بهترین هتل های کرمانشاه

اقامتی همراه با آرامش در بهترین هتل های کرمانشاه

شهری به زیبایی کرمانشاه به اقامتی آرام نیاز دارد...

نام طاق بستان و نقش برجسته هرکول را شنیده‌اید؟ یا سراب نیلوفر و تالاب هشیلان را؟ غار قوری قلعه و روستای داریان را چطور؟ این اسامی بخشی از جاهای دیدنی کرمانشاه هستند. دیدنی‌هایی که سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی به خود جلب می‌کنند. با وجود این حجم از گردشگر، کرمانشاه هتل‌ها و اقامتگاه‌های بی شماری دارد. اما بهترین آنها کدامند؟ اگر می‌خواهید بهترین هتل های کرمانشاه را بشناسید این مطلب مجله گردشگری علی بابا را از دست ندهید.

هتل‌های پنج ستاره کرمانشاه کدامند؟
هتل پارسیان کرمانشاه و هتل لاله بیستون
هتل آپارتمان کرمانشاه کدام است؟
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
هتل بیستون کرمانشاه چند ستاره است؟
پنج ستاره

بهترین هتل‌های پنج ستاره کرمانشاه

هتل پارسیان کرمانشاه، از بهترین هتل های کرمانشاه

هتل پنج ستاره پارسیان کرمانشاه بخشی از زنجیره هتل‌های پارسیان و یکی از بهترین هتل های کرمانشاه است که در بلوار شهید کشوری قرار دارد. این هتل با داشتن ۱۰۰ واحد اقامتی با بهترین امکانات، لقب باشکوه‌ترین هتل غرب کشور را از آن خود کرده است.

پنج سالن برای برگزاری مراسم، رستوران و بوفه صبحانه، کافی شاپ و پارکینگ طبقاتی امکانات هتل را تکمیل کرده‌اند.

هتل پارسیان کرمانشاه، از بهترین هتل های کرمانشاههتل پارسیان کرمانشاه در زمینی با وسعت بیشتر از ۳۰۰۰۰ مترمربع و در مرکز کسب و کار، خرید و تفریح شهر کرمانشاه قرار دارد. دسترسی به بسیاری از مناطق گردشگری و مهم شهر از جمله طاق بستان، فرودگاه و راه آهن از هتل بسیار آسان است.

فاصله هتل پارسیان در صورتی که مسیر ترافیک نباشد تا غار قوری قلعه یک ساعت ۳۵ دقیقه، تا طاق بستان ۱۱ دقیقه، تا سراب نیلوفر ۲۹ دقیقه، تا موزه مردم شناسی ۱۵ دقیقه، تا موزه پارینه سنگی زاگرس ۱۲ دقیقه، تا نقش برجسته هرکول ۳۰ دقیقه، تا کاروانسرای شاه عباسی بیستون ۲۵ دقیقه، تا تکیه معاون الملک ۱۴ دقیقه، تا تکیه بیگلر بیگی ۱۳ دقیقه، تا تالاب هشیلان ۴۷ دقیقه و تا مسجد شافعی ۱۳ دقیقه است.

آدرس هتل

کرمانشاه، خیابان شهید کشوری، جنب پل ولایت

آدرس هتل پارسیان کرمانشاه روی گوگل مپ

هتل لاله بیستون کرمانشاه اثری تاریخی از دوران صفوی

در مسیر قدیمی کرمانشاه به همدان و در دامنه کوه بیستون یکی از بهترین هتل های کرمانشاه به نام هتل بیستون لاله قرار دارد. این هتل زیبا در واقع اثری تاریخی مربوط به دوران صفوی است که به شکل چهار ایوانی ساخته شده. ۲۰ واحد پذیرایی موجود در هتل می‌توانند پذیرای ۱۰۰ میهمان باشند.

هتل لاله بیستون کرمانشاه اثری تاریخی از دوران صفویبا وجود ظاهر سنتی هتل، جدیدترین امکانات از جمله کافی شاپ و رستوران سنتی با غذاهای ایرانی و فرنگی، لم کده، رستوران تابستانی، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، سالن همایش، نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنایع دستی محلی، فروشگاه تجهیزات و لوازم صخره نوردی در این هتل وجود دارد.

