بهترین رستوران های قطر

معرفی ۳۰ مورد از بهترین رستوران های قطر برای تجربه طعم‌های جادویی

اگر اهل شکم‌گردی هستید، تجربه بهترین رستوران های قطر را از دست ندهید

ممکن است تا به حال اطلاعات زیادی در مورد مراکز تفریحی و خرید قطر به گوشتان رسیده باشد؛ اما در کنار گردش، وعده‌های غذایی خوشمزه خستگی سفر را از تن شما بیرون می‌کنند. اگر قبل از سفر به قطر سوال‌هایی مانند بهترین رستوران های قطر کدام‌ها هستند یا در بین غذاهای قطری کدام یک را به‌عنوان یک وعده غذایی خوشمزه انتخاب کنم، ذهن شما را درگیر می‌‌کند، با مجله گردشگری علی بابا همراه شوید تا سری به دنیای خوشمزه بهترین رستوران های قطر بزنیم.

۱- رستوران‌های جنوب شرقی آسیا

آسیایی‌ها غذاهای متنوعی دارند که بازی ادویه‌ها در آن پررنگ است. اگر دنبال غذاهایی با طعم جدید هستید، در بهترین رستوران های قطر از غذاهای جنوب شرقی آسیا امتحان کنید.

– رستوران زعفران در بهترین رستوران های قطر

اگر جزو طرفداران غذاهای تند تایلندی هستید و دوست دارید با طعم‌های جنوب شرقی آسیا آشنا شوید رستوران زعفران دنیای متنوع از غذاهای خوش‌طعم تایلندی بین بهترین رستوران های قطر است. با نگاه به منوی غذا در این رستوران می‌توانید سفره رنگینی از سوپ تا برنج سرخ شده و مرغ آب‌پز را برای خود تدارک ببینید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Tripadvisor

در کنار طعم بی‌نظیر و فضای داخلی باشکوه که با سقف‌های بلند طراحی شده است، استفاده از رنگ طلایی روی دیوارها به زیباتر شدن این رستوران کمک کرده‌اند. بدون شک رستوران زعفران یکی از رستوران های لوکس قطر است تا پذیرای شما در یک وعده غذایی لذیذ باشد.

غذاهای قطری

عکس از: سایت Eatapp

آدرس رستوران زعفران در گوگل مپ

– رستوران بازار ادویه جایی برای مزه‌های تازه

بازار ادویه نامه رستوران یکی از سرآشپزهای مشهور بین‌المللی است که با الهام گرفتن از غذاهای لذیذ و البته پرادویه جنوب شرقی آسیا، منوی بی‌نظیری را برای شما تدارک دیده است.

بازار ادویه رستوران قطری

عکس از: سایت Boulangerry

علاوه بر غذاهای خوشمزه که در این رستوران نوش جان خواهید کرد، استفاده از انواع طراحی‌های چوبی و حصیری برای دیوارها و استفاده از فانوس‌های قرمز آویزان شیک محیط دنجی را برای شما فراهم کرده است.

رستوران بازار ادویه در گوگل مپ

– رستوران هاکاسان در بهترین رستوران های قطر

با غذاهای چینی میانه خوبی دارید؟ یا تا به حال جرات کرده‌اید غذاهای چینی را امتحان کنید؟ یکی از بهترین رستوران های قطر که تجربه مناسبی از غذاهای چینی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، هاکاسان است. هاکاسان باکیفیت عالی غذاهایی که ارائه می‌دهد نام خود را از لندن تا میامی سر زبان‌ها آورده و سفر به قطر بهترین زمان است تا شما هم با طعم غذاهای چینی این رستوران آشنا شوید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

طراحی رستوران هاکاسان از فضای بزرگی تشکیل شده که استفاده از پنل‌های چوبی تیره رنگ و صفحات مشبک برای تقسیم‌بندی آن حال‌وهوای شرق دور را در ذهن شما تداعی خواهد کرد. انواع طعم‌های جدید مانند سالاد اردک ترک و غذاهای دریایی با عسل لذت‌هایی هستند که تجربه آن‌ها می‌تواند برای آن دسته از افرادی که علاقه‌مند به خوردن غذاهای چینی هستند، مناسب باشد.

