آشنایی با کشور چند ملیتی آرژانتین

توریست‌های فراوانی در سراسر جهان رویای سفر به کشور دیدنی آرژانتین را در سر دارند. به‌خصوص آن دسته از افرادی که طرفدار تجربه چیز‌های جدید و باور‌نکردنی هستند. این کشور وسیع با تنوع اقلیمی و زیبایی‌های طبیعی‌اش، در آمریکای جنوب واقع شده است. به هر کجای کشور توریستی آرژانتین که سفر کنید، مکان‌های زیبایی را خواهید دید. از کوه‌های یخی در پاتاگونیا گرفته تا بیابان‌های بی‌پایان در آرژانتین مرکزی و جنگل‌های همیشه بارانی‌اش در شمال، همگی شما را حیرت‌زده خواهند کرد.

یکی از عجایب هفت‌گانه به‌نام آبشار ایگُزا در کشور پر‌جاذبه آرژانتین قرار دارد. اما جدای از این آبشار دیدنی، آرژانتین حرف‌های بسیاری برای طرفداران سفر‌های هیجان‌انگیز و تکرار‌نشدنی خواهد داشت. فراتر از زیبایی‌های طبیعی، کشور دیدنی آرژانتین با داشتن یک بافت چند‌فرهنگی، مسافران را به‌سوی خود جذب می‌کند. سفر به کشوری متولد شده از فرهنگ اسپانیایی، ایتالیایی و میراث بومی می‌تواند برای هر کسی خواستنی باشد. بوینس‌آیرس (Buenos Aires)، پایتخت کشور آرژانتین، یکی از اصلی‌ترین مکان‌های توریستی آرژانتین شناخته می‌شود. این شهر زیبا، مرکز تلاقی هنر‌ها و فرهنگ‌هایی از سراسر جهان است.

اگر قصد سفر به آرژانتین را دارید و می‌خواهید از مکان‌های متفاوتی در این کشور بازدید کنید؛ شما نیاز به یک برنامه سفر مشخص و کامل دارید. فاصله شهر‌ها و مکان‌های دیدنی در این کشور، بسیار از یکدیگر زیاد است. به همین علت، گاهی‌اوقات شما مجبور می‌شوید  با اتوبوس‌های مختلف، چندین ساعت از مکانی به مکان دیگر سفر کنید. باید بگویم سفر‌کردن به آرژانتین احتمالا از تمام سفر‌هایی که تا به‌ حال داشته‌اید، کاملا متفاوت خواهد بود. اگر اطلاعات کاملی از چگونگی گشت‌و‌گذار در کشور آرژانتین نداشته باشید،  ممکن است گم شوید و یا ساعت‌های زیادی را صرف پیدا‌کردن مقصد مورد‌نظر خود کنید. در این مقاله مجله علی بابا تلاش خواهم کرد تا به تمام نکات مهم سفر به آرژانتین بپردازم. نکاتی که قطعا قبل از سفر به این کشور پر رمز ‌و‌ راز، لازم است که در نظر بگیرید.

چگونه خود را برای سفر به آرژانتین آماده کنیم؟

آرژانتین

به‌طور کلی باید بدانید که آمریکای جنوبی برای مثال در مقایسه با جنوب آسیا، خیلی کمتر آمادگی پذیرایی از توریست‌ها را دارد. به همین خاطر شما باید آمادگی مستقل سفر‌کردن را با یک برنامه همه‌جانبه داشته باشید. با داشتن یک برنامه سفر کامل، می‌توانید با خیالی راحت از نقطه‌ای به نقطه دیگر در کشور زیبای آرژانتین سفر کنید و از رفتن به مکان‌های دیدنی‌اش لذت ببرید.

