بهترین فست فودهای تهران

بهترین فست فودهای تهران؛ ۱۴ جایی که باید حتما امتحان کنید

بهترین رستوران های تهران را بشناسید

بهترین فست فودهای تهران را بشناسید تا زمانی که هوس ساندویچ و پیتزای پر از پنیر می‌کنید، سراغ بهترینش بروید. برای شما از ۱۴ فست فود محبوب و باکیفیت نوشته‌ایم.

هرقدر آدم سالم‌خوری باشید، باز هم روزهایی هست که نمی‌توانید بر وسوسه بوی پیتزا یا گاززدن برگر غلبه کنید. اگر اهل تهرانید یا زیاد به پایتخت سفر می‌کنید، لازم است با بهترین فست فودهای تهران آشنا باشید، چراکه کیفیت رستوران‌ها فرق دارد و شما هم نمی‌خواهید پولتان را دور بریزید!

قرار است در این مطلب «علی بابا» درباره تعدادی از بهترین فست فودهای تهران بخوانید. انتخاب چند رستوران از بین ده‌ها فست‌فود پرطرفدار تهران کار ساده‌ای نبود، یادتان نرود شما هم از سلیقه خودتان و فست‌فودهایی که می‌پسندید، برای ما بنویسید. قیمت‌ها را در اسفند۱۳۹۸ نوشته‌ایم.

۱۴- کوب‌برگر

یکی از گزینه‌های باکیفیت اما اقتصادی کوب‌برگر است. کوب‌برگر با همه‌ برگرهایی که تابه‌حال خورده‌اید، یک فرق مهم دارد، یعنی مربع‌شکل است و انواع برگر چهارگوش را در نان چهارگوش سرو می‌کند. کوب‌برگر گوشت خوش‌طعم و پنیر باکیفیت به شما می‌دهد و سیب‌زمینی‌های هیجان‌انگیزی سر میز می‌آورد. اممکن است جای خالی برای نشستن پیدا نکنید، چراکه فضای محدودی دارد. امتیاز کوب‌برگر در فور اسکور ۲/۸، در گوگل ریویو ۲/۴ و در فیدیلیو ۴/۸ است.

آدرس: خیابان میرزای شیرازی، خیابان ۲۱

تلفن: ۸۸۸۳۲۴۶۵

بهترین فست فودهای تهران - کوب برگرد

۱۳- گریل گاردن

بعضی‌ها دوست دارند ساندویچشان را در محیطی دل‌باز گاز بزنند و علاقه‌ای که به غذاخوردن در ماشین ندارند، رستورانی باصفا مثل گریل گاردن. همین طور که از اسمش حدس می‌زنید، میزهای رستوران در دل فضای سبز قرار گرفته و برای گروه‌های کوچک خانوادگی یا دوستانه گزینه‌ رضایت‌بخشی به‌ حساب می‌آید.

نشانی: خیابان خالد اسلامبولی، هتل بیمارستان گاندی

تلفن: ۸۸۱۹۵۷۷۰

گریل-گاردن از بهترین فست فودهای تهران

۱۲- رستوران ایتالیایی بونو

برای خوردن پیتزای لذیذ چه جایی بهتر از رستوران ایتالیایی؟ رستوران بونو شعبه ظفر یکی از گزینه‌های پیتزای خوش‌مزه در تهران است. مشتریان قبلی پیتزا، سالاد کاهو و نان سیر را پیشنهاد می‌کنند.

برخورد خوب کارکنان، تمیزی رستوران و جای پارک کافی از نمونه‌های دیگری ا‌ست که مشتریان قبلی به آن اشاره کرده‌اند. بونو شعبه‌های دیگری هم دارد اما شعبه‌ ظفر توانسته نظر کاربران بیشتری را جلب کند و در فور اسکور به امتیاز خوب ۱/۸، در فیدیلیو ۱/۸، تریپ ادوایزر ۵/۳ و در گوگل ریویو به امتیاز ۴ برسد.