رستوران هاکاسان

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران هاکاسان در گوگل مپ

– رستوران لیانگ و طعم‌های چینی

هوس خوردن غذاهای چینی کرده‌اید؟ لیانگ یکی از رستوران های چینی در قطر است که در کنار تجربه مناسب از طعم غذاهای چینی به‌خاطر دکوراسیون رنگارنگ و سرگرمی‌های پرجنب و جوش امتیاز بالایی از طرف مهمانان خود دریافت می‌کند. اجرای نمایش چای سنتی و رشته فرنگی تنها بخشی از هیجان‌هایی هستند که در رستوران لیانگ تجربه خواهید کرد.

رستوران های قطر

عکس از: سایت Yandex

رستوران لیانگ در گوگل مپ

– رستوران موریموتو

تا چه اندازه به طراحی‌ رستوران‌هایی که به آن مراجعه می‌کنید اهمیت می‌دهید؟ موریموتو یکی از رستوران های لوکس قطر است که با ارائه شاهکارهای آشپزی از کشور ژاپن و دکوراسیون بی‌نظیر پذیرای مهمان‌های خود است.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

این رستوران مجموعه خوش‌طعم از انواع سوشی‌های ژاپن را برای مهمانان خود تدارک دیده تا بهترین تجربه از خوردن سوشی لذیذ را در ذهن شما ثبت کند و همیشه این تجربه از بهترین رستوران های قطر در ذهنتان بماند. در مقابل اگر به سوشی علاقه‌مند نیستید می‌توانید از پیشنهادات دیگر مانند ریزوتو خرچنگ یا کاد سیاه لذت ببرید.

رستوران موریمونتو

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران موریموتو در گوگل مپ

– رستوران نوزومی در بهترین رستوران های قطر

نوزومی یکی دیگر از رستوران های ژاپنی در قطر است. دلایل مختلفی سبب شده تا اسم نوزومی در بین بهترین رستوران های قطر ثبت شود، به‌طوری که اگر به‌دنبال یک موسیقی لذت بخش در کنار محیط شیک و ظریف هستید که یادآور اصالت ژاپن باشد، لازم است سری به این رستوران بزنید.

رستوران نوزومی

عکس از: سایت Regencyholidays

نوزومی بعد از افتتاح شعبه در لندن با استقبال بالای مشتریان روبه‌رو شد و در نتیجه تصمیم گرفت یک رستوران فوق‌العاده زیبا در کنار خلیج باشکوه فارس برای مهمانان خود در قطر تدارک ببیند.

غذاهای عربی قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران نوزومی در گوگل مپ

– رستوران نوبو

نوبو قول می‌دهد شما را به یک ماجراجویی عجیب و غریب دعوت کند. این ماجراجویی ریشه در طراحی جالب و شگفت‌انگیز آن دارد. عبور از راهرو شناور و وارد شدن به ساختمان سه‌طبقه یک شاهکار معماری است که توسط طراح مشهور آمریکایی به نام دیوید راکول خلق شده تا در کنار تاکوهای گوشت گاو از محیط زیبا لذت ببرید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

این رستوران به خاطر طراحی بی‌رقیب و قرار گرفتن در کنار خلیج فارس منظره زیبایی را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد و در فهرست بهترین رستوران های قطر هم می‌آید. شما می‌توانید بعد از تجربه هیجان در شهربازی های قطر در این رستوران لحظات یه‌یادماندنی را سپری کنید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران نوبو در گوگل مپ

۲- رستوران‌های آمریکای لاتین

غذاهای آمریکایی هیجان خاصی دارند. طعم‌های متنوع، عطرها و رایحه‌های مختلف، تنوع غذایی زیاد و… تنها بعضی از ویژگی‌های غذاهای آمریکایی است. اگر دوست دارید این غذاها را امتحان کنید، بهترین رستوران های قطر درباره این نوع غذاها را از دست ندهید.

– رستوران تورو تورو در بهترین رستوران های قطر

تورو تورو، شما را به دنیای لذیذ غذاهای آمریکای لاتین می‌برد. سرآشپز مشهور ریچارد سندووال مبتکر غذاهای خوش‌طعم آمریکای لاتین در این رستوران است که در کنار این محیط متنوع و منظره خیره‌کننده از دریا طعم‌های متنوع از سفره آمریکای لاتین را در اختیار شما قرار می‌دهد.

