رادیو دور دنیا اپیزود 0

اپیزود صفر رادیو دور دنیا

به رادیو دور دنیا خوش آمدید.
ما در این پادکست با هم به جاهای دیدنی ایران و جهان سفر می‌کنیم، پای صحبت سفربروها می‌نشینیم و سفرنامه می‌خوانیم. از مهارت‌هایی صحبت می‌کنیم که سفر را برایتان راحت‌تر کند و باعث شود بیشتر به شما خوش بگذرد؛ چطور برنامه‌ریزی کنیم، طی سفر چه کار کنیم و وقتی برگشتیم چطوری خاطرات سفر را ثبت کنیم.

از جشنواره‌های جالب دنیا می‌گوییم، فیلم‌های مورد علاقه سفردوست‌ها را معرفی می‌کنیم و موزیک‌هایی می‌شنویم که سفر را برایمان خاطره‌انگیز می‌کند.

خلاصه از هر چیزی که مرتبط به سفر و ماجراجویی و تفریح است، با هم گپ می‌زنیم. اپیزود صفر رادیو دور دنیا را گوش کنید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 


متن کامل اپیزود صفر رادیو دور دنیا را می‌توانید در ادامه بخوانید


پانته‌آ:

سلام به رادیو دور دنیا خوش اومدین.

همونطور که از اسممون معلومه قراره تو این پادکست ما همراه شما در سفر باشیم. شوق سفر رو تو دلتون بندازیم، دستتون رو بگیریم و به دور دنیا سفر کنیم.

 

{موزیک: All Falls Down by Alan Walker}

 

پانته‌آ:

ما تو رادیو دور دنیا براتون از جاهای دیدنی ایران و جهان میگیم، از مهارت‌هایی صحبت می‌کنیم که سفر رو براتون راحت‌تر کنه و باعث بشه بیشتر بهتون خوش بگذره؛

 

علی:

در مورد همه بخش‌های سفر می‌خوایم صحبت کنیم؛ اینکه چطور برنامه‌ریزی کنیم، طی سفر چه کارایی کنیم و وقتی هم که برگشتیم چه جوری خاطرات سفرمون رو ثبت کنیم.

جشنواره‌های جالب دنیا رو بهتون معرفی می‌کنیم، پای صحبت سفر بروها می‌شینیم و با هم سفرنامه می‌خونیم

 

پانته‌آ:

فیلم‌های مورد علاقه سفردوست‌ها رو بهتون معرفی می‌کنیم، موزیک‌هایی می‌شنویم که سفر رو براتون خاطره‌انگیز می‌کنه و خلاصه از هر چیزی که یه ربطی به سفر و ماجراجویی و گردش داره، صحبت می‌کنیم.

 

{موزیک: All Falls Down by Alan Walker}

 

پانته‌آ:

شما دارید به اپیزود صفر رادیو دور دنیا گوش میدید و صدای ما رو از قلب شرکت علی‌بابا می‌شنوید. همونطور که احتمالا در جریان هستید، علی بابا شرکتیه که تو حوزه گردشگری فعالیت می‌کنه و قصدش اینه تجربه شایسته سفر رو برای همه فراهم کنه و همسفر سفرهای شما باشه.

 

علی:

ما توی همه مراحل سفر  همراه شما هستیم، یه مجله گردشگری داریم که اطلاعات مورد نیاز سفر به هر کجایدنیا رو در اختیارتون می‌ذاره تا برنامه‌ریزی قبل از سفر رو راحت‌تر انجام بدید.

تو مرحله خرید بلیط و جور کردن تور و هتل هم کنارتون هستیم و بعد از خرید هم با پشتیبانی ۲۴ ساعته هواتون رو داریم. خلاصه همه جوره می‌تونید رو کمک ما حساب کنید.

 

{موزیک: Glory by The Score}

 

پانته‌آ:

رادیو دور دنیا رو می‌تونید تو سفر یا وقتی که تو مسیر حوصله‌تون سر رفته یا اصلا وقتی که دارین از سر کار برمی‌گردین خونه و دلتون لک زده برای سفر درست و حسابی بشنوید.

ما دوست داریم کاری کنیم که نگاهتون به سفر بازتر بشه و الهام‌بخش سفرهای بعدی‌تون باشیم. پس بیاین با همین هدفونی که تو گوشتونه با هم به دور دنیا سفر کنیم.

 

{موزیک: Legend by The Score}

 

علی:

دور دنیا رو می‌تونید تو کست‌باکس، شنوتو و تمام اپلیکیشن‌های پادکست گوش کنید. یادتون نره که برامون کامنت بذارین و به ما بگید از کدوم بخش‌ها بیشتر خوشتون اومده تا به قول معروف وقتش رو بیشتر کنیم.

تو اپیزود اول راجع به وسیله‌ای صحبت می‌کنیم که تو زمان خودش گردشگری رو دچار تحول کرد.

با ما همراه باشید.

 

{موزیک: The Tale of Viktor Navorski by John Williams}

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.