محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی تلویند

به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی تلویند را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی تلویند مداوم به‌روز خواهد شد.

ترکیه

  • شهروندان ایرانی که قصد ورود به ترکیه دارند در صورت دریافت دوز کامل واکسن های مورد تایید سازمان بهداشت جهان(MODERNA,PFIZER,JANSSEN,ASTRAZENECA,SINOPHARM,SINOVAC AND ETC….) و گذشت 14 روز از تاریخ دریافت آخرین دوز واکسن میتوانند بدون نیاز به ارائه تست  PCR فقط با ارائه کارت واکسیناسیون معتبر ( به زبان انگلیسی و دارای QR CODE ) وارد این کشور شوند . بدیهی است که در صورت عدم ارائه کارت واکسیناسیون معتبر ، مسافرین ملزم به ارائه تست PCR  منفی خواهند بود .
  • شایان ذکر است که واکسن  SPUTNIK V  نیز مورد تایید وزارت بهداشت ترکیه بوده و مشمول شرایط فوق الذکر می باشد .
  •  برای ورود به ایران کارت واکسن و همچنین تست منفی کرونا برای افراد بالای 12 سال الزامی می باشد

 

آزمایشگاه‌های مورد تایید هواپیمایی تلویند

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.