رستوران تورو تورو

عکس از: سایت Myholidays

تاکوهای دنده گوساله تا اختاپوس کبابی مزه‌هایی هستند که تجربه جدیدی را در ذهن شما به‌ثبت می‌رسانند و هیچ‌وقت یادتان نمی‌رود که در یکی از بهترین رستوران های قطر غذا خوردید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Myholidays

رستوران تورو تورو در گوگل مپ

– رستوران لامار

دوست دارید در کنار منظره خیره‌کننده ساحل قطر منویی از غذاهای کشور پرو را در اختیار داشته باشید؟ رستوران لامار با ترکیب غذا های کشور پرو و ژاپن طعم جدید و خوشایندی را برای شما فراهم کرده است.

رستوران لامار

عکس از: سایت Regencyholidays

اگر به‌دنبال رستوران های لوکس قطر هستید لامار به خاطر موقعیت خاص و لذت غذاهایی که از گوشت‌های کبابی با زغال چوب تهیه شده‌اند تا سوشی‌های متنوع ژاپنی یکی بهترین گزینه‌ها خواهد بود.

رستوران لامار

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران لامار در گوگل مپ

– رستوران بودگا دگرا

هنگام قدم‌زدن در رستوران بورگا دگرا معماری ویلاهای مجلل مکزیکی در ذهن شما تداعی خواهد شد. این رستوران شامل سالن پذیرایی، سالن ناهارخوری اصلی و تراس تزیین‌شده با گیاهان سرسبز است که اجرای موسیقی زنده در کنار رقص لاتین آن را به یکی از بهترین رستوران های قطر تبدیل کرده است.

رستوران های عربی

عکس از: سایت Labodegadoha

بخش خوشمزه بودگا دگرا منو سنتی مکزیک است که با مطالعه آن با دنیای متنوعی از انواع غذاهای دریایی تاکو و گوشت‌های کبابی روبه‌رو خواهید شد و استفاده از فضای شاد سبب می‌شود تا به مشتری دائمی این محل تبدیل شوید. بعد از گشت‌وگذاری در جاذبه های تاریخی قطر به این رستوران بروید و از غذاهای خوشمزه آن لذت ببرید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Labodegadoha

رستوران بودگا دگرا در گوگل مپ

– رستوران کویا

با امتحان کردن طعم غذاهای کشور پرو موافق هستید؟ رستوران کویا دارای محیطی زیبا است که با مبلمان حکاکی شده با دست تزیین شده تا در کنار غذای خوشمزه از زیبایی‌های اطراف خود هم لذت ببرید. غذاهای پرو در این رستوران با استفاده از روش‌های آشپزی ژاپنی، چینی و حتی اسپانیایی تهیه می‌شوند.

رستوران کایا قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

با ورود به این رستوران منوی بزرگی پذیرایی شماست تا با انتخاب طعم‌های عجیب و غریب و البته خوشمزه از غذای خود در یکی از بهترین رستوران های قطر لذت ببرید.

رستوران کایا قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران کویا در گوگل مپ

۳- رستوران‌های اروپایی در بهترین رستوران های قطر

غذاهای اروپایی طعم‌های جدیدی دارند که برای طرفداران مزه‌های تازه انتخاب جذابی خواهد بود. در سفر به قطر به بهترین رستوران قطر که غذاهای اروپایی سرو می‌کنند، بروید و این غذاها را تجربه کنید.

– رستوران ژان ژرژ

به‌دنبال بهترین رستوران های قطر هستید و دوست دارید طعم غذاهای اروپایی را بچشید؟ سرآشپز ژان ژرژ با ترکیب غذاهای مجلل و فضای آرام و دلنشین، رستوران مناسبی را برای شب‌های جمعه قطر تدارک دیده تا به همراه خانواده خود در ظرف‌های لوکس آن یک وعده غذایی عالی را در ذهن خود به ثبت برسانید.

جاهای دیدنی قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران ژان ژرژ تنوع بالایی از انواع پیتزا و ترافل سیاه تا چیزبرگر و گوشت گوساله میلانی را برای شما مهمانان عزیز تدارک دیده تا با هر ذائقه، غذای مناسب خود را سفارش دهید.

