رستوران های آبادان

کدام رستوران های آبادان را برای چشیدن طعم تند غذای جنوبی انتخاب کنیم؟

معرفی بهترین و معروف‌ترین رستوران‌های آبادان

آیا تا به‌حال نام آبادان را شنیده‌اید؟ کدام ویژگی این شهر و مردم خونگرمش را دوست دارید؟ می‌دانید این شهر جنوبی به چه چیزی شهرت دارد؟ در این مطلب بیش از مقاومت در جنگ، خونگرمی مردم، هوای گرم و خرماهای خوش طعمش می‌خواهیم غذا و رستوران های آبادان را بشناسیم. با ما در مجله گردشگری علی بابا همراه باشید تا بهترین شهر دنیا (به قول خود آبادانی‌ها) را با رستوران‌هایش بشناسیم.

بهترین فلافل‌های آبادان را از کجا بخوریم؟
بهترین فلافل آبادان را می‌توانید وسط خیابان شهرداری در فلافلی نسیم نوش جان کنید.
آدرس عباس آشی کجاست؟
 آش فروشی حاج عباس در خیابان خیابان لین ۱، محله احمد آباد آبادان قرار دارد.
آدرس رستوران ترنج کجاست؟
 این رستوران کنار میدان انقلاب در خیابان شهرداری ساخته شده است.
معروف‌ترین رستوران‌های آبادان کدام‌ها هستند؟
رستوران‌های ترنج، ولیمه، فست فودی کنتاکی و فست فودی ریحون جزو بهترین گزینه‌های غذایی برای مسافران آبادان است.

۱- برای آن‌ها که از سنت لذت می‌برند

کل آبادان می‌دانند که فست‌فودی و سمبوسه‌فروشی عباس آقا جزو یکی از بهترین رستوران های آبادان است. اگر چرخی در شهر بزنید و از مردم بپرسید که بهترین سمبوسه را کجا می‌توانم پیدا کنم، آن‌ها حتما نشانی چهار راه امیری، بازار کویتی‌ها را به شما می‌دهند. این سمبوسه‌فروشی محیطی ساده و قدیمی دارد. شاید از اسمش متوجه شده باشید که سمبوسه‌فروشی عباس آقا قدمت زیادی دارد.

پیشنهاد می‌کنم بعد از خرید لباس و وسایل از پاساژ کویتی‌ها حتما یکی از سمبوسه‌های تند و تیز عباس آقا را میل کنید تا دیگر دلتان به هیچ سمبوسه‌ای شاد نشود.

قیمت سمبوسه‌های این مغازه بیشتر از رنج بازار نیست و فکر نکنید به دلیل شهرتی که دارد قیمت زیادی هم روی سمبوسه‌هایش گذاشته است. شما می‌توانید در سمبوسه‌فروشی عباس آقا لذت غذای ساده در مغازه‌های قدیمی آبادان را به خوبی درک کنید.

رستوران های آبادان

آدرس سمبوسه عباس آقا در گوگل مپ

۲- فلافلی لذیذ برای آن‌ها که سیر نمی‌شوند

آبادانی‌ها معمولا همدیگر را به استفاده از مشهور و بهترین چیزهایشان تشویق می‌کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای همه رستوران‌ها و فست‌فودی‌های آبادان به آن اشاره کرد، حس‌وحالی است که در مغازه بین مردم در جریان است. در این مغازه‌ها چیزی جز صمیمیت، قربان صدقه رفتن، تعریف و مکالمه‌های پر مهر نمی‌بینید و همین مساله باعث خوشحالی مسافران می‌شود.

فلافلی نسیم یکی از معروف‌ترین فست فودی‌های آبادان است که این ویژگی در آن خیلی بیشتر دیده می‌شود. این فلافلی با دو شعبه کل بازار این شهر را در دست گرفته است. شعبه اول این فست‌فودی در خیابان شهرداری ساخته شده و خیلی شلوغ است. شاید اگر دیر برای خرید از این مغازه اقدام کنید غذایی برایتان نمی‌ماند.

شعبه دوم این مغازه کنار پاساژ کویتی‌ها ساخته شده است. این شعبه طرفدار کمتری دارد، اما کیفیت غذاهایش با همان کیفیتی است که در مغازه اول فروخته می‌شود.

