محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا – هواپیمایی آتا

(به همراه آزمایشگاه‌های مورد تایید)

با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی‌ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می‌کنند.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی‌ها می‌توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی آتا را به همراه لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید این هواپیمایی برایتان لیست کرده‌ایم.

خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات جدید از سمت هواپیمایی آتا مداوم به‌روز خواهد شد.

اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های هواپیمایی آتا

اطلاعیه‌های ایرلاین آتا را در ادامه مشاهده می‌کنید.

لزوم ارائه تست منفی PCR(بروزرسانی 10 آبان 1400)

اعتبار آزمایش تست 96 ساعت می باشد و ارائه جواب منفی به زبان انگلیسی از آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در کلیه پروازهای ورودی و خروجی ایران برای مسافران بالای ۸ سال الزامی است. لذا از پذیرش مسافران بدون جواب تست منفی PCR به زبان انگلیسی ممانعت بعمل می آید. مسافرین محترمی که نتیجه تست PCR کووید۱۹ آنها مثبت می شود.
لطفا توجه داشته باشید برای پروازهای خروجی قوانین کشور مقصد نیز باید در نظر گرفته شده و محدودیت بالاتر در خصوص زمان انجام تست در نظر گرفته شود.

مشاهده اصل بخشنامه

بخشنامه هواپیمایی آتا در خصوص سفر به ترکیه (بروز رسانی 1400/07/27)

از تاریخ 15 مارس 2021 (25 اسفند 99) همه مسافرانی که قصد سفر به مسیرهای کشور ترکیه را دارند باید 72 ساعت قبل از پرواز به این وبسایت مراجعه کرده و نسبت به پر کردن اطلاعات درخواستی و اخذ تاییدیه به صورت QR کد اقدام کنند.

 

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آتا

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آتا در این لینک قابل مشاهده می باشد.

به همراه داشتن جواب منفی تست PCR در بازه 72 ساعت قبل از پرواز به زبان انگلیسی الزامی می باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.