نشانی: خیابان ظفر، خیابان تخارستان، کوچه حسن‌‌زاده

تلفن: ۲۲۹۲۲۸۴۰

بونو از بهترین فست فودهای تهران

۱۱- منهتن گریل

طراحی داخلی رستوران منهتن گریل، مثل اسمش مدرن به نظر می‌رسد. روی صندلی‌های رنگی‌اش که می‌نشینید، فست فود بیشتر به شما می‌چسبد. منهتن گریل به‌خاطر برگرهایش معروف است، اگرچه در منوی آن پیتزا یا ساندویچ متفاوتی مثل مرغ و بادمجان هم می‌بینید. یادتان باشد کنار غذا سیب‌زمینی هم سفارش بدهید که مزه سسش به‌ یاد ماندنی ا‌ست.

منهتن گریل از فیدیلیو ۲/۸، از گوگل ریویو ۴ و از فور اسکور ۷/۷ گرفته. احتمالا ستاره‌های ازدست‌رفته‌اش به‌دلیل برخورد نه‌چندان دوستانه کارکنانش باشد.اینجا برای پارک‌کردن ماشین به مشکل برنمی‌خورید.

منهتن گریل

نشانی: تجریش، خیابان فناخسرو، خیابان جعفری

تلفن: ۲۲۷۱۰۵۵۸

منهتن-گریل از بهترین فست فودهای تهران

۱۰- ساندویچ آرمن

در مجموعه آرمن سه رستوران کنار هم می‌بینید که به کبابی و فست‌فود و ساندویچی اختصاص دارد. کیفیت هر سه رستوران پذیرفتنی است، اما آن‌چه نام آرمن را سر زبان انداخته، ساندویچ‌های خوش‌مزه‌اش به‌خصوص کباب چوبی‌ است. ساندویچ‌هایی که با نان بولکی و با مزه لذیذ آماده می‌شوند و مشتری ثابت هم دارد. بعضی‌ها که از باگت‌های پر از پنیر خسته شده‌اند، می‌گویند بهترین ساندویچ های تهران را در آرمن می‌فروشند.

آرمن

قیمت منو باتوجه‌به کیفیت خوب ساندویچ‌ها منصفانه به نظر می‌رسد. احتمالا در شلوغی خیابان مطهری جای پارک پیدا نمی‌کنید، اما می‌توانید در کوچه‌های اطراف ماشین را پارک کنید. کاربران فور اسکور امتیاز ۵/۸،  فیدیلو امتیاز ۶/۸ و گوگل ریویو امتیاز۲/۴ را به آرمن داده‌اند.

نشانی: خیابان مطهری، نبش کوچه سنندج

تلفن: ۸۸۸۳۴۹۴۳

آرمن از بهترین فست فودهای تهران

۹- ساندویچ باماهاس

در خیابان خاطره‌انگیز سی‌تیر ساندویچی جمع‌وجوری به اسم باماهاس پیدا می‌کنید که یکی از خوش‌مزه‌ترین ساندویچ‌های تهران را دارد. باماهاس شعبه دومی در خیابان کریم‌خان دارد که کیفیت هر دو تقریبا یکسان است. مزه ساندویچ‌ها یکی از دیگری هیجان‌انگیزتر است و اگر برخورد دوستانه و صمیمی کارکنان و مواد اولیه تروتازه‌اش را هم درنظر بگیرید، گزینه ناگزیری می‌شود. ضمن اینکه می‌توانید دلستر بشکه‌ای مخصوص خودشان را سفارش دهید.

باماهاس۳

ساندویچ‌های باماهاس اندازه‌های یک‌نفره و هیولا دارد.یادتان باشد شعبه‌های باماهاس جای نشستن چندانی ندارند. اگر کنجکاوید امتیازهای باماهاس را بدانید، این رستوران موفق شده از گوگل ریویو ۱/۴، از فیدیلیو ۹/۸ و از فور اسکور ۸/۸ بگیرد.

باماهاس

نشانی: خیابان سی‌تیر

تلفن: ۶۶۷۴۹۷۳۴

۸- فست فود جرس

جرس یکی از ساندویچی‌های نوستالژیک شرق پایتخت است که حالا با دکور بازسازی‌شده و خاصش خیلی‌ها را جذب کرده. در جرس از پیتزا تا انواع ساندویچ و سوخاری پیدا می‌کنید. بعضی‌ها باور دارند مزه ساندویچ‌ها بهتر از پیتزاست. اینجا معمولا شلوغ است و برای دریافت سفارشتان کمی معطل می‌شوید، اما احتمالا سرتان با تماشای چیدمان داخلی آن گرم می‌شود.

