بهترین رستوران های شیراز

بهترین رستوران های شیراز برای شکم‌گردهای حرفه‌ای

معرفی معروف‌ترین رستوران‌ها و فست‌فودی‌های شهر شعر

خوشگذرانی در رستوران‌ها و کافه‌ها بخش مهمی از سفر است. تصور کنید به اصفهان بروید و طعم بریونی آن را نچشید یا در سفر به شهرهای استان گیلان به فکر خوردن باقالی‌قاتوق و ترش‌تره نباشید. سفر به شیراز هم تنها در بازدید از حافظیه و شاه‌چراغ و خرید از بازار وکیل خلاصه نمی‌شود و باید سری هم به بهترین رستوران های شیراز زد.

غذاهای رنگارنگی مثل کلم‌پلو شیرازی، دوپیازه، دمپختک، عرقیات شیرازی و شربت‌های شیرازی رنگ و روی واقعی به سفر می‌دهد که چشیدن طعم آن‌ها برای هر شکم‌گرد و اهل سفر یک تجربه فوق‌العاده است. شاید بپرسید بهترین رستوران های شیراز برای چشیدن طعم واقعی غذاهای شیرازی کدام است؟ جواب این سوال را می‌توانید در این مطلب مجله گردشگری علی بابا پیدا کنید.

بهترین کبابی شیراز کدام است؟
بر اساس نظریات مشتریان باربیکیو دیاکو بهترین کبابی شیراز است و بعد از آن نون و کباب درباری، کباب‌سرای خودمونی و کبابی جگر طلای شیراز قرار دارد.
رستوران شرزه شیراز کجاست؟
رستوران شرزه شیراز در خیابان طالقانی، خیابان مسجد وکیل، مجموعه وکیل، زیرگذر زند قرار دارد.
رستوران باغ راز شیراز کجاست؟
رستوران باغ راز را می‌توانید در شیراز، قصردشت، بلوار شاهد پیدا کنید. این رستوران دو بخش باغ همراه با سرو غذاهای سنتی و بام با سرو غذاهای رستورانی دارد.

مشتریان این شش رستوران را بهترین رستوران های شیراز می‌دانند

در ادامه رستوران‌هایی که به انتخاب مشتریان محبوبیت بیشتری دارد، به شما معرفی کرده‌ایم.

رستوران هفت‌خوان شیراز و غذاهایی با لذت پرواز در هفت آسمان

حوالی دروازه‌قرآن یکی بهترین رستوران های شیراز به نام رستوران هفت‌خوان قرار دارد. این رستوران مانند اسمش دقیقا هفت‌خوان مختلف دارد. نگران نشوید. قرار نیست از هفت‌خوان سخت رد شوید تا غذای دلخواهتان را بخورید. در واقع این رستوران از هفت رستوران مختلف تشکیل شده که هرکدام سبک خاصی از غذا را سرو می‌کند.

برای نام‌گذاری رستوران‌ها از شاهنامه فردوسی استفاده شده است. رستوران فرود (طبقه زیر همکف)، رستوران نوفل (طبقه دوم)، رستوران سیندخت (طبقه همکف)، رستوران گرسیوز (پشت‌بام)، فست‌فود بلیان (طبقه اول)، کافی‌شاپ گیسیا (طبقه دوم) و کافی‌شاپ زریر (طبقه اول) هرکدام با طراحی خاص خود غذاهای مختلف از سنتی گرفته تا فست‌فود و غذاهای فرنگی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

در رستوران فرود می‌توانید غذاهای سنتی مثل دیزی مخصوص هفت‌خوان، باب مخصوص فرود، خوراک جوجه‌کباب ملس، ته‌چین مرغ، ته‌چین گوشت و بادمجان، چلو دمی با مرغ یا گوشت، حلیم بادمجان و بسیاری دیگر را انتخاب کنید.

در رستوران نوفل از انواع کباب و ماهی گرفته تا پیتزا و پاستا و پنه و ساندویچ سرو می‌شود.

منوی رستوران سیندخت هم شامل غذاهای ایرانی است، ولی نسبت به رستوران فرود محدودتر است. شوید باقالی با گوشت بره، شنسل مرغ، شنسل ماهی، سبزی پلو با ماهی شیر، جوجه‌کباب با استخوان، چلوکباب کوبیده، باقالی‌پلو و کباب کوبیده گوسفندی در منوی این رستوران وجود دارد.

