بهترین فست فودهای تهران؛ 14 جایی که باید حتما امتحان کنید

بهترین فست فودهای تهران را بشناسید تا زمانی که هوس ساندویچ و پیتزای پر از پنیر می‌کنید، سراغ بهترینش بروید. برای شما از ۱۴ فست فود محبوب و باکیفیت نوشته‌ایم.

هر قدر آدم سالم‌خوری باشید، باز هم روزهایی هست که نمی‌توانید بر وسوسه بوی پیتزا یا گاز زدن برگر غلبه کنید. اگر اهل تهران هستید یا زیاد به پایتخت سفر می‌کنید، لازم است با بهترین فست فودهای تهران آشنا باشید، چراکه کیفیت رستوران‌ها فرق دارد و شما هم نمی‌خواهید پول‌تان را دور بریزید!

قرار است در این مطلب «علی بابا» درباره تعدادی از بهترین فست فودهای تهران بخوانید. انتخاب چند رستوران از بین ده‌ها فست‌فود پرطرفدار تهران کار ساده‌ای نبود، یادتان نرود شما هم از سلیقه خودتان و فست‌فودهایی که می‌پسندید، برای ما بنویسید. قیمت‌ها را در اسفند ۱۳۹۸ نوشته‌ایم.

۱۴- کوب برگر

یکی از گزینه‌های باکیفیت اما اقتصادی کوب برگر است. کوب برگر با همه‌ برگرهایی که تا به‌حال خورده‌اید، یک فرق مهم دارد، یعنی مربع‌شکل است و انواع برگر چهارگوش را در نان چهارگوش سرو می‌کند. کوب برگر گوشت خوش‌طعم و پنیر باکیفیت به شما می‌دهد و سیب‌زمینی‌های هیجان‌انگیزی سر میز می‌آورد. این فست فود دنج قیمت‌های منصفانه‌ای حدود ۱۵ هزار تومان دارد. ممکن است جای خالی برای نشستن پیدا نکنید، چراکه فضای محدودی دارد. امتیاز کوب برگر در فور اسکور ۲/۸، در گوگل ریویو ۲/۴ و در فیدیلیو ۴/۸ است.

آدرس: خیابان میرزای شیرازی، خیابان ۲۱

تلفن: ۸۸۸۳۲۴۶۵

بهترین فست فودهای تهران - کوب برگرد

۱۳- گریل گاردن

بعضی‌ها دوست دارند ساندویچ‌شان را در محیطی دل‌باز گاز بزنند و علاقه‌ای که به غذا خوردن در ماشین ندارند، رستورانی باصفا مثل گریل گاردن. همین‌طور که از اسمش حدس می‌زنید، میزهای رستوران در دل فضای سبز قرار گرفته و برای گروه‌های کوچک خانوادگی یا دوستانه گزینه‌ قابل‌قبولی به‌حساب می‌آید.

قیمت برگر و پیتزا حدود ۴۰ هزار، و ساندویچ‌های پنینی حدود ۳۵ هزار تومان است. گریل گاردن امتیاز ۵/۴ از گوگل ریویو و ۱/۸ از فیدیلیو را دارد.

نشانی: خیابان خالد اسلامبولی، هتل بیمارستان گاندی

تلفن: ۸۸۱۹۵۷۷۰

گریل-گاردن از بهترین فست فودهای تهران

۱۲- رستوران ایتالیایی بونو

برای خوردن پیتزای لذیذ چه جایی بهتر از رستوران ایتالیایی؟ رستوران بونو شعبه ظفر یکی از گزینه‌های پیتزای خوشمزه در تهران است. مشتریان قبلی پیتزا، سالاد کاهو و نان سیر را پیشنهاد می‌کنند. قیمت پیتزای این رستوران حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان است، برای مثال هزینه سفارش پیتزا پارما ۵۷ هزار  و پیتزا نیویورک ۶۵ هزار تومان می‌شود.