برای مثال، شما در آرژانتین، هتل‌ها و هاستل‌های کمی پیدا خواهید کرد که برای حمل و نقل مسافران در شهر و یا تهیه بلیط به شما خدماتی ارائه دهند. شما باید خودتان در ایستگاه‌های اتوبوس و قطار بلیط تهیه کنید و در بیشتر مواقع وقتی که به ایستگاه مقصد می‌رسید، دو گزینه بیشتر ندارید! می‌توانید از تاکسی‌های گران‌قیمت استفاده کنید و یا با پای پیاده خود را به مراکز شهر برسانید! بله، درست حدس زدید! این سفر قرار است پر از چالش‌های پیش‌بینی‌نا‌پذیر باشد. سفری بکر و سرشار از ماجراجویی که تجربه سفر‌کردن را بی‌نهایت منحصر‌به‌فرد و هیجان‌انگیز می‌کند.

همانطور که گفته شد، مسافت‌ها برای رسیدن به شهر‌ها و مکان‌های مختلف در آرژانتین بسیار زیاد است. اگر شما هم مثل اکثر توریست‌ها قصد یک سفر کم‌هزینه را دارید، باید قید رفتن به مکان‌های مختلف با هواپیما را بزنید. چرا‌که در آرژانتین، کمپانی‌های هوایی بسیار کمی وجود دارند که پرواز‌های با تخفیف داشته باشند. احتمالا تنها برای سفر از بوینس‌آیرس به یوشوایا (یکی از شهر‌های بزرگ آرژانتین) شما مجبور می‌شوید که بلیط هواپیما رزور کنید.

چه موقع به آرژانتین سفر کنیم؟

سفر به آرژانتین

کشور پر جاذبه آرژانتین، مناطق وسیعی از جنوب آمریکا را از آن خود دارد. به همین علت نمی‌توان بطور‌کلی گفت که چه زمانی برای سفر به کل کشور مناسب است. طبق شهر و مقصد مورد نظرتان، زمان ایده‌آل برای سفر متغیر است. بهترین زمان برای سفر به پاتاگونیا در جنوب آرژانتین، بین ماه‌های دسامبر تا مارچ است که همزمان با فصل تابستان در آرژانتین است.

این منطقه بسیار نزدیک به قطب است؛ بنابراین باید بگویم که آب و هوای خیلی گرم به معنای واقعی تابستانی را تجربه نخواهید کرد! اما در هوای این زمان از سال، شما می‌توانید با خیال راحت کوهنوردی کنید و از زیبایی‌های طبیعی منطقه توریستی پاتاگونیا لذت ببرید. از طرف دیگر، زمان مناسب برای سفر به بوینس‌آیرس و شمال آرژانتین بین ماه‌های سپتامبر و نوامبر است و یا بین مارس و می. خوشبختانه شمال آرژانتین در اکثر مواقع آب و هوایی معتدل دارد و در تمام سال، سفر به این منطقه امکان‌پذیر است.

اقدامات بهداشتی قبل از سفر

آشنایی با آرژانتین

در پاتاگونیا به‌خاطر اقلیم سردی که دارد، امکان پخش‌شدن ویروس و یا مریضی واگیر‌دار بسیار نادر است. اما در بوینس‌آیرس با وجود داشتن استاندارد‌های کیفی بسیار بالا همچون شهر‌های اروپایی، احتمال مبتلا‌شدن به تب دنگو بخصوص شب‌ها، وجود دارد. به شما پیشنهاد می‌دهم که برای جلوگیری از مبتلا شدن به هر مریضی در طول سفر، حتما با پزشک مشورت کنید و واکسن‌های ضروری را قبل از سفر بزنید.

البته باید اشاره کنم که کشور آرژانتین در حیطه مراقبت‌های پزشکی، سیاست‌های شفاف و بسیار انسانی دارد. اگر شما مریض شوید، خدمات پزشکی به‌طور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این وجود، بهتر است در هر سفری از بیمه مسافرتی برخوردار باشید تا جلوی هزینه‌های اضافی پیش‌بینی نشده را تا جای ممکن بگیرید.

