استان تهران

تهران موزه آبگینه
موزه آبگینه تهران؛ اولین موزه شیشه و سفال ایران

موزه آبگینه تهران یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین موزه‌ها و جاهای دیدنی تهران است که باید حداقل یک بار از آن بازدید کنید. این موزه به‌عنوان یکی از ده موزه برتر ایران و اولین موزه شیشه و سفال ایران معرفی شده است که سالانه به‌طور میانگین بیشتر از ۲ میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند.

تهران باغ گیاه شناسی تهران
باغ گیاه شناسی تهران؛ سفری دل‌انگیز به دل طبیعت

باغ گیاه شناسی تهران، گنجینه‌ای بی‌نظیر از گل‌ها و گیاهان متنوع، در قلب پایتخت، تهران واقع شده است. این باغ با وسعتی بیش از ۱۴۵ هکتار، به‌عنوان یکی از دیدنی‌ترین جاهای دیدنی تهران، هرساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

تهران قله دماوند
بر فراز بلندترین قله ایران؛ قله دماوند

صعود به قله دماوند حس دیگری دارد. مسیر صعود به بلندترین کوه ایران و خاورمیانه و قدم گذاشتن بر بلندترین قله آتشفشانی قاره آسیا وصف‌نشدنی است. برای طی این مسیر و تجربه کوهنوردی در این کوه را در مجله گردشگری علی بابا بخوانید. 

سفرنامه سفرنامه تهران - هزارویک سفر، مسابقه سفرنامه نویسی علی بابا
سفرنامه تهران: پایتخت

این اثر را یک شرکت‌کننده برای هزارویک سفر (مسابقه سفرنامه‌نویسی علی‌بابا-۱۴۰۱) ارسال کرده و در مجله گردشگری علی‌بابا منتشر شده است. سفرنامه تهران: بایرامیز موبارک… چند روزی مانده به عید نوروز، با همسفرانی که یکی دست‌شکسته بود و دیگری شاید دل‌شکسته به راه افتادیم. دقیقا چند ساعت قبل از تحویل سال با دیدن بادکنک‌های غول‌پیکری […]

حمل و نقل راهنمای کامل فرودگاه های مهرآباد
راهنمای کامل ترمینال های فرودگاه مهرآباد

در این مقاله به پروازهای ورودی و خروجی ایرلاین‌های مختلف از ترمینال‌ های فرودگاه مهرآباد می‌پردازیم. کافی است جدول پروازهای ورودی و خروجی انتهای مقاله را ذخیره کنید تا در سفرهایتان نگران پیداکردن ترمینال نباشید.

تهران سفر به تهران
راهنمای سفر به تهران؛ جاهای دیدنی و هزینه و عکس

بهترین فصل برای تماشای جاهای دیدنی تهران، فصل بهار است که هوا تازه می‌شود. همین که تهرانی‌ها بار سفرشان را می‌بندند، تهران خلوت می‌شود و آن‌وقت است که با کمک راهنمای سفر به تهران می‌توانید راهی آن‌جا شوید و از دیدنی های تهران لذت ببرید.