محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی آرمنیا

به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی آرمنیا را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم. خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی آرمنیا مداوم به‌روز خواهد شد.

ایران

( بروزرسانی ۰۲ خرداد ۱۴۰۱)
  • کلیه مسافران بالای ۱۲ سال می توانند با ارائه گواهی واکسیناسیون دو نوبت کرونا که از اخرین نوبت ان ۱۴ روز گذشته باشد، یا با ارائه جواب منفی ازمایش  PCR در محدوده ۷۲ ساعت به پرواز (برای کسانی که واکسیناسیون انجام ندادند) به کشور ایران سفر نمایند.
  • جواب منفی ازمایش PCR و کارت واکسیناسیون می بایست به زبان انگلیسی باشد.
  • درصورت مشاهده علایم بیماری در مسافر تست PCR با هزینه مسافر انجام خواهد شد.

مشاهده اصل بخشنامه 

ارمنستان

(بروز رسانی ۲۴ آذر ۱۴۰۱)

  • برای مسافر با پاسپورت ایرانی در بدو ورود به ارمنستان ویزای فرودگاهی صادر می شود و پاسپورت می بایست هنگام خروج ۶ ماه اعتبار داشته باشد.
  • کلیه مسافرینی که کارت معتبر واکسیناسیون به زبان انگلیسی دارند و دو هفته از تزریق دز دوم آن گذشته باشد، بدون انجام تست PCR در پرواز رفت می توانند سفر کنند
  • واکسن های معتبر می بایست از سایت یاتا بررسی شود.
  • مسافرینی که کارت واکسن ندارند، با همراه داشتن تست PCR در بازه ۷۲ ساعت قبل از پرواز (بالای ۱۲ سال) امکان انجام سفر دارند.

 

آزمایشگاه‌های مورد تایید هواپیمایی آرمنیا

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران که در نتیجه تست QR Code درج شده باشد، جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.