در رستوران گرسیوز انواع کباب‌، شاورما لبنانی، مرغ و برگرهای مخصوص سرو می‌شود. فست‌فود بلیان و کافی‌شاپ گیسیا انواع پیتزا، پاستا، سالاد و نان‌ها را در منوی خود دارد. همچنین کافی‌شاپ زریر هم انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، بستنی، کیک و دسر برای مهمانان سرو می‌کند.

آدرس رستوران هفت‌خوان: شیراز، بلوار قرآن، مجموعه رستوران‌های هفت‌خوان

شماره‌تماس‌های رستوران: ۰۷۱۳۲۲۸۰۰۰۰ و ۰۷۱۳۲۲۷۰۰۰۰

رستوران هفت خوان شیراز

آدرس رستوران هفت‌خوان شیراز روی گوگل مپ

رستوران خانه سنتی پرهامی؛ جایی با طعم غذاهای مادربزرگ

تصور کنید به بازار و مسجد وکیل و شاه‌چراغ رفته‌اید، بعد از نیمروز گشت‌وگذار، دلتان هوای خانه را می‌کند که هم خستگی از تن به در کنید و هم غذایی سنتی و خانگی میل کنید. اینجاست که باید سری به خانه سنتی پرهامی بزنید. این خانه قدیمی یکی از بهترین رستوران های شیراز به سبک سنتی است که کاملا حس و حال قدیم را به شما منتقل می‌کند.

تخت‌های داخل حیاط، حوض آب و ماهی قرمز آن کنار خوردن یک غذای سنتی شیرازی تمام خستگی شما را برطرف می‌کند. هر روز چهار مدل غذای سنتی در این رستوران سرو می‌شود که کلم‌پلوی آن یکی از معروف‌ترین‌هاست.

آدرس رستوران خانه سنتی پرهامی : خیابان لطفعلی خان زند، بعد از سه‌راه احمدی، گود عربان، ضلع مقابل مسجد نصیرالملک

شماره تماس رستوران سنتی پرهامی: ۰۷۱۳۲۲۳۲۰۱۵

خانه سنتی پرهامی

خانه پرهامی روی گوگل مپ

مجموعه رستوران‌های باغ راز، یک وعده غذا در قلب طبیعت

رستوران باغ راز با وجود دوربودن از مرکز شهر هنوز هم عنوان یکی از بهترین رستوران های شیراز را از آن خود دارد. این مجموعه رستورانی و تفریحی دو منوی مجزا با نام‌های منوی باغ و منوی بام دارد. در منوی باغ که در بخش سرسبز و سنتی رستوران ارائه می‌شود، می‌توانید انواع غذاهای سنتی ایران و به‌خصوص شیرازی را نوش جان کنید.

بااین‌حال اگر اهل غذاهای سنتی نیستید و دنبال یک غذای مدرن خوشمزه می‌گردید، در منوی بام رستوران باغ راز انواع فست‌فود‌ها سرو می‌شود. انواع دمنوش، آش رشته، عرقیات طبیعی، موسیقی سنتی و رفتار بسیار خوب کارکنان رستوران هم باعث خاص‌بودن و محبوبیت این رستوران شده‌ است.

آدرس رستوران باغ راز: شیراز، قصردشت، بلوار شاهد

شماره تماس رستوران: ۰۷۱۳۶۲۳۴۰۰۰

باغ راز از بهترین رستوران های شیراز

رستوران‌های باغ راز روی گوگل مپ

وصف بی‌مثال رستوران خوشا شیراز

فضای زیبا و دنج، موسیقی گوش‌نواز، غذای با کیفیت، سرویس‌دهی منظم و… همه را در یکی از بهترین رستوران های شیراز به نام خوشا شیراز پیدا خواهید کرد. این رستوران دو بخش سرپوشیده و فضای باز دارد و انواع غذاهای ایرانی و سنتی را برای مهمانان سرو می‌کند.

آشپزهای این رستوران همه کارآمد و حرفه‌ای هستند و از بهترین مواد اولیه برای پخت غذا استفاده می‌کنند تا با بهترین غذاها از مهمانانشان پذیرایی کنند.