ابداع‌های زیادی برای فست‌فود‌های آبادانی ثبت شده که فلافل کنجدی یکی از آن‌هاست. اگر علاقه‌مندید طعم واقعی فلافل را با تندی زیاد و سس مخصوصش بچشید، حتما سری به یکی از مغازه‌های فلافل نسیم بزنید. فضای جدید و ساده با میزهای پلاستیکی و یخچال‌های قدیمی گولتان نزند که این مغازه‌ها غذاهای خوبی ندارند، بلکه در آبادان قبل از اینکه به ظاهر هر چیزی نگاه کنید، باید به باطنشان بیندیشید.

فلافل نسیم تند و کنجدی

آدرس فلافل نسیم چهار راه امیری در گوگل مپ

۳- صبح را با تندی آش عباس آشی شروع کنید

مطمئنم اگر در سفر به آبادان، در منزل یک آبادانی اقامت داشته باشید، حالا چه فامیل باشد چه رفیق، یک بار پیشنهاد صبحانه گرفتن از عباس آشی را به شما داده است. تقاضا می‌کنم دست رد به سینه‌اش نزنید که یکی از بهترین صبحانه‌های عمرتان را از دست داده‌اید.

عباس آشی یکی از قدیمی‌های آشپزی در آبادن محسوب می‌شود. این آشپزخانه که بیشتر صبح‌ها مشتری دارد، دست روی یکی از غذاهای سخت آبادان گذاشته که همان آش معروفش است. آش آبادان تقریبا مثل آش شله قلمکار است، اما آبادانیزه شده، زیرا طعم بسیار تند با ادویه‌ها و طرز پخت مخصوصی دارد که هر کسی حریف پختش نمی‌شود.

واقعا سابقه و تجربه برای پخت آش آبادان حرف اول را می‌زند و حاج عباس با ۵۰ سال سابقه یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است. محله احمد آباد آبادان خیابان لین ۱ جایی است که این آش فروشی قدیمی کار می‌کند.

اگر قصد خرید از این آش فروشی را دارید، بهتر است اطلاع داشته باشید که شرایط سرو غذا در این آش فروشی اصلا مناسب نیست و بهتر است غذا را به‌صورت بیرون‌بر خریداری کنید. فراموشتان نشود که ظرف همراه خودتان داشته باشید وگرنه آش داغ حاج عباس طعم پلاستیک را هم به آش تندتان اضافه می‌کند.

آش های عباس آشی

آدرس آش فروشی حاج عباس در گوگل مپ

۴- سکونتی خوب در هتل و رستوران کاروانسرا داشته باشید

هتل کاروانسرای آبادان یکی از بهترین هتل های این شهر و البته گران‌ترین آن‌هاست. این هتل که ۵ دقیقه دورتر از فرودگاه آبادان ساخته شده، جای بسیار خوبی برای اسکان موقت و رزرو شما است. شما می‌توانید اقامتی خوب و دلچسب را در این هتل ۵ ستاره داشته باشید.

هتل کاروانسرا فست‌فودی و رستورانی هم در محیط نزدیک به خیابان دارد که استفاده از آن برای عموم مردم آزاد است. فست‌فود و رستوران کاروانسرا یکی از معدود اماکن خوراکی در شهر آبادان است که حال‌وهوای سنتی و قدیمی شهر را ندارد و بیشتر برای محیط مدرنش معروف است.

در این رستوران که انواع غذاهای فست‌فودی طبخ می‌شود، محل مناسبی برای گذراندن چند ساعت وقت در محیطی امن و خوب است. هرچقدر هم از فضا و حس‌وحال مغازه‌های قدیمی آبادان خوشحال باشید، نمی‌توان این مساله را مدنظر نداشت که کمتر مغازه‌های قدیمی این شهر محل مناسبی برای نشیمن و خوردن غذا در محل دارند.

این در حالی است که رستوران کاروانسرا از بهترین سالن پذیرایی برخوردار است و محیطی آرام همراه با موسیقی و نور مناسب را برای شما فراهم کرده است. درصورتی‌که قصد سفارش غذا در این رستوران را دارید، می‌توانید از بلوار بهارستان به میدان کاروانسرا بروید که این هتل و رستوران روبه‌روی آن ساخته شده است.