برخورد خوب کارکنان، تمیزی رستوران و جای پارک کافی از موارد دیگری‌ست که مشتریان قبلی به آن اشاره کرده‌اند. بونو شعبه‌های دیگری هم دارد اما شعبه‌ ظفر توانسته نظر کاربران بیشتری را جلب کند و در فور اسکور به امتیاز خوب ۱/۸، در فیدیلیو ۱/۸، تریپ ادوایزر ۵/۳ و در گوگل ریویو به امتیاز ۴ برسد.

نشانی: خیابان ظفر، خیابان تخارستان، کوچه حسن‌‌زاده

تلفن: ۲۲۹۲۲۸۴۰

بونو از بهترین فست فودهای تهران

۱۱- منهتن گریل

طراحی داخلی رستوران منهتن گریل، مثل اسمش مدرن به‌نظر می‌رسد. روی صندلي‌های رنگی‌اش که می‌نشینید، فست فود بیشتر به شما می‌چسبد. منهتن گریل به‌خاطر برگرهایش معروف است، اگرچه در منوی آن پیتزا یا ساندویچ متفاوتی مثل مرغ و بادمجان هم می‌بینید. یادتان باشد کنار غذا سیب‌زمینی هم سفارش بدهید که مزه سسش به‌یادماندنی‌ست. قیمت برگرها حدود ۵۰ تا ۵۸ هزار تومان است. بعد از غذا می‌توانید قهوه‌هایش را امتحان کنید.

منهتن گریل از فیدیلیو ۲/۸، از گوگل ریویو ۴ و از فور اسکور ۷/۷ گرفته. احتمالا ستاره‌های از دست رفته‌اش به‌دلیل برخورد نه‌چندان دوستانه کارکنانش باشد.این‌جا برای پارک کردن ماشین به مشکل برنمی‌خورید.

منهتن گریل

نشانی: تجریش، خیابان فناخسرو، خیابان جعفری

تلفن: ۲۲۷۱۰۵۵۸

منهتن-گریل از بهترین فست فودهای تهران

۱۰- ساندویچ آرمن

در مجموعه آرمن سه رستوران کنار هم می‌بینید که به کبابی، فست‌فود و ساندویچی اختصاص دارند. کیفیت هر سه رستوران قابل‌قبول است، اما آن‌چه نام آرمن را سر زبان انداخته، ساندویچ‌های خوش‌مزه‌اش به‌خصوص کباب چوبی‌ست. ساندویچ‌هایی که با نان بولکی و با مزه لذیذ آماده می‌شوند و مشتری ثابت هم دارند. بعضی‌ها که از باگت‌های پر از پنیر خسته شده‌اند، می‌گویند بهترین ساندویچ های تهران را در آرمن می‌فروشند.

آرمن

قیمت منو باتوجه به کیفیت خوب ساندویچ‌ها منصفانه به‌نظر می‌رسد، مثلا ساندویچ کتلت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، کباب تابه‌ای ۲۳ هزار و رست بیف ۳۱ هزار تومان است. احتمالا در شلوغی خیابان مطهری جای پارک پیدا نمی‌کنید، اما می‌توانید در کوچه‌های اطراف ماشین را پارک کنید. کاربران فور اسکور امتیاز ۵/۸،  فیدیلو امتیاز ۶/۸ و گوگل ریویو امتیاز۲/۴ را به آرمن داده‌اند.

نشانی: خیابان مطهری، نبش کوچه سنندج

تلفن: ۸۸۸۳۴۹۴۳

آرمن از بهترین فست فودهای تهران

۹- ساندویچ باماهاس

در خیابان خاطره‌انگیز سی تیر ساندویچی جمع‌وجوری به اسم باماهاس پیدا می‌کنید که یکی از خوش‌مزه‌ترین ساندویچ‌های تهران را دارد. باماهاس شعبه دومی در خیابان کریم‌خان دارد که کیفیت هر دو تقریبا یکسان است. مزه ساندویچ‌ها یکی از دیگری هیجان‌انگیزتر است و اگر برخورد دوستانه و صمیمی کارکنان و مواد اولیه تروتازه‌اش را هم درنظر بگیرید، گزینه ناگزیری می‌شود. ضمن این‌که می‌توانید دلستر بشکه‌ای مخصوص خودشان را سفارش دهید.