هزینه‌های  سفر به آرژانتین

کشور آرژانتین

آرژانتین کشور ارزان‌قیمتی برای سفر شناخته نمی‌شود؛ به‌خصوص پاتاگونیا که نیاز به بودجه زیادی دارد. با این وجود اگر شما حاضرید قید سفری لوکس را بزنید، سفر به کشور رویایی آرژانتین، امکان‌پذیر و دست‌یافتنی خواهد بود. به شما پیشنهاد می‌دهم که هتل‌های ارزان‌قیمت انتخاب کنید و از اغذیه‌فروشی‌های محلی غذای ارزان تهیه کنید. هزینه‌های حمل و نقل، گران‌ترین بخش سفر شما در این کشور پر وسعت خواهد بود. شما می‌توانید بواسطه تهیه خوراک و اسکان ارزان‌قیمت، پول قابل توجهی برای حمل و نقل ذخیره کنید.

زبان رایج در کشور چند ملیتی آرژانتین

زبان رسمی در این کشور، اسپانیایی است و تفاوت بسیار کمی با زبان اسپانیایی در خود کشور اسپانیا دارد. متاسفانه، زبان انگلیسی در آرژانتین چندان رایج نیست. به شما توصیه می‌کنم قبل از سفر، کمی زبان اسپانیایی مطالعه کنید تا بتوانید سوال‌های متداول و ضروری خود را بپرسید و دچار سردرگمی نشوید.

سعی کنید که کلمات کلیدی را با تلفظ درست یاد بگیرید. مثلا کلمه بُندی (bondi)، به معنای اتوبوس است. یکی از نکات قابل توجه در یادگیری زبان اسپانیایی به شکل تلفظ کلمات بر‌می‌گردد. ممکن است با تلفظ غلط بعضی کلمات، معنایشان عوض شود و یک توهین تلقی شود. اگر قصد استفاده از کلمات کلیدی اسپانیایی برای برقراری ارتباط دارید، اول از تلفظ درست آن‌ها مطمئن شوید!

پول رایج آرژانتین

دیدنی های آرژانتین

پزوی آرژانتینی (Argentinean peso) پول رایج این کشور است؛ در سایت xe.com، شما می‌توانید ارزش به‌روز پزو را محاسبه کنید.

به یاد داشته باشید که به همراه داشتن پول خرد (سکه) در آرژانتین، حکم طلا را دارد! خرد‌کردن پول در آرژانتین و یا استفاده از کارت بانکی برای پرداخت، در اکثر مواقع شدنی نیست. اگر سکه به همراه نداشته باشید، شما مجبورید قید گرفتن باقی پول خود را بزنید و به همین دلیل پول زیادی را در طول سفر از دست بدهید.

 میزان امنیت در سفر به آرژانتین

باید اعتراف کرد که آمریکای جنوبی از امنیت کاملی بر‌خوردار نیست و شما برای سفر به این منطقه، به‌خصوص کشور آرژانتین، باید احتیاط‌های لازم را به عمل بیاورید. اما با وجود خطراتی که این کشور برای توریست‌ها می‌تواند داشته باشد، این کشور به قدری زیبا و فراموش‌نشدنی است که طرفداران کشف چیز‌های جدید، همیشه به سویش جذب می‌شوند.

برای داشتن سفری امن، می‌توانید چند نکته بسیار مهم را رعایت کنید. در درجه اول، از مردمان محلی پرس و جو کنید تا برای مثال محله‌های نا‌ امن در شب را به شما معرفی کنند و حدالامکان از رفتن به آن محله‌ها خودداری کنید. اگر دوربین‌های بزرگ عکاسی در سفر همراه خود دارید، در خیابان‌گردی‌هایتان بی‌مهابا روی دوش خود نیاندازید و آن را داخل کیف حمل کنید.