آدرس رستوران خوشا شیراز: بلوار صنایع، روبه‌روی گلدشت حافظ

شماره تماس رستوران: ۰۷۱۳۶۵۰۴۳۲۴

رستوران خوشا

رستوران خوشا شیراز روی گوگل مپ

در کنار یادگارهای زندیه در رستوران عمارت فیل

عمارت فیل در حقیقت یک اقامتگاه سنتی مربوط به دوران زندیه است که رستوران آن به‌عنوان یکی از بهترین رستوران های شیراز معروف شده است. این رستوران همه زیبایی‌های یک خانه قدیمی به نمایش می‌گذارد، کاملا سنتی و نوشتالژیک طراحی شده و کیفیت غذاها نشان‌دهنده مرغوب و تازه‌بودن مواد اولیه و تبحر آشپز‌های آن است.

آدرس رستوران عمارت فیل: بازارچه فیل، خیابان فیل، کوچه ۱۱

شماره تماس: ۰۷۱۳۲۲۳۱۴۶۶

عمارت فیل بهترین رستوران های شیراز

عمارت فیل روی گوگل مپ

تجربه غذاخوردن در قدیمی‌ترین رستوران شیراز، رستوران سنتی شرزه

رستوران شرزه هم یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستوران های شیراز با تم سنتی است. این رستوران در نزدیکی بازار وکیل و هتل زندیه قرار دارد و با وجود سابقه طولانی هنوز کیفیت غذاهای خود را حفظ کرده است، به‌طوری‌که عنوان بهترین سروکننده کباب را آن خود کرده است. محیط سنتی، نان داغ و تازه، موسیقی زنده و انواع غذاهای سنتی و کباب‌ها سبب محبوبیت رستوران شرزه در بین گردشگران به شیراز شده است.

آدرس رستوران شرزه: خیابان طالقانی، خیابان مسجد وکیل، مجموعه وکیل، زیرگذر زند

شماره تماس: ۰۷۱۳۲۲۴۱۹۶۳

رستوران شرزه

رستوران سنتی شرزه روی گوگل مپ

بهترین فست‌فودهای شیراز

خوردن یک غذای فست‌فودی عالی در یکی از بهترین فست‌فودهای شیراز تجربه‌ای است که نباید در سفر به شیراز از دست بدهید. حتما می‌پرسید کدام؟ ادامه مطلب را بخوانید.

فست‌فود مدرن و سرسبز گابریک از بهترین رستوران های شیراز

فست‌فود گابریک شیراز با دکوراسیون مدرن و خلاقانه‌ای که دارد یکی از بهترین فست‌فودهای شیراز است. این فست‌فود دو فضای باز و بسته دارد. فضای باز مملو از گل‌وگیاه و سرسبزی است و فضای بسته محیطی دنج و مدرن دارد. شما می‌توانید انواع غذاهای فست‌فودی باکیفیت را که در کمترین زمان برایتان آماده می‌شود، در این رستوران نوش جان کنید.

آدرس فست‌فود گابریک: شیراز، بلوار دکتر حسابى(صنایع)، روبه‌روى پمپ‌بنزین دیرین، نبش کوچه ٣۴

شماره تماس: ۰۷۱۳۶۴۵۸۵۱۶

فست فود گابریک شیراز

فست‌فود گابریک روی گوگل مپ

فست‌فود مستربرگر شیراز بهترین برای برگردوستان

مستربرگر یکی از بهترین فست‌فود های شیراز است که انواع برگر را به‌صورت بیرون‌بر به مشتریان ارائه می‌کند. این فست‌فود سالن کوچکی با ظرفیت حدود ۳۰ نفر در طبقه بالا دارد. باتوجه‌به کیفیت برگرهای این فست‌فود معمولا ظرفیت سالن پر است و چند نفری هم منتظرند تا صندلی خالی شود.

به همین دلیل در بیشتر موارد سفارش‌ها به بیرون از رستوران ارسال می‌شود تا طرفداران این رستوران طعم غذاهای آن را از خانه بچشند. همبرگر، چیکن‌برگر، قارچ‌برگر و انواع مختلف برگر در این فست‌فود سرو می‌شود.

آدرس فست‌فود مستربرگر: بلوار آزادی، خیابان حر، تقاطع خیابان حدادی

شماره تماس: ۰۷۱۳۲۲۸۱۲۶۸

مستر برگر از بهترین رستوران های شیراز

فست‌فود مستربرگر از بهترین رستوران های شیراز روی گوگل مپ

بهترین کافه رستوران های شیراز

اگر نوشیدنی، فست‌فود و غذاهای سنتی، همه را یکجا می‌خواهید باید به بهترین کافه رستوران های شیراز بروید.