ساندویچ‌های باماهاس اندازه‌های یک نفره و هیولا دارد و قیمت‌هایش از ۲۵ تا ۵۴ هزار تومان است.یادتان باشد شعبه‌های باماهاس جای نشستن چندانی ندارند. اگر کنجکاو هستید امتیازهای باماهاس را بدانید، این رستوران موفق شده از گوگل ریویو ۱/۴، از فیدیلیو ۹/۸ و از فور اسکور ۸/۸ بگیرد.

باماهاس

نشانی: خیابان سی تیر

تلفن: ۶۶۷۴۹۷۳۴

۸- فست فود جرس

جرس یکی از ساندویچی‌های نوستالژیک شرق پایتخت است که حالا با دکور آپدیت شده و خاصش خیلی‌ها را جذب کرده. در جرس از پیتزا تا انواع ساندویچ و سوخاری پیدا می‌کنید. بعضی‌ها باور دارند مزه ساندویچ‌ها بهتر از پیتزاست. این‌جا معمولا شلوغ است و برای دریافت سفارش‌تان کمی معطل می‌شوید، اما احتمالا سرتان با تماشای چیدمان داخلی آن گرم می‌شود.

جرس از بهترین فست فودهای تهران

محدوده قیمت  پیتزا و ساندویچ جرس ۲۵ هزار تومان است و امتیاز ۹ از فیدیلیو و ۳/۸ از فور اسکور را دارد.

نشانی: خیابان پیروزی، خیابان شکوفه

تلفن: ۳۳۳۴۲۹۷۳

فست فود جرس

۷- دان تان برگر

یکی دیگر از بهترین فست فودهای تهران دان تان برگر است. اسم این فست فود بی‌جهت انتخاب نشده، چراکه تزیین داخلی این‌جا حس بودن در خیابان را به شما می‌دهد. دیوارهای آجرپوشی که با گیاه یا نوشته‌های روی دیوار تزیین شده‌اند و شیشه‌های بزرگی که خیلی شما را از خیابان جدا نمی‌کنند، از مشخصه‌های رستوران دان‌ تان برگر یا دان تان پلنت هستند.

برگرها همه حرفه‌ای و خوش‌مزه هستند و دورچین پروپیمانی دارند. از قهوه بعد از غذا هم غافل نشوید که خیلی‌ها آن‌ را پیشنهاد می‌کنند. قیمت برگر بین ۵۶ تا ۶۵ هزار تومان و قیمت مرغ سوخاری ۴۵ هزار تومان است. دان تان برگر امتیاز خوبی از کاربران جمع کرده، ۳/۴ گوگل ریویو، ۶/۸ فیدیلیو و ۴/۸ فور اسکور.

نشانی: خیابان نلسون ماندلا (جردن)، بعد از اسنفدیار، نبش کوچه ایرج

تلفن: ۲۲۰۱۴۹۶۹

۶- پیتزا میخوش

میخوش که به پیتزاهای لذیذش معروف شده، طرفدار زیاد دارد. فست فود میخوش چند شعبه در شهرآرا، یوسف‌آباد، سهروردی و بلوار فردوس دارد، ولی میخوش اندرزگو توانسته بیشترین امتیاز فیدیلیو را به‌دست آورد و ۸/۸ از کاربران گرفته. البته بجز پیتزا، سالادها و ساندویچ‌هایش هم خواهان زیاد دارند. در میخوش کیفیت و حجم غذا نسبت به قیمتی که می‌پردازید، راضی‌کننده است. قیمت پیتزا بین ۴۱ تا ۵۳ هزار، قیمت برگرها و مرغ سوخاری حدود ۳۰ هزار تومان است.

