ترمینال کاوه اصفهان

ترمینال کاوه اصفهان


کاوه بزرگ‌ترین ترمینال اصفهان است. شما می‌توانید با مراجعه ‌به آن بلیط برای همه مقاصد کشور را تهیه کنید. فاز ابتدایی این مکان در شمال شهر اصفهان در زمینی به مساحت 100000 متر مربع در سال 1370 احداث شد. 30000 مترمربع از این ملک به ساختمان‌ها و 25000 مترمربع آن به فضای سبز اختصاص داده شده است. 16 شرکت مسافربری در این پایانه فعالیت دارند که روزانه حدود 12 هزار نفر توسط این شرکت‌ها به مقاصد مختلف می‌روند. این پایانه با گذشت زمان به‌روزتر شده و امکانات بهتری را دراختیار مسافران قرار داده است.
همه اتوبوس‌های موجود در این ترمینال قبل از سفر به‌ طور کامل بررسی و مشکلات فنی آن‌ها رفع می‌شود. ترمینال کاوه اصفهان سال 1396 بازسازی و بسیاری از مشکلات ساختمان آن برطرف شد. برای سفر به شهرهای شمالی کشور از اصفهان، بهتر است این ترمینال را انتخاب کنید. این ترمینال در خیابان کاوه اصفهان واقع شده است که دسترسی بسیار راحتی از همه نقاط شهر دارد.
آدرس ترمینال کاوه: اصفهان، خیابان کاوه

  امکانات ترمینال کاوه اصفهان


  همانوطور که گفته شد این پایانه بسیار مجهز بوده و جزو مجهزترین ترمینال‌های کشور محسوب می‌شود. در محوطه و ساختمان ترمینال کاوه امکانات متعددی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اتاق کوک و مادر، هتل با تجهیزات کامل و ظرفیت 80 نفر، رستوران، حمام، استراحتگاه رانندگان با ظرفیت 60 تخت، تعمیرگاه و سرویس اتوبوس، تاکسی سرویس و تاکسی بانوان، پارک سلامتی با دستگاه‌های ورزشی، نمازخانه مرکزی (مسجد قبا) و 6 نمازخانه در سکوها، 105 غرفه موادغذایی، پوشاک، کادویی، صنایع‌دستی، پمپ گازوییل با 4 نازل، تلوزیون LCD در سالن‌های انتظار، شارژر تلفن در هر سالن، پل‌ عابرپیاده با پله برقی و دستگاه ‌خودپرداز اشاره کرد. این خدمات برای مسافران در نظر گرفته شده است و مسافران می‌توانند درطول انتظار از آن‌ها استفاده کنند.

   سوالات متداول


   • ترمینال کاوه اصفهان کجاست؟

    این پایانه در شمال شهر اصفهان و خیابان کاوه واقع شده است.
   • شرکت های اتوبوسرانی حاضر در ترمینال اصفهان کدامند؟

    سیروسفر، عدل، ایمن سفر، گیتی‌پیما، آسیاسفر، رویال سفر، ترابر بی‌تا، ایران‌پیما، لوان‌نور، میهن‌نور، آریا سیر سپاهان، پیک صبا، تک سفر، عقاب سپاهان، جوان سیر ایثار، همسفر چابکسواران، هرمس گشت و سپاهان سفر از جمله شرکت‎هایی هستند که در این پایانه فعالیت دارند.
   • آیا امکان خرید بلیط اتوبوس ترمینال اصفهان از علی بابا وجود دارد؟

    بله، با مشخص کردن تاریخ حرکت و مقصد در این سایت می‌توانید بلیط اتوبوس موردنظرتان را رزرو کنید.
   • چطور به ترمینال کاوه اصفهان بروم؟

    پس از رسیدن به اصفهان، باید به خیابان کاوه بروید.