کافه های زاهدان

کافه های زاهدان؛ خنکای نوشیدنی‌ها در آغوش گرما

معرفی کافی‌شاپ‌های زاهدان و امکانات و خدمات آن

آیا استان سیستان و بلوچستان کافی‌شاپ دارد؟ کافه های زاهدان کجا هستند؟ خب، قبل از نوشتن این مقاله نمی‌دانستم که این استان جنوب‌شرقی ایران با طبیعت بکر و دیدنی‌اش بتواند پذیرای مسافران کافه‌گرد خود باشد. البته داشتن کافه در چنین استان گرمی خارج از تصور هم نیست، اصلا با داشتن آب‌وهوای گرم زاهدان باید کافه‌هایی با نوشیدنی‌های خنک و تگری وجود داشته باشد تا تشنگی مردم محلی را برطرف کند. در ادامه مجله گردشگری علی‌بابا به معرفی بعضی از کافه های زاهدان می‌پردازیم.

آدرس کافه دیاموند زاهدان کجاست؟
سیستان و بلوچستان، زاهدان، صادقیه آریاشهر، خیابان اباذر، خیابان پیامبر اعظم (بین اباذر و بهنام، روبه روی شیرینی فروشی دلی سیز
آدرس کافه آسو زاهدان کجاست؟
سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان معلم، نبش معلم ۱
آدرس کافه مرداد زاهدان کجاست؟
سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار قلنبر، نبش قلنبر ۶

۱- کافه ویونا

اولین کافه شاپی که می‌خواهم به عنوان یکی از کافه های زاهدان به شما معرفی کنم، کافه ویوناست. شما می‌توانید از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳ شب به همراه خانواده و دوستان‌تان از اینترنت، پارکینگ و صبحانه این کافه استفاده کنید. در ضمن، امکان رزرو هم دارید. از سطح قیمیت این کافه هم بگویم که متوسط است.

آدرس کافه ویونا: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان قلنبر، بین قلنبر ۶ و ۷

کافه ویونا

آدرس کافه ویونا در گوگل مپ

۲- کافی شاپ پاریس

یکی دیگر از کافه های زاهدان را می‌توان کافی شاپ پاریس دانست. اگر در زاهدان هستید یا قصد سفر کردن به آنجا را دارید، حتما یکی از مقاصد کافه‌گردی‌تان باید این کافه باشد. ساعت کاری این کافه هم از شنبه تا جمعه از ساعت ۵ تا ۱۲ شب است.

آدرس کافی شاپ پاریس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان جانبازان، نرسیده به بزرگمهر

آدرس کافه پاریس در گوگل مپ

۳- کافه زمستون

اگر می‌خواهید در روزهای گرم و داغ تابستان از روزهای هفته از شنبه تا جمعه و از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۳ شب در یک فضای خنک زمستونی با دکوری منحصربه‌فرد باشید، کافه زمستون را فراموش نکنید. از فضای آرامبخش و راحتش نگویم که غوغا می‌کند. از این کافی شاپ می‌توانید رزرو و پرداخت الکترونیکی داشته باشید. نوع وعده غذایی کافه زمستون هم میان وعده و مقرون به صرفه است.

آدرس کافه زمستون: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان بزرگمهر ۲

کافه زمستون جنوب

آدرس کافه زمستون در گوگل مپ

۴- کافه راینو

کافه راینوی ۷۰ ساله که بارها در دست بازسازی صاحبانش قرار گرفته، یکی از کافه های زاهدان با جوی آرامبخش خود، فضای قدیمی شهر را القا می‌کند. اگر می‌خواهید در یک کافی شاپ قدیمی با ویژگی‌ها و امکاناتی مانند تلویزیون،، داشتن محوطه پارکینگ، میان وعده، رزرو و قیمت‌های مناسب بروید، این کافه را پیشنهاد می‌کنم.

آدرس کافه راینو: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، امام خیمینی ۴۹، حد فاصل کفعمی و آزادی

کافه های زاهدان

آدرس کافه راینو در گوگل مپ

۵- کافه پلاس

اگر در زاهدان هستید یا قصد سفر کردن به آنجا را دارید و به دنبال یک کافه شاپ مدرن، شیک و بزرگ هستید، کافه پلاس می‌توانید نیازهای‌تان را برآورده کند. از ظاهر و دکور این کافه هم نگذریم که صاحبان آن در هیچ چیزی از انتخاب رنگ دیوارها و سقف، میز و صندلی‌ها و … چشم پوشی نکردند.

