محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی کیش ایر

(به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید)

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی کیش ایر را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی کیش ایر مداوم به‌روز خواهد شد.

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی کیش ایر

ایران

شرایط ورود به ایران (بروز رسانی 03خرداد 1401)

 • بروزرسانی شرایط و مقررات ورود به ایران با هواپیمایی کیش ایر به شرح ذیل اعلام می گردد:به اطلاع می رساند پیرو اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری و مصوبه جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ،مقررات پذیرش مسافران ورودی در پرواز های بین المللی به ایران ،به شرح ذیل اعلام می گردد:این بخشنامه جایگزین بخشنامه 258/418/ب می گردد.تمامی مسافران بالای 12 سال ملزم به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا که از نوبت تزریق واکسن آن ها 14 روز گذشته باشد یا ارائه جواب منفی آزمایش PCR  در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز می باشند.

  کارت واکسیناسیون کرونا و نتیجه منفی آزمایش PCR  می بایست به زبان انگلیسی ارائه گردد و دارای کد QR باشد.

  در صورت مشاهده علایم بیماری در مسافر تست PCR به هزینه مسافر انجام خواهد شد .

 • اصل بخشنامه 

قزاقستان

شرایط ورود به قزاقستان (بروزرسانی 15 فروردین 1400)

 • کلیه مسافران بالای ۵ سال می توانند با ارائه نتیجه منفی آزمایش 19-PCR COVID در محدوده ۷۲ ساعت به پرواز و یا ارائه کارت واکسیناسیون کرونا که از آخرین نوبت آن حداقل ۱۴ روز و حداکثر ۶ ماه گذشته باشد، به این کشور سفر نمایند.
 • واکسن های مورد تایید فایزر، مدرنا، آسترازنکا، جانسون، سينوفارم، سینوواک و اسپوتنیک می باشد.
 • نتیجه منفی آزمایش 19-PCR COVID یا کارت واکسیناسیون کرونا می بایست به زبان انگلیسی ارائه گردد.

اصل بخشنامه

 

قاضی پاشا

مسیر قاضی پاشا(بروز رسانی 14 آذر 1400)

 •  شهروندان ایرانی که قصد ورود به کشور ترکیه را دارند در صورت دریافت دو دوز از واکسن های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و گذشت 14 روز از تاریخ آخرین دوز واکسن می توانند بدون نیاز به ارائه تست PCR، فقط با ارائه کارت واکسیناسیون معتبر(زبان انگلیسی و دارای  QR کد) وارد این کشور شوند.
 • در صورت عدم ارائه کارت واکسیناسیون معتبر، مسافرین بالای 6 سال ملزم به ارائه تست PCR منفی از 72 ساعت مانده به پرواز خواهند بود.
 • جواب تست کرونا مسافرین حتما باید دارای QRکد باشد.

نجف

مسیر نجف(بروز رسانی 19 شهریور 1400)

 • کلیه مسافرین(اتباع ایرانی،خارجی، دیپلمات، مسافرین ترانزیت) موظف به ارائه نتیجه تست منفی PCR پیش از سوار شدن به هواپیما در فرودگاه های ایران می باشند.
 • مسافرین باید در بازه 72 ساعت الی 48 ساعت مانده به پرواز اقدام به انحام تست PCR نمایند.
 • از مسافرین در فرودگاه نجف مجددا با هزینه شخصی تست PCR گرفته می شود و در صورت مثبت بودن، مسافرین به مدت 2 هفته با هزینه شخصی قرنطینه می شوند.

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی کیش ایر

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.