فاصله تهران تا استانبول، دبی، تفلیس، کوالالامپور و …

یکی از سوال‌هایی که پیش از سفر به ذهن‌مان می‌رسد این است که فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد چقدر است؟ جواب این سوال در برنامه‌ریزی‌ها برای گشت و گذار در شهر مقصد، رزرو هتل و حتی تنظیم قرارهای کاری بسیار تعیین کننده است. در این مقاله مدت زمان پرواز تهران تا تمام شهرهای پر سفر دنیا از استانبول و آنکارا گرفته تا پاریس و لندن و نیویورک را بررسی می‌کنیم.

راستی اگر می‌خواهید در مورد این شهرها اطلاعات جامع‌تری داشته باشید، می‌توانید مقاله‌های زیر را بخوانید.

فاصله تهران استانبول

پرواز تهران تا استانبول از فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه آتاتورک بین 3 ساعت تا 3 ساعت و نیم متغیر است. شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است. لیست کامل ایرلاین‌های مسیر تهران- استانبول شامل آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، ایر عربیا، هواپیمایی امارات، بوتا ایرویز، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، لوفتهانزا، قطر ایرویز، قشم ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و پگاسوس ایرلاینز است.

برای آنکه بیشتر با جزییات سفر به استانبول آشنا شوید، مطالعه کتاب سفر استانبول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کتاب رایگانی که با مطالعه آن از مراجعه به هر منبع دیگری بی‌نیاز می‌شوید.

مدت زمان پرواز تهران استانبول

فاصله تهران آنکارا

پرواز تهران-آنکارا از فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه اسن‌بوغا 2 ساعت و 50 دقیقه طول می‌کشد. ایران‌ایر، بوتا ایرویز، لوفتهانزا، پگاسوس ایرویز، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی این مسیر هستند.

فاصله تهران آنتالیا

پرواز تهران تا آنتالیا با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول 4 ساعت و 50 دقیقه است. توجه داشته باشید مسافت تهران تا آنتالیا با هواپیما که 4 ساعت و 50 دقیقه استف فقط به مدت زمان پرواز اشاره دارد و مدت توقف در آن محاسبه نشده است. اطلس گلوبال و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپمایی این مسیر هستند.

فاصله تهران لندن

پرواز مستقیم تهران تا لندن از فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه هیترو لندن حدود 6 ساعت و 35 دقیقه است. علاوه بر پرواز مستقیم در این مسیر، پرواز با یک توقف و یا بیش از یک توقف هم وجود دارد که بسته به زمان توقف زمان این سفر هوایی طول خواهد کشید. لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز، عمان ایر، هواپیمایی امارات، آذربایجان ایرلاینز وآسترین ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی هستند که مسافران را بین تهران و لندن جا به جا می‌کنند.

مدت زمان پرواز تهران لندن

فاصله تهران پاریس

پرواز مستقیم تهران-پاریس از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه شارل دوگل 6 ساعت و 5 دقیقه است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی امارات، ایران ایر، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و عمان ایر در مسیر تهران-پاریس مسافران را جا به جا می‌کنند.

فاصله تهران بارسلونا

پرواز تهران-بارسلونا با یک توقف در فرودگاه صبیحا گوکچن استانبول 7 ساعت و 5 دقیقه طول می‌کشد ( بدون در نظر گرفتن مدت زمان توقف). آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا،عمان ایرویز، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین شرکت‌های هواپیمایی هخستند که در مسیر تهران-بارسلونا تردد دارند.

فاصله تهران باتومی

پرواز تهران-باتومی با یک توقف در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک 5 ساعت و 15 دقیقه است. بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات و ترکیش ایرلاینز تنها هواپیمایی‌های این مسیر هستند.

فاصله تهران تفلیس

پرواز مستقیم تهران-تفلیس از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی نووالکسیوکا 1 ساعت و 36 دقیقه طول می‌کشد. شرکت‌های هواپیمایی این مسیر شامل ایر عربیا، ایران ایر، هواپیمایی آئروفلوت ، لوفتهانزا ، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و قشم ایر است.

فاصله تهران دبی

پرواز مستقیم تهران-دبی از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دبی 2 ساعت طول می‌کشد. شرکت‌های هواپیمایی مسیر تهران-دبی شامل ایران ایر، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی امارات و هواپیمایی چایناسادرن است.

مدت زمان پرواز تهران دبی

فاصله تهران مسکو

پرواز مستقیم تهران-مسکو از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه … مسکو 3 ساعت و 55 دقیقه طول می‌کشد. پروازهای غیر مستقیم یک توقف در فرودگاه صبیحا استانبول دارند و طول پرواز حدود 6 ساعت و 15 دقیقه است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، بوتا ایرویز، هواپیمایی چایناسادرن، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و عمان ایر در مسیر تهران- مسکو مسافران را جا به جا می‌کنند.

فاصله تهران آمستردام

پرواز مستقیم تهران-آمستردام از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه شیپخول آمستردام 5 ساعت و 55 دقیقه طول می‌کشد. هواپیمایی آئروفلوت، اطلس گلوبال، هواپیمایی امارات، ایران ایر، لوفتهانزا، پگاسوس ایرویز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین از شرکت‌های هواپیمایی هستند که در مسیر تهران-آمستردام فعالیت می‌کنند.

مدت زمان پرواز تهران آمستردام

فاصله تهران تورنتو

پرواز تهران-تورنتو از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول 14 ساعت و 50 دقیقه است ( بدون در نظر گرفتن زمان توقف). هواپیمایی‌های این مسیر عبارتند از آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا ترکیش ایرلاینز و آذربایجان ایرلاینز است.

فاصله تهران باکو

پرواز مستقیم تهران-باکو از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌اف 1 ساعت و 20 دقیقه است. هواپیمایی‌های مسیر تهران-باکو شامل هواپیمایی آئروفلوت، آذربایجان ایرلاینز، بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، هواپیمایی ماهان، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین هستند.

فاصله تهران بروکسل

پرواز تهران-بروکسل از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی بروکسل با یک توقف در فرودگاه صبیحای استانبول 6 ساعت و 50 دقیقه است. پگاسوس ایرلاینز مسافران را در این مسیر جا به جا می‌کند.

مدت زمان پرواز تهران بروکسل

فاصله تهران کوالالامپور

پرواز تهران-کوالالامپور از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور با یک توقف در فرودگاه آتاتورک 8 ساعت است (بدون در نظر گرفتن زمان توقف).

بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات و ترکیش ایرلاینز هواپیمایی‌هایی هستند که در این مسیر فعالیت می‌کنند.

فاصله تهران بانکوک

پرواز مستقیم تهران-بانکوک از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه سووارنابومی بانکوک 6 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد. هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی چاینا سادرن، عمان ایر، آذربایجان ایرلاینز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ماهان، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز هواپیمایی‌های این مسیر هستند.

مدت زمان پرواز تهران بانکوک

فاصله تهران پوکت

پرواز تهران-پوکت با یک توقف در فرودگاه بین‌المللی مسکو 12 ساعت و 55 دقیقه است. هواپیمایی آئروفلوت، آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، آذربایجان ایرلاینز، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، عمان ایر، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی این مسیر هستند.

فاصله تهران ایروان

پرواز مستقیم تهران- ایروان از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه زوارنتوس ایروان 1 ساعت و نیم است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات، ایران ایر، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، قطر ایرویز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین در مسیر تهران-ایروان مسافران را جا به جا می‌کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه
  1. ترکمن میگوید می‌گوید

    ن عالی نیست پرفکتو هست

  2. شاهین می‌گوید

    عالیه…مرسی