جرس از بهترین فست فودهای تهران

نشانی: خیابان پیروزی، خیابان شکوفه

تلفن: ۳۳۳۴۲۹۷۳

فست فود جرس

۷- دان تان برگر

یکی دیگر از بهترین فست فودهای تهران دان تان برگر است. اسم این فست فود بی‌جهت انتخاب نشده، چراکه تزیین داخلی اینجا حس بودن در خیابان را به شما می‌دهد. دیوارهای آجرپوشی که با گیاه یا نوشته‌های روی دیوار تزیین شده‌ است و شیشه‌های بزرگی که خیلی شما را از خیابان جدا نمی‌کند، از مشخصه‌های رستوران دان‌ تان برگر یا دان تان پلنت است.

برگرها همه حرفه‌ای و خوش‌مزه است و دورچین پروپیمانی دارد. از قهوه بعد از غذا هم غافل نشوید که خیلی‌ها آن‌ را پیشنهاد می‌کنند. دان تان برگر امتیاز خوبی از کاربران جمع کرده، ۳/۴ گوگل ریویو، ۶/۸ فیدیلیو و ۴/۸ فور اسکور.

نشانی: خیابان نلسون ماندلا (جردن)، بعد از اسفندیار، نبش کوچه ایرج

تلفن: ۲۲۰۱۴۹۶۹

دان تان۳

۶- پیتزا میخوش

میخوش که به پیتزاهای لذیذش معروف شده، طرفدار زیاد دارد. فست فود میخوش چند شعبه در شهرآرا، یوسف‌آباد، سهروردی و بلوار فردوس دارد، ولی میخوش اندرزگو توانسته بیشترین امتیاز فیدیلیو را به دست آورد و ۸/۸ از کاربران گرفته. البته به‌جز پیتزا، سالادها و ساندویچ‌هایش هم خواهان زیاد دارد. در میخوش کیفیت و حجم غذا نسبت به قیمتی که می‌پردازید، راضی‌کننده است.

آدرس: بلوار اندرزگو، خیابان فرمانیه

تلفن: ۲۲۲۰۵۰۰۰

پیتزا میخوش

۵- برگر زغالی

یکی از قدیمی‌های خوش‌مزه‌ برگر زغالی‌ است که بوی خوش ساندویچ‌هایش تا سر کوچه می‌رود. کمتر زمانی پیدا می‌کنید که برگرزغالی خلوت و با میز خالی باشد. گذشته از کیفیت عالی غذا و برخورد خوب کارکنان، شما می‌توانید که مراحل آماده‌شدن برگر و پیچیدن ساندویچ‌ها را ببینید. شک نکنید یکی از بهترین برگرهای تهران را همین جا می‌خورید.

اگر دوست ندارید کسی منتظر تمام‌شدن غذای شما و خالی‌شدن میز به شما خیره شود، بهتر است وسط هفته به برگرزغالی بروید یا غذا را در ماشین بخورید. ۳/۸ از فیدیلیو،۳/۴ از گوگل ریویو  و ۲/۸ از فور اسکور بیشترین امتیازی است که برگر زغالی توانسته جمع کند.

نشانی: خیابان ظفر

تلفن: ۲۲۲۲۱۲۴۹

برگرزغالی

۴- فست فود آوان

نمی‌شود از بهترین فست‌ فودهای تهران بگوییم و حرفی از آوان به‌میان نیاید. فست‌فود آوان دنج و جمع‌وجور است و طراحی داخلی ساده‌ای دارد. پیتزاهایش را در سینی رویی برایتان سرو می‌کند که از بین آنها پیتزا سیر استیکش معروف شده  است. می‌توانید سراغ برگرهای father and son  را هم بگیرید، برگر لقمه‌ای که روی برگر بزرگ‌تر قرار می‌گیرد و با پنیر حسابی مزه‌دار می‌شود.

احتمالا باید ماشین را کمی دورتر پارک کنید، اما خوش‌برخوردی کارکنانش خستگی را از تن‌تان درمی‌آورد. آوان با امتیاز ۵/۸ از فیدیلیو، ۱/۸ در فور اسکور و ۴ در اسنپ فود نشان داده که طرفداران خودش را دارد.