آدرس: بلوار اندرزگو، خیابان فرمانیه

تلفن: ۲۲۲۰۵۰۰۰

پیتزا میخوش

۵- برگر زغالی

یکی از قدیمی‌های خوش‌مزه‌ برگر زغالی‌ست که بوی خوش ساندویچ‌هایش تا سر کوچه می‌رود. کمتر زمانی پیدا می‌کنید که برگرزغالی خلوت و با میز خالی باشد. گذشته از کیفیت عالی غذا و برخورد خوب کارکنان، این شانس را دارید که مراحل آماده شدن برگر و پیچیدن ساندویچ‌ها را ببینید. شک نکنید یکی از بهترین برگرهای تهران را همین‌جا می‌خورید.

اگر دوست ندارید کسی منتظر تمام شدن غذای شما و خالی شدن میز به شما خیره شود، بهتر است وسط هفته به برگرزغالی بروید، یا غذا را در ماشین بخورید. ۳/۸ از فیدیلیو،۳/۴ از گوگل ریویو  و ۲/۸ از فور اسکور بیشترین امتیازی‌ست که برگر زغالی توانسته جمع کند.

نشانی: خیابان ظفر

تلفن: ۲۲۲۲۱۲۴۹

۴- فست فود آوان

نمی‌شود از بهترین فست‌ فودهای تهران بگوییم و حرفی از آوان به‌میان نیاید. فست‌فود آوان دنج و جمع‌وجور است و طراحی داخلی ساده‌ای دارد. پیتزاهایش را در سینی رویی برای‌تان سرو می‌کند که از بین آنها پیتزا سیر استیکش معروف شده. می‌توانید سراغ برگرهای father and son  را هم بگیرید، برگر لقمه‌ای که روی برگر بزرگ‌تر قرار می‌گیرد و با پنیر حسابی مزه‌دار می‌شود.

احتمالا باید ماشین را کمی دورتر پارک کنید، اما خوش‌برخوردی کارکنانش خستگی را از تن‌تان درمی‌آورد. قیمت پیتزای آوان حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار و قیمت ساندویچ و برگر بین ۳۵ تا ۴۵ هزار تومان است. آوان با امتیاز ۵/۸ از فیدیلیو، ۱/۸ در فور اسکور و ۴ در اسنپ فود نشان داده که طرفداران خودش را دارد.

آدرس: میدان ونک، بین خیابان سئول و آفتاب

تلفن: ۸۸۰۵۶۶۹۲

فست فود آوان

۳- رستوران جنارو

شاید اسم ژوانی بیشتر از جنارو به گوش‌تان آشنا باشد. ژوانی که مدتی‌ست به نام جنارو فعالیت می‌کند، توانسته از کاربران تریپ ادوایزر امتیاز ۴ بگیرد. این رستوران چند شعبه دارد که کیفیت مشابهی ارائه می‌کنند، اما شعبه مرزداران کمی معروف‌تر است.

جنارو رستوران ارزانی نیست و برای خرید پیتزا حدود ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان می‌پردازید. اگر نگاهی به منو بیندازید، گزینه‌های هیجان‌انگیز دیگری هم پیدا می‌کنید. کیفیت خوب غذا، آرامش محیط رستوران و برخورد خوب کارکنانش راضی‌کننده است. بعید است برای پیدا کردن جای پارک به مشکل بخورید. جنارو مرزداران امتیاز ۳/۸ فیدیلیو و ۲/۴ گوگل ریویو را گرفته است.

نشانی: بلوار مرزداران، نبش خیابان ناهید

تلفن: ۴۴۲۶۰۰۰۸

جناروو

۲- آشپزخانه برادران

برادران بیشتر به صبحانه‌های هیجان‌انگیزش معروف است، اما از پیتزا و ساندویچ‌های خوش‌مزه‌اش نباید گذشت. برادران رستوران چندان بزرگی به‌حساب نمی‌آید، اما اگر میزها پر بودند، می‌توانید پشت میزهای بیرون رستوران بنشینید که زمستان‌ها سیستم گرمایش دارند. با این‌که معمولا شلوغ است، چندان معطل نمی‌مانید و تا با همراه‌تان گپ بزنید، غذا سر میز آمده است.