جاهای دیدنی قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران ژان ژرژ در گوگل مپ

– رستوران ایزو از بهترین رستوران های قطر

رستوران ایزو یک انتخاب مناسب برای هر ساعتی از روز است چون به‌خاطر دارا بودن فضای مناسب در طبقه همکف در محیط داخلی یا خارج رستوران و همچنین یک اتاق غذاخوری مرتفع در طبقه دوم محیط مناسبی برای نشستن خواهد بود.

رستوران ایزو

عکس از: سایت Tripadvisor

ایزو یکی از کافه رستوران های قطر است که با ارائه صبحانه‌های خوشمزه و منوی متفاوت در ناهار و شام تنوع بی‌نظیری را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد.

رستوران ایزو

عکس از: سایت Tripadvisor

رستوران ایزو در گوگل مپ

– رستوران بیبو

در رستوران بیبو از غذاهای اسپانیایی مانند انواع سیب‌زمینی‌های خامه‌ای لذت ببرید. این رستوران دارای دکوراسیون شش ضلعی است که استفاده از انواع طراحی‌های مختلف با استفاده از آهن و چراغ‌های آویزان این حس را به شما انتقال می‌دهد که در یکی از رستوران های اروپا غذا می‌خورید اما با مختصاتی که در کشور قطرقرار دارد!

رستوران بیبو

عکس از: سایت Tripadvisor

در کنار طعم بی‌رقیب، تزیین غذای این رستوران باعث خواهد شد، دست به گوشی شوید و عکس غذای خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

رستوران های قطر

عکس از: سایت Factqatar

رستوران بیبو در گوگل مپ

۴- رستوران‌های ملل

تجربه طعم‌های دیگر مثل این است که به شهرها و کشورهای دیگر دنیا سفر کرده باشید. بنابراین پیشنهاد می‌کنم رستوران‌های ملل را در قطر از دست ندهید. خبر خوب اینکه دسترسی به این رستوران‌ها از طریق حمل و نقل عمومی قطر خیلی راحت است.

– رستوران زنگو در بهترین رستوران های قطر

اگر نمی‌توانید وعده غذایی مناسبی را برای وعده ناهار یا شام انتخاب کنید پیشنهاد می‌کنم به یکی از رستوران‌های ملل قطر مراجعه کنید. رستوران زنگو تنوع بالایی از انواع سوشی تا مرغ کاری برای شما از آسیا تا خاور دور الهام گرفته و در طبقه ۶۱ با منظره زیبا از دوحه به پذیرای مهمانان خود می‌پردازد. به نظرم این تجربه از بهترین رستوران های قطر را فراموش نمی‌کنید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران زنگو در گوگل مپ

– رستوران بوهو برای تجربه طعم بین‌المللی

مسافرت کردن به صورت گروهی در کنار لحظات شیرین و خوشی که به‌همراه دارد، چالش‌هایی را نیز برای شما به وجود می‌آورد. مثلا اگر دوست دارید به یک رستوران مراجعه کنید، اما هر یک از اعضای گروه شما علاقه‌مند به امتحان کردن طعم جدیدی هستند ممکن است با چالش‌هایی روبه‌رو شوید. به خاطر این موضوع پیشنهاد می‌کنم، رستوران بوهو را انتخاب کنید.

رستوران بوهو قطر

عکس از: سایت Bohosocialqatar

این رستوران با طراحی مدرن در ساحل قطر قرار دارد و یکی از زیباترین کافه رستوران های قطر محسوب می‌شود. شما در هر وعده غذایی از صبحانه، ناهار و شام گرفته تا چای بعد از ظهر می‌توانید به بوهو مراجعه کنید. تنوع بالایی از انواع وافل، برگر و پاستا در بوهو منتظر شما هستند.

شکم گردی های قطری

عکس از: سایت Bohosocialqatar

رستوران بوهو در گوگل مپ

۵- رستوران‌های استیک

اگر دنبال غذاهایی هستید که در آن‌ها گوشت بیشتری وجود دارد، رستوران‌های استیک از بهترین رستوران های قطر هستند که حتما نظرتان را جلب خواهند کرد.