کافه رستوران گرتا شیراز، همه‌چیز را باهم دارد

در منطقه معالی‌آباد یکی از بهترین کافه رستوران های شیراز به نام گرتا قرار دارد. این کافه رستوران با با فضای لوکس و زیبا در دوطبقه به‌دلیل کیفیت خوب غذاها همیشه مملو از جمعیت است. برخورد پرسنل عالی است و میهمانان در بدو ورود با یک نوشیدنی پذیرایی می‌شوند. انواع پاستا، پیتزا، سالاد، نوشیدنی‌های سرد و گرم با بهترین کیفیت در کافه رستوران گرتا سرو می‌شود.

آدرس کافه رستوران گرتا: بلوار معالی‌آباد، خیابان دوستان

شماره تماس ۰۷۱۳۶۳۴۴۴۳۴

رستوران گرتا در شیراز

آدرس رستوران گرتا روی گوگل مپ

کافه رستوران ژولپ شیراز تفرجگاه خوش‌خوراک‌ها

اگر برای گشت‌وگذار به بازار وکیل، حمام وکیل و ارگ کریم‌خان رفتید، امتحان‌کردن یک نوشیدنی خوشمزه در یکی از بهترین کافه رستوران های شیراز به نام ژولب را از دست ندهید. نوشیدنی، کیک، دمنوش و البته بستنی و فالوده این کافه بی‌نظیر است. اگر احساس گرسنگی کردید، آب‌دوغ‌خیار و دوپیازه را حتما امتحان کنید. انواع سالاد و اسموتی و غذاهای سنتی هم متنوع در ژولب سرو می‌شود.

آدرس کافه رستوران ژولب : خیابان طالقانی، بعد از خ فرهنگ، روبروی حمام وکیل، کافه ژولپ

شماره تماس : ۰۷۱۳۲۲۴۶۹۸۲

بهترین رستوران های شیراز

آدرس کافه ژولپ روی گوگل مپ

بهترین کبابی های شیراز

کباب‌خورها این چند کبابی شیراز را از دست ندهید.

 • باربیکیو دیاکو در خیابان قصرالدشت، خیابان برق، نبش خیابان شهید رضایی یکی از بهترین کبابی‌های شیراز است که انواع کباب‌ها را با بهترین کیفیت سرو می‌کند.

بهترین کبابی های شهر شیراز

 • نون و کباب درباری شیراز هم در خیابان ستارخان، حدفاصل عفیف‌آباد و ولی‌عصر، روبه‌روی ۱۲ متری نمازی قرار دارد. کباب عالی این رستوران که در کنار نان داغ سرو می‌شود باعث محبوبیت آن شده است.
 • کباب‌سرای خودمونی شیراز را در می‌توانید در چهارراه حافظیه، خیابان حافظ، روبروی خیابان نفت، نبش کوچه ۱۴ پیدا کنید. انواع کباب‌های اصیل بستکی و کنجه کهتویه و کباب‌های اصیل لاری در این کبابی سرو می‌شود.
 • کبابی جگر طلای شیراز، رستورانی مناسب برای خانواده‌ها و پرطرفدار است که می‌توانید بهترین جیگرها را در آن نوش‌جان کنید. این جیگرکی در بلوار چمران، خیابان نیایش، کوچه سوم، بعد از چهارراه هنگام، کوچه هنگام چهار قرار دارد.

بهترین کبابی هادر آخر…

تعداد رستوران‌های خوب شیراز آن‌قدر زیاد است که شاید در یک مطلب جای نگیرد. لیستی که در این مطلب مجله گردشگری علی بابا ارائه دادیم تعدادی از بهترین رستوران ها از دیدگاه گردشگران و مشتریان هستند که امیدواریم راهنمایی مناسبی برای سفر بعدی شما به شیراز باشد.

