محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی اتریشی (با آزمایشگاه‌های مورد تایید)

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی اتریشی آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی اتریشی

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی اتریشی را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی اتریشی مداوم به‌روز خواهد شد.

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی اتریشی

قوانین ورودی کشور مقصد

مسافران می بایست قوانین ورودی  کشورترانزیت و کشور مقصد را جداگانه بررسی نمایند. به طور مثال: مسافرانی که قصد دارند ازطریق وین به یکی از مقاصد کانادایی سفر کنند، می بایست قوانین اتریش (کشور ترانزیت) و قوانین کانادا را بررسی کنند.

جهت مطالعه قوانین ورودی کشورها ، فرودگاه مبدا و مقصد را در این لینک وارد نمایید و قوانین را به دقت مطالعه فرمایید.

براساس قانون اتریش، تمامی مسافرانی که مقصد نهایی آن ها یکی از شهرهای این کشور می باشد، باید قبل از سفر فرم الکترونیکی مخصوص را تکمیل و ارسال نمایند.

شرایط تست PCR جهت پروازهای خروجی از فرودگاه امام خمینی

  • چنانچه کشور مقصد نیاز به تست منفی PCR داشته باشد، تمامی مسافران هواپیمایی اتریش، ملزم به ارائه تست منفی PCR در فرودگاه امام خمینی می باشند.
  • نتیجه تست منفی PCR می بایست به زبان انگلیسی، روی کاغذ، با تاریخ و ساعت انجام تست و مهر آزمایشگاه ارائه شود.
  • نتیجه تست تمامی مراکز مورد تایید وزارت بهداشت، قابل قبول هواپیمایی اتریش است.
  • در زمان ورود به اتریش یا ترانزیت از اتریش، نباید 72 ساعت از زمان انجام تست گذشته باشد.
  • نتیجه تست می بایست منطبق بر قوانین کشور مقصد نیز باشد.
  • چنانچه کشور مقصد مسافران واکسینه شده را قبول می‌کند، هواپیمایی اتریش مسافرانی را که دو هفته از دوز دوم واکسن آنها گذشته باشد را با ارائه مدارک مربوط به واکسیناسیون، پذیرش می‌کند.

واکسنهای مورد تایید هواپیمایی اتریش:

BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca ,Johnson & Johnson,Sinophram and Sinovac

  • تنها نتیجه آزمایش PCR مورد قبول هواپیمایی اتریش می باشد.

ماسک

توجه داشته باشید که استفاده از ماسک جراحی در هنگام سوار شدن به پرواز، در حین پرواز و هنگام خروج از هواپیما اجباری می باشد. ماسکهای قابل قبول جهت سوار شدن به هواپیما ماسکهای جراحی  N95, KN95,FFP2  می باشند. ماسک های استاندارد، ماسکهای پارچه ای و فیلتر دار مورد قبول هواپیمایی اتریش نمی باشند.

دسترسی به Lounge

با توجه به شرایط کنونی لانج ها در سراسر دنیا با محدودیت قادر به ارائه سرویس می باشند.  لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و ساعات کاری لانجهای فعال  به این صفحه مراجعه نمایید.

⇐ جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک و این لینک مراجعه کنید.

ممنوعیت حمل سگ در قسمت بار هواپیمایی اتریش 

حمل حیوانات اهلی در قسمت بار هواپیمایی اتریش تا پایان سال 2021 امکان پذیر نیست. قابل ذکر است حمل حیوانات زیر 8 کیلو در قسمت کابین همچنان مقدور می باشد.

 

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی اتریشی

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.