محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی کرندون

به همراه آزمایشگاه‌های موردتایید

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند. برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی کرندون را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم. خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اخیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی کرندون مداوم به‌روز خواهد شد.

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی کرندون

 

کلیه محدودیت های مرتبط با همه گیری کووید 19 جهت سفر به کشور ترکیه برای مسافران ایرانی لغو گردیده و مسافران ایرانی می توانند با مجوزهای معتبر مانند گذشته به این کشور سفر نمایند. (الزامی به انجام تست و ارائه کارت واکسن وجود ندارد)

 

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی کرندون

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 دیدگاه
 1. محبوبه می‌گوید

  سلام من برای تاریخ 18 ام فروردین 1401 با این ایرلاین به ایران پرواز دارم آیا تست کرونا الزامی هست هنوز یا خیر؟؟؟

 2. مهران دستؤری می‌گوید

  با تشکر. سلام دستوری ام اطلاعات مربوط به ازمایشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت اصلا باز نمیشودوهمچنین لینک ثبت اطلاعات هم باز نشد ممنون میشم بررسی کرده. راهنمایی فرمایید

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام مهران عزیز 🙂
   لینکی که گذاشتیم برای وب‌سایت وزارت بهداشته و ممکنه اون روزی که شما باز کردین مشکل داشته باشه (ایراد از سایت ما نبوده)
   البته من الان باز کردم درست کار میکنه 🙂