آدرس: میدان ونک، بین خیابان سئول و آفتاب

تلفن: ۸۸۰۵۶۶۹۲

فست فود آوان

۳- رستوران جنارو

شاید اسم ژوانی بیشتر از جنارو به گوشتان آشنا باشد. ژوانی که مدتی است به نام جنارو فعالیت می‌کند، توانسته از کاربران تریپ ادوایزر امتیاز ۴ بگیرد. این رستوران چند شعبه دارد که کیفیت مشابهی ارائه می‌کند، اما شعبه مرزداران کمی معروف‌تر است.

جنارو رستوران ارزانی نیست. اگر نگاهی به منو بیندازید، گزینه‌های هیجان‌انگیز دیگری هم پیدا می‌کنید. کیفیت خوب غذا، آرامش محیط رستوران و برخورد خوب کارکنانش راضی‌کننده است. بعید است برای پیداکردن جای پارک به مشکل بخورید. جنارو مرزداران امتیاز ۳/۸ فیدیلیو و ۲/۴ گوگل ریویو را گرفته است.

نشانی: بلوار مرزداران، نبش خیابان ناهید

تلفن: ۴۴۲۶۰۰۰۸

جناروو

۲- آشپزخانه برادران

برادران بیشتر به صبحانه‌های هیجان‌انگیزش معروف است، اما از پیتزا و ساندویچ‌های خوش‌مزه‌اش نباید گذشت. برادران رستوران چندان بزرگی به حساب نمی‌آید، اما اگر میزها پر بود، می‌توانید پشت میزهای بیرون رستوران بنشینید که زمستان‌ها سیستم گرمایش دارد. با اینکه معمولا شلوغ است، چندان معطل نمی‌مانید و تا با همراه‌تان گپ بزنید، غذا سر میز آمده است.

حجم مناسب غذا نسبت به قیمت و برخورد حرفه‌ای کارکنان اغلب مشتریان را راضی کرده است. اینجا بعد‌ازظهرها تا حدود ساعت ۳ و شب‌ها تا حدود ۱۰ باز است، پس برای ناهار یا شام دیرهنگام باید فکر دیگری بکنید. ممکن است مجبور شوید ماشین را کمی دورتر پارک کنید، اما به کیفیت خوب غذا می‌ارزد.

نشانی: ابتدای سئول جنوبی، نبش کوچه نسترن

تلفن: ۸۸۰۴۴۲۰۲

آشپزخانه برادران

۱- ساندویچ بار هیزمیکس

هیزمیکس تصور شما را از فست‌فودهای بزرگ و پرنور با صندلی‌های زرد و قرمز تغییر می‌دهد. رستوران کوچک و دنجی که توانسته امتیاز ۹/۴ از گوگل ریویوز و امتیاز ۲/۹ از ۱۰ کاربران فور اسکور را به دست آورد. جای نشستن در این رستوران محدود است و برای حدود شش تا هشت نفر جا دارد. اما از مزه خوب ساندویچ‌ها و تنوع سس نمی‌شود گذشت.

بعضی از مشتریان هیزمیکس می‌گویند بهترین برگر تهران را همین جا خورده‌اند و قیافه ساندویچ‌ها را هیجان‌انگیز دیده‌اند. از انتخاب موسیقی و برخورد خوب کارکنان هم خیال‌تان راحت باشد، ضمن اینکه پیداکردن جای پارک خیلی سخت نیست. گذشته از کوکتل و آب‌میوه طبیعی، برای دسر می‌توانید پاناکوتا، فرنی یا تیرامیسو سفارش دهید.

نشانی: خیابان خردمند جنوبی

تلفن: ۸۸۴۹۱۵۰۳

ساندویچ بار هیزمیکس

شما هم تجربه‌هایتان را از فست فودهای خوب تهران با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 دیدگاه

 1. امیر می‌گوید

  بهترین ساندویچ رو در فست فود خرگوشها در سعادت اباد بلوار فرحزادی خوردم همسرم هم پیتزاشونو خورد واقعا هم قیمت هم کیفیت کم نظیر بود

 2. مجتبی می‌گوید

  سلام تو خیابان پیروزی یک تجربه جدید باز شده به نام فست فود کامنت طراحی زیبا و عالی پیتزا و استرامبلی عالی یک سالاد گرین گاردن فوق‌العاده خوشمزه هم دارند به نظر من عالی بود تو شرق تهران

 3. رستمی می‌گوید

  با سلام ما اومدیم رستوران هیزمیکس . چندتا نکته رو میحواستم بگم اولا تو منوشون فقط برگر دارن و تنوع غذایی پایین . دوما اصلا خبری از نوشیدنی ها و دسر نبود . و در آخر قیمت غذا بسیار بالا و فضایی بود از همبرگر ساده ۲۹۵ شروع میشه تا ۴۲۰ تومن که حتی یه آبجو رو باید ۷۵ تومن پول بدید .