هتل و رستوران کاروانسرا

آدرس رستوران کاروانسرا در گوگل مپ

۵- غذای چینی را در برزیل ایران بخورید

شاید باورتان نشود، اما تلفیق فرهنگ‌های مختلف را حتی در آبادان هم می‌توان یافت، آن‌هم چه ترکیبی؟ رستوران دنیا یکی از بهترین رستوران‌های شهر است. در این رستوران بهترین غذاهای دریایی به‌دست یک مرد و زن چینی پخته می‌شود.

این زوج با استفاده از مواد اولیه تازه‌ای که همان‌روز با صید نو به‌دست می‌آورند، بهترین غذاهای دریایی را روبه‌روی چشم‌های شما سرو می‌کنند. این رستوران محل بسیار مناسبی برای خوردن غذا در خود رستوران است. فضای صمیمی و نابی در این محل حاکم است که می‌توانید از آن لذت ببرید.

متاسفانه آدرس و نشانی از این رستوران در گوگل مپ نیست، اگر شما آدرس این رستوران را می‌دانید با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

۶- بهترین غذای دریایی در طول عمر را بچشید

رستوران تاج محل از معدود رستوران های آبادان است که فضای مدرن و نوینی را برای چیدمان و دکور خود انتخاب کرده است. این رستوران که به ‌نوعی مثل رستوران دنیا غذاهای دریایی بیشتری را نسبت ‌به غذاهای دیگر آبادان سرو می‌کند، از نظر اسم و طعم غذا بین آبادان و هند نقطه مشترک دارد. شنیده‌اید که غذاهای هندی تند هستند؟

فکر کنم موسس‌های این رستوران هم به همین دلیل اسم تاج محل را برای رستوران خود انتخاب کرده‌اند. پیشنهاد می‌کنم بین تمام غذاهای این رستوران میگو پلو را سفارش دهید، زیرا واقعا خوش طعم و لذیذ است. این غذای هیجان‌انگیز که از میگو، سبزیجات معطر، برنج و ادویه‌های فراوان و خاص درست می‌شود، طعمی دوست‌داشتنی دارد که هوش از سرتان می‌برد.

این رستوران محیط ساده و خوبی دارد. میزهای مناسب برای غذا خوری همراه با میز و بشقاب‌های چینی شرایط سرو غذا را بهبود بخشیده تا جایی‌که می‌توان از ۱۰، نمره ۷ را به آن داد. این رستوران در خیابان امیری قرار گرفته و روبه‌روی شهرداری ساخته شده است.

آدرس رستوران تاج محل در گوگل مپ

۷- هزار و یک شب غذا با منو متنوع رستوران هزار و یک شب

رستوران هزار و یک شب یکی دیگر از رستوران‌های مدرن و زیبای شهر است که می‌توانید غذاهای خوبی را در آن میل کنید. این رستوران در خیابان امام روبه‌روی بازار حلبی‌سازها قرار دارد.

۸- رستورانی برای آن‌ها که غذاهای خاص دوست دارند

اگر دلتان می‌خواهد در طول سفر به آبادان از غذاهای نمونه و جذاب آن شهر مثل انواع ماهی‌ها و غذاهای سنتی میل کنید؛ پیشنهاد من رستوران کاج است. رستورانی بی‌نظیر هم از نظر منو غذایی و هم از نظر خدمات. در این رستوران علاوه‌بر اینکه انوع غذاها را طبخ می‌کنند، ارسال غذا به‌صورت بیرون‌بر و سرو در رستوران را هم به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

حتی منوی رستوران کاج غذاهای خاص و کم طرفداری هم دارد که درصورت علاقه می‌توانید با تماس زودتر از اینکه قصد رفتن به آن‌جا را داشته باشید، سفارش دهید و سپس برای میل غذا در این رستوران حاضر شوید. پیشنهاد می‌کنم در طول سفر خود به آبادان حتما سری به رستوران دوست‌داشتنی کاج بزنید.

خیابان احمد آباد، لین ۱، فرعی ۱۳ جاییست که این رستوران ساخته شده است.

رستوران های آبادان

آدرس رستوران کاج در گوگل مپ

۹- غذاهای سنتی را در تند و تیز سفارش دهید

برای اینکه بتوانید غذاهایی مثل قلیه ماهی یا ماهی سرخ شده را بیابید، نیازی نیست که کل آبادان را زیر پا بگذارید، کافی است سری به رستوران تند و تیز واقع در خیابان شهید منتظری بزنید و یکی از بهترین غذاهای سنتی شهر، یعنی غذاهای تند و تیز را میل کنید.

