ریل امکانات قطارهای جوپار
شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار

قطار کویر و قطار اتوبوسی ماهان دو نوع قطارهای شرکت ریلی جوپار هستند که در این مقاله با امکانات آنها آشنا می‌شوید. همچنین تمام اطلاعات مربوط به مسیرهای ریلی شرکت جوپار و برنامه حرکت قطارهای آن را هم در این مقاله می‌خوانید.

ریل خطوط ریلی ایران
نگاهی گذرا به تاریخچه ۱۰ ساله‌ توسعه‌ خطوط ریلی در ایران

اگر قصد دارید توسعه صنعت ریلی ایران از سال ۸۸ تا امروز را در یک نگاه ببینید، عکس زیر را از دست ندهید: ایستگاه راه‌آهن شیراز در ۱۳ خرداد ۱۳۸۸، در حالی افتتاح شد که عبور اولین قطار مسافری از آن، به دلیل ضعف در زیرسازی خطوط، با موفقیت همراه نبود. در نهایت این مسیر […]

ریل امکانات قطار 5 ستاره نورالرضا
سفر ریلی لوکس با قطارهای ۵ ستاره نورالرضا

قطارهای نورالرضا با بازسازی کردن واگن‌ها و ارتقا کیفیت خدمات، خود را به سطح قطارهای ۵ ستاره رسانده‌اند. تمام امکانات فیزیکی و خدمات و پذیرایی‌های مختلفی که در سفر با قطارهای ۵ ستاره نورالرضا در اختیار شما قرار می‌گیرد ما در این مقاله کامل توضیح داده‌ایم.

ریل اشیا ممنوعه در قطار و اتوبوس
اشیا ممنوعه در قطار و اتوبوس

هر وسیله نقلیه‌ای محدودیت‌های خودش را دارد. اگر می‌خواهید در سفر به خودتان و سایرین خوش بگذرد، به این محدودیت‌ها و قوانین احترام بگذارید. حمل برخی اشیا با اتوبوس و قطار ممنوع است. در این مقاله این اشیا را بشناسید.

اتوبوس آیا پرینت کردن بلیط هواپیما، قطار و اتئوبوس الزامی است؟
آیا پرینت کردن بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس الزامی است؟

شاید بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس به این فکر کنید که لازم است آن را چاپ کنید و بلیط کاغذی همراه داشته باشید یا عکس بلیط روی گوشی برای تایید خرید آن کافی خواهد بود؟ جواب کامل سوالتان را در این مقاله بخوانید.

ریل خرید آنلاین بلیط قطار
چرا بلیط قطار را آنلاین بخریم؟

اگر قصد سفر دارید و می‌خواهید به راحتی بلیط قطار بخرید، خرید آنلاین بلیط بهترین و ساده‌ترین راه است. خرید آنلاین بلیط قطار به شما کمک می‌کند، تصمیم سریع‌تر و به‌صرفه‌تری داشته باشید.

ریل transport 2292028 960 720 jpg
چرا سفر با قطار بیشتر خوش می‌گذرد

سفر با قطار در مقایسه با هواپیما در رتبه دوم قرار داد، اما با این حال به دلایلی همچون قیمت بلیط قطار، این نوع سفر جز محبوبیت ترین سفرهای دنیا به شمار می آید و رتبه اول را داراست. برای جستجو و خرید بلیط‌ قطار و  هواپیما، اینجا کلیک کنید. آمارها و گزارش‌های بین‌المللی نشان می‌دهد که […]