– خانه استیک قطر

خانه استیک قطر یکی از شعبه‌های رستوران‌های خانه استیک زنجیره‌ای است که در طبقه ۲۳ برج رینز کارلتون قرار دارد. طراحی جذاب و فضای مجلل برای بخش ناهارخوری این رستوران در کنار منظره زیبا از قطر صرف ناهار یا شام را برای شما دل‌انگیزتر خواهد کرد.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Tripadvisor

پیشنهاد می‌کنم قبل از انتخاب استیک لذیذ خود سس مخصوص ترافل را امتحان کنید و مطمئن باشید استیک نواری نیویورک که به سلیقه شما پخته شده باشد، این رستوران را به یک انتخاب فوق‌العاده تبدیل می‌کند.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Tripadvisor

رستوران خانه استیک قطر در گوگل مپ

– رستوران ولف گنگ در بهترین رستوران های قطر

اگر به‌دنبال یک مکان آرام برای نوش‌جان وعده غذایی خوشمزه با خانواده خود هستید، رستوران سرآشپز ولف گنگ گزینه مناسبی بین بهترین رستوران های قطر خواهد بود. این رستوران منوی ساده اما در عین حال بی‌رقیب از نظر طعم را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با خوردن انواع استیک گوشت و غذاهای دریایی با بهترین کیفیت، خاطره خوبی را در ذهن شما به ثبت برساند.

استیک های قطری

عکس از: سایت Iloveqatar

رستوران ولف گنگ در گوگل مپ

۶- رستوران‌های مناسب شام در قطر

بهترین رستوران های قطر برای یک شام جانانه و به‌یادماندنی آن‌هایی هستند که شما را با فرهنگ و غذای قطر آشنا کنند.

– رستوران بیت التله

نوبت به غذاهای قطری رسید. رستوران بیت التله روی تپه‌های جنوبی قطر قرار دارد که بعضی از غذاهای قطری مشهور را می‌توانید در منوی آن مشاهده کنید. این رستوران در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام آماده ارائه خدمات به مهمانان خود است.

جاذبه های قطر

عکس از: سایت Tripadvisor

اما موقعیت مکانی عالی آن بهترین انتخاب برای وعده غذایی مشترک با دوستان یا خانواده در هنگام شب خواهد بود. این رستوران دارای محیط بزرگی است و با خیال راحت می‌توانید به اتفاق دوستان خود به آن مراجعه کنید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Truelocalz

رستوران بیت التله در گوگل مپ

– رستوران سوفرا

با یک ضیافت بی‌نظیر از غذاهای قطری موافق هستید؟ رستوران سوفرا با ارائه انواع غذاهای قطری مانند کوفته مرغ و بشقاب گوشت یک شام دل‌انگیز را برای شما رقم خواهد زد که در کنار غذای اصلی با منوی دسر خود که شامل چیزکیک باقلوا و ماست پخته است به کامل شدن وعده غذایی شما کمک می‌کند.

رستوران سفرا

عکس از: سایت Marhabaqatar

به نظر خیلی از گردشگرانی که غذاهای قطری را امتحان کرده‌اند، رستوران سوفرا یکی از بهترین رستوران های قطر است.

رستوران سفرا

عکس از: سایت Tripadvisor

رستوران سوفرا در گوگل مپ

– رستوران شیرفن میتیس در بهترین رستوران های قطر

منوی رستوران شیرفن مفتیس توسط سرآشپز استار میشلن ارائه می‌شود تا تنوع مختلفی از غذاهای متفاوت جاده ابریشم شمال آفریقا را در اختیار شما قرار دهد.

شکم گردی در قطر

عکس از: سایت Iloveqatar

همان‌طور که متوجه شده‌اید سرصحبت من در رابطه با رستورانی است که با ارائه انواع غذاهای منحصر به فرد مانند حموس سیاه و پاستیل خرچنگ تنوع بی‌رقیبی از غذاهای آفریقایی در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر بعد از خوردن وعده غذایی خود همچنان گرسنه هستید انواع دسر نان شکلاتی یا باقلوای یخ‌زده را امتحان کنید.

بهترین رستوران های قطر

عکس از: سایت Aw

رستوران شیرفن میتیس در گوگل مپ

– رستوران سماط

یکی دیگر از رستوران‌هایی که غذاهای قطری را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد، سماط نام دارد.