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

39 دیدگاه

 1. ارسلان می‌گوید

  رستوران هفت خوان افتضاحه افتضاح

 2. زهره می‌گوید

  رستوران هفت خان واقعا افتضاحه،اگه میخواید غذای اشغال بخورید برید اینجا،غذای بی کیفت با قیمت فضایی،قشنگ معلومه به همه سایتا پول داده که براش تبلیغ کنن

  1. مقدم می‌گوید

   ما امروز رستوران هفت خان غذا خوردیم قیمت ها فضایی کیفیت درجه ۴

 3. حمیده می‌گوید

  سلام وقت همگی بخیر اگر به دنبال رستورانی با کیفیت غذای خوب هستید پیشنهادم رستوران صوفی عفیف آباد هست واقعا معرکه هس همه غذاهاش بعد صوفی دوکوهک و ستاره بعد از آن شاطر عباس،فست فود هم نمک و نارون داخل خیابان عفیف آباد

 4. غزل می‌گوید

  باسلام من بعنوان مسافر وکسی که آشپزی خوبی داره به بهترین رستورانهای شیرازرفتم ونه هفت خوان نه خوشاشیرازنه خانه پرهامی ونه آنهایی که عنوان بهترینهارودارن هیچکدوم کیفیت خوبی ندارند و توصیه من اینه خودتون آشپزی کنید

  1. اسفندیار کنعانی می‌گوید

   عزیزان من تشریف ببرید رستوران شاطر عباس خیابان خاکشناسی از محیط به معنای واقعی با کلاس و غذای سالم و خوشمزه اش لذت ببرید اینقدر هم دنبال این رستوران های ظاهرا” به اصطلاح شیک و دهن پر کن که خود شیرازی ها هم اغلب برای اسم و رسم آن ها و ایضا” بیشتر برای پز دادن به آشناهای کم تر پولداران شان به آن جا می روند نباشید. یک کلام به قول معروف روزه ی شک دار نگیرید.

   1. ستاره می‌گوید

    سلام
    یک کلام فقط صوفی دوکوهک
    پرسنل حرفه ای غذا معرکه

 5. محمد حسن می‌گوید

  بهترین رستوران در حال حاضر شاطر عباسه بین بقیه رستوران ها

 6. محمد حسن می‌گوید

  مستر برگر ما رو مسموم کرد و واقعا بی کیفیت و فاجعه هست ، ارزش ریسک کردن نداره

 7. على می‌گوید

  رستوران رزگلد رو بهتون پیشنهاد میکنم خیلى عالى و خفن بود ما لذت بردیم

 8. Shb می‌گوید

  درود
  من هنوز غذایی به افتضاحی غذای رستوران شرزه نخوردم ، اگر این رستوران به گفته شما غذاهاش عالیه ، پس وای به حال غذاهای بد شیراز
  ضمنا قیمت هم نجومی بود

 9. کسری خسرویان می‌گوید

  دوستان من امشب دو تا غذا از رستوران هفت خوان سفارش دادم.
  هر دو مزخرف.
  اگر لازم باشه فاکتور رستوران رو هم می گذارم که گفتم مهرش کنند.
  بوی زحم گوشت تو شیشلیک و کوبیده مخصوصش واقعا اذیت می کرد.
  حتی پسر سه ساله من هم متوجه بوی زحم گوشت شد.
  سوپ جو هم سفارش دادم که حاضرم قسم بخورم از سوپ جو آماده استفاده شده بود و بهش قارچ و سبزی جات اضافه کرده بودند.
  واقعا بد واقعا بد واقعا بد.
  افسوس که به حرف چند نفر رهگذر شیرازی که ازشون پرسیدم و گفتند فقط گرونه اعتماد نکردم و باز هم خودم رفتم و تجربه کردم.

  آقا جان یا شیراز نیاید یا اگر میارید و گفتند فقط رستوران هفت خوان باز هست ترجیحا کنسرو ماهی بخورید ولی هفت خوان نرید.

  1. یگانه می‌گوید

   درود بر گردشگرانی که وقت می‌زارن برای اشتراک تجربه‌هاشون.

