محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی العراقیه

(با آزمایشگاه‌های موردتایید)

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند. برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی العراقیه را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم. خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اخیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی العراقیه مداوم به‌روز خواهد شد.

عراق

به کلیه شرکت های هواپیمایی داخلی و شرکت هواپیمایی عراق ایرویز و فلای بغدادبا عنایت به رونوشت نامه شماره 300/260 مورخ 1401/01/24 معاون محترم بهداشت اعلام می دارد طبق مصوبه کمیته تخصصی ستاد کرونا از مورخ 1401/01/24 تردد مسافرین ورودی یا خروجی بین دو کشور ایران و عراق با گواهی دو نوبت واکسیناسیون کرونا که حداقل 2 هفته از تاریخ نوبت دوم آن گذشته باشد یا تست PCR منفی کرونا با اعتبار 72 ساعته مجاز می باشد.

اصل بخشنامه 

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی العراقیه

 

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.
صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 دیدگاه
 1. محمد عرشیا می‌گوید

  سلام حتما باید 14 روز بگذره

 2. مقداد عبدالهی زاده می‌گوید

  باسلام بنده اصلا واکسن کرونا نزدم آیا با ارائه‌ی تست معتبر کرونا قادر به سفر به عراق می‌باشم یا خیر؟

 3. Reza می‌گوید

  سلام خسته نباشید.
  کوپه دربست مشهد به اهواز اولین حرکت و یا در تاریخ ۲۳ و ۲۴ باید از چه طریقی اقدام کنم چون به صورت انفرادی تهیه می‌شود ولی دربست نتیجه ایی نمی‌گیرم از جستجو تو سایت.راهنمایی بفرمایید ممنونم

  1. تحریریه علی‌بابا می‌گوید

   سلام رضا جان 🙂
   این موضوع رو با پشتیبانی 24 ساعته ما مطرح کن تا دقیق راهنماییت کنن
   02143900000