 4. امیر می‌گوید

  بهترین جایی که میشه هم غذای با کیفیت و خوبی و هم قیمت مناسب پیدا کرد اژدر زاپاتاس به نظر من البته اگه اصیل باشی😂

 5. شیدا قشقایی می‌گوید

  سلام و ادب. فقط به عنوان یک شهروند و وظیفه ای که بر عهده دارم این یادداشت را می‌نویسم. بدترین، بدمزه ترین و بی کیفیت ترین و گرانترین فست فودی که در تهران و حتی ایران، تحویل گرفتیم در پیتزا برگر کافه‌ی تجریش بود. این مکان در طبقه اول یک ساختمان در صلح شمال شرقی تجریش واقعه و ما فکر کردیم با توجه به ویوی عالی که داره حتما غذاشون هم کیفیت داره. گرونی چیزی همگانی است اما آشغال تحویل مشتری دادن کار برخی از سودجویان است. امیدوارم دوستان بی هوا و از سر میل فریب هر مکانی را نخورند. ممنون

 6. محمد پارسا می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید
  رستوران نشاط (مرزداران و ستارخان ) فوق العاده است
  رستوران جلیز ویلیز ، رستوران شاندیز، ارکیده ، جیحون
  با تشکر

 7. اميرعلي می‌گوید

  سلام
  فست فود مستر کنتاکی قصرالدشت
  کثیف ترین و بی کیفیت ترین جایی بود که تا حالا رفته بودیم
  سوسک بزرگ بالدار درسته و سوخاری شده وسط ساندویچم بود
  دستای گارسونش سیاه و روغنی ( انگار تعویض روغنی بود )
  غذای بد مزه و بوی موندگی شدید …
  پولتون و وقتتون رو هدر ندین
  البته من به سندیکاشون گزارش دادم
  خواستم شما هم اطلاع داشته باشین

 8. mahdi می‌گوید

  خیلی ممنون از سایت مفیدتون عالی هستین شما

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مهدی عزیز 🙂
   ممنون از انرژی خوب شما.

 9. علی سلیمانی می‌گوید

  درود من هیزمیکس را به عنوان بهترین فست فوت امتحان کردم و خوب نبود. به خانواده ها اصلا پیشنهادش نمی کنم.

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام علی عزیز 🙂
   این فهرست بر اساس نظرات کاربران در سطح وب جمع‌آوری شده، شاید با ذائقه شما جور نبوده و شاید هم کیفیت سابق رو نداشته.
   در هر صورت ما خیلی ممنونیم که نظرت رو با کاربران علی‌بابا در میون گذاشتی.

 10. حسین می‌گوید

  از نظر من بهترین فست فود باریزو
  😋😋

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   چرا؟ 🙂

 11. مهدی می‌گوید

  فست فود فقط بهاران شریعتی رو دستش نیست

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مهدی عزیز 🙂
   انتخاب خوبی هست.

 12. Raza می‌گوید

  سلام دوستان توصیه میکنم رستوران لاتون هتل اسپیناس نرید. کیفیت غذایی افتضاح اما هزینه ها بالا.
  از موسیقی زنده اش هم زدند و نیم ساعت اجرا نکردند.
  کلا رستوران افتضاحی بود.

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام رضای عزیز 🙂
   حتما بقیه کاربرامون از این نظر استفاده می‌کنن 🙂
   ممنونیم از نظرت

 13. Zahra می‌گوید

  سلام رستوران لاتون هتل اسپیناس از لحاظ کیفیت غذایی نسبت به پولی که می‌گیرند افتضاح و بی کیفیت. و موسیقی زنده اش هم جالب نبود و نیم ساعت رفتند استراحت و واقعا طبع شون پایین و گدا صفت هستند.

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام زهرای عزیز 🙂
   ممنون که این تجربه مفید رو با بقیه کاربرامون به اشتراک گذاشتین…مطمئنم براشون مفید میشه 🙂