آدرس کافه پلاس: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، بین دانشگاه ۸ و خیابان پاسداران

کافه های زاهدان

۶- کافی شاپ کربن

از مدرن‌ترین کافه های زاهدان، کافه شاپ کربن با امکانات و خدمات رفاهی است. امکاناتی مثل، جای پارک خودرو، داشتن داستگاه کارتخوان برای پرداخت الکترونیک، غذاهای گیاهی، صبحانه، فضای باز، سرویس بهداشتی، موسیقی، رزرو تلفنی، تلویزیون، VIP و داشتن گالری باعث شده از بهترین کافه شاپ‌های زاهدان باشد. درضمن، از ساعت ۱۱ صبح الی ۲۴ شب می‌توانید از امکانات و خدمات این کافه استفاده کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های کافه شاپ کربن بیرون‌بر بودن آن است. از قرارهای ۲ نفره تا ۱۰ نفره هم ظرفیت پذیرایی دارد. برای خانواده‌ها مناسب است، اما برای کودکان مناسب نیست. از ظرفیت داخل کافه کربن بگویم که به ۱۸ نفر و ظرفیت فضای باز آن به ۱۵۰ نفر می‌رسد و اجازه سیگار کشیدن فقط در فضای باز را دارید.

آدرس کافه شاپ کربن: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان آزادی، آزادی ۵

کافی شاپ کربن

۷- کافه چهارچوب

این کافه هم مانند دیگر کافه های زاهدان از فضای پارک خودرو، اینترنت و نوشیدنی‌های گرم و سرد برخوردار است.

آدرس کافه چهارچوب: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان بزرگمهر ۱۱

کافه های زاهدان

۸- کافه فنجون

یکی از کافه‌هایی که سفارشات قهوه و نوشیدنی‌های سرد و گرم از نسکافه گرفته تا نوشیدنی‌های خنک را قبول می‌کند و به نوعی بیشتر فعالیتش بیرون‌بر است. ساعت کاری این کافی شاپ از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب است. برای مصرف سیگار، دسترسی به اینترنت و جای پارک ماشین‌تان هم نگران نباشید. کافه فنجون یکی از کافی شاپ‌های مدرن است.

آدرس کافه فنجون: ایران، استان سیستان و بلوچستان، زاهدان، دانشگاه، نبش دانشگاه ۱۷

کافه فنجون

آدرس کافه فنجون در گوگل مپ

۹- کافه مرداد

یکی دیگر از کافه های زاهدان، کافه مرداد است. اگر فضایی فوق‌العاده با نوشیدنی‌های دوست داشتنی می‌خواهید، می‌توانید به کافه مرداد مراجعه کنید و از امکانات جای پارک خودرو، اینترنت استفاده کنید. در ضمن، در کافه مرداد امکان کشیدن سیگار وجود دارد.

آدرس کافه مرداد: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار قلنبر، نبش قلنبر ۶

۱۰- کافی شاپ کافئین

یکی دیگر از کافی شاپ‌های زاهدان در استان سیستان و بلوچستان که فضای پرنشاطی و از جهتی جو آرامی دارد، کافه شاپ کافئین است. برای لذت بردن از این کافی شاپ می‌توانید از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ شب به آن مراجعه کنید.

این کافه هم مانند دیگر کافی شاپ‌ها، امکانات و خدمات متنوعی از جمله، دستگاه کارت‌خوان، سرویس بهداشتی، قهوه و غذاهای بیرون‌بر، تلویزیون، موسیقی، ، پارکینگ، رزرو تلفنی، VIP، صبحانه، غذا، گالری، بازی، فروشگاه و صبحانه را ارائه می‌دهد.

کافی شاپ کافئین

شما می‌توانید قرارهای ۲ نفر تا ۱۰ نفر خود را به همراه دوستان و خانواده‌تان در این کافه شاپ دنج سپری کنید. یکی دیگر از امکانات این کافی شاپ، فراهم کردن فضایی برای کشیدن سیگار است. از قیمت‌های خوراکی و نوشیدنی‌های کافی شاپ کافئین نگذریم که مقرون به صرفه‌ست.

آدرس کافه و گوگل مپ

آدرس کافه کافئین: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان شهید قلنبر، حد فاصل قلنبر ۶ و ۸

سایر کافی شاپ های زاهدان

 • آدرس کافه بامبو: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بزرگمهر، بزرگمهر ۴۴
 • آدرس کافه وزرا: سیستان و بلوچستان، زاهدان، زیباشهر، بلوار پیامبر اعظم، نرسیده به تقاطع ویلا
 • آدرس کافه پیانو: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان قلنبر، روبه روی اداره آموزش و پرورش
 • آدرس کافه پیانو: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بزرگمهر ۱۶
 • آدرس کافه ۱۳: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، دانشگاه ۱۳
 • آدرس کافه آبرنگ: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار امیرالمومنین

در آخر…

اگر به کافه و کافه‌گردی در کافه های زاهدان در استان سیستان و بلوچستان علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنم به کافه‌های معرفی شده مراجعه کنید و از امکانات کم و زیاد آن‌ها استفاده کنید. خب، اگر مقاله را خوانده باشد می‌دانید که خدمات هر کدام از کافه‌ها متفاوت است، اما شنیدن کی بود مانند دیدن. بهتر است زمان مسافرت به شهر زاهدان، از کافه‌های آنجا هم دیدن کنید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه

 1. هادی می‌گوید

  لژخانوادگی هم داره؟

 2. کافه فناوری می‌گوید

  زاهدان – نبش دانشگاه ۱۰
  ساعت کار ۸ صبح الی ۲۲ شب
  دارای کتابخانه ۲۰۰۰ جلدی و بازی‌های رومیزی و…