پول خود را درون یک کیف کوچک بگذارید و به گردنتان بیاندازید و در زیر لباستان نگه دارید. باید بدانید که به‌طور منظم اعتراضاتی در مکان‌هایی مشخص در این کشور، بر‌پا می‌شود. بهتر است با بررسی روزانه اخبار، از رفتن به این مکان‌ها خودداری کنید. البته توریست‌های بی‌شماری بدون هیچ خطری هر ساله به آرژانتین سفر می‌کنند اما اقدامات پیشگیرانه در هر سفری، یک کار عاقلانه است.

نکته‌ای دیگر که باید اضافه کنم، به تنهایی سفر‌کردن بر‌می‌گردد. طبق نظر اکثر توریست‌ها، چه مرد و چه زن، هر کسی می‌تواند بدون هیچ خطری تنهایی به بوینس‌آیرس سفر کند. البته بهتر است در شب، برای امنیت بیشتر ـ به‌خصوص در منطقه لابوکا ـ به ‌جای پیاده طی‌کردن مسیر، از تاکسی استفاده کنید.

میزان دسترسی به اینترنت در آرژانتین

بیشتر هتل‌ها و اقامتگاه‌ها از اینترنت رایگان برخوردار هستند. اما گاهی‌اوقات سرعت اینترنت در مقایسه با سایر کشور‌های توسعه‌یافته بسیار پایین می‌آید. اگر شما نیازمند اینترنت با سرعت بالا هستید به شما تپ وایرلس (Tep Wireless) را پیشنهاد می‌دهم.

محل اقامت شما در آرژانتین

آرژانتین

خوشبختانه شما حق انتخاب گسترده‌ای در آرژانتین خواهید داشت. در بیشتر مواقع حتی نیازی به رزرو هتل و یا هاستل ندارید. می‌توانید فقط برای دو روز اول سفرتان جایی رزرو کنید تا خیالتان از بابت ابتدای ورودتان به مکانی نا آشنا راحت باشد. اما بعد از آن دیگر به‌راحتی می‌توانید حضوری به هاستل‌ها سر بزنید و اقامتگاه مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. اگر تصمیم به اقامت در بوینس‌آیرس را گرفتید، محل اقامت شما باید نزدیک مترو باشد تا بتوانید به‌راحتی در سطح شهر با هزینه کم، رفت و آمد کنید و از مکان‌های دیدنی بوینس‌آیرس لذت ببرید.

خوشبختانه اکثر اقامتگاه‌های توریستی در نزدیکی مکان‌های دیدنی شهر قرار دارند و دسترسی شما را آسان‌تر خواهد کرد. شهر بوینس‌آیرس بسیار توریست‌پذیر است و دسترسی به مکان‌های توریستی این شهر آسان است. کافیست نقشه شهر را تهیه کنید و به آسانی از مکان‌های توریستی بازدید کنید.

یادتان باشد که برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از سوب‌ کارد (Sube Card) استفاده کنید. شما می‌توانید به آسانی این کارت را از کیوسک‌های درون شهر، دریافت کنید. در غیر اینصورت، هزینه رفت و آمد شما دو برابر خواهد شد!

چند نکته مهم درباره رزرو هتل

برگشت مالیات

هنگام رزرو محل اقامت در برخی از سایت‌های هتل، ذکر شده است که شما برای اقامت در هتل، مشمول ۲۱ درصد مالیات هستید. این مالیات توسط دولت آرژانتین اجرا می‌شود. اما اگر شما به‌واسطه کارت، پول خود را پرداخت کنید، هتل موظف است که این مالیات را باطل کرده یا به شما پول دریافتی بابت مالیات را برگرداند. پس هنگام رزرو، مطمئن شوید که امکان پرداخت با کارت، برای شما فراهم شده است.

اقامت در پاتاگونیا

زیبایی بیابان‌های پاتاگونیا، روز به روز توریست‌های بیشتری را به سوی خود جذب می‌کند. به همین دلیل برای رفتن به پاتاگونیا بخصوص‌ در فصل‌های توریستی، بلیط اتوبوس و مکان خود را از قبل رزرو کنید. در غیر‌ این‌‌ صورت شما مجبور می‌شوید هزینه‌های گزافی را برای سفر و اقامت در پاتاگونیا بپردازید.

