به عنوان جریمه از پول شما کم می‌شود. اما میزان این جریمه چه قدر است؟ اگر بلیط اتوبوس را تا یک ساعت پس از خرید پس بدهید، جریمه‌ای شامل حالتان نمی‌شود. اما از یک ساعت پس از خرید تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس، این جریمه 10 درصد خواهد شد. جالب اینکه حتی اگر اتوبوس حرکت کرده باشد، باز هم می‌توانید بلیطتان را پس بدهید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از حرکت، 50 درصد به عنوان جریمه از پول شما کم خواهد شد.

پس از خرید تا ۱ ساعت قبل از حرکت: ۱۰٪ جریمه

از ۱ ساعت قبل از حرکت تا پس از حرکت: ۵۰٪ جریمه

مسیرهای پرتردد ماهان سفر

تهران یزدیزد تهرانتهران شیرازشیراز تهران
تهران کرمانکرج شیرازشیراز کرجتهران همدان
یزد کرجکرج یزدمشهد تهرانتهران اردکان

سوالات متداول درباره اتوبوس ماهان سفر

اتوبوس‌های ماهان سفر در کدام یک از ترمینال‌های تهران فعالند؟

این اتوبوس‌ها در 2 ترمینال غرب (آزادی)، ترمینال شمال (بیهقی) و جنوب (خزانه) فعال هستند.

آیا ماهان سفر، اتوبوس VIP هم دارد؟

بله؛ ماهان سفر اتوبوس‌های VIP مجهز و لوکسی دارد که سفر را برای مسافران خوشایندتر می‌سازد.

اتوبوس‌های ماهان سفر در کدام مسیرها حرکت می‌کنند؟

اتوبوس‌های ماهان سفر عمدتا در مسیر جنوب و غرب کشور تردد دارند.

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ماهان سفر چه امکاناتی دارند؟

این اتوبوس‌ها دارای صندلی‌هایی کاملا راحت و تختخواب‌شو هستند. سیستم تهویه هوا و سرمایش و گرمایش مطلوب از دیگر امکانات این اتوبوس‌هاست. پذیرایی با بسته خوراکی و در دسترس بودن نوشیدنی از دیگر امکانات این اتوبوس‌هاست. پتو، بالش، روزنامه، بیمه حوادث و پخش فیلم سینمایی نیز در اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ماهان سفر در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

آیا امکان دربست گرفتن اتوبوس‌های ماهان سفر وجود دارد؟

بله؛ ماهان سفر این امکان را به وجود آورده که در صورت نیاز، اتوبوس دربست کرایه کنید.