محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی سلام ایر

به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی سلام ایر را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر همه مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی سلام ایر مداوم به‌روز خواهد شد.

ایران

شرایط پذیرش مسافرین ورودی به ایران ( بروز رسانی ۰۲ خرداد ۱۴۰۱)

برای ورود به ایران داشتن گواهی تزریق دو دوز واکسن که حداقل ۱۴ روز از تاریخ نوبت دوم گذشته باشد یا ارائه نتیجه تست PCR منفی که بیشتر ار ۷۲ ساعت از تاریخ آن نگذشته باشد(برای کسانیکه گواهی واکسیناسیون ندارند) کافی می باشد.

عمان

شرایط پذیرش مسافرین ورودی  به عمان(بروزرسانی ۰۲ خرداد ۱۴۰۱)

  • براساس تصمیمات کمیته عالی مبارزه با کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری از تاریخ ۲۲ می کلیه محدودیت های کرونایی، اعم از تست PCR و ارائه گواهی تزریق دو دوز واکسن برای تمامی مسافران ورودی  به کشور عمان حذف گردیده است و از این پس مسافران برای ورود به کشور عمان نیازی به ارائه کارت واکسن دیجیتال ندارند.
  • ارائه بلیت برگشت و بیمه درمانی بین المللی برای مسافرین غیر عمانی که با ویزا توریستی قصد ورود به عمان دارند الزامی می باشد.

 

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی سلام‌ایر

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها
نتیجه آزمایش باید به زبان انگلیسی، روی سربرگ و ممهور به مهر آزمایشگاه باشد.
برای بررسی شرایط سفر به مقصد خود با هواپیمایی سلام ایر اینجا کلیک فرمایید.
لزوم ارائه گواهی سلامت: مسافران پروازهای سلام ایر از مبدا شیراز و لار باید ۴۸ ساعت قبل از پرواز در این مراکز تست سلامت بدهند:

  • مرکز جامع سلامت حسین ابن علی. بلوار فردوسی، کوچه کنار خشکبار زرین، بن بست اول سمت چپ
  • مرکز جامع سلامت قمر بنی هاشم – بلوار صنایع کوچه ۳۶
  • مرکز جامع سلامت زینب کبری – خیابان سیاحتگر قبل از قدمگاه جنب بانک صادرات
  • مرکز جامع سلامت اما رضا – بلوار مطهری جنوب بعد از پمپ بنزین نبش کوچه دانش‌آموز
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.