حجم مناسب غذا نسبت به قیمت و برخورد حرفه‌ای کارکنان اغلب مشتریان را راضی کرده است. این‌جا بعد‌ازظهرها تا حدود ساعت ۳ و شب‌ها تا حدود ۱۰ باز است، پس برای ناهار یا شام دیرهنگام باید فکر دیگری بکنید. ممکن است مجبور شوید ماشین را کمی دورتر پارک کنید، اما به کیفیت خوب غذا می‌ارزد.

نشانی: ابتدای سئول جنوبی، نبش کوچه نسترن

تلفن: ۸۸۰۴۴۲۰۲

آشپزخانه برادران

۱- ساندویچ بار هیزمیکس

هیزمیکس تصور شما را از فست‌فودهای بزرگ و پرنور با صندلی‌های زرد و قرمز تغییر می‌دهد. رستوران کوچک و دنجی که توانسته امتیاز ۹/۴ از گوگل ریویوز و امتیاز ۲/۹ از ۱۰ کاربران فور اسکور را به‌دست آورد. جای نشستن در این رستوران محدود است و برای حدود شش تا هشت نفر جا دارد. اما از مزه خوب ساندویچ‌ها و تنوع سس نمی‌شود گذشت.

بعضی از مشتریان هیزمیکس می‌گویند بهترین برگر تهران را همین‌جا خورده‌اند و قیافه ساندویچ‌ها را هیجان‌انگیز دیده‌اند. از انتخاب موسیقی و برخورد خوب کارکنان هم خیال‌تان راحت باشد، ضمن این‌که پیدا کردن جای پارک خیلی سخت نیست. گذشته از کوکتل و آب میوه طبیعی، برای دسر می‌توانید پاناکوتا، فرنی یا تیرامیسو سفارش دهید.

نشانی: خیابان خردمند جنوبی

تلفن: ۸۸۴۹۱۵۰۳

ساندویچ بار هیزمیکس

شما هم تجربه‌های‌تان را از فست فودهای خوب تهران با ما درمیان بگذارید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 دیدگاه
 1. mahdi می‌گوید

  خیلی ممنون از سایت مفیدتون عالی هستین شما

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مهدی عزیز 🙂
   ممنون از انرژی خوب شما.

 2. علی سلیمانی می‌گوید

  درود من هیزمیکس را به عنوان بهترین فست فوت امتحان کردم و خوب نبود. به خانواده ها اصلا پیشنهادش نمی کنم.

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام علی عزیز 🙂
   این فهرست بر اساس نظرات کاربران در سطح وب جمع‌آوری شده، شاید با ذائقه شما جور نبوده و شاید هم کیفیت سابق رو نداشته.
   در هر صورت ما خیلی ممنونیم که نظرت رو با کاربران علی‌بابا در میون گذاشتی.

 3. حسین می‌گوید

  از نظر من بهترین فست فود باریزو
  😋😋

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   چرا؟ 🙂

 4. مهدی می‌گوید

  فست فود فقط بهاران شریعتی رو دستش نیست

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مهدی عزیز 🙂
   انتخاب خوبی هست.

 5. Raza می‌گوید

  سلام دوستان توصیه میکنم رستوران لاتون هتل اسپیناس نرید. کیفیت غذایی افتضاح اما هزینه ها بالا.
  از موسیقی زنده اش هم زدند و نیم ساعت اجرا نکردند.
  کلا رستوران افتضاحی بود.

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام رضای عزیز 🙂
   حتما بقیه کاربرامون از این نظر استفاده می‌کنن 🙂
   ممنونیم از نظرت

 6. Zahra می‌گوید

  سلام رستوران لاتون هتل اسپیناس از لحاظ کیفیت غذایی نسبت به پولی که می‌گیرند افتضاح و بی کیفیت. و موسیقی زنده اش هم جالب نبود و نیم ساعت رفتند استراحت و واقعا طبع شون پایین و گدا صفت هستند.

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام زهرای عزیز 🙂
   ممنون که این تجربه مفید رو با بقیه کاربرامون به اشتراک گذاشتین…مطمئنم براشون مفید میشه 🙂