   هفت‌خوان مجموعه رستوران بسیار شیک و لوکسیه که قطعا تجربه هر طبقه‌ش متفاوته.
   بار اول که پریروز بود، رفتیم طبقه سنتی منفی یک- که چند خانم شیک ازش خارج می‌شدند و گفتند گردن و ماهیچه‌ش عالی بود، اما چون با فضاش ارتباط نگرفتیم نرفتیم. نمیدونم کدوم طبقه بود رستوران نوفل که شاتوبریان و یه جور کباب میکس سفارش دادیم، چون اذان و افطار نشده بود فکر کردم هنوز رستوران روشنایی‌ش رو تنظیم نکرده! به شدت تاریک و دلگیر!کافه‌های دنج با نور دیم‌لایت رو می‌شناسم اما این طراحی نورپردازی واقعا نامناسب بود. با کلی انتظار سیب‌زمینی تنوری آوردند خااااااام! لب‌و‌لوچه‌م بد آویزون بود که غذای اصلی رو آوردند … ناب‌ترین تجربه ما در زمینه استیک شد! عجب دورچینی: بروکلی، قارچ تازه گریل‌شده، پوره سیب‌زمینی رو گرد سوخاری کرده بودند، چه سس لذیذی به سبزیجات زده بودند، محشر! گوشت استیک و مرغ تازه و فوق‌العاده حرفه‌ای پخته شده بود. کلا به غذای دوم نرسیدیم و بردیمش هتل. یعنی دونفر با اون استیک کاملا سیر شدیم‌.

   شب بعد رفتیم طبقه سوم چون موزیک زنده و شاد در حد بترکون داشت: کلم‌پلوی شیرازی‌ش واقعا خوشمزه بود و تقریبا از هر سه میز یک میز با ولع مشغول خوردنش بود اما کباب کنجه لاری که همون چنجه با ماست مزه‌دار شده بود نه حجمش در حد یک پرس حتی زنونه بود نه اصلا دورچین داشت!!! چهار تا چیپس داغون با دو تا برش خیارشور واقعا شرم‌آوره که میگن مدیریت هر هفت رستوران با یک نفره اما نوبت مقایسه میشه اصلا همسو نیستند!

 10. سینا می‌گوید

  یکی از بدترین رستوران های هندی رستوران دهلی شیراز هست غذا های فوق العاده بد طمع اونجا ماهی خوردیم ماهی برای ۴سال پیش بود میز کثیف به هیچ وجه اونجا نروید وحشتناکه نان سیر گرفتیم ففط خمیر بود پخته نبود

 11. بهار عرفان می‌گوید

  خوشا شیراز افتضاحه گول محیطش رو نخورین

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام بهار عزیز
   سال نوتون مبارک باشه. خیلی بده که توی سفر آدم تجربه بدی داشته باشه از مقصدش؛ اگه دوست داشتین این‌جا برامون تعریف کنین که بقیه هم بدونن. راستی اگه هنوز هم شیراز هستین، این مطلب برای شماست:
   https://www.alibaba.ir/mag/shiraz-attrsctions/

 12. M می‌گوید

  اگر برگر خیلی خوب و با کیفیت میخواید فقط فست فود بریو عالیههه برگراش نزدیک فلکه گاز سر کوچه نارون ۷ هم هست

 13. ساناز می‌گوید

  من اکثر رستوران های شیراز رفتم.هفت خوان از همشون بهتره.اگه قیمت پایین تر میخواین شاندیز منوچهری اوکی هست. ولی خوشا شیراز و رزگلد افتضاح بودن و هر دو کبابشون بو میداد.

  1. ریحانا می‌گوید

   دقیقا ولی یه رستوران بیرون بر به اسم پلوخونه چهل مزه در بلوار گلستان شیراز هست کوبیده هاش عالییهههههه حتما برید و لذت ببرین تنوع عالی داره

 14. رضا می‌گوید

  رستوران شیرازیس واقعا کباب هاش و غذاهاش عالیه و دکورش که مراکشی هست و تو شیراز تکه و خوراک عکاسیه
  در همان مجموعه سوارکاری هم که دارن
  به نظر من که واقعا نامبر وان شیرازه

  1. ریحانا می‌گوید

   دقیقا ولی یه رستوران بیرون بر به اسم پلوخونه چهل مزه در بلوار گلستان شیراز هست کوبیده هاش عالییهههههه حتما برید و لذت ببرین تنوع عالی داره

  2. طاهره می‌گوید

   رستوران هفت خان کلم پلو خوشمزه نبود اصلا اصلا گوشت قلقلی هاش بو زحم میداد سالاد شیرازی خوشمزه نبود ماهی شوریده خیلی معمولی وبرنج سفید روغنی