۱۰- رستورانی متفاوت با نامی که دارد

باباطاهر شاید در شعر و شاعری سبک عارفانه و ادبیات قدیمی را انتخاب کرده باشد، اما سازندگان رستوران باباطاهر آبادان رستورانی مدرن با غذاهای ایرانی را انتخاب کردند. رستورانی جذاب و دوست‌داشتنی که محیط داخلی آن به مراتب از نمای خارجیش زیباتر است.

در این رستوران از میزهای چوبی با سینی و کاسه‌های قدیمی برای سرو غذا داخل رستوران استفاده می‌شود. شما می‌توانید غذای خود را در مجمع‌های قدیمی و کاسه‌های فیروزه‌ای سفارش دهید که واقعا در طعم و لذت غذا تاثیرگذار هستند.

این رستوران در خیابان زند قرار دارد. شاید باورتان نشود، اما بین تمام غذاهای آبادانی و تند و تیز، این کباب است که در رستوران بابا طاهر سروری می‌کند. غذاهای این رستوران در هر تعدادی که باشد با بهترین مواد سرو می‌شود. ویژگی برتر این رستوران سینی انتخابی توسط مشتری است. یعنی هر غذایی که مشتری درخواست کند در یک سینی تقدیم او می‌کنند.

آدرس رستوران بابا طاهر در گوگل مپ

۱۱- با پاکستان؛ معروف‌ترین رستوران آبادان چطورید؟

شاید معروف‌ترین رستوران آبادان رستورن پاکستان باشد. رستوران ۶۰ ساله با غذاهای متنوع و منوی ایرانی و خارجی که منوی خارجی آن شامل غذهای هندی و پاکستانی می‌شود. می‌توانید در این رستوران انوع غذاها را سفارش دهید، ولی اگر نظر من را بخواهید، نباید از ماهی‌های آن بگذرید.

در کل قیمت غذاها و نوع سرو آن بد نیست، اما نمی‌توان انتظار رستوران‌های درجه یک تهران یا اصفهان را از آن‌جا داشت. با این‌حال رستوران پاکستانی، تاپ تمام رستوران های آبادان است. صاحب رستوران پاکستان اصالتی پاکستانی دارد و به همین دلیل نیز نام این کشور را روی این رستوران گذاشته است.

درصورتی‌که قصد سفارش غذا در این رستوران را دارید، می‌توانید به بلوار شهدای هسته‌ای بروید تا غذای لذیذ آن را میل کنید.

رستوران پاکستان

آدرس رستوران پاکستانی در گوگل مپ

۱۲- رستوران پریمو پالاس در کلاس جهانی را ببینید

مجموعه پریمو پالاس متفاوت از هر چیزی است که تاکنون خوانده‌اید. رستوران و محیطی شیک که هم ردیف رستوران‌های بین‌المللی و نمونه کشور است. این رستوران که گهگاهی پذیرای افراد مشهور و سیاستمداران نیز هست، محل مناسبی برای میل غذایی جذاب و خوش طعم است. منوی غذایی این رستوران از صبحانه تا شام شامل انواع غذاهای ایرانی و خارجی می‌شود که با نظارت مستقیم بهترین آشپزها و مواد اولیه بسیار مرغوب سرو می‌شوند.

شما می‌توانید نمونه چنین رستورانی را فقط‌وفقط در خیابان‌های منطقه ۱ تهران بیابید و این در حالی است که قیمت‌های این رستوران با آن‌ها از زمین تا آسمان متفاوت است.

در این رستوران دو فضای داخلی و حیاط در نظر گرفته شده که میهمانان می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. فضای داخلی رستوران از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب و فضای حیاط که شامل آلاچیق و صندلی و میز می‌شود از ساعت ۲۰ الی ۱ بامداد سرویس دهی دارند. این رستوران در بلوار نیایش قرار دارد.

رستوران های آبادان

آدرس رستوران پریمو پالاس در گوگل مپ

۱۳- غذا خوردن در مجمع‌های خانه مادر بزرگ با رستوران ترنج

رستوران ترنج آبادان را می‌توان جزو بهترین رستوران های آبادان دانست. رستورانی خوب با محیطی عالی که در آن انواع غذاهای ایرانی و خارجی را سرو می‌کنند. این رستوران محیطی مدرن دارد، اما سینی غذا و نوع سرو آن با ظروف قدیمی و احتمالا سینی‌های مادربزرگ انجام می‌شود.