چگونه از شهر‌ها و مناطق دیدنی کشور آرژانتین دیدن کنیم؟

آرژانتین

آرژانتین به‌عنوان کشوری بسیار گسترده و زیبا در جهان شناخته می‌شود. دشت‌های پاتاگونیا، قله‌های بلند در آند و بلوارهای باشکوه بوینس‌آیرس، همیشه مسافران را به‌سوی خود باز می‌گرداند. برای ماجراجویان، مکان‌های بسیار بکری در این کشور وجود دارد که مناطق معدودی در جهان می‌تواند با آن رقابت کند. طبیعت بکر و فرهنگ وهنر بسیار زنده و پویایش برای هر توریستی  فراموش‌نشدنی خواهد بود. اما برای بازدید از این ‌همه مکان حیرت‌آور، شما باید راه‌های مختلف رفت و آمد را به‌خوبی بلد باشید تا با هزینه‌ای معقول و صرفه‌جویی در زمان، از این مکان‌ها دیدن کنید.

اتوبوس‌ها

در بیشتر مواقع اتوبوس تنها گزینه شما در آرژانتین خواهد بود. البته شما این امکان را دارید که با هواپیما به مناطق مختلف آرژانتین بروید اما بلیط هواپیما در این کشور همانطور که اشاره کردم بسیار گران است و در اکثر مواقع گزینه به‌ صرفه‌ای نخواهد بود. اتوبوس‌های بین شهری در این کشور بسیار مجهز و راحت هستند و در بیشتر مواقع از شما با قهوه و چای و شیرینی پذیرایی خواهند کرد. آرژانتین کشور پهناوری است و شما برای دیدن جاذبه‌هایش باید آماده سفر‌های چند ساعته با اتوبوس باشید!

به همراه‌داشتن لباس گرم را از قلم نیاندازید! سیستم سرمایشی در این اتوبوس‌ها معمولا در بالاترین حد خود روشن است. همچنین تهیه بلیط برای شب می‌تواند تصمیم هوشمندانه‌ای باشد تا هزینه خوابیدن در هتل و هاستل را کاهش دهید.

قطار‌ها

قطار‌ها در جاهای مشخص و محدودی در شهر قابل دسترسی هستند. اما این قطار‌ها بیشتر مصرف توریستی دارند و بسیار گران هستند. از طرف دیگر، این قطار‌ها بسیار قدیمی هستند و به کندی حرکت می‌کنند. به همین دلیل سفر با اتوبوس قطعا گزینه بهتری است.

کرایه ماشین

به‌طور معمول کرایه ماشین برای راه‌های طولانی گزینه مقرون به صرفه‌ای نخواهد بود و شرایط بیمه در این کشور بسیار پیچیده است. اما به‌طور مشخص، برای کشف  مکان‌هایی خاص، همچون رفتن به هفت دریاچه در نزدیکی باریلوچه، می‌تواند بهترین گزینه می‌تواند باشد.

هیچهایکینگ (سفر‌های رایگان)

سفر به آرژانتین

خوشبختانه سفر به روش هیچکایکینگ در اکثر کشور‌ها از جمله ایران، تبدیل به راهی مرسوم شده است تا از هزینه‌های زیاد رفت ‌و ‌آمد جلوگیری شود. هیچکایکینگ به این معناست که راه خود را به همراه راننده‌های عبوری و هم‌مسیر، بدون دادن پول، طی کنید. هیچهایکینگ در آرژانتین راه متداولی است برای رفت ‌و‌ آمد بین مسیر‌های طولانی،  همچون سفر از بوینس‌آیرس به پاتاگونیا.