 15. محمد می‌گوید

  گابریک بدترین فست فودی بوده که تا حالا خوردم

 16. سیما می‌گوید

  منو خانه پرهامی محدود به خورک شیرازیه

 17. سیما می‌گوید

  سلام وقتی مطعم لاری تو بهترین کبابی های شیراز نیست لیست منتفیه

 18. Karim می‌گوید

  خانه پرهامی آشغاله و خلاص

 19. محمد می‌گوید

  پرهامی اصلا رستوران خوبی نیست من نمی دونم چرا انقدر معروف شده مزه غذاهاش اصلا در حد شهرتش نیست مرغش بو و مزه زحم بدی می داد درکمال تعجب از کسانی که شیرازی هستن هم وقتی می گی نظرتون درمورد پرهامی چیه می گن غذاهاش خوب نیست پس اصلا چرا معروف شده؟؟؟

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام محمد عزیز 🙂
   خیلی خوبه که تجربتون رو با بقیه هم به اشتراک می‌ذارین. شما چه امتیازی به این رستوران می‌دین؟

 20. مینا می‌گوید

  رستوران شرزه که کبابش واقعا افتضاح بود ، قیمت گرون و کیفیت خیلی پایین
  ولی هفت خوان واقعا غذاش عالی بود

 21. ناشناس می‌گوید

  خوشاشیراز خیلی افتضاحه.رستوران سنتی فاتح الملوکی هم غذاش عالیه هم پرسنلش محترمن

 22. بهروز می‌گوید

  خوشا سیراز اصلا غذاش خوب نیس
  من چند بار نزدیکم بود مجبور شدم بگیرم خیلی بد بود
  صفر
  ولی فضاش. خوبه

 23. رضا می‌گوید

  امروز میهمان های خودمون را با تصور یک محل لوکس و ایده آل به رستوران رز گلد بردم اما متوجه شدم که برداشتم کاملا اشتباه بوده ، وجود تعداد زیادی گربه واقعا مراحمت ایجاد میکرد . کیفیت یذیرایی در حد بین راهی های مرودشت ، میزها رو میزی نداشت بجای خود ، لیوان ها یکبار مصرف ، نمک و فلفل هم توی ساشه آوردن ، این وضع یذیرائی حتی برای چلوکبابی درجه دو قابل قبول نیست . وقتی هم صورتحساب خواستم بجای اینگه به رسم متداول صورتحساب رو داخل یک کاور بدستتون بدن یه نفر با دستگاه یوز آمد و چیزهای سر میز رو با انگشت شمرد و بعدشم با صدای رسا مبلغ رو اعلام کرد که واقعا بعید و دو از انتظار بود . حیف از اون محل که تا این حد سطح یائین اداره میشه . شک ندارم اگر تجدید نظر اساسی نشه خیلی زود از سکه میفته ، بعید میدونم کسی برای مرتبه دوم هم اونجا رو انتخاب کنه .

  1. avatar-image
   تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام رضای عزیز 🙂 خیلی ممنونیم که این تجربه رو با بقیه هم به اشتراک گذاشتین…حتما بقیه ازش استفاده می‌کنن تا این ماجرا براشون تکرار نشه

  2. هانا می‌گوید

   کاری به بد بودن یا خوب بودن غذاشون ندارم اما معلوم با فرهنگ و با شخصیتن که به حیوانات غذا میدن دمشونم گرم گربه از تو زیباتر و تمیز تره

 24. زری می‌گوید

  رستوران خوشا شیراز فقط فضای زیبایی داره.دود قلیون واقعا اذیت میکنه.صدای خیلی بلند آهنگ اذیت میکنه و غذاش هم خیلی عالی نیست.از همه بهتر هفت خوان هست.

  1. ریحانا می‌گوید

   دقیقا ولی یه رستوران بیرون بر به اسم پلوخونه چهل مزه در بلوار گلستان شیراز هست کوبیده هاش عالییهههههه حتما برید و لذت ببرین تنوع عالی داره

 25. اهورا می‌گوید

  از گزینه ها کاملا مشخصه که پست تبلیغاتی است

  1. کاوه می‌گوید

   بله درسته یک گزارش تبلیغیه.بیشتر این رستورانها کیفیت تعریف شده را ندارند

   1. avatar-image
    تحریریه علی‌بابا می‌گوید

    سلام کاوه عزیز 🙂
    ما براساس نظرات کاربران این رستوران‌ها رو معرفی کردیم.
    شما در کامنت‌ها رستوران‌هایی که به نظرتون جاشون در این فهرست خالی هست، اعلام کنید تا ما هم مقاله رو به‌روز کنیم.