سفر به کانادا

بهترین مناظر کبک کانادا برای عکاسی

وقتی به کبک کانادا می‌روید، انگار وارد فرانسه شده‌اید. سنگفرش خیابان‌ها و نمای تاریخی ساختمان‌ها خیابان شانزلیزه پاریس را در برابر چشمان شما به تصویر می‌کشند. ولی فقط این نیست! از آب و هوای خوش و دیدنی‌های جذاب کبک هرچه بگوییم کم است. در این مقاله مجله علی بابا می‌خواهیم دو مکان سحرآمیز و فوق‌العاده زیبا را به شما معرفی کنیم که برای عکاسی بی‌نظیر است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تجربه دو عکاس آمریکایی در سفر به طبیعت کبک را ترجمه کنیم و با شما در میان بگذاریم.

هزینه سفر تفریحی به کانادا را هم بخوانید تا با آگاهی کامل راهی سفر به این کشور شوید.

لذت عکاسی بر فراز کبک کانادا

سفر به کبک

ما در پاییز به کبک کانادا رفتیم تا از طبیعت رنگارنگ آن عکاسی کنیم. پس از قدم زدن روی برگ‌های همه رنگ و مسحورکننده که روی زمین ساکاکومبا دلبری می‌کردند، تصمیم گرفتیم زیبایی کبک را از دیدگاهی جدید یعنی از بالای هلیکوپتر بررسی کنیم! ما بعد از ظهر را برای انجام این کار رزرو کرده بودیم بنابراین فرصت زیادی داشتیم تا آماده شویم و به سمت «پور ویور دو لا بلان» برویم. چون فقط ۳۰ دقیقه تا ساکاکومی فاصله داشت.

بدون هدر دادن وقت به سمت پور ویور دو لا بلان  به راه افتادیم. باید اعتراف کنم که منظره زیر پای ما از آن بالا بسیار زیبا و رویایی بود. واقعا منظره سحرآمیز و سبز فام جنگل بسیار دلفریب است! وقتی غرق در هزار رنگ پاییزی هستیم، مست و مدهوش این طبیعت بکر و اغواگر می‌شویم. برخی از مناظر آنجا واقعا ما را به یاد دسته گل‌های خوش‌عطر و زیبا می‌انداخت.

عکاسی در کبک کانادا

عکس‌ها را ببینید! این منظره مدهوش کننده از بالای هلیکوپتر واقعا ما را دیوانه می‌کرد و زیبایی تمام عیار پاییز را با دلربایی به رخ بینندگان سخت‌پسند می‌کشید.

بعد از بازگشت از آن مکان بی‌نظیر، برای صرف نهار به یک رستوران رفتیم. واقعا در آن لحظه از گرسنگی رو به موت بودیم! وقتی که به این منطقه بروید بهترین فرصت را در اختیار دارید تا در طبیعت زیبای آن گم شوید و از دنیای واقعیت‌ها کمی فاصله گرفته و بیشتر از هر زمان دیگری رویاپردازی کنید.

در اینجا به شما حس رهایی و آزادی دست می‌دهد و به آرامش می‌رسید. تمامی این مناظر شما را به حدی مست و از خود بیخود می‌کند که خیلی بیشتر از آنچه فکر می‌کردید و قبل از سفر برایش برنامه‌ریزی کرده بودید، اینجا می‌مانید.

طبیعت بی‌همتای اُبرژ

کبک کانادا

خود ما از آنجایی که برنامه‌ریزی خاصی نداشتیم، تصمیم گرفتیم به «اُبرژ دو لَک تُرو» (Auberge du Lac Taureau) برویم. وقتی به این مکان رسیدیم، خیلی خوشحال بودیم. چون از زمانی که داشتیم بیشترین استفاده را کردیم. آخر وقتی می‌خواستیم از آنجا برگردیم، ناگهان بارانی مثل سیل شروع به باریدن کرد. خوشبختانه ما قبل از آن، هرچه می‌خواستیم ببینیم را دیده بودیم!

این میزان بارش می‌تواند بهانه خوبی باشد برای کسانی که بیشتر ترجیح می‌دهند به مکانی گرم و نرم و دنج بخزند! مخصوصا اگر آدم تصمیم بگیرد این آرامش بی‌نظیر را با ریلکس کردن در استخر داخلی تکمیل کند. البته جالب است بدانید که استخر بیرونی را هم به طریقی گرم می‌کنند. پس خیالتان راحت باشد که در این نقطه از کبک کانادا همه چیز برای یک تجربه عکاسی فوق‌العاده و لذت بردن از طبیعت بی‌همتا فراهم است.

سفر به کبک کانادا

وقتی در اینجا اقامت دارید، می‌توانید روزی خوب را در کنار دریاچه تُرو شروع کنید، به گشت و گذار در کنار آن بپردازید و مهم‌تر از همه عکس‌هایی بگیرید که نظیرش را هیچ‌کجا به چشم ندیده‌اید. ما تصمیم گرفتیم کمی قایق‌سواری کنیم. برای نهار هم به رستورانی نزدیک رفتیم و اسپاگتی خوردیم. پس از آن با اُبرژ خداحافظی کردیم.

در نهایت…

کبک کانادا

اگر شما هم عاشق مکان‌های دنج و منحصربه‌فرد هستید، حتما در سفر به کبک کانادا سری هم به این دو مکان جادویی بزنید. تا می‌توانید عکس‌های جذاب و هنری بگیرید. به شما قول می‌دهیم که هربار با دیدن آنها نفس در سینه‌تان حبس می‌شود و حس نشاط و سرزندگی فوق‌العاده‌ای تمام وجودتان را دربر می‌گیرد.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.