پیشنهاد می‌کنم در رستوران ترنج مرغ‌های خوش‌پخت با سس مخصوص را سفارش دهید که هم از نظر ظاهر و هم از نظر طعم نظیر ندارد. اگر قصد سفارش غذا در این رستوران را دارید، بد نیست از قبل سری به پیج toranj_restaurant_abadan بزنید و نمونه‌ای از غذاهای آن را ببینید. این رستوران کنار میدان انقلاب در خیابان شهرداری ساخته شده است.

آدرس رستوران ترنج در گوگل مپ

۱۴- رستورانی ساده با غذاهای دوست داشتنی

رستورانی در سطح متوسط و ساده از نظر محیط. هر کسی دیوارهای سرامیکی و میزهای آهنی این رستوران را ببیند، احتمالا تصور می‌کند با یکی از بدترین رستوران‌های دنیا سرو کار دارد، اما زمانی که لیست و منوی غذایی رستوران را می‌بینید، تازه متوجه می‌شوید که تِم قدیمی از اصالت این رستوران است.

لیست منویی رستوران ولیمه شامل انواع ماهی‌ها و غذاهای آبادانی می‌شود که در جاهای کمی از شهر پخت می‌شوند. این رستوران قیمت مناسبی هم نسبت به غذاهایش دارد و همین می‌تواند شما را ترغیب کند که به آن‌جا بروید. رستوران ولیمه در خیابان منتظری روبه‌روی بانک گردشگری ساخته شده و لازم به ذکر است که سفارش بیرون‌بر هم دارد.

آدرس رستوران ولیمه در گوگل مپ

۱۵- رستوران آبشار از رستوران های آبادان

اگر دنبال رستوران‌های سنتی با تخت یا قالی و سفره‌های خانگی هستید، پیشنهاد می‌کنم سری به رستوران آبشار در خیابان طالقانیِ آبادان بزنید. این محل یکی از رستوران‌های متفاوت آبادان است که بیشتر برای خانواده‌ها مناسب است.

پیشنهاد می‌کنم درصورت رفتن به این رستوران جوراب‌های سالم بپوشید که سوراخ جورابتان زمان نشستن روی قالی‌های رستوران پیدا نشود.

رستوران آبشار آبادان

آدرس رستوران آبشار در گوگل مپ

۱۶- غذا در طبقه چهار هتل آزادی

هتل آزادی یکی از هتل‌های باکیفیت آبادان است که رستورانی مجهز هم برای خدمات به میهمانان خود و هم برای سفارش‌های بیرون دارد. در این رستوران غذاهای درجه یک پخت می‌شود. البته فضای داخلی رستوران چندان تعریفی ندارد.

این رستوران که طبقه ۴ هتل ساخته شده، می‌تواند درصورت بسته بودن رستوران‌های دیگر شهر، گزینه خوبی برای انتخاب باشد. ظرفیت ۷۰ نفره باعث شده رستوران فقط برای مشتریان بیرون‌بر مناسب باشد، زیرا در صورت وجود مسافر در هتل اصلا جا برای دیگر مسافران نیست.

آدرس رستوران هتل آزادی در گوگل مپ

۱۷- رستوران هتل پارسیان را با قدمت ۵۰ سال از دست ندهید

هتل پارسیان آبادان یکی از آن گزینه‌هایی است که هم برای غذا خوردن و هم رزرو اتاق حرف ندارد. این هتل ۵۰ ساله مربوط به دوران شاه است و بعد از انقلاب مورد بازسازی قرار گرفت. سپس زیر نظر شرکت پارسیان در دو فاز شرقی و غربی پیشرفت کرد و رستوران‌های بیشتر همراه با امکانات زیادی به آن اضافه شد.

رستوران خیام این هتل از رستوران های آبادان با ظرفیتی حدود ۱۵۰ نفر توانسته یکی از بهترین رستوران‌ها در هتل‌های شهر باشد. رستورانی مدرن با میز و صندلی‌های بسیار شیک محل خوبی برای سرو غذا ساخته‌اند. این رستوران تهویه بسیار مناسب همراه با خدمات خوبی دارد که باعث بالارفتن امتیازش می‌شود.