شکم گردی در قطر

عکس از: سایت Myholidays

این رستوران علاوه‌بر غذاهای بومی قطر منوی متنوعی از انواع غذاهای کشورهای همسایه را هم برای شما فراهم می‌کند تا با مشاهده منظره زیبای دوحه کورنیش لذت یک غذای آسیای را بچشید و از بودن در یکی از بهترین رستوران های قطر لذت ببرید.

شکم گردی در قطر

عکس از: سایت Tripadvisor

رستوران سماط در گوگل مپ

– رستوران پریسا

اگر قطر را برای سفر انتخاب کرده‌اید و دلتان برای غذاهای ایرانی تنگ شده، رستوران پریسا غذاهای ایرانی را برای شما تهیه می‌کند. این رستوران در بازار واقف قرار دارد و طراحی داخلی آن با استفاده از موزاییک‌های متفاوت و لوسترهای بزرگ آویزان از سقف نمای جالبی را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد.

بهترین غذاهای عربی

عکس از: سایت Myholidays

در کنار این موارد استفاده از طاقچه‌های کوچک در دیوار این رستوران که با نقاشی‌هایی از افسانه‌های باستانی ایران تزیین شده‌اند به شما کمک می‌کند تا احساس غریبگی در قطر نداشته باشید و علاوه‌بر ضیافت کام به ضیافت چشم هم بپردازید.

بهترین غذاهای عربی

عکس از: سایت Myholidays

رستوران پریسا در گوگل مپ

۷- رستوران‌های هندی

شاید هرکسی نتواند عطر تند و آتشی فلفل را تحمل کند، اما اگر شما هم اهل غذاهای تند هندی هستید، در قطر سراغ بهترین رستوران‌های هندی بروید.

– رستوران جمار

معمولا ما تعریف‌های زیادی در مورد غذاهای هندی شنیده‌ایم و اگر خوش‌شانس باشیم تجربه چشیدن طعم غذاهای هندی را داشته‌ایم. یکی از رستوران های هندی قطر که با تهیه و پخت گزینه‌های مختلف در کنار غذاهای خوش‌طعم ممکن است انتخاب را برای شما سخت کند، رستوران جمار است.

کافه رستوران عربی

عکس از: سایت Regencyholidays

این رستوران هندی یک لیست غذای کامل از انواع مزه، پیش غذا، غذای اصلی و دسر را در اختیار شما قرار می‌دهد تا کامل‌ترین وعده غذایی را نوش جان کنید.

غذاهای هندی

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران جمار در گوگل مپ

– رستوران جوالا

تا به حال چیزی از غذاهای خیابانی هندی به گوشتان خورده است؟ این غذاها با ادویه تازه و طعم سنتی تهیه می‌شوند و گزینه لذیذی جهت تجربه کردن خواهند بود. رستوران جوالا غذاهای خیابانی هندی را در فضای پرجنب‌وجوش و رنگارنگ برای مهمانان خود تدارک می‌بیند.

رستوران جوالا

عکس از: سایت Regencyholidays

در کنار این موارد رفتار اصیل هندی کارکنان این رستوران کمک می‌کند تا به‌طور کامل حس قرار گرفتن در یک رستوران هندی در ذهن شما تداعی شود. در یک کلام، برای یک تجربه جالب هندی، این‌جا یکی از بهترین رستوران های قطر است.

غذاهای عربی و پرادویه

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران جوالا در گوگل مپ

۸- رستوران‌های ایتالیایی در قطر

غذاهای ایتالیایی همه جای دنیا طرفداران خود را دارند. قطر هم رستوران‌های ایتالیایی مختلفی دارد که عطر سیر و ریحان و پاستاهای ایتالیایی آن همه عاشقان غذا را مدهوش می‌کند. بد نیست بهترین رستوران های قطر برای تجربه غذاهای ایتالیایی را بشناسید.

– رستوران لااسپیگا

یکی از بهترین رستوران های قطر که با انواع غذاهای ایتالیایی پذیرای مهمانان خود است، لااسپیگا نام دارد. لااسپیگا در کنار دکوراسیون شیک و متناسب با ارائه کیفیت بالای غذا نام خود را در بین رستوران های لوکس قطر به ثبت رسانده است.

