محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی سان اکسپرس

(به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید)

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی سان اکسپرس را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی سان اکسپرس مداوم به‌روز خواهد شد.

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی سان اکسپرس

ایران

مسیر ایران ( بروز رسانی ۱۷ خرداد ۱۴۰۱)

جهت ورود به ایران ارائه تست PCR منفی و یا ارائه کارت واکسیناسیون با حداقل دو دوز الزامی می باشد.

قانون جدید ورود به ایران برای کلیه مسافران با تابعیت ایرانی و غیر ایرانی می باشد

مشاهده اصل بخشنامه

ترکیه

مسیر ترکیه

کلیه محدودیت های مرتبط با همه گیری کووید ۱۹ جهت سفر به کشور ترکیه برای مسافران ایرانی لغو گردیده و مسافران ایرانی می توانند با مجوزهای معتبر مانند گذشته به این کشور سفر نمایند. (الزامی به انجام تست و ارائه کارت واکسن وجود ندارد)

 

بخشنامه هواپیمایی سان اکسپرس برای پرواز تهران به آنتالیا( بروز رسانی۱ خرداد ۱۴۰۰)

مسافرانی که قصد سفر به آنتالیا از فرودگاه امام خمینی را با شرکت هواپیمایی سان اکسپرس را دارند، به این نکته توجه داشته باشند که پرواز آنها در فرودگاه آدنا توقف خواهد داشت. مسیر پروازی به همراه توقف به شرح زیر است:

  • مسیر تهران – آنتالیا ۳۰ دقیقه توقف در آدنا
  • مسیر آنتالیا – تهران ۳۰ دقیقه توقف در آدنا

 

آزمایشگاه‌های طرف قرارداد سان اکسپرس

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.