درصورتی‌که قصد سفارش غذا از این هتل را دارید، بهتر است در هر خیابانی که هستید، تابلوهای بلوار آزادی و دریاچه را دنبال کنید تا به هتل پارسیان برسید. شما می‌توانید پس از صرف غذا سری هم به دریاچه آبادان بزنید که درست سمت راست هتل قرار دارد.

رستوران هتل پارسیان

آدرس رستوران هتل پارسیان در گوگل مپ

۱۸- پاتوق برای آن‌ها که غذای سنتی آبادان را دوست دارند

رستوران یا سفره خانه پاتوق یکی دیگر از رستوران‌های سنتی این مطلب است که در شهر آبادان قرار دارد. این رستوران در خیابان شهید کارکوب زاده ساخته شده و دسترسی به آن بسیار ساده است.

آدرس رستوران پاتوق در گوگل مپ

۱۹- خانه کنتاکی؛ خانه تفاوت و مدرنیته در غذا

فست‌فودی خانه کنتاکی از آن دست رستوران های آبادان است که بهترین کیفیت را چه در زمینه خدمات چه در زمینه غذا برای مشتریان ارائه می‌دهد. این فست‌فودی بی‌نظیر بهترین دکور را بین تمام رستوران‌های این مطلب دارد.

غذاهای مدرن، انواع برگر و فست فودهای بی‌نظیر که از خوردنشان سیر نمی‌شوید از جمله منوی خانه کنتاکی هستند. پیشنهاد می‌کنم سری به آدرس پیج kentucky_house_abadan بزنید تا متوجه تفاوت بسیار زیاد این رستوران با تمام نمونه‌های مشابه شوید.

فست‌فودی کنتاکی در خیابان امام خمینی روبه‌روی پاساژ میلاد قرار دارد و دسترسی خوب این رستوران باعث شده هر جای آبادان که هستید، در کمتر از چند دقیقه به آن‌جا برسید.

پیتزا و فست فودی خانه کنتاکی

آدرس فست فود خانه کنتاکی در گوگل مپ

۲۰- صبح و شب در کافه رستوران ریحون باشید

هرچه لیست مطلب رستوران های آبادان به آخر نزدیک شد گزینه‌های ضعیفی معرفی شدند، جز فست فود ریحون. کافه فست‌فود ریحون یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای صبح و شب در آن غذا سفارش دهید و لذت بهترین برخورد و بهترین طعم غذا را ببرید.

این کافه رستوران صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و شب‌ها از ساعت ۷ عصر به بعد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که صبحانه می‌خواهید یا نهار، مستقیم به خیابان بریم شمالی، گلستان ۱۲، پشت باشگاه گلستان بروید تا متوجه تمام حرف‌های ما شوید. برای کسی که  عاشق غذاست، تنها تسکین‌دهنده رستورانی بی‌نظیر است؛ پس به من اعتماد کنید و به فست‌فود ریحون بروید.

رستوران های آبادان

آدرس کافه فست فور ریحون در گوگل مپ

رستوران های آبادان را باید آبادتر کنیم

شاید متوجه شده باشید که متاسفانه تعدادی از رستوران‌های این لیست نقشه گوگل مپ یا اطلاعات دقیقی نداشتند. برعکس یک‌سری از رستوران‌ها نیز اطلاعات بسیار خوبی داشتند. باید بدانید که حجم عظیمی از اطلاعات به‌دست آمده این مطلب، از کامنت‌ها و نظراتی است که مسافران به اشتراک گذاشته‌اند.

شهر آبادان با اینکه یکی از زیباترین شهرهای ایران است و مردمی بی‌نظیر و خونگرم دارد، ولی از این نظر کمی مورد کم‌لطفی قرار گرفته و اطلاعات درستی از جاذبه‌های گردشگری و امکانات رفاهی آن نیست. پیشنهاد می‌کنم درصورتی‌که اطلاعاتی از این رستوران‌ها دارید با ایمیل به علی بابا یا کامنت برای همین صفحه آن‌ها را برای ما ارسال کنید تا شرایط پیش آمده را اصلاح کنیم.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه

 1. نوید می‌گوید

  سلام رستوران پاکستان جا به جا شده رفته هلال بریم ( بلوار شهدای هسته ای) زیر ساختمان پیمان تقریبا تو راسته شیلاته

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام نوید عزیز 🙂
   چقدر کار خوبی کردین که اطلاع دادین تا بقیه کاربرها هم بتونن استفاده کنن.