همسفر

بلیط اتوبوس همسفر

وقتی می‌خواهیم عازم سفر شویم، گزینه‌های متعددی پیش رویمان است. اما اگر به دنبال سفری کم‌هزینه باشیم، اتوبوس اولین گزینه است. قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل نقلیه ارزان‌تر است. اما اگر آرامش و راحتی را هم می‌خواهید، باید بلیط اتوبوسی را بخرید که از امکانات رفاهی کامل و منسجمی برخوردار باشد. اتوبوس‌های شرکت همسفر از این ویژگی برخوردارند و رضایت مسافران را تا حد زیادی به دست می آورند. بنابراین اگر سفری راحت و دلپذیر را می‌خواهید بلیط اتوبوس همسفر را بخرید و راهی شوید. شرکت اتوبوسرانی همسفر کار خود را از سال 1378 و با استفاده از صد دستگاه اتوبوس شروع کرد. اما تعداد اتوبوس‌های همسفر به مرور افزایش یافته و تعداد زیادی از مسیرهای داخلی و خارجی را مورد پوشش قرار داده است.
1.5330c01.png

خرید بلیط اتوبوس همسفر

اما برای خرید بلیط اتوبوس همسفر چه باید کرد؟ شما برای خرید بلیط اتوبوس همسفر می‌توانید به علی بابا مراجعه کنید. پس از ورود به حساب کاربریتان، در بالای صفحه روی «اتوبوس» کلیک کنید. سپس در این صفحه، مبدا، مقصد و تاریخ سفر را انتخاب و روی «جستجو» کلیک کنید. در مرحله بعد یک صفحه مفصل از اتوبوس‌هایی که در تاریخ موردنظر به مقصد شما می‌روند، مشاهده خواهید کرد. حالا لازم است انتخاب‌ها را به همسفر محدود کنید. برای این کار، گزینه همسفر را در پنجره کناری انتخاب کنید. در این مرحله تنها اتوبوس‌های همسفر را مشاهده خواهید کرد. سپس در این میان، اتوبوس موردنظرتان را با توجه به ساعت حرکت و ویژگی‌های آن انتخاب کنید. با ادامه مراحل و پرداخت اینترنتی مراحل خرید بلیط اتوبوس همسفر شما به پایان می‌رسد.
2.24a8a36.png

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همسفر

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همسفر، روشی راحت و مطمئن برای سفر است. اگر بلیط را اینترنتی بخرید، دیگر در روز سفر نیازی نیست که زودتر به ترمینال بروید تا بلیط بخرید. ضمن اینکه در ایام پرسفر با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همسفر دیگر دغدغه پیدا کردن یا نکردن بلیط را نخواهید داشت.
از دیگر مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همسفر از علی بابا می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته اشاره کرد. زمانی که بلیط اتوبوس خود را از علی بابا می‌خرید، در هر مرحله خرید یا بعد از آن با سوال یا مشکلی مواجه شدید، کافی است با پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید. این تیم 24 ساعته در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به پرسش‌ها و مشکلات شماست.

استرداد بلیط اتوبوس همسفر

زمانی که بلیط اتوبوس یا هر وسیله نقلیه دیگری را می‌خریم، برنامه‌مان این است که به سفر کاری یا تفریحی‌مان برویم و احتمالا خوش بگذرانیم. اما همه چیز را همیشه نمی‌توان پیش‌بینی کرد. گاهی اوقات اتفاقات و مشکلاتی باعث می‌شود که مجبور شویم سفرمان را کنسل کنیم. اگر به هر دلیلی سفرتان کنسل شد، در اولین فرصت بلیط اتوبوس را استرداد کنید؛ هر چه زودتر این کار را انجام دهید، میزان جریمه کمتر خواهد بود.
زمانی که از علی بابا خرید می‌کنید، استرداد بلیط اتوبوس همسفر بسیار راحت و بی‌دردسر است. برای این کار کافی است به علی بابا و حساب کاربریتان وارد شوید. در همان کنار نامتان کلیک کنید و وارد سفرهای من شوید. حالا به راحتی می‌توانید طی چند مرحله، استرداد بلیط اتوبوس شرکت همسفر را انجام دهید.
اما جریمه استرداد بلیط اتوبوس همسفر چه قدر است؟ با استرداد بلیط اتوبوس شرکت همسفر درصدی به عنوان جریمه از پولی که داده‌اید کم می‌شود. از زمان خرید بلیط اتوبوس تا یک ساعت پس از آن این جریمه 0 درصد است. اگر زمان استرداد بلیط اتوبوس شرکت همسفر به یک ساعت قبل از حرکت برسد، این میزان به 10 درصد می‌رسد. از یک ساعت قبل از حرکت تا یک ساعت بعد از حرکت این میزان 50 درصد خواهد بود. (البته هنگام خرید، روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید و در قسمت قوانین استرداد، میزان جریمه را بخوانید.)

پس از خرید تا ۱ ساعت قبل از حرکت:  ۱۰٪ جریمه

از ۱ ساعت قبل از حرکت تا پس از حرکت:  ۵۰٪ جریمه

مسیرهای پرتردد همسفر

اصفهان تهرانتهران اصفهانشیراز تهرانتهران شیراز
تبریز تهرانتهران تبریزتهران خرم آبادخرم آباد تهران
گرگان تهرانتهران گرگاناصفهان شیرازشیراز اصفهان

سوالات متداول درباره اتوبوس همسفر

بلیط اتوبوس‌های همسفر را چه طور بخریم؟

خرید بلیط اتوبوس همسفر بسیار راحت است. در علی بابا به دنبال بلیط اتوبوس بگردید سپس جستجویتان را به شرکت همسفر محدود کنید. سپس مراحل خرید و پرداخت را به پایان برسانید.

آیا اتوبوس‌های همسفر، مدل VIP هم دارند؟

بله. یکی از انواع بهترین انواع اتوبوس‌های وی‌آی‌پی مربوط به اتوبوس‌های همسفر است.

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی همسفر چه امکاناتی دارند؟

صندلی‌های راحت، سیستم سرمایی و گرمایی مناسب، تهویه هوا، بسته پذیرایی، در دسترس بودن انواع نوشیدنی‌ها و... از جمله امکانات اتوبوس‌های وی‌آی‌پی است.

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی همسفر برای چند نفر ظرفیت دارند؟

این اتوبوس‌ها برای 26 نفر جا دارند. در این اتوبوس‌ها در هر ردیف سه صندلی وجود دارد؛ دو صندلی چسبیده به هم و یک صندلی تک.

اتوبوس‌های معمولی همسفر برای چند نفر ظرفیت دارند؟

برخی از اتوبوس‌های معمولی همسفر برای 30 نفر و برخی دیگر از آنها برای 44 نفر جا دارند.

اتوبوس‌های همسفر در کدام ترمینال‌های تهران فعالند؟

اتوبوس‌های همسفر در هر چهار ترمینال، شمال، شرق، غرب و جنوب تهران فعال هستند.

اتوبوس‌های همسفر تولید کدام کارخانه سازنده هستند؟

بیشتر اتوبوس‌های همسفر تولید کارخانه «مان» آلمان هستند.