رستوران لااسپیگا

عکس از: سایت Myholidays

آن دسته از مسافران قطر که دوست دارند طعم واقعی و اصیل غذاهای ایتالیایی مانند فتوچینی، پاستا و پیتزا را تجربه کنند، توصیه می‌کنم لااسپیگا را انتخاب کنند.

رستوران لااسپیگا

عکس از: سایت Myholidays

 رستوران لااسپیگا در گوگل مپ

– رستوران اسکالینی از بهترین رستوران های قطر

یکی دیگر از رستوران‌های ایتالیایی که در کشورهای قطر، ریاض، دبی و لندن با افتتاح شعبه نام خود را به صورت جهانی و بین‌المللی به ثبت رسانده، اسکالینی است. این رستوران با افتخار تمام مواد خود را از تامین‌کنندگان ایتالیایی تهیه می‌کند و هر غذای ارائه‌شده در آن دارای یک دستور غذایی ایتالیایی معتبر است.

شما می‌توانید برای خوردن غذای خود تراس بیرون را انتخاب کنید چون استفاده از معماری زیبای ایتالیایی با آجرهای قرمز شما را به قلب ایتالیا خواهد برد.

شکم گردی در قطر

عکس از: سایت Regencyholidays

رستوران اسکالینی در گوگل مپ

– رستوران لاوراندا و غذاهای ایتالیایی

لاوراندا رستوران ایتالیایی در قطر است که غذاهای اصیل ایتالیا را با غذاهای دریایی ترکیب می‌کند و منوی متفاوتی از انواع پاستا و میگو را در کنار انواع پیتزاهای دریایی برای مشتریان خود فراهم می‌کند. البته پیشنهاد می‌کنم بدون نوش جان کردن دسر تیرامیسو لذیذ از این رستوران خارج نشوید تا این تجربه در یکی از بهترین رستوران های قطر را از دست ندهید.

رستوران لاوندرا

عکس از: سایت Laverandadoha

رستوران لاوراندا در گوگل مپ

۹- رستوران‌های یونانی

قطر رستوران‌هایی از ملل مختلف دارد که هرکدام رنگ‌وآب و فرهنگ کشورهای دیگر را به نمایش می‌گذارند. بعضی از بهترین رستوران‌های یونانی قطر را در ادامه معرفی کرده‌ایم.

– رستوران مایکونوس با منظره‌ای از دریا

اگر طراحی و فضای زیبای رستوران برای شما مهم است، رستوران مایکونوس در فضای روشن و مطبوع رو به دریا قرار گرفته تا محیط زیبایی را در اختیارتان قرار دهد. استفاده از رنگ‌های سفید و آبی در طراحی این رستوران، ظاهر مدرنی از دکوراسیون مدیترانه را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد تا با خوردن غذاهای یونانی سنتی در کنار اعضای خانواده خود از آن لذت ببرند.

رستوران مای کونوس

عکس از: سایت Tripadvisor

از سالادهای تازه گرفته تا برگ‌های انگور پر شده از غذاهای دریایی اشتهای شما را برای تجربه غذاهای یونانی باز می‌کنند.

جاذبه های گردشگری قطر

عکس از: سایت Tripadvisor

رستوران مایکونوس در گوگل مپ

– رستوران هیلاس از بهترین رستوران های قطر

با ورود به رستوران هیلاس تصور خواهید کرد که از صحرای قطر خارج شده‌اید و در سانتورینی قدم گذاشته‌اید. دکوری که مناسب غذاهای یونانی اصیل است بدون شک یک عکس در آلبوم تصاویر اینستاگرام شما را به خود اختصاص می‌د‌هد. هیلاس وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام را تهیه می‌کند تا در کنار محیط زیبا و جذاب نیازهای مشتریان خود را پوشش دهد.

رستوران هلاس

عکس از: سایت Jetsettogether

رستوران هلاس در گوگل مپ

کدام یک از بهترین رستوران های قطر را انتخاب می‌کنید؟

با تنوع فوق‌العاده بهترین رستوران های قطر می‌توانید دنیایی از طعم غذاهای جدید را از سراسر جهان تجربه کنید و با در نظر گرفتن ذائقه خود رستوران مناسب را انتخاب کنید. دوست دارید کدام یک از رستوران‌های معرفی شده را برای وعده غذایی خود در سفر به‌یادماندنی قطر انتخاب کنید؟

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.