پرداخت هزینه بازپرداخت

بیشتر توریست‌ها برای رفتن به کشور آرژانتین نیازمند پرداخت مبلغی مشخص به حکومت هستند. البته در سال‌های اخیر تغییراتی رخ داده است و برای مثال شهروندان آمریکایی و استرالیایی نیاز به پرداخت این مبلغ ندارند. قبل از سفر به آرژانتین بهتر است با آژانس‌های مسافرتی مشورت کنید و از چگونگی این قانون برای کشور ایران مطلع شوید تا با هزینه‌ای پیش‌بینی نشده در سفر خود مواجه نشوید.

گرفتن ویزای توریستی برای آرژانتین

شهروندان استرالیا، بریتانیا، کانادا، اتحادیه اروپا و آمریکا برای اقامت توریستی در آرژانتین، نیازی به اخذ ویزای این کشور را ندارند. اما تبعه کشورهای دیگر همچون ایران، نیازمند گرفتن ویزای توریستی آرژانتین هستند. طبق قوانین کشور آرژانتین، مسافران برای سفر به آرژانتین باید برای ویزای مسافرتی اقدام کنند و پس از اخذ ویزای توریستی، قانوناً ۳ ماه فرصت دارند که در این کشور اقامت داشته باشند. البته امکان تمدید آن برای مدت مشابه نیز وجود دارد.

برترین مکان‌های دیدنی کشور آرژانتین که در سفر خود نباید از قلم بیاندازید!

سفر به آرژانتین

اگر بخواهیم تمام جاهای دیدنی کشور آرژانتین را نام ببریم، لیستی بسیار طولانی شکل خواهد گرفت. به هر کجای این کشور کمتر دیده‌‌ شده که سر بزنید، حرف‌های بسیاری دارد تا برایتان به تصویر بکشد و در خاطره‌تان همیشه ثبت شود. با طولانی‌کردن سفر خود به آرژانتین، شما شانس دیدن جاهای دیدنی زیادی خواهید داشت که همیشه در زندگی تکرار نمی‌شود.

با اقامتی طولانی، می‌توانید فرصت مواجهه عمیق با فرهنگ این کشور را به‌دست آورید. از زیبایی‌های طبیعی و منحصر‌به‌فرد آرژانتین که بگذریم، پایتخت این کشور یعنی بوینس‌آیرس، به مصداق تاج زرینی برای این کشور پهناور و چند‌ملیتی محسوب می‌شود. در مقاله‌های بعدی، جاذبه‌های شهر بوینس‌آیرس را معرفی خواهم کرد و با این شهر چند ‌فرهنگی بیشتر آشنا خواهید شد. اما در اینجا به دیگر مکان‌های‌ بسیار دیدنی کشور آرژانتین اشاره می‌کنم.

اگر دوست‌دار اسکی و پیاده‌روی هستید، باریلوچه بهترین انتخاب می‌تواند باشد و برای دوچرخه‌سواری و تنفس هوایی تازه به خیابان‌های برگ سری بزنید. برای تجربه غذاهای متنوع و خوش طعم با چشم‌اندازی زیبا، به شما سالتا را معرفی می‌کنم. برای تماشای اجراهای موسیقی و صحنه‌های تئاتری در آرژانتین، رفتن به کوردوبا را از قلم نیاندازید.

آرژانتین

پاتاگونیا نیز همان‌طور که اشاره شد، یکی از جاهای بسیار دیدنی و حیرت‌آور این سرزمین است. این مکان فضای بسیار خاصی دارد و به شما پیشنهاد می‌دهم یک روز کامل را در پاتاگونیا بگذرانید تا در زمان‌های مختلف روز، شاهد ترکیبی از رنگ‌های مختلف باشید.

آبشار ایگزا علاوه بر زیبایی های خود در میان جنگل‌های نیمه گرمسیری و سر سبز، میزبان پرندگان بسیار نادر و عجیب و غریب است که وسوسه دیدن این مکان را برای توریست‌ها دو چندان می‌کند.