از هتل لاله تا غار قوری قلعه دو ساعت سه دقیقه، تا طاق بستان ۳۶ دقیقه، تا سراب نیلوفر ۵۷ دقیقه، تا موزه مردم شناسی ۳۹ دقیقه، تا تکیه معاون الملک ۴۷ دقیقه، تا موزه پارینه سنگی زاگرس ۳۸ دقیقه، تا نقش برجسته هرکول ۱۳ دقیقه، تا تکیه بیگلر بیگی ۳۹ دقیقه، تا تالاب هشیلان یک ساعت و ۱۵ دقیقه و تا مسجد شافعی ۳۹ دقیقه راه است.

آدرس هتل لاله بیستون کرمانشاه

کرمانشاه سایت جهانی بیستون (کاروانسرای عباسی)

آدرس هتل لاله بیستون کرمانشاه روی گوگل مپ

هتل های چهار ستاره کرمانشاه

هتل جمشید کرمانشاه از بهترین هتل های کرمانشاه

اگر دنبال یکی از بهترین هتل های کرمانشاه در بلوار طاق بستان هستید که هزینه اقامت در آن هم مناسب باشد، هتل جمشید بهترین انتخاب است. معماری خاص هتل که شبیه قلعه‌های قدیمی به رنگ سفید است نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند.

اتاق‌های هتل با فضایی دل باز و امکانات رفاهی مناسب، آرامش را به مهمانان هدیه می‌کنند. موقعیت هتل در کنار دریاچه، فضای سبز آن، وجود رستوران با ظرفیت ۲۰۰ نفر، آلاچیق، کافی شاپ و رستوران سنتی باعث شده گردشگران زیادی این هتل را برای اقامت در کرمانشاه انتخاب کنند.

هتل جمشید کرمانشاه از بهترین هتل های چهار ستاره کرمانشاههتل جمشید علاوه بر این که در منطقه‌ای خوش آب و هوا قرار گرفته، به بسیاری از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری کرمانشاه هم نزدیک است. طاق بستان، بیستون، شکارگاه خسروپرویز و غار شکارچیان را می‌توانید در فاصله کمی از هتل جمشید پیدا کنید.

از هتل جمشید تا غار قوری قلعه یک ساعت و ۳۸ دقیقه، تا طاق بستان ۷ دقیقه، تا سراب نیلوفر ۳۳ دقیقه، تا موزه مردم شناسی ۱۸ دقیقه، تا موزه پارینه سنگی زاگرس ۱۵ دقیقه، تا نقش برجسته هرکول ۳۰ دقیقه، تا کاروانسرای شاه عباسی بیستون ۳۷ دقیقه، تا تکیه معاون الملک ۱۷ دقیقه، تا تکیه بیگلر بیگی ۱۶ دقیقه، تا تالاب هشیلان ۵۰ دقیقه و تا مسجد شافعی ۱۶ دقیقه بدون ترافیک راه است.

 آدرس هتل جمشید کرمانشاه

کرمانشاه، انتهای بلوار طاق بستان

آدرس هتل جمشید کرمانشاه روی گوگل مپ:

هتل آزادگان از بهترین هتل های کرمانشاه

در صورتی که دوست داشته باشید به شکارگاه خسرو پرویز که تنها شکارگاه باقی مانده از دوران ساسانیان است، به راحتی دسترسی داشته باشید، هتل آزادگان کرمانشاه را برای اقامت انتخاب کنید. این هتل قدیمی یکی از بهترین هتل های کرمانشاه است که در سال ۱۳۶۷ احداث شد و در سال‌های اخیر در دست بازسازی قرار دارد.

هتل آزادگان ۱۱۱ اتاق با امکانات رفاهی کامل را در سه طبقه جای داده است. در رستوران هتل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی برای میهمانان سرو می‌شود. سالن کنفرانس و سالن جلسات هتل با امکاناتی مناسب، انتخاب خوبی برای مراسم‌ها و رویدادهای تشریفاتی و کاری در کرمانشاه است.

هتل آزادگان از بهترین هتل های کرمانشاهو مهم‌تر از همه این که هتل فاصله کمی با فرودگاه دارد و با ماشین تنها در ده دقیقه می‌توانید از هتل به فرودگاه بروید.

فاصله هتل آزادگان در مسیر بدون ترافیک تا غار قوری قلعه یک ساعت ۳۶ دقیقه، تا طاق بستان هشت دقیقه، تا سراب نیلوفر ۳۱ دقیقه، تا موزه مردم شناسی ۱۵ دقیقه، تا موزه پارینه سنگی زاگرس ۱۲ دقیقه، تا نقش برجسته هرکول ۳۰ دقیقه، تا کاروانسرای شاه عباسی بیستون ۳۷ دقیقه، تا تکیه معاون الملک ۱۷ دقیقه، تا تکیه بیگلر بیگی ۱۳ دقیقه، تا تالاب هشیلان ۴۷ دقیقه و تا مسجد شافعی ۱۳ دقیقه است.

آدرس هتل آزادگان کرمانشاه

ابتدای جاده سنندج، شهرک تعاونی

آدرس هتل آزادگان روی گوگل مپ

هتل های سه ستاره کرمانشاه

هتل ارم پاوه با چشم اندازی زیبا به طبیعت کرمانشاه

شاید نام بردن از هتل ارم پاوه در لیست بهترین هتل های کرمانشاه کمی عجیب باشد ولی پاوه یکی از شهرهای دیدنی استان کرمانشاه است که در سفر به شهر کرمانشاه باید آن را در برنامه سفرتان بگنجانید.

هتل ارم پاوههتل ارم با هشت طبقه و ۳۳ واحد اقامتی روی ارتفاعات شهر زیبای پاوه قرار گرفته و رستوران آن در بالاترین طبقه، چشم اندازی بی نظیر دارد. دسترسی آسان به بازارچه مرزی شهر، نزدیکی به جاذبه‌های گردشگری نظیر روستای خانقاه (۱۴ دقیقه)، روستای شمشیر (۲۴ دقیقه)، غار قوری قلعه (۳۸ دقیقه)، غار سنگی حسین کوه کن (۳۱ دقیقه) و سد داریان (۳۹ دقیقه) از ویژگی‌های این هتل سه ستاره است.

آدرس هتل ارم پاوه

پاوه، سه راه ارشاد، خیابان آرامگاه

آدرس هتل ارم پاوه روی گوگل مپ

هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه

در یکی از بهترین مناطق شهر کرمانشاه یعنی بلوار گلریزان هتلی سه ستاره به نام هتل آپارتمان کوروش قرار دارد. این هتل یکی از بهترین هتل های کرمانشاه است که در سال ۱۳۹۳ در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع احداث شد. ۲۸ اتاق، رستوران و استخر امکانات هتل کوروش هستند.

هتل آپارتمان کوروش کرمانشاههتل آپارتمان کوروش با جاذبه‌های گردشگری شهر مثل طاق بستان، بیستون، موزه پارینه سنگی نهایت نیم ساعت فاصله دارد.

آدرس هتل آپارتمان کوروش

کرمانشاه، خیابان ۲۲ بهمن، بلوار گلریزان، کوچه حسینی

آدرس هتل آپارتمان کوروش روی گوگل مپ:

هتل رسالت یکی از قدیمی‌ترین هتل های کرمانشاه

هتل رسالت یکی از بهترین هتل های کرمانشاه است که در میدان فردوسی این شهر قرار دارد. این هتل که در سال ۱۳۵۰ ساخته شد با پنج طبقه و هتل سه ستاره رسالت در میدان فردوسی کرمانشاه قرار دارد.

با داشتن ۶۰ واحد اقامتی مجهز و تمیز و فاصله کم با مناطق گردشگری و تفریحی کرمانشاه، هتل رسالت مورد استقبال گردشگران در سفر به کرمانشاه است. فاصله کم از فرودگاه، طاق بستان، کتیبه بیستون و مرکز شهر هم باعث متمایز شدن این هتل است.