بازدید از یوشوایا را در سفر خود فراموش نکنید. یخچال‌های طبیعی تیررا دل فگو (Tierra del Fuego)  و پریتو مورنو (Perito Moreno Glacier) به‌عنوان پایان جهان شناخته می‌شوند. شما ترکیبی از کوه‌های مرتفع و دریاچه و یخچال‌های یخی را خواهید دید.

دریاچه جنرال کاررا  (General Carrera Lake ) در نزدیکی پاتاگونیا واقع شده و در آنجا مجموعه‌ای از غارهای مرمری از عهد  باستان را خواهید دید. این غار‌های حکاکی شده، در طول یک دوره ۶۰۰۰ ساله توسط امواج دریا شکل گرفته اند.

چهار تجربه شگفت‌انگیز در آرژانتین

سفر به آرژانتین

صعود به آکنکاگوا (Aconcagua)

اگر اهل کوهنوردی هستید، به منطقه مندوزا بروید تا مقدمات صعود به بالاترین قله نیم‌کره غربی را آغاز کنید. کوهی که ۶۹۶۰ متر ارتفاع دارد.

تماشای بازی‌های فوتبال

بازی‌های بین بوکا جونیورز و ریور‌ پلات در بوینوس‌آیرس را از دست ندهید! آرژانتینی‌ها همچون ایرانی‌ها، طرفداران سر‌سخت فوتبال هستند، پس به جمع تماشاچیان بپیوندید و از تماشای بازی‌های پر هیاهو لذت ببرید.

رفتن به شمال غربی آند

از بوینس‌آیرس با اتوبوس، به شمال غربی آند بروید تا شاهد تاریخی بسیار دور و باستانی باشید.

بازدید از شبه جزیره والدز

آرژانتین

در این مکان شما تجربه‌ای نادر خواهید داشت! از نهنگ‌ها، فیل دریایی و پنگوئن‌ها گرفته تا روباه‌های خاکستری، همگی را در این مکان خواهید دید و حسابی شما را به وجد می‌آورند!

یکی از راه‌کار‌های ساده برای آشنایی بیشتر با آرژانتین، جست و جو در اینترنت است. در این مقاله تلاش شد تا شما بیشتر با کشور آرژانتین و چگونگی سفر به این کشور آشنا شوید. با خواندن مجموعه مقاله‌های سفر به آرژانتین در سایت علی‌بابا، می‌توانید نکات زیادی از این کشور و مردمانش به دست آورید تا با یک پیش‌زمینه فکری، خود را برای سفر آماده کنید.

برای مثال، در آرژانتین به ندرت صبحانه خورده می‌شود و شما باید تا زمان ناهار، برای داشتن یک وعده غذایی کامل صبر کنید! همچنین جالب است بدانید که چگوارا، یکی از انقلابیون مشهور در جهان، در آرژانتین متولد شده است. او با فیدل كاسترو در گرفتن كوبا در سال ۱۹۵۹ همکاری کرد و پس از آن تلاش‌های زیادی برای آزادسازی آمریکای جنوبی كرد.

احتمالا از خواندن این مقاله متوجه شده‌اید که برای سفر به کشور دیدنی آرژانتین، باید خود را آماده یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی کنید! از سنت‌ها و فرهنگ محلی مردمان آرژانتین لذت ببرید و دیدن میلانگو و جشن‌های محلی ـ که تا نیمه‌شب ادامه دارند ـ را از دست ندهید. آرژانتینی‌ها به استثنای مردمان شمال کشور، به‌خاطر وجود مهاجران ایتالیایی و اسپانیایی، فرهنگی بسیار مشابه با کشور‌های مدیترانه‌ای در اروپا دارند.

در این سفر پر ماجرا، به‌خصوص در بوینس‌آیرس و دیگر شهر‌های بزرگ کشور توریستی آرژانتین، شما دوستان زیادی پیدا خواهید کرد. در مقاله‌های بعدی، به بهترین و دیدنی‌ترین مکان‌های بوینس آیرس مفصلا اشاره خواهم کرد.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.