هتل رسالتآدرس هتل رسالت کرمانشاه

کرمانشاه، میدان فردوسی

آدرس هتل رسالت روی گوگل مپ

 

بهترین اقامتگاه‌های بومگردی در کرمانشاه

خانه روستایی چشمه مارو پاوه

اقامتگاه بوم گردی چشمه مارو در شهرستان پاوه و روستای داریان در سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد. این خانه روستایی دو طبقه و دو سوئیت با چشم انداز به سمت کوه‌های سرسبز داریان دارد و جمعا ۲۰ نفر می‌توانند در آن اقامت داشته باشند.

خانه روستایی چشمه مارو پاوهسوئیت‌های هر دوطبقه یک اتاق خواب، پذیرایی، بهار خواب، آشپزخانه با تمامی لوازم مورد نیاز آشپزی دارند. پارکینگ غیر مسقف، راهنمای تور، اینترنت وای فای رایگان، سفره خانه، سیستم سرمایشی و گرمایشی (کولر، بخاری گازی، بخاری برقی) هم امکاناتی است که در این اقامتگاه در اختیار مسافران قرار گرفته است. همین ویژگی‌ها سبب شده این محل یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی کرمانشاه باشد.

آدرس روستای داریان پاوه روی گوگل مپ

اقامتگاه بومگردی سابات

اقامتگاه بوم گردی سابات یکی از بهترین اقامتگاه های کرمانشاه است که در روستای کانی کُچکینه شهر روانسر قرار دارد. این اقامتگاه زیبا و سنتی در میان باغستان‌های بادام منطقه اورامانات ساخته شده است.

پنج اتاق این مجموعه ظرفیت پذیرایی از ۶۰ مهمان را دارد. فضای اقامتگاه به شکلی است که مناسب برگزاری مراسم‌ها و جشن‌های کوچک و دورهمی‌های شبانه است.

اقامتگاه بومگردی ساباتنزدیکی به چشمه‌های جوشان، تپه ماهورها، باغ‌های بادام، گردو و توت سبب شده توانسته همه ساله تعداد زیادی گردشگران خارجی و داخلی به این روستا و اقامتگاه جذب شوند.

آدرس اقامتگاه بومگردی سابات روی گوگل مپ:

اقامتگاه بومگردی ساتیار از بهترین هتل های کرمانشاه

اقامتگاه بوم گردی ساتیار پاوه یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی کرمانشاه است که در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد. این اقامتگاه دو طبقه و چهار اتاق دارد. از ویژگی‌های خاص این اقامتگاه نداشتن تخت، تلویزیون و یخچال در اتاق‌ها است تا حس زندگی سنتی به مهمانان القا شود. از آنجایی که این بنا در مسیر شیب دار ساخته شده است لازم است برای رسیدن به آن ۳۰ پله را طی کنید.

اقامتگاه بومگردی ساتیارهر چند که کمی سخت به نظر می‌رسد ولی زیبایی منطقه و دوری از هیاهوی جامعه امروزی، آرامشی به مهمانان می‌دهد که سبب شده این اقامتگاه متقاضیان زیادی برای اقامت داشته باشد.

آدرس اقامتگاه بومگردی ساتیار روی گوگل مپ

 

بهترین هتل های کرمانشاه را شناختید؟

هتل‌های زیادی در شهرهای پر گردشگر مانند کرمانشاه وجود دارند اما سفر و گردشگری زمانی لذت بخش خواهد بود که محل اقامت مناسب با امکانات کافی و همراه با آرامش داشته باشید. به همین دلیل شناخت بهترین هتل‌ها اهمیت خاصی دارد و این همان موضوعی که در این مطلب به طور اختصاصی در مورد کرمانشاه به آن پرداختیم.

اگر قصد سفر به کرمانشاه را داشتید، کافی است قبل از هر اقدامی نگاهی به این لیست بیندازید و بهترین هتل های کرمانشاه را با توجه به